Moje zakupy

x
Koszyk jest pusty

Uwodzenie

Miłość to jedno z najwspanialszych uczuć jakiego przyszło nam doświadczać jako ludzie. Niestety czasami ulokowanie jej w niewłaściwej osobie może przysporzyć wiele bólu i cierpienia… W jaki sposób  tego uniknąć? Zapraszam do lektury!
 

Dla kobiet: O miłości i związkach w kilku zwięzłych słowach.

Uwodzenie 

Prosta prawda na początek – jeśli zaczniesz lepiej rozumieć mężczyzn (którzy naprawdę nie są skomplikowani), to raczej nigdy nie będziesz na nich narzekać. Jeśli oceniasz facetów po ich czynach to nie dasz się zmylić ich słowom. Możesz ich nauczyć jak Cię traktować pokazując im na co mogą sobie pozwolić w Twoim towarzystwie, co Cię do nich przyciąga a co odpycha.
 
Perfect Dating
 

1.Zastanów się komu oddajesz swoje serce

 

Uwodzenie

 

Jeśli zależy Ci na kimś bardziej niż ta osoba na to zasługuje, to cierpisz bardziej niż na to zasługujesz. Nie musisz być doktorem aby wiedzieć kiedy Twój związek jest niezdrowy. To, że Twój facet potrafi cytować Biblię z pamięci wcale nie czyni z niego dobrego człowieka – w końcu nawet sam Diabeł mieszkał kiedyś w Raju.
 
Czasami musisz zapomnieć o tym co czujesz i skupić się na tym na co zasługujesz. Czasami musisz być odważna i powiedzieć swojemu sercu NIE!
 
Musisz zacząć szanować się na tyle aby umieć odsunąć od siebie wszystko co Ci dłużej nie służy, nie pomaga rozwijać albo po prostu nie sprawia radości. Mówię tutaj o sytuacji ZANIM zaczniesz z kimś związek – najpierw popracuj nad relacjami z SAMĄ SOBĄ.
 
Jeśli Twój związek nie sprawia, że jesteś lepszą osobą to znaczy, że jesteś ze złą osobą. Jeśli ktoś nie docenia Twojej obecności, to po prostu przestań go nią zaszczycać. Lepiej być samej niż z kimś, kto sprawia, że jesteś nieszczęśliwa. Zwiąż się z kimś, kto potrafi wydobyć z Ciebie wszystko co najlepsze, a nie przyprawia Cię o bezsenne noce z powodu stresu. Bez komunikacji nie ma związku, bez wzajemnego szacunku nie ma miłości, bez zaufania…. bez wzajemnego zaufania kompletnie nie ma sensu tego ciągnąć.
 

2.Pokochaj siebie

 

Uwodzenie

 

Naucz się wybaczać ludziom, którzy Cię obrazili, źle traktowali, prześladowali, skrzywdzili, ale przede wszystkim wybacz SOBIE, że im na to pozwoliłaś.
Miłość do samej siebie to podstawowa miłość.
 
Nauczenie się miłości do siebie wymaga świadomości własnej wartości.
Nauczenie się miłości do siebie wymaga odwagi.
Nauczenie się miłości do siebie wymaga cierpliwości.
 

Perfect Dating

Pokochanie samej siebie oznacza wejście w udany związek z samą sobą. Żaden mężczyzna nie będzie w stanie Cię pokochać jeśli ty nie zrobisz tego pierwsza.
 

3.Nie szukaj go na siłę!

 

Uwodzenie

 

Ulokuj swoje uczucia w kimś kto zasługuje na nie, a nie w kimś kto się nimi wyłącznie bawi.
 
Pozwól otaczającemu światu uczynić z niego mężczyzną zanim ty będziesz chciała uczynić z niego swojego męża. Nieważne jak dobrą jesteś kobietą – nigdy nie będziesz wystarczająco dobra dla mężczyzny, który po prostu nie jest gotowy. Nie spiesz się – bardzo często związki, które szybko się zaczęły, równie szybko się kończą. Nie pozwól aby ktokolwiek Cię zmienił pod swoje potrzeby.
 
Będziesz wiedziała kiedy związek jest dla Ciebie odpowiedni. Wzbogaci Twoje życie zamiast je utrudniać. Znajdź kogoś kto zmieni Twoją rzeczywistość, nie tylko status na Facebooku. Nie dopuszczaj do swojego otoczenia ludzi toksycznych oraz negatywnych. Od razu się od nich odseparuj.
 
