Moje zakupy

x
Koszyk jest pusty

Zasady dobrego związku

W trzeciej części tego artykułu zobaczysz jak proste mechanizmy mogą niszczyć związek i relację z mężczyzną. Mam nadzieję, że poprzednie Zasady Dobrego Związku przeanalizowałaś i jesteś gotowa na kolejną dawkę wiedzy o tym, jak budować a nie dzielić. Zapraszam
 

Relacje damsko-męskie: Jak stworzyć udany związek cz.3

Zasady dobrego związku 

Dziś powiemy sobie o jednym z najbardziej znienawidzonych chyba przez obie strony działaniu. To ciekawe. Bo jego stosowanie daje ulgę. Ale następstwa są katastrofalne i większość związków rozpada się z tego powodu
 
Tworzą się też tzw. toksyczne związki, które niestety królują jeśli chodzi o statystyki.
 
O czym mowa? O kontroli.
 
Chciałabyś zwiększyć swoją wiedzę na temat mężczyzn, poruszać się swobodnie po relacjach damsko-męskich? Stać się uwodzicielką? Jeśli tak, to KLIKNIJ PONIŻEJ UMÓW SIĘ Z NAMI NA SPOTKANIE. POMOŻEMY CI!
Perfect Dating
 
Kontrolowanie Partnera  
 
Zasady dobrego związku
 
5) Sprawdzanie co robi i z kim.
 
Pewnie wiesz o czym piszę? Taka kontrola powoduje narastanie złości z powodu braku prywatności. Każdy jej potrzebuje – on też. Więc przeglądanie mu telefonu w celu poczytania sms-ów  to zły pomysł. To samo tyczy się jego spotkań ze znajomymi czy wiadomości e-mail. Paradoksalnie – jeśli Go kontrolujesz to zmuszasz Go do wymyślania dróg „oszukiwania” Ciebie, by Twoja kontrola nie miała do niego dostępu. A gdy on już wejdzie na tą ścieżkę – powodzenia w zatrzymaniu tego. 
 
Po drugie, jak coś będzie chciał zrobić za Twoimi plecami, to zrobi i się nie dowiesz. 
 
Chcesz się założyć? Więc do czego to ma prowadzić? Tak właśnie rodzą się toksyczne związki. A odpowiedzialność za to ponosi osoba, która to zaczyna i nakręca kontrolowaniem.
 
Zapamiętaj : Kobieta która kontroluje jest taką amfetaminą która działa jakiś czas.
 
      Kobieta która nie kontroluje – jest wolna, niezależna – imponuje.
 
I wprowadź to do swojego życia a zobaczysz jakie pozytywne zmiany zajdą w Twoim samopoczuciu, co przełoży się na związek.
 

Czy Ty Mnie Zauważasz ?

 

Zasady dobrego związku

 

 

 
6) Brak podziwu i chwalenia.
 
Pewnie przeszłaś to nie raz: na początku jest cudownie. Występuje chwalenie i zauważanie działań. Potem następuje powolne zanikanie – aż żadne z Was nie zauważa drugiej osoby. 
 
Jest coś co powinnaś zapamiętać na całe życie:
 
„Gdy ludzie nie skupiają się na tym co mają, to nie potrafią być wdzięczni. A to jest paliwem związku.”
 
Jeśli takie paliwo dostarczy osoba trzecia to oczywistym jest rozpad związku. Dlatego zauważaj partnera. Każdy facet chce być supermanem. Gdy zauważysz np. jego mięśnie ( pochwalisz, będziesz podziwiać ), to on z czasem zamieni to na odpowiedzialność. Potem to się zmieni w zapał, motywację do działania, do zdobycia pieniędzy itd. 
 
Wyobraź sobie, że nigdy nie zwróciłaś uwagi na np. jego mięśnie. Zatem nigdy nie dostałaś odpowiedzialności ( bo dla kogo ma ją stworzyć? ), zapału i motywacji do działania. Więc nie dziw się, że siedzi przed telewizorem pijąc piwo. Tak Go zachęciłaś. 
 
Chciałabyś zwiększyć swoją wiedzę na temat mężczyzn, poruszać się swobodnie po relacjach damsko-męskich? Stać się uwodzicielką? Jeśli tak, to KLIKNIJ PONIŻEJ UMÓW SIĘ Z NAMI NA SPOTKANIE. POMOŻEMY CI!
Perfect Dating
 

Czy mogę mieć własne życie ?

 

Zasady dobrego związku

 

 

 
7) Brak miejsca na własne życie.
 
