Moje zakupy

x
Koszyk jest pusty

Jak poderwać mężczyznę

Czy zastanawiałaś się kiedyś o czym rozmawiać na randce z mężczyzną? Czy są tematy, o których nie powinno się mówić? A może czekać aż on narzuci temat? Na te i inne pytania odpowiemy sobie właśnie w tym artykule. Zapraszam
 

Uwodzenie mężczyzn – O czym rozmawiać? cz.1

O czym rozmawiać z mężczyznami? 

 
Jednym z większych problemów jakie mają kobiety w relacjach damsko-męskich to rozmowa z mężczyzną. Zwłaszcza przed pierwszą randką zastanawiają się o czym rozmawiać z facetem, którego ledwie znają. Obawiają się tej niezręcznej ciszy w trakcie rozmowy i zastanawiają się jak wypadną.
 
Z mężczyznami jest tak samo. Oni też chcą wypaść jak najlepiej, dlatego myślą o czym rozmawiać z kobietą tak samo jak my. Kobiety popełniają wiele błędów na spotkaniu z mężczyzną. Wymienimy sobie te najczęściej występujące. 
 
Chciałabyś zwiększyć swoją wiedzę na temat mężczyzn, odkryć ich pragnienia i sposób myślenia? Jeśli tak, to skorzystaj z naszych szkoleń uwodzenia dla kobiet!  
Perfect Dating
 
 

Czego Unikać ?

 

O czym rozmawiać z mężczyznami?

 

 

 
Przede wszystkim nie zdradzaj za dużo o sobie. 
 
Bądź dla niego tajemnicą, którą powoli on będzie odkrywał. Kobiety często na pytanie mężczyzny „ opowiesz mi coś o sobie ?” zaczynają opowiadać swoją biografię. Pozwól mu na poznawanie Ciebie. To sprawi, że będzie zadawał pytania a to prowadzi do najważniejszej rzeczy – będzie o Tobie myślał. 
 
Jeśli już coś mówisz, to mów tylko najważniejsze części historii. Nie zagłębiaj się w szczegóły bo nie wiesz czy mężczyzna nie zaśnie przy Tobie. Jeśli historia wyda mu się interesująca – będzie zadawał pytania. Wtedy wiesz, że jest zainteresowany i w którą stronę poprowadzić opowieść. 
 
Na pytanie – jak poderwać mężczyznę – odpowiadam zawsze: rozmawiaj z nim. Ponieważ to co mówisz pokazuje jaką jesteś osobą. Zaprezentuj się więc jak najlepiej i unikaj kolejnej rzeczy w rozmowie: 
 

Nigdy nie mów o swoich byłych

O czym rozmawiać z mężczyznami?
 
Nie wspominaj o związkach z przeszłości.
 
Przeszłości nie ma. Czyli „byłych” też nie ma. Uwierz mi – mężczyznę najmniej interesują Twoje byłe związki. Oczywiście pewnie padnie pytanie w stylu „ którym jestem z kolei ?” ale to wynika z czegoś innego niż zainteresowanie Twoją przeszłością. Tutaj mężczyzna chce mieć orientację, czy ma Ciebie jako oryginał czy może każdy w mieście już Cię zna. 
 
Wybacz mi porównanie ale to tak jak z samochodem. Gdy mężczyzna kupuje samochód chce być jego pierwszym właścicielem, ewentualnie z drugiej lub trzeciej ręki też dokona zakupu. Ale samochód, który ma piętnastego właściciela nie jest atrakcyjny. Coś musi być z nim nie tak jeśli krąży z rąk do rąk. 
 
Więc co odpowiedzieć na takie pytanie?  Możesz wymienić te najpoważniejsze związki np.: „ Wiesz, miałam 2 poważne związki, niestety nie dogadaliśmy się w kilku kwestiach. Ale to przeszłość – ja żyję w tu i teraz. Porozmawiajmy więc o tym co nas czeka…”
 
Chciałabyś zwiększyć swoją wiedzę na temat mężczyzn, odkryć ich pragnienia i sposób myślenia? Jeśli tak, to skorzystaj z naszych szkoleń uwodzenia dla kobiet!  
Perfect Dating
 
 

Nie obgaduj innych

O czym rozmawiać z mężczyznami?
 
Obgadywanie działa na Twoją niekorzyść.
 
Jak poderwać faceta? Nie sugeruj mu, że zostanie obgadany za jego plecami. A zrobisz to jeśli będziesz paplać o innych w jego obecności. Koleżanki, były facet, kierowniczka w pracy – zostaw negatywne opinie o innych. Po pierwsze wydasz mu się wtedy pozytywniejsza a po drugie będzie miał przynajmniej „wrażenie”, że nie obgadasz jego osoby z kimś innym. 
 
