Moje zakupy

x
Koszyk jest pusty

×

Uwaga

Musisz podać przynajmniej jeden adres email odbiorcy.

O czym rozmawiać?

Jak rozmawiać z mężczyzną ? W pierwszej części dowiedziałaś się już o kilku ważnych zasadach rozmowy. Czas na kolejne – zapraszam do świata „rozmowy” z mężczyzną.
 

Uwodzenie mężczyzn – O czym rozmawiać? cz.2

O czym rozmawiać? 

Jak już się dowiedziałaś z poprzedniej części artykułu są tematy o których lepiej nie wspominać. Ale pamiętaj, że cisza też działa na niekorzyść. Podryw faceta odbywa się na kilku płaszczyznach – tym razem mówimy o rozmowie. Jaka jest czwarta zasada rozmowy na spotkaniu. Proszę bardzo:
 

Czy mogę rozmawiać o Seksie ???

 

O czym rozmawiać?

 

 

 
4)Seks – lepiej unikaj tematu.
 
Ten temat umiejętnie wykorzystany może zadziałać na korzyść. Ale musisz potrafić kontrolować rozmówcę. Na początek zalecam unikać tematu. A już na pewno Ty go nie zaczynaj. Jeśli zrobi to facet – delikatnie odnieś się do tematu i staraj się odejść od niego. Dlaczego?
 
Dlatego, że jeśli pozwolisz mu wejść głębiej, penetrować wszystkie części, nakręcać emocje związane z seksem i pozwolisz mu na to wszystko ( upss ) – to masz pewność, że nie będzie myślał o Tobie jako „osobowości” tylko jak o zdobyczy seksualnej. Podniecony facet nie myśli – on działa. Oczywiście podryw faceta to też seksualność ale delikatnie zaznaczona. On nie ma mieć wzwodu od pierwszej chwili spotkania. Masz to dozować. Napiszę artykuł o seksualności i tam przedstawię to dokładniej.
 
Chciałabyś zwiększyć swoją wiedzę na temat mężczyzn, poruszać się swobodnie po relacjach damsko-męskich? Stać się uwodzicielką? Jeśli tak, to KLIKNIJ PONIŻEJ UMÓW SIĘ Z NAMI NA SPOTKANIE. POMOŻEMY CI!
Perfect Dating
 

A prywatne sprawy ?

 

O czym rozmawiać?

 

 

 
5)Polityka i religia – to są jego prywatne sprawy. Unikaj tematu.
 
Temat drażliwy i zarazem ważny. Dobrze by było wiedzieć czy nie jest wyznawcą religii, w której kobiety są zniewolone, jak i czy nie jest działaczem na rzecz odebrania praw wolnościowych kobietom. Wszystko zależy czego oczekujesz Ty od mężczyzny. Jeśli ma mieć takie a nie inne poglądy polityczne – dowiedz się gdzie tacy przebywają ( zloty, zebrania, pikiety ) i tam szukaj swojego mężczyzny. To samo tyczy się religii. Jeśli nie ma być np. katolikiem – to w Kościele Katolickim Go nie szukaj.
 
Jeśli jest Ci to obojętne – unikaj pytań o to. Z doświadczenia zdradzę, że facet sam przedstawi swoje poglądy na życie i będziesz mogła ocenić po tym do której partii mu bliżej czy do jakiej wiary.
 
Chciałabyś zwiększyć swoją wiedzę na temat mężczyzn, poruszać się swobodnie po relacjach damsko-męskich? Stać się uwodzicielką? Jeśli tak, to KLIKNIJ PONIŻEJ UMÓW SIĘ Z NAMI NA SPOTKANIE. POMOŻEMY CI!
Perfect Dating
 

Co z alkoholem ?

 

O czym rozmawiać?

 

 

6)Unikaj stanu upojenia alkoholowego.
 
Wyobraź sobie sytuację, że spotykasz się z mężczyzną a on podczas waszego spotkania wypija kilka piw i rozmowa przeobraża się w zgadywankę – co on powiedział ? Rozumiem gdy taki jest cel spotkania – zabawa na całego. Ale chyba na „randce” takiego celu nikt nie zakłada? Jeśli Ty wyobrażasz sobie inny cel spotkania również dostosuj się do niego. Ma to dwa założenia :
 
- Ty nie upijając się a jedynie siedząc przy jakimś drinku czy piwie – na smak – kontrolujesz sytuację i robisz na nim wrażenie osoby „na poziomie”.
 
- On też raczej będzie się ograniczał. Czyli jeśli normalnie pije 20 piw, to chcąc się dopasować do Ciebie - nie będzie ich aż tyle.
 
Oczywiście, że jeśli jest uzależniony od wypijania basenu alkoholu to dowiesz się o tym szybko nawet gdy będzie starał się to ukryć. Ale obserwując to już na spotkaniu możesz ocenić wstępnie jego pociąg do trunków - czy gość wypił 2 piwa ( w zależności od długości spotkania ) czy 8 piw. 
 