Jeśli 24 godziny na dobę jesteście w związku to zacznie Was to przerastać. Musisz dać sobie i jemu odpocząć. Nie chodzi o to, że on ma Cię dosyć. Chodzi o to, że on chce też znajomych, chce uprawiać sport czy pobyć samemu gdzieś w zaciszu. 
 
Zachęcaj Go by miał pasję. Zachęcaj Go by miał zamiłowania. To część Waszego życia. Ty też powinnaś je mieć. Wtedy nie powstają toksyczne związki tylko związki pełne wsparcia, wyrozumiałości i motywacji. 
 
Wyobraź sobie, że te wszystkie siedem zasad właśnie funkcjonuje w Twoim związku i powiedz szczerze : czy to nie jest o wiele piękniejsze? Czy tak właśnie chcesz żyć?
 
Jeśli tak – zacznij zmiany. A jeśli masz problem i nie wiesz jak sobie z nim poradzić napisz  do nas na Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. i w temacie wiadomości wpisz : „do Grześka”. 
 
Pozdrawiam
Grzegorz Cieślik
 
 
 
 

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

Relacje damsko-męskie krok po kroku. Jak poderwać kobietę?

Wszystkiego, co dotyczy kontaktów z kobietami możesz się nauczyć. Przez lata doświadczeń i studiowania najlepszych materiałów z zakresu psychologii, socjologii, uwodzenia, pua, pickup, podrywu, seksualności, relacji damsko-męskich.

Udało nam się stworzyć doskonały system komunikacji z kobietami. Jako pierwsi w kraju wydaliśmy szkolenie DVD na 10 płytach, pierwszą tak obszerną Księgę związków, podrywu i seksu. Jesteśmy jedyną szkołą uwodzenia, która uczy jak podrywać, jak zdobyć kobietę, jak poderwać dziewczynę, jak osiągnąć pewność siebie, jak poderwać koleżankę, jak pieścić kobietę, jak znaleźć sobie dziewczynę, jak zagadać na ulicy, jak poderwać dziewczynę w szkole, jak poderwać kobietę na ulicy, jak uwodzieć, jak pozbyć się strachu przed podejściem, jak nauczyć się uwodzenia, jak zdobyć pewność siebie, jak zdobyć pewność siebie zgodnie z etyką.

Zastanawiasz się jak poderwać nieznajomą kobietę? U nas znajdziesz najlepsze teksty na podryw, techniki uwodzenia, skuteczne metody uwodzenia, rozmaite kursy uwodzenia, materiały o podrywaniu, materiały o uwodzeniu, forum o uwodzeniu, książki o uwodzeniu. Na naszej stronie znajdziesz również przykłady podejścia do kobiet, techniki podrywu. Mamy materiały o tym - jak zdobyć pewność siebie, jak być pewnym siebie w każdej sytuacji, jak pocałować kobietę, jak pieścić kobietę, jak pieścić łechtaczkę kobiety, jak pieścić piersi, jak dotykać kobietę, jak przytulić kobietę, jak doprowadzić do seksu, jak zachowywać się w łóżku.

Jak uwieść kobietę?

Szkoła uwodzenia Perfect Dating prowadzi kursy uwodzenia bez manipulacji, NLP czy innych technik, które mogą kogoś skrzywdzić. My uczymy Cię - jak stworzyć silny charakter, jak zdobyć kobietę, jak podejść do kobiety, jak zainteresować sobą kobietę. Podstawą jest przede wszystkim Twoja osobowość, pewność siebie, silny charakter. Do tego dołóż sobie odpowiednią wiedzę na temat kobiet.... i sukces masz gwarantowany.

Czy uwodzenie jest trudne? Jak nauczyć się uwodzenia?

Na stronie znajdziesz opinie naszych kursantów uwodzenia, opinie o szkole Perfect Dating, którzy w 21 dni zmienili całkowicie swoje życie... Mają oni same pozytywne opinie na temat kursów i materiałów Pefect Dating, gdyż na każde nasze szkolenie, czy kurs DVD dajemy 110% procent gwarancji! Nauczysz się tutaj jak poderwać koleżankę, jak zdobyć numer do dziewczyny, jak napisać ciekawe smsy, jak napisać wiadomość do dziewczyny, jak podrywać na portalach randkowych, jak zadzwonić do dziewczyny, co powiedzieć na pierwszej randce? Jak zaprosić dziewcznę na randkę. Jeśli kiedykolwiek zastanawiałeś się jak myślą kobiety, czego potrzebują kobiety, co podoba się kobietom, na co lecą kobiety, co lubią kobiety - to właśnie tutaj jest miejsce, aby znaleźć odpowiedzi na te pytania!

Polityka prywatności i regulamin