Moje zakupy

x
Koszyk jest pusty

×

Uwaga

Musisz podać przynajmniej jeden adres email odbiorcy.

Podstawy uwodzenie dla kobiet

W drugiej części tego artykułu dowiedziałaś się o tym, jak ważny jest wzrok i uśmiech. Teraz kiedy to już wiesz czas na kolejne tajemnice podrywania mężczyzn. Zapraszam.
 

Podstawy Podrywu dla Kobiet cz.3

Podstawy podrywu dla kobiet 

 
Jak zdobyć faceta? Już wiesz z poprzednich dwóch części tego artykułu, co jest ważne i jak mężczyźni postrzegają kobiety. Wiesz, że wzrok, uśmiech i ubiór ma znaczenie. Jest kluczem do wejścia w głębszą relację. Co nam pozostało?
 
Są kobiety, które z tym przesadzają. Powoduje to bardziej „odrzucenie” niż „zainteresowanie”. O czym mowa? 
                                                                                  

Zapach na niego zadziała

Podstawy podrywu dla kobiet
3)Zapach.
 
Zapach nie jest najważniejszy w tym całym procesie, ale jest dodatkowym elementem pomagającym w dotarciu do celu. Mężczyźnie nie przeszkadza zapach perfum u kobiety pod warunkiem, że wokół jest też trochę tlenu potrzebnego mu do oddychania. Nie przesadzaj z zapachem! Ma być delikatny. Czasem kobieta przechodząca po drugiej stronie ulicy informuje wszystkich że jest – litrami perfum wylanych na siebie i na ubranie. I to ma jeszcze jedno zastosowanie w podrywie tego jedynego – to daje mu szanse by zbliżyć się do Ciebie i szepnąć do ucha „ ładnie pachniesz”. Nie zabieraj mu tej szansy.
 
Chciałabyś zwiększyć swoją wiedzę na temat mężczyzn, poruszać się swobodnie po relacjach damsko-męskich? Stać się uwodzicielką? Jeśli tak, to KLIKNIJ PONIŻEJ UMÓW SIĘ Z NAMI NA SPOTKANIE. POMOŻEMY CI!
Perfect Dating
 

Najważniejsza Część Podrywu

Podstawy podrywu dla kobiet
 
Jest jedna, prawie zawsze nieświadoma część relacji pomiędzy kobietą a mężczyzną, która właściwie może zadecydować o tym czy on zechce Cię bliżej poznać. To:
 
4)Język Ciała.
 
Wiele kobiet pytających mnie „jak zdobyć faceta”, pytało mnie o to ze spuszczoną głową, oczami błądzącymi wokół, z lekko przygarbioną sylwetką i dłońmi ocierającymi kark co wskazywało na zdenerwowanie. W takiej chwili proszę je, by wyprostowały plecy, by ich oczy patrzyły w moje oczy a dłoń akcentowała najważniejsze części wypowiedzi. I wiesz co? Już w chwili gdy to zrobiły, zmieniły nie tylko pozycję i ruchy ale także „myśli”. Chcesz doświadczyć tego teraz?
 
Usiądź na czymkolwiek. Zgarb się, skrzyżuj przedramiona i włóż je między uda. Patrz na ziemię obok Ciebie. Zrób smutny wyraz twarzy i w tej pozycji krzyknij ( tylko nie za głośno, bo każdy kto zobaczy te dwa sprzeczne komunikaty wychodzące od Ciebie zadzwoni po pomoc lekarską ): „Jestem szczęśliwa!” , „Jestem zadowolona z życia!”.
 
A teraz powtórz to stojąc twardo na ziemi. Głowa uniesiona, plecy proste, piersi wypchnięte w przód ( i nie mam na myśli skarpetek ), dłonie obok tułowia. Lekki uśmiech na twarzy i krzyknij zdecydowanym głosem: „Jestem szczęśliwa!” , „Jestem zadowolona z życia!”.  I Jak? Jest różnica prawda? Powiem coś więcej : nawet jeśli w danej chwili nie do końca tak jest, że odczuwasz szczęście to osoba która zobaczy Cię w takiej pozycji i usłyszy taki ton głosu uzna że tak jest.
 
Chciałabyś zwiększyć swoją wiedzę na temat mężczyzn, poruszać się swobodnie po relacjach damsko-męskich? Stać się uwodzicielką? Jeśli tak, to KLIKNIJ PONIŻEJ UMÓW SIĘ Z NAMI NA SPOTKANIE. POMOŻEMY CI!
Perfect Dating

 

 

Jak Go Przyciągnąć?

Podstawy podrywu dla kobiet
 
Baw się włosami. Mężczyzna to lubi. Oczywiście nie przez cały czas ale gdy przeczeszesz dłonią włosy delikatnie odchylając głowę na bok i zamykając przy tym oczy – gwarantuję Ci, że będzie to idealne wypełnienie Twojego wnętrza. Każdy facet chce spotkać kobietę bogatą wewnętrznie jak i seksowną. Ale najczęściej występuje albo jedno albo drugie.
 
