Moje zakupy

x
Koszyk jest pusty

Dla niej

Czy masz w związku poczucie, że on jakby sam żyje własnym życiem? Że nie do końca go kontrolujesz? A może nigdy nie miałaś kontroli nad Twoim związkiem?
Istnieje coś takiego jak Zasady Dobrego Związku – i dziś Ci je przedstawię. Zapraszam
 

Relacje damsko-męskie: Jak stworzyć udany związek cz.1

Dla niej  

 
Jako trener rozwoju zajmuję się nie tylko relacjami partnerskimi ale też duchowością czy metodami pracy z umysłem. Kiedyś na szkoleniu, na którym zdobywałem wiedzę w temacie pracy z umysłem, zadałem pytanie prowadzącemu trenerowi ze wschodu, w kwestii konkretnego schematu myślowego. Odpowiedź mnie zaskoczyła! 
 
Okazało się, że przyczyna nie leży tam gdzie jej szukałem. Ona leży w relacji z moją partnerką! Byłem w szoku jak wiele zmienia się w innych dziedzinach życia gdy wprowadzisz porządek w relacji z partnerem. Wtedy podczas już prywatnej rozmowy przekazał mi wiedzę na temat zasad dobrego związku, które tutaj pokrótce omówimy.
 
Chciałabyś zwiększyć swoją wiedzę na temat mężczyzn, poruszać się swobodnie po relacjach damsko-męskich? Stać się uwodzicielką? Jeśli tak, to KLIKNIJ PONIŻEJ UMÓW SIĘ Z NAMI NA SPOTKANIE. POMOŻEMY CI!
Perfect Dating
 

Pierwsze Kroki

 

Dla niej

 

 

Uwodzenie mężczyzny to proces nieskończony. Nie jest tak, że uwodzisz na początku znajomości i gdy już zdobędziesz mężczyznę kończysz uwodzenie.
Uwodzenie to sposób bycia. Zawsze, w każdym miejscu i o każdej porze. Dlatego warto zapoznać się z tymi zasadami by stały się sposobem Twojego życia – 
a gwarantuje Ci, że zmienią nie tylko część Twojego życia w związku. Zmienią też pozostałe części w innych kontekstach i z innymi ludźmi. Zaczynajmy więc.
 
Bywa tak, że poznając kogoś jesteś pod jego silnym wrażeniem. Zaczynasz się wkręcać w tą relację i nagle zdajesz sobie sprawę, że stałaś się kimś innym. Zmieniłaś sposób bycia, mówienia a może nawet krąg znajomych. I gdzieś tam czujesz, że to nie jesteś Ty. Czas na pierwszą zasadę:
 
Chciałabyś zwiększyć swoją wiedzę na temat mężczyzn, poruszać się swobodnie po relacjach damsko-męskich? Stać się uwodzicielką? Jeśli tak, to KLIKNIJ PONIŻEJ UMÓW SIĘ Z NAMI NA SPOTKANIE. POMOŻEMY CI!
Perfect Dating
 

Jestem Jaka Jestem

 

Dla niej

 

 

1)Nie zmieniaj się na siłę.
 
Często kobiety robią tak, że gdy poznają mężczyznę próbują się dostosować do niego. Odwrotnie też niestety bywa. I to jest błąd! Uwodzenie mężczyzny to może prawidłowo zadziałać tylko wtedy gdy pozostajesz sobą a nie grasz kogoś kim kompletnie nie jesteś. Chcesz przykład?
 
Przyszła do mnie kobieta i powiedziała: Mam problem. Jestem w związku. Zamieszkaliśmy razem. Zmieniłam się dla niego: malowałam się godzinę przed tym jak on wstał żeby mnie widział śliczną, zrezygnowałam z przyjaciół, pracy, hobby żeby mu poświęcać każdą chwilę. a ten cham mnie zostawił i powiedział na koniec: „Szkoda że nie jesteś taka normalna, bo ja szukam normalnej dziewczyny”.
 
I rzeczywiście – miała problem, ale z sobą. Nie z nim. On oczekiwał normalności a dostał sztuczną osobowość. Jest jednak chwila kiedy warto się zmienić, to chwila:
 

Kiedy Zyskasz Wartość

 

Dla niej

 

Jeśli zmiana spowoduje, że zyskacie na tym razem, to taka zmiana może być dopuszczona.


Nie zmieniaj się dla niego! Zmieniaj się dla Siebie!

