Moje zakupy

x
Koszyk jest pusty

×

Uwaga

Musisz podać przynajmniej jeden adres email odbiorcy.

Uwodzenie w sieci

Portale randkowe stają się coraz bardziej popularnymi sposobami na poznanie swojej drugiej połówki. Coraz częściej kobiety decydują się właśnie tam poznać swojego partnera. Na co powinnaś uważać? Kiedy od razu odpuścić sobie dalszą znajomość? Zapraszamy do lektury!

Uwodzenie w sieci – na co kobiety powinny uważać.

 

Uwodzenie w sieci 

 
Będę z Tobą szczery. Ten artykuł powstał w oparciu o historię mojej koleżanki, który zawsze ma jakieś problemy z facetami z którymi się spotyka.
 
Wygląda to tak, że jakby niewiadomo jak się starała to i tak nie może sobie znaleźć odpowiedniego partnera. Odbyła już setki randek z przeróżnymi facetami (z niektórymi spotykała się w tym samym czasie, a z innymi nie) i dalej się umawia. Twierdzi, że znalezienie partnera, który spełniałby chociaż połowę jej oczekiwań jest po prostu niemożliwe.
 
Trochę z desperacji, a trochę z ciekawości postanowiła założyć konto na jednym z portali randkowych aby poszerzyć sobie możliwości poznawania nowych mężczyzn. Powiedziałem jej aby była ostrożna, ale wychodzi na to, że całkiem dobrze sobie radzi. Nauczyła się podchodzić do tematu randek z dużą dozą ostrożności i nie waha się od razu kończyć znajomości jeśli widzi, że coś jest bardzo nie tak. 
 
Chciałbym się dzisiaj podzielić z naszymi czytelniczkami kilkoma cennymi radami na temat portali randkowych. Myślę, że dzięki tym kilku wskazówkom będzie Ci łatwiej znaleźć wymarzonego partnera i przede wszystkich unikniesz wielu niepotrzebnych rozczarowań.
 

1.Profil powinien zawierać wyraźne zdjęcia.

 

Uwodzenie w sieci

 

 
Jeśli osoba z którą obecnie korespondujesz takowych nie posiada, to lepiej od razu ją sobie odpuść. Rozmazane, nie pokazujące całej osoby czy też ze zbytnią ilością nałożonych filtrów od razu dyskwalifikują daną osobę. Podobnie w przypadku gdy dany użytkownik cały czas chowa swoją twarz za okularami przeciwsłonecznymi. Nie ma co ryzykować. Jeśli nie ma ani jednego zdjęcia na którym faceta widać w całości, to najprawdopodobniej musi mieć coś do ukrycia.
 
Nie radzisz sobie w świecie relacji damsko – męskich i czujesz, że nigdy nie znajdziesz sobie bratniej duszy? Nie przejmuj się! KLIKNIJ NA OBRAZEK PONIŻEJ – pomożemy Ci to zmienić!
Perfect Dating
 
 

2.Kopiuj – wklej

 

Uwodzenie w sieci

 

Jeśli otrzymałaś wiadomość, która wydaje Ci się być tworzona na zasadzie „kopiuj-wklej” albo wysyłana masowo do wszystkich użytkowniczek tego portalu, to od razu ją skasuj. 
 
Jeśli mężczyzna jest zainteresowany Twoją osobą i chciałby Cię poznać, to z pewnością wiadomość od niego będzie bardziej spersonalizowana. W innym przypadku po prostu facet wysyła masowo do wszystkich licząc, że któraś z dziewczyn się do niego odezwie i dzięki temu będzie miał możliwość ją poznać. Nie bądź naiwna! Jeśli już na samym początku nie chce mu się przejrzeć Twojego profilu i pomyśleć trochę nad tym co do Ciebie pisze, to potem może być już tylko gorzej.
 

3.Unikaj niezdecydowanych

 

Uwodzenie w sieci

 

Dobrym przykładem takiej osoby jest facet który po wymianie kilku e-maili pomiędzy wami zaczyna odpisywać bardzo nieregularnie, a mimo to dalej wysyła Ci bardzo wyraźne oznaki swojego zainteresowania Twoją osobą. Być może prowadzi podwójne życie (żonaty albo w związku?)…
 
Kolejnym przykładem takiej osoby jest facet, który regularnie kontaktuje się z Toba online, ale za żadne skarby nie chce się zgodzić na spotkanie w prawdziwym życiu. Czyżby coś ukrywał? Być może to co jest na jego profilu nie do końca pokrywa się ze stanem faktycznym?
 
Ostatni przypadek to facet, który wydzwania do Ciebie po alkoholu – po prostu chce mieć seks na telefon. Odpuść sobie lepiej ich wszystkich – nie ma co marnować na nich czasu. 
 
Nie radzisz sobie w świecie relacji damsko – męskich i czujesz, że nigdy nie znajdziesz sobie bratniej duszy? Nie przejmuj się! KLIKNIJ NA OBRAZEK PONIŻEJ – pomożemy Ci to zmienić!
Perfect Dating
 

4.Nie ma miejsca na  kłamstwa!

