Moje zakupy

x
Koszyk jest pusty

×

Uwaga

Musisz podać przynajmniej jeden adres email odbiorcy.

Seksualność

Poprawność seksualna. Czy jesteś jedną z tych kobiet, które boją się uprawiać seks, bo ktoś może nazwać Cię dziwką? Czy masz już dość słuchania o łatwych dziewczynach i efektywnych/efektownych zdobywcach? Czy uważasz, że stereotyp, że tylko facet potrzebuje seksu jest bzdurą i absurdem? Jeżeli na którekolwiek pytanie odpowiedziałaś TAK, ten artykuł jest dla Ciebie.
 

Uwodzenie mężczyzn: Poprawność Seksualna

Seksualność  

 
My kobiety żyjemy w takiej złotej klatce, z jednej strony przecież jesteśmy szczęściarami, bo to Twoje niedoskonałe(nikt nie jest idealny) wdzięki działają na faceta tak jak żadne idealnie wyrzeźbione męskie ciało nie działa na kobietę. Mówi się, że kobieta ma władze seksualną, bo ma to czego mężczyzna pragnie. To Ty siedzisz sobie wygodnie kiedy on zastanawia się jak do Ciebie podejść. Tylko ta władza okupiona jest pewnymi konsekwencjami.
 
Strach przed kobiecą seksualnością jest od bardzo dawna. Wyobraź sobie kobietę, która jest piękna i ma 100% przyzwolenie społeczeństwa na eksplorowanie swojej seksualności. Stałaby się taką maszyną do łamania męskich serc i męskiego ego. Może jest to jakaś równowaga, że oni się starają, a my nie możemy za dużo, tylko świat się zmienia, staje się coraz bardziej androgeniczny. Co możemy zrobić, żeby cieszyć się seksualnością bez strachu i poczucia winy?
 
 
Zainteresował Cię ten temat? Chciałabyś wiedzieć więcej? Umów się z nami na spotkanie:
 
Perfect Dating
 
 

Zerwij się ze smyczy: co pomyślą inni?

 

Seksualność

 

 

Kiedy się nad tym zastanowimy, to ograniczenia, które są nałożone na kobiety są czystą iluzją. Czy po seksie z pewną ilością mężczyzn odpadają Ci jakieś części ciała?  Zapadasz na ciężkie choroby(zakładam, że się zabezpieczasz)? Nie, narażasz się na ocenę społeczeństwa, otoczenia, przyjaciół, rodziny. Realnie nie dzieję Ci się żadna krzywda. Rozumiem, że wyzwiska, odrzucenie, wytykanie palcami może być bardzo bolesne, tylko   większość tego to Twoje historie w głowie wytworzone przez strach. W większości przypadków po prostu poobgaduje Cię kilka osób, może pojawić się paru chętnych więcej, którzy słyszeli jaka jesteś "łatwa". ;) Czy to jest taki koniec świata? Czy warto się przejmować wszystkimi ludźmi? Tymi, którzy nic dla Ciebie nie znaczą? Otocz się przyjaciółmi, którzy mają podobne podejście do życia co Ty, albo po prostu akceptują inne punkty widzenia. To co piszę może być skrajne, ale nie bój się pożegnać z ludźmi oceniającymi Cię, z zamkniętymi umysłami, nietolerancyjnymi. Wcale nie zostaniesz sama, może na chwilkę, tak naprawdę zrobisz miejsce dla kogoś kto ma podobne podejście do życia co Ty.
 

Przestań się obwiniać.

 

Seksualność

 

 

Często nie zdajemy sobie sprawy z tego, że to nie inni Cię oceniają, ale Ty sama. Jesteś swoim największym, najgorszym krytykiem. Masz w głowie wbudowanego Sędziego(superego), ten Sędzia karze okropną karą, poczuciem winy. Jego wyroki bazują na tym czego się nasłuchałaś całe życie, co według Twoich rodziców było dobre i złe, za co byłaś karana, a za co nagradzana. Świadomość tego już daje Ci kontrolę, ale nie rób nic na siłę, spokojnie krok po kroku przełamuj swoją strefę komfortu, rób rzeczy, których się boisz i obserwuj swoje odczucia, nic z nimi nie rób, po prostu obserwuj! Każdy kolejny krok rób coraz większy, niedługo zerkniesz do tyłu i zdziwisz się jak bardzo masz gdzieś to czym się teraz tak przejmujesz.
 
 
Zainteresował Cię ten temat? Chciałabyś wiedzieć więcej? Umów się z nami na spotkanie:
 
Perfect Dating
 

Schowaj ten palec.