Ważne byś Ty nie przesadziła – nawet radzę jednego drinka a kolejny napój bezalkoholowy. W rozmowach z mężczyznami ( czy to na szkoleniach czy prywatnie ) wynika, że wolą jednak trzeźwe kobiety – nawet jeśli sami wypiją trochę więcej. 
Pamiętam opowieść jednego z mężczyzn który był u mnie na prywatnym coachingu:
 
- Grzegorz. Spotkałem kobietę jak ze snu. Zaprosiłem ją na kawę lecz wybrała alkohol. Pomyślałem „dobrze”. Przecież to też dla ludzi. I wiesz, już się z nią nie spotkam. 
 
- Dlaczego?
 
- Bo na koniec gdy wstawała od stolika to się chwiała na nogach. A że to na mojej ulicy było to wszyscy teraz pod nosem się śmieją, że laskę z AA wyrwałem.
 
Droga czytelniczo, jak widzisz – niby prosta rzecz a może tyle zepsuć. Pamiętaj, że podryw faceta to „myślenie” a alkohol raczej nie ułatwia sprawy. 
 
Jeśli masz jakieś pytania -  zamieść je w komentarzach lub spotkajmy się na szkoleniu. Twarzą w twarz zawsze lepiej. 
 
Pozdrawiam
 
 
autor: Grzegorz Cieślik
 
 
 
 
 

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

Relacje damsko-męskie krok po kroku. Jak poderwać kobietę?

Wszystkiego, co dotyczy kontaktów z kobietami możesz się nauczyć. Przez lata doświadczeń i studiowania najlepszych materiałów z zakresu psychologii, socjologii, uwodzenia, pua, pickup, podrywu, seksualności, relacji damsko-męskich.

Udało nam się stworzyć doskonały system komunikacji z kobietami. Jako pierwsi w kraju wydaliśmy szkolenie DVD na 10 płytach, pierwszą tak obszerną Księgę związków, podrywu i seksu. Jesteśmy jedyną szkołą uwodzenia, która uczy jak podrywać, jak zdobyć kobietę, jak poderwać dziewczynę, jak osiągnąć pewność siebie, jak poderwać koleżankę, jak pieścić kobietę, jak znaleźć sobie dziewczynę, jak zagadać na ulicy, jak poderwać dziewczynę w szkole, jak poderwać kobietę na ulicy, jak uwodzieć, jak pozbyć się strachu przed podejściem, jak nauczyć się uwodzenia, jak zdobyć pewność siebie, jak zdobyć pewność siebie zgodnie z etyką.

Zastanawiasz się jak poderwać nieznajomą kobietę? U nas znajdziesz najlepsze teksty na podryw, techniki uwodzenia, skuteczne metody uwodzenia, rozmaite kursy uwodzenia, materiały o podrywaniu, materiały o uwodzeniu, forum o uwodzeniu, książki o uwodzeniu. Na naszej stronie znajdziesz również przykłady podejścia do kobiet, techniki podrywu. Mamy materiały o tym - jak zdobyć pewność siebie, jak być pewnym siebie w każdej sytuacji, jak pocałować kobietę, jak pieścić kobietę, jak pieścić łechtaczkę kobiety, jak pieścić piersi, jak dotykać kobietę, jak przytulić kobietę, jak doprowadzić do seksu, jak zachowywać się w łóżku.

Jak uwieść kobietę?

Szkoła uwodzenia Perfect Dating prowadzi kursy uwodzenia bez manipulacji, NLP czy innych technik, które mogą kogoś skrzywdzić. My uczymy Cię - jak stworzyć silny charakter, jak zdobyć kobietę, jak podejść do kobiety, jak zainteresować sobą kobietę. Podstawą jest przede wszystkim Twoja osobowość, pewność siebie, silny charakter. Do tego dołóż sobie odpowiednią wiedzę na temat kobiet.... i sukces masz gwarantowany.

Czy uwodzenie jest trudne? Jak nauczyć się uwodzenia?

Na stronie znajdziesz opinie naszych kursantów uwodzenia, opinie o szkole Perfect Dating, którzy w 21 dni zmienili całkowicie swoje życie... Mają oni same pozytywne opinie na temat kursów i materiałów Pefect Dating, gdyż na każde nasze szkolenie, czy kurs DVD dajemy 110% procent gwarancji! Nauczysz się tutaj jak poderwać koleżankę, jak zdobyć numer do dziewczyny, jak napisać ciekawe smsy, jak napisać wiadomość do dziewczyny, jak podrywać na portalach randkowych, jak zadzwonić do dziewczyny, co powiedzieć na pierwszej randce? Jak zaprosić dziewcznę na randkę. Jeśli kiedykolwiek zastanawiałeś się jak myślą kobiety, czego potrzebują kobiety, co podoba się kobietom, na co lecą kobiety, co lubią kobiety - to właśnie tutaj jest miejsce, aby znaleźć odpowiedzi na te pytania!

Polityka prywatności i regulamin