Zawsze bądź wyprostowana, zawsze głowa do góry i patrz na poziomie oczu – nie patrz w dół. Gdy idziesz – idź jak ( prawie ) modelka. Czyli noga wyrzucana w przód ma dotknąć ziemi po linii prostej – tak jakbyś szła po deseczce o szerokości 5 cm. 
 
Wtedy Twoje biodra zaczynają pracować. 
 
Zapamiętaj jedno – to wszystko musisz stosować z umiarem. By nie przekroczyć tej granicy o której wspominałem w części pierwszej tego artykułu. To mają być takie delikatnie wrzucane gesty i ruchy.  Kiedy pokazuję to kobietom, które do mnie przychodzą z pytaniem „jak zdobyć faceta” okazuje się, że już po pierwszej lekcji są w stanie robić wrażenie swoja osobą.
 
Czas na ostatnie dwie zasady podrywu, które wpływają na jakość relacji z mężczyzną.
 
Zapraszam do ostatniej części tego artykułu.
 
autor:  Grzegorz Cieślik
 
 
 

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

Relacje damsko-męskie krok po kroku. Jak poderwać kobietę?

Wszystkiego, co dotyczy kontaktów z kobietami możesz się nauczyć. Przez lata doświadczeń i studiowania najlepszych materiałów z zakresu psychologii, socjologii, uwodzenia, pua, pickup, podrywu, seksualności, relacji damsko-męskich.

Udało nam się stworzyć doskonały system komunikacji z kobietami. Jako pierwsi w kraju wydaliśmy szkolenie DVD na 10 płytach, pierwszą tak obszerną Księgę związków, podrywu i seksu. Jesteśmy jedyną szkołą uwodzenia, która uczy jak podrywać, jak zdobyć kobietę, jak poderwać dziewczynę, jak osiągnąć pewność siebie, jak poderwać koleżankę, jak pieścić kobietę, jak znaleźć sobie dziewczynę, jak zagadać na ulicy, jak poderwać dziewczynę w szkole, jak poderwać kobietę na ulicy, jak uwodzieć, jak pozbyć się strachu przed podejściem, jak nauczyć się uwodzenia, jak zdobyć pewność siebie, jak zdobyć pewność siebie zgodnie z etyką.

Zastanawiasz się jak poderwać nieznajomą kobietę? U nas znajdziesz najlepsze teksty na podryw, techniki uwodzenia, skuteczne metody uwodzenia, rozmaite kursy uwodzenia, materiały o podrywaniu, materiały o uwodzeniu, forum o uwodzeniu, książki o uwodzeniu. Na naszej stronie znajdziesz również przykłady podejścia do kobiet, techniki podrywu. Mamy materiały o tym - jak zdobyć pewność siebie, jak być pewnym siebie w każdej sytuacji, jak pocałować kobietę, jak pieścić kobietę, jak pieścić łechtaczkę kobiety, jak pieścić piersi, jak dotykać kobietę, jak przytulić kobietę, jak doprowadzić do seksu, jak zachowywać się w łóżku.

Jak uwieść kobietę?

Szkoła uwodzenia Perfect Dating prowadzi kursy uwodzenia bez manipulacji, NLP czy innych technik, które mogą kogoś skrzywdzić. My uczymy Cię - jak stworzyć silny charakter, jak zdobyć kobietę, jak podejść do kobiety, jak zainteresować sobą kobietę. Podstawą jest przede wszystkim Twoja osobowość, pewność siebie, silny charakter. Do tego dołóż sobie odpowiednią wiedzę na temat kobiet.... i sukces masz gwarantowany.

Czy uwodzenie jest trudne? Jak nauczyć się uwodzenia?

Na stronie znajdziesz opinie naszych kursantów uwodzenia, opinie o szkole Perfect Dating, którzy w 21 dni zmienili całkowicie swoje życie... Mają oni same pozytywne opinie na temat kursów i materiałów Pefect Dating, gdyż na każde nasze szkolenie, czy kurs DVD dajemy 110% procent gwarancji! Nauczysz się tutaj jak poderwać koleżankę, jak zdobyć numer do dziewczyny, jak napisać ciekawe smsy, jak napisać wiadomość do dziewczyny, jak podrywać na portalach randkowych, jak zadzwonić do dziewczyny, co powiedzieć na pierwszej randce? Jak zaprosić dziewcznę na randkę. Jeśli kiedykolwiek zastanawiałeś się jak myślą kobiety, czego potrzebują kobiety, co podoba się kobietom, na co lecą kobiety, co lubią kobiety - to właśnie tutaj jest miejsce, aby znaleźć odpowiedzi na te pytania!

Polityka prywatności i regulamin