Moje zakupy

x
Koszyk jest pusty

Podryw dla kobiet

Dziś ostatnie dwie zasady podrywu. Wiesz już o czterech. Każda z nich wydaje się bardzo delikatną techniką ale w połączeniu – wszystkie sześć zasad – to niesamowite narzędzie wpływające na tworzenie relacji z mężczyzną. Chcesz poznać ostatnie dwie?  Zapraszam.
                           

Podstawy Podrywu dla Kobiet cz.4

Podstawy podrywu dla kobiet 

 
Sztuka uwodzenia opiera się na pewnych elementach , które wpływają na nasze relacje z innymi. Większość z tych elementów stosujesz nieświadomie. Te osoby, które stosują je świadomie odnoszą sukces. Nie tylko w uwodzeniu czy budowaniu relacji ale nawet spełniając swoje marzenia. Te elementy to części składowe komunikacji takie jak: język ciała, mimika twarzy, kontakt wzrokowy czy zapach.
 
Dziś poznasz ostatnie dwa wybrane na początek Twojej drogi w tworzeniu relacji.        
 
Chciałabyś zwiększyć swoją wiedzę na temat mężczyzn, poruszać się swobodnie po relacjach damsko-męskich? Stać się uwodzicielką? Jeśli tak, to KLIKNIJ PONIŻEJ UMÓW SIĘ Z NAMI NA SPOTKANIE. POMOŻEMY CI!
Perfect Dating
                              
                                      

Lingwistyka

 

Podstawy podrywu dla kobiet

 

 

 
5)Lingwistyka.
 
To jedna z ważniejszych części składowych komunikacji. Dlaczego? Wyobraź sobie, że siedzisz na spotkaniu w kawiarni z mężczyzną. Siedzisz wyprostowana, pachnąca, uśmiechnięta i…..no właśnie….pleciesz bzdury.
 
Te wcześniejsze elementy nic nie pomogą jeśli rozmowa się nie będzie kleiła. I nie będę dziś uczył Cię o czym rozmawiać ( napiszę o tym osobny artykuł ). Dziś powiem Ci „JAK” rozmawiać. Więc do dzieła:
 
- nie wspominaj o porażkach życiowych ( kogo to interesuje? A działa na niekorzyść )
  Używaj słów : osiągnęłam, udało mi się, zdobyłam, zapracowałam, mam w planach.
 
- nie wypowiadaj się na temat Twoich byłych ( on będzie o to pytał )
  Powiedz : To już przeszłość, na nią wpływu nie mamy. Budujmy obecną chwilę.
 
- pytania otwarte angażują osobę. Pytania zamknięte nakierowują osobę. Osądź czy
  chcesz Go wciągnąć bardziej w rozmowę czy nakierować Go na jakiś temat. Zadawaj odpowiednie pytania.
 
- staraj się unikać stwierdzeń typu : ja to nigdy nie będę…., nie obchodzi mnie, że….,
  faceci to są …..To najczęściej powtarzane słowa, które nie działają korzystnie dla Ciebie.
 
Każde wyrażenie oceniające mężczyznę będzie strzałem w kolano. Nie oceniaj mężczyzn, bo on jest mężczyzną a przecież Go nie znasz. Sztuka uwodzenia to sztuka rozmawiania. Dlatego rozmawiaj ze swoimi kolegami i sprawdzaj jak reagują.
 
Czy pozytywnie czy negatywnie na konkretne stwierdzenie. Pamiętaj, że gdy wyjdziesz na „kobietę chama” – to przegrałaś. My prawdziwi mężczyźni tego nie lubimy.
            

Bądź Sobą. 

 

Podstawy podrywu dla kobiet

 

 

 
6)Bądź Sobą.
 
Pamiętaj o tym, że im więcej zastosujesz „technik” podrywu i im bardziej one nie są częścią Ciebie, tym bardziej nienaturalna będziesz. Więc zanim zastosujesz je, poćwicz na znajomych ( kilka razy wystarczy żebyś załapała o co chodzi ).
 
Stosuj to, co jest spójne z Tobą. Nic na siłę bo my faceci to wyczujemy. Jeżeli np. jesteś pesymistką to lingwistykę masz również negatywną i gdy nagle zaczniesz wymawiać słowa „świetnie” czy „będzie dobrze” - zrobisz to trochę „ułomnie”.  
 
Dlatego sztuka uwodzenia to przede wszystkim zmiana wewnętrzna – zmień 
pesymizm na optymizm – wtedy słowa „będzie dobrze” będą spójne z Tobą.
 