Obrabiając komuś tyłek tracisz zaufanie z jego strony i szufladkuje Cię jako „babę plotkarę”. Uwierz – nie chcesz tego. Oczywiście nie chodzi o to by nie mieć swojego zdania – ale jeśli już musisz je wypowiedzieć nie opisuj OSOBY tylko ZACHOWANIE. To kolosalna różnica. Np.:
 
Opis osoby:      jedna z czytelniczek moich artykułów jest chyba głupia. Totalnie nie rozumie, że moje artykuły mają głębię. Choć na pozór wydają się błahe. Niech lepiej czyta brukowce.
 
Opis zachowania:     jedna z czytelniczek moich artykułów odebrała mój ostatni jako atak na kobiety. Muszę przeanalizować to i sprostować jeśli faktycznie tak to można odebrać.
 
Widzisz różnicę? Świetnie. A teraz mały sprawdzian :
 
Jak poderwać mężczyznę? Tak. Zgadłaś. Rozmawiaj z nim. 
 
Kolejne zasady rozmowy w drugiej części artykułu. Zapraszam.
 
 
autor: Grzegorz Cieślik
 
 

Komentarze   

+2 # xmisiax 2014-08-11 14:07
Lipa nic ciekawego, nic czego bym nie wiedziała.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

Relacje damsko-męskie krok po kroku. Jak poderwać kobietę?

Wszystkiego, co dotyczy kontaktów z kobietami możesz się nauczyć. Przez lata doświadczeń i studiowania najlepszych materiałów z zakresu psychologii, socjologii, uwodzenia, pua, pickup, podrywu, seksualności, relacji damsko-męskich.

Udało nam się stworzyć doskonały system komunikacji z kobietami. Jako pierwsi w kraju wydaliśmy szkolenie DVD na 10 płytach, pierwszą tak obszerną Księgę związków, podrywu i seksu. Jesteśmy jedyną szkołą uwodzenia, która uczy jak podrywać, jak zdobyć kobietę, jak poderwać dziewczynę, jak osiągnąć pewność siebie, jak poderwać koleżankę, jak pieścić kobietę, jak znaleźć sobie dziewczynę, jak zagadać na ulicy, jak poderwać dziewczynę w szkole, jak poderwać kobietę na ulicy, jak uwodzieć, jak pozbyć się strachu przed podejściem, jak nauczyć się uwodzenia, jak zdobyć pewność siebie, jak zdobyć pewność siebie zgodnie z etyką.

Zastanawiasz się jak poderwać nieznajomą kobietę? U nas znajdziesz najlepsze teksty na podryw, techniki uwodzenia, skuteczne metody uwodzenia, rozmaite kursy uwodzenia, materiały o podrywaniu, materiały o uwodzeniu, forum o uwodzeniu, książki o uwodzeniu. Na naszej stronie znajdziesz również przykłady podejścia do kobiet, techniki podrywu. Mamy materiały o tym - jak zdobyć pewność siebie, jak być pewnym siebie w każdej sytuacji, jak pocałować kobietę, jak pieścić kobietę, jak pieścić łechtaczkę kobiety, jak pieścić piersi, jak dotykać kobietę, jak przytulić kobietę, jak doprowadzić do seksu, jak zachowywać się w łóżku.

Jak uwieść kobietę?

Szkoła uwodzenia Perfect Dating prowadzi kursy uwodzenia bez manipulacji, NLP czy innych technik, które mogą kogoś skrzywdzić. My uczymy Cię - jak stworzyć silny charakter, jak zdobyć kobietę, jak podejść do kobiety, jak zainteresować sobą kobietę. Podstawą jest przede wszystkim Twoja osobowość, pewność siebie, silny charakter. Do tego dołóż sobie odpowiednią wiedzę na temat kobiet.... i sukces masz gwarantowany.

Czy uwodzenie jest trudne? Jak nauczyć się uwodzenia?

Na stronie znajdziesz opinie naszych kursantów uwodzenia, opinie o szkole Perfect Dating, którzy w 21 dni zmienili całkowicie swoje życie... Mają oni same pozytywne opinie na temat kursów i materiałów Pefect Dating, gdyż na każde nasze szkolenie, czy kurs DVD dajemy 110% procent gwarancji! Nauczysz się tutaj jak poderwać koleżankę, jak zdobyć numer do dziewczyny, jak napisać ciekawe smsy, jak napisać wiadomość do dziewczyny, jak podrywać na portalach randkowych, jak zadzwonić do dziewczyny, co powiedzieć na pierwszej randce? Jak zaprosić dziewcznę na randkę. Jeśli kiedykolwiek zastanawiałeś się jak myślą kobiety, czego potrzebują kobiety, co podoba się kobietom, na co lecą kobiety, co lubią kobiety - to właśnie tutaj jest miejsce, aby znaleźć odpowiedzi na te pytania!

Polityka prywatności i regulamin