 

Seksualność

 

 

 Pamiętasz takie powiedzenie, że kiedy pokazujesz kogoś palcem, trzy inne są skierowane na Ciebie? No właśnie, kobiety narzekają na podwójny standard, ale bardzo często są tymi, które pierwsze rzucają kamieniem. Jeżeli chcesz żyć w świecie, który daje Ci wolność seksualną, zmiany zacznij od siebie. Brzmi to jak oklepane slogany, ale taka właśnie jest prawda, żeby zerwać błędne koło oceniania musimy po prostu przestać pokazywać tym przysłowiowym palcem. Gdyby każda kobieta na świecie akceptowała aktywność seksualną innych kobiet to żaden mężczyzna nie miałby siły tego zakwestionować. Biorąc jeszcze pod uwagę, że dużo mężczyzn(naprawdę!) nie ma nic przeciwko naszej wolności seksualnej i nie interesuje ich przeszłość partnerek, mamy dużo łatwiejsze zadanie do wykonania niż nam się wydaje! W takim razie POWODZENIA!  
 
autor: Katarzyna Gołda
 
 

 

 
 
 
 
 
 

Komentarze   

-4 # TomekZałuska 2013-11-22 00:41
Mówicie, piszcie sobie co chcecie... Mam to gdzieś. Ale ja w życiu nie związałbym się z kobietą, która oddaje się na lewo i prawo. I taka kobieta miałaby być matką moich dzieci! A w życiu! kobiety dzielą się na te do kochania i na te do ruch*nia, pozdrawiam! :)
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
+8 # Jola 2015-03-16 13:05
Ach tak... kobieta ma być dziewicą żeby zasłużyć na swojego partnera (małżeństwo i rodzinę) ale facet może bujną przeszłość jeśli chodzi o sprawy łóżkowe i na to nikt nie zwraca uwagi... Ciekawe czy Ty w przeszłości nie miałeś kilku partnerek seksualnych...
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

Relacje damsko-męskie krok po kroku. Jak poderwać kobietę?

Wszystkiego, co dotyczy kontaktów z kobietami możesz się nauczyć. Przez lata doświadczeń i studiowania najlepszych materiałów z zakresu psychologii, socjologii, uwodzenia, pua, pickup, podrywu, seksualności, relacji damsko-męskich.

Udało nam się stworzyć doskonały system komunikacji z kobietami. Jako pierwsi w kraju wydaliśmy szkolenie DVD na 10 płytach, pierwszą tak obszerną Księgę związków, podrywu i seksu. Jesteśmy jedyną szkołą uwodzenia, która uczy jak podrywać, jak zdobyć kobietę, jak poderwać dziewczynę, jak osiągnąć pewność siebie, jak poderwać koleżankę, jak pieścić kobietę, jak znaleźć sobie dziewczynę, jak zagadać na ulicy, jak poderwać dziewczynę w szkole, jak poderwać kobietę na ulicy, jak uwodzieć, jak pozbyć się strachu przed podejściem, jak nauczyć się uwodzenia, jak zdobyć pewność siebie, jak zdobyć pewność siebie zgodnie z etyką.

Zastanawiasz się jak poderwać nieznajomą kobietę? U nas znajdziesz najlepsze teksty na podryw, techniki uwodzenia, skuteczne metody uwodzenia, rozmaite kursy uwodzenia, materiały o podrywaniu, materiały o uwodzeniu, forum o uwodzeniu, książki o uwodzeniu. Na naszej stronie znajdziesz również przykłady podejścia do kobiet, techniki podrywu. Mamy materiały o tym - jak zdobyć pewność siebie, jak być pewnym siebie w każdej sytuacji, jak pocałować kobietę, jak pieścić kobietę, jak pieścić łechtaczkę kobiety, jak pieścić piersi, jak dotykać kobietę, jak przytulić kobietę, jak doprowadzić do seksu, jak zachowywać się w łóżku.

Jak uwieść kobietę?

Szkoła uwodzenia Perfect Dating prowadzi kursy uwodzenia bez manipulacji, NLP czy innych technik, które mogą kogoś skrzywdzić. My uczymy Cię - jak stworzyć silny charakter, jak zdobyć kobietę, jak podejść do kobiety, jak zainteresować sobą kobietę. Podstawą jest przede wszystkim Twoja osobowość, pewność siebie, silny charakter. Do tego dołóż sobie odpowiednią wiedzę na temat kobiet.... i sukces masz gwarantowany.

Czy uwodzenie jest trudne? Jak nauczyć się uwodzenia?

Na stronie znajdziesz opinie naszych kursantów uwodzenia, opinie o szkole Perfect Dating, którzy w 21 dni zmienili całkowicie swoje życie... Mają oni same pozytywne opinie na temat kursów i materiałów Pefect Dating, gdyż na każde nasze szkolenie, czy kurs DVD dajemy 110% procent gwarancji! Nauczysz się tutaj jak poderwać koleżankę, jak zdobyć numer do dziewczyny, jak napisać ciekawe smsy, jak napisać wiadomość do dziewczyny, jak podrywać na portalach randkowych, jak zadzwonić do dziewczyny, co powiedzieć na pierwszej randce? Jak zaprosić dziewcznę na randkę. Jeśli kiedykolwiek zastanawiałeś się jak myślą kobiety, czego potrzebują kobiety, co podoba się kobietom, na co lecą kobiety, co lubią kobiety - to właśnie tutaj jest miejsce, aby znaleźć odpowiedzi na te pytania!

Polityka prywatności i regulamin