Chciałabyś zwiększyć swoją wiedzę na temat mężczyzn, poruszać się swobodnie po relacjach damsko-męskich? Stać się uwodzicielką? Jeśli tak, to KLIKNIJ PONIŻEJ UMÓW SIĘ Z NAMI NA SPOTKANIE. POMOŻEMY CI!
Perfect Dating

Droga do przemiany

 

Podstawy podrywu dla kobiet

 

 

Aby mężczyzna zwrócił uwagę na kobietę musi ona się wyróżnić. Zobacz wokół jakie kobiety Cię otaczają. Potem przeanalizuj czy bycie inną niż one jest dla Ciebie korzystne. Jeśli odpowiedź brzmi – tak, wprowadzaj zmiany i pokaż się mężczyźnie taka jaka jesteś. Jeśli coś ukryjesz to i tak wyjdzie w późniejszym czasie. 
 
Magda była kobietą, która myślała tylko o sobie, zawsze wszystko przeliczała na pieniądze i widziała każdego z „czarnych kolorach”. Po moich wskazówkach zaczęła spotykać się z mężczyznami, „udając” inną osobę. Do dziś ( a minęło już ponad trzy lata ) nie znalazła partnera na dłużej. Bo udawała. Bo cały czas udaje – przy nim się uśmiecha a gdy się odwróci rzuca przekleństwa i negatywną energię wyzwala z siebie. Nie zrozumiała o co w tym chodzi – o przemianę swojej osoby a nie o nabieranie facetów na „ideał kobiety”.
 
Życzę Ci by Twoja przemiana przyszła szybko i łatwo.
 
autor:  Grzegorz Cieślik
 
 
 
 

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

Relacje damsko-męskie krok po kroku. Jak poderwać kobietę?

Wszystkiego, co dotyczy kontaktów z kobietami możesz się nauczyć. Przez lata doświadczeń i studiowania najlepszych materiałów z zakresu psychologii, socjologii, uwodzenia, pua, pickup, podrywu, seksualności, relacji damsko-męskich.

Udało nam się stworzyć doskonały system komunikacji z kobietami. Jako pierwsi w kraju wydaliśmy szkolenie DVD na 10 płytach, pierwszą tak obszerną Księgę związków, podrywu i seksu. Jesteśmy jedyną szkołą uwodzenia, która uczy jak podrywać, jak zdobyć kobietę, jak poderwać dziewczynę, jak osiągnąć pewność siebie, jak poderwać koleżankę, jak pieścić kobietę, jak znaleźć sobie dziewczynę, jak zagadać na ulicy, jak poderwać dziewczynę w szkole, jak poderwać kobietę na ulicy, jak uwodzieć, jak pozbyć się strachu przed podejściem, jak nauczyć się uwodzenia, jak zdobyć pewność siebie, jak zdobyć pewność siebie zgodnie z etyką.

Zastanawiasz się jak poderwać nieznajomą kobietę? U nas znajdziesz najlepsze teksty na podryw, techniki uwodzenia, skuteczne metody uwodzenia, rozmaite kursy uwodzenia, materiały o podrywaniu, materiały o uwodzeniu, forum o uwodzeniu, książki o uwodzeniu. Na naszej stronie znajdziesz również przykłady podejścia do kobiet, techniki podrywu. Mamy materiały o tym - jak zdobyć pewność siebie, jak być pewnym siebie w każdej sytuacji, jak pocałować kobietę, jak pieścić kobietę, jak pieścić łechtaczkę kobiety, jak pieścić piersi, jak dotykać kobietę, jak przytulić kobietę, jak doprowadzić do seksu, jak zachowywać się w łóżku.

Jak uwieść kobietę?

Szkoła uwodzenia Perfect Dating prowadzi kursy uwodzenia bez manipulacji, NLP czy innych technik, które mogą kogoś skrzywdzić. My uczymy Cię - jak stworzyć silny charakter, jak zdobyć kobietę, jak podejść do kobiety, jak zainteresować sobą kobietę. Podstawą jest przede wszystkim Twoja osobowość, pewność siebie, silny charakter. Do tego dołóż sobie odpowiednią wiedzę na temat kobiet.... i sukces masz gwarantowany.

Czy uwodzenie jest trudne? Jak nauczyć się uwodzenia?

Na stronie znajdziesz opinie naszych kursantów uwodzenia, opinie o szkole Perfect Dating, którzy w 21 dni zmienili całkowicie swoje życie... Mają oni same pozytywne opinie na temat kursów i materiałów Pefect Dating, gdyż na każde nasze szkolenie, czy kurs DVD dajemy 110% procent gwarancji! Nauczysz się tutaj jak poderwać koleżankę, jak zdobyć numer do dziewczyny, jak napisać ciekawe smsy, jak napisać wiadomość do dziewczyny, jak podrywać na portalach randkowych, jak zadzwonić do dziewczyny, co powiedzieć na pierwszej randce? Jak zaprosić dziewcznę na randkę. Jeśli kiedykolwiek zastanawiałeś się jak myślą kobiety, czego potrzebują kobiety, co podoba się kobietom, na co lecą kobiety, co lubią kobiety - to właśnie tutaj jest miejsce, aby znaleźć odpowiedzi na te pytania!

Polityka prywatności i regulamin