 

Uwodzenie w sieci

 

Jeśli wymieniłaś z facetem kilka wiadomości i nagle otrzymujesz od niego wiadomość, że w sumie to tak naprawdę to zdjęcie profilowe wcale nie przedstawia jego, ponieważ tak naprawdę to on jest starszy/młodszy albo wyższy/niższy niż to co widać na zdjęciu i pisze w jego opisie, to bezwzględnie zakończ z nim znajomość. Kłamstwo to kłamstwo, niezależnie od jego wielkości, a przecież chyba nie chcesz się zadawać z takimi osobami.
 
Wymieniłem Ci kilka męskich grzeszków na portalach randkowych, ale to wcale nie znaczy, że nie jesteś w stanie poznać swojego partnera w sieci. Sam znam kilka historii miłosnych ze szczęśliwym zakończeniem, które swój początek miały w Internecie. Ty też możesz spełnić swoje marzenia o szczęśliwym życiu u boku wymarzonego mężczyzny, ale bądź ostrożna! Ceń siebie! Znaj swoją wartość i zastanów się dobrze czy dany facet jest wart Twojej uwagi i dania mu szansy aby poznał Cię bliżej… Udanego randkowania!
 
Autor: Krzysztof Król
 
 
 
 

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

Relacje damsko-męskie krok po kroku. Jak poderwać kobietę?

Wszystkiego, co dotyczy kontaktów z kobietami możesz się nauczyć. Przez lata doświadczeń i studiowania najlepszych materiałów z zakresu psychologii, socjologii, uwodzenia, pua, pickup, podrywu, seksualności, relacji damsko-męskich.

Udało nam się stworzyć doskonały system komunikacji z kobietami. Jako pierwsi w kraju wydaliśmy szkolenie DVD na 10 płytach, pierwszą tak obszerną Księgę związków, podrywu i seksu. Jesteśmy jedyną szkołą uwodzenia, która uczy jak podrywać, jak zdobyć kobietę, jak poderwać dziewczynę, jak osiągnąć pewność siebie, jak poderwać koleżankę, jak pieścić kobietę, jak znaleźć sobie dziewczynę, jak zagadać na ulicy, jak poderwać dziewczynę w szkole, jak poderwać kobietę na ulicy, jak uwodzieć, jak pozbyć się strachu przed podejściem, jak nauczyć się uwodzenia, jak zdobyć pewność siebie, jak zdobyć pewność siebie zgodnie z etyką.

Zastanawiasz się jak poderwać nieznajomą kobietę? U nas znajdziesz najlepsze teksty na podryw, techniki uwodzenia, skuteczne metody uwodzenia, rozmaite kursy uwodzenia, materiały o podrywaniu, materiały o uwodzeniu, forum o uwodzeniu, książki o uwodzeniu. Na naszej stronie znajdziesz również przykłady podejścia do kobiet, techniki podrywu. Mamy materiały o tym - jak zdobyć pewność siebie, jak być pewnym siebie w każdej sytuacji, jak pocałować kobietę, jak pieścić kobietę, jak pieścić łechtaczkę kobiety, jak pieścić piersi, jak dotykać kobietę, jak przytulić kobietę, jak doprowadzić do seksu, jak zachowywać się w łóżku.

Jak uwieść kobietę?

Szkoła uwodzenia Perfect Dating prowadzi kursy uwodzenia bez manipulacji, NLP czy innych technik, które mogą kogoś skrzywdzić. My uczymy Cię - jak stworzyć silny charakter, jak zdobyć kobietę, jak podejść do kobiety, jak zainteresować sobą kobietę. Podstawą jest przede wszystkim Twoja osobowość, pewność siebie, silny charakter. Do tego dołóż sobie odpowiednią wiedzę na temat kobiet.... i sukces masz gwarantowany.

Czy uwodzenie jest trudne? Jak nauczyć się uwodzenia?

Na stronie znajdziesz opinie naszych kursantów uwodzenia, opinie o szkole Perfect Dating, którzy w 21 dni zmienili całkowicie swoje życie... Mają oni same pozytywne opinie na temat kursów i materiałów Pefect Dating, gdyż na każde nasze szkolenie, czy kurs DVD dajemy 110% procent gwarancji! Nauczysz się tutaj jak poderwać koleżankę, jak zdobyć numer do dziewczyny, jak napisać ciekawe smsy, jak napisać wiadomość do dziewczyny, jak podrywać na portalach randkowych, jak zadzwonić do dziewczyny, co powiedzieć na pierwszej randce? Jak zaprosić dziewcznę na randkę. Jeśli kiedykolwiek zastanawiałeś się jak myślą kobiety, czego potrzebują kobiety, co podoba się kobietom, na co lecą kobiety, co lubią kobiety - to właśnie tutaj jest miejsce, aby znaleźć odpowiedzi na te pytania!

Polityka prywatności i regulamin