Ludzie nie zawsze mówią szczerze co o Tobie myślą, ale zawsze jesteś w stanie to odkryć po ich zachowaniu. Zwracaj na to uwagę!
 
Nikt nigdy nie jest w stanie zmęczyć się odczuwaniem miłości. Można zmęczyć się czekaniem, snuciem domysłów, słuchaniem kłamstw, wysłuchiwaniem „przepraszam” i cierpieniem. Nie bądź kobietą, która potrzebuje mężczyzny. Bądź kobietą, której potrzebują mężczyźni!
 
To właśnie miłość i związki w kilku prostych, zwięzłych zdaniach .
 

Perfect Dating

 

Komentarze   

-2 # Szeszonk 2014-02-17 19:30
Najlepsze jest to, że kobiety nie potrafią kochać niczego oprócz swojego dziecka i forsy.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
+2 # ewa 2014-10-04 11:01
Nieprawda, potrafią kochać ale często trafiają na tego, który tego nie docenia
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

Relacje damsko-męskie krok po kroku. Jak poderwać kobietę?

Wszystkiego, co dotyczy kontaktów z kobietami możesz się nauczyć. Przez lata doświadczeń i studiowania najlepszych materiałów z zakresu psychologii, socjologii, uwodzenia, pua, pickup, podrywu, seksualności, relacji damsko-męskich.

Udało nam się stworzyć doskonały system komunikacji z kobietami. Jako pierwsi w kraju wydaliśmy szkolenie DVD na 10 płytach, pierwszą tak obszerną Księgę związków, podrywu i seksu. Jesteśmy jedyną szkołą uwodzenia, która uczy jak podrywać, jak zdobyć kobietę, jak poderwać dziewczynę, jak osiągnąć pewność siebie, jak poderwać koleżankę, jak pieścić kobietę, jak znaleźć sobie dziewczynę, jak zagadać na ulicy, jak poderwać dziewczynę w szkole, jak poderwać kobietę na ulicy, jak uwodzieć, jak pozbyć się strachu przed podejściem, jak nauczyć się uwodzenia, jak zdobyć pewność siebie, jak zdobyć pewność siebie zgodnie z etyką.

Zastanawiasz się jak poderwać nieznajomą kobietę? U nas znajdziesz najlepsze teksty na podryw, techniki uwodzenia, skuteczne metody uwodzenia, rozmaite kursy uwodzenia, materiały o podrywaniu, materiały o uwodzeniu, forum o uwodzeniu, książki o uwodzeniu. Na naszej stronie znajdziesz również przykłady podejścia do kobiet, techniki podrywu. Mamy materiały o tym - jak zdobyć pewność siebie, jak być pewnym siebie w każdej sytuacji, jak pocałować kobietę, jak pieścić kobietę, jak pieścić łechtaczkę kobiety, jak pieścić piersi, jak dotykać kobietę, jak przytulić kobietę, jak doprowadzić do seksu, jak zachowywać się w łóżku.

Jak uwieść kobietę?

Szkoła uwodzenia Perfect Dating prowadzi kursy uwodzenia bez manipulacji, NLP czy innych technik, które mogą kogoś skrzywdzić. My uczymy Cię - jak stworzyć silny charakter, jak zdobyć kobietę, jak podejść do kobiety, jak zainteresować sobą kobietę. Podstawą jest przede wszystkim Twoja osobowość, pewność siebie, silny charakter. Do tego dołóż sobie odpowiednią wiedzę na temat kobiet.... i sukces masz gwarantowany.

Czy uwodzenie jest trudne? Jak nauczyć się uwodzenia?

Na stronie znajdziesz opinie naszych kursantów uwodzenia, opinie o szkole Perfect Dating, którzy w 21 dni zmienili całkowicie swoje życie... Mają oni same pozytywne opinie na temat kursów i materiałów Pefect Dating, gdyż na każde nasze szkolenie, czy kurs DVD dajemy 110% procent gwarancji! Nauczysz się tutaj jak poderwać koleżankę, jak zdobyć numer do dziewczyny, jak napisać ciekawe smsy, jak napisać wiadomość do dziewczyny, jak podrywać na portalach randkowych, jak zadzwonić do dziewczyny, co powiedzieć na pierwszej randce? Jak zaprosić dziewcznę na randkę. Jeśli kiedykolwiek zastanawiałeś się jak myślą kobiety, czego potrzebują kobiety, co podoba się kobietom, na co lecą kobiety, co lubią kobiety - to właśnie tutaj jest miejsce, aby znaleźć odpowiedzi na te pytania!

Polityka prywatności i regulamin