 
Odpowiedz sobie na pytanie: po co zmieniać się dla kogoś gdy to czyni Cię nieszczęśliwą? W takim wypadku, Ty się zmieniasz by mu pasowało. On „jest jaki jest” i dobrze mu z tym. Tylko Ty w tym cierpisz. Czas powiedzieć dość. Więc jeśli jesteś w takiej sytuacji – zastanów się co zmieniłaś i czy było warto.
 
Gdy dojdziesz do wniosku, że nie było warto – że nie daje Ci ta zmiana szczęścia: zmień to czym prędzej. A potem zacznij uwodzenie mężczyzny – od nowa ale tym razem Ty masz być w tym szczęśliwa.
 
Zapraszam do drugiej części artykułu.
 
autor: Grzegorz Cieślik
 
 
 
 
 

Komentarze   

+2 # marrta 2013-06-28 06:59
świetne artykuły :)
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

Relacje damsko-męskie krok po kroku. Jak poderwać kobietę?

Wszystkiego, co dotyczy kontaktów z kobietami możesz się nauczyć. Przez lata doświadczeń i studiowania najlepszych materiałów z zakresu psychologii, socjologii, uwodzenia, pua, pickup, podrywu, seksualności, relacji damsko-męskich.

Udało nam się stworzyć doskonały system komunikacji z kobietami. Jako pierwsi w kraju wydaliśmy szkolenie DVD na 10 płytach, pierwszą tak obszerną Księgę związków, podrywu i seksu. Jesteśmy jedyną szkołą uwodzenia, która uczy jak podrywać, jak zdobyć kobietę, jak poderwać dziewczynę, jak osiągnąć pewność siebie, jak poderwać koleżankę, jak pieścić kobietę, jak znaleźć sobie dziewczynę, jak zagadać na ulicy, jak poderwać dziewczynę w szkole, jak poderwać kobietę na ulicy, jak uwodzieć, jak pozbyć się strachu przed podejściem, jak nauczyć się uwodzenia, jak zdobyć pewność siebie, jak zdobyć pewność siebie zgodnie z etyką.

Zastanawiasz się jak poderwać nieznajomą kobietę? U nas znajdziesz najlepsze teksty na podryw, techniki uwodzenia, skuteczne metody uwodzenia, rozmaite kursy uwodzenia, materiały o podrywaniu, materiały o uwodzeniu, forum o uwodzeniu, książki o uwodzeniu. Na naszej stronie znajdziesz również przykłady podejścia do kobiet, techniki podrywu. Mamy materiały o tym - jak zdobyć pewność siebie, jak być pewnym siebie w każdej sytuacji, jak pocałować kobietę, jak pieścić kobietę, jak pieścić łechtaczkę kobiety, jak pieścić piersi, jak dotykać kobietę, jak przytulić kobietę, jak doprowadzić do seksu, jak zachowywać się w łóżku.

Jak uwieść kobietę?

Szkoła uwodzenia Perfect Dating prowadzi kursy uwodzenia bez manipulacji, NLP czy innych technik, które mogą kogoś skrzywdzić. My uczymy Cię - jak stworzyć silny charakter, jak zdobyć kobietę, jak podejść do kobiety, jak zainteresować sobą kobietę. Podstawą jest przede wszystkim Twoja osobowość, pewność siebie, silny charakter. Do tego dołóż sobie odpowiednią wiedzę na temat kobiet.... i sukces masz gwarantowany.

Czy uwodzenie jest trudne? Jak nauczyć się uwodzenia?

Na stronie znajdziesz opinie naszych kursantów uwodzenia, opinie o szkole Perfect Dating, którzy w 21 dni zmienili całkowicie swoje życie... Mają oni same pozytywne opinie na temat kursów i materiałów Pefect Dating, gdyż na każde nasze szkolenie, czy kurs DVD dajemy 110% procent gwarancji! Nauczysz się tutaj jak poderwać koleżankę, jak zdobyć numer do dziewczyny, jak napisać ciekawe smsy, jak napisać wiadomość do dziewczyny, jak podrywać na portalach randkowych, jak zadzwonić do dziewczyny, co powiedzieć na pierwszej randce? Jak zaprosić dziewcznę na randkę. Jeśli kiedykolwiek zastanawiałeś się jak myślą kobiety, czego potrzebują kobiety, co podoba się kobietom, na co lecą kobiety, co lubią kobiety - to właśnie tutaj jest miejsce, aby znaleźć odpowiedzi na te pytania!

Polityka prywatności i regulamin