Moje zakupy

x
Koszyk jest pusty

jakuniknacrozstaniaWiążąc się z danym mężczyzną nigdy nie mamy gwarancji, że nasz związek przetrwa i nie okaże się porażką. Czasami jednak, to jak ułoży się nasze małżeństwo czy relacje z partnerem zależy w dużej mierze od nas. Przeczytaj, jak postępować, by uniknąć rozwodu lub rozstania z miłością życia...

 

 

8 rad, jak postępować, by uniknąć rozpadu związku.

 

Większość z nas zdaje sobie sprawę, że coraz częściej ludzie decydują się na rozwody i rozstania. W Polsce, choć liczba rozwodów jest niewysoka w stosunku do krajów zachodnich, z roku na rok systematycznie wzrasta, bijąc kolejne rekordy. Dowodem tego jest fakt, że w 2009 roku zanotowano w Polsce najwyższą w historii liczbą rozwodów. Zdecydowało się na niego prawie 72 tysiące par. Dla porównania według danych GUS-u w 1990 roku liczba ta wynosiła około 42 tysięcy.
Rozwód jest często traumatycznym przeżyciem, ale wiele osób mogłoby go uniknąć, gdyby zmieniło choć trochę swoje zachowanie. Poniższe rady pokażą ci, jak postępować, by nie stracić swojego partnera.

1.Zasady i oczekiwania.

Po pierwsze musisz ustanowić ze swoim partnerem podstawowe zasady i oczekiwania dotyczące waszego pożycia. Wspólne życie z osobą o przeciwnej płci nie należy do najłatwiejszych. Różne przyzwyczajenia, pomysły na urządzenie domu czy style bycia mogą nastręczyć wiele problemów. Najlepiej byście ustalili wspólne zasady już od pierwszego dnia waszego wspólnego mieszkania. Zaoszczędzisz sobie dzięki temu wielu stresowych sytuacji i sprzeczek, które raczej nie polepszają atmosfery w związku.

2.Spory i kłótnie.

Nigdy nie kłóćcie się w miejscach publicznych. Robienie partnerowi scen niezwykle negatywnie wpływa na relacje. W chwili, gdy obrazisz swojego partnera publicznie, nie tylko zranisz go głęboko, ale także stracisz część swojego szacunku. Stanowicie przecież parę. Powinniście szanować się wzajemnie. Jeśli są kwestie, które was poróżniły, omówcie je na spokojnie, kiedy wrócicie do domu.

jakuniknacrozstania

 

3.Wspólnie spędzany czas.

To, że masz dane jedno życie nie oznacza, że możesz żyć zupełnie na własną rękę. W swoich  planach musisz umieścić czas dla swojego partnera. Mniej  pewność, że przynajmniej dwa razy w tygodniu spędzicie chwile tylko we dwoje. Przebywanie ciągle ze sobą również nie jest wskazane, bo szybko staniecie się zmęczeni swoim własnym towarzystwem. To, że jesteś z kimś w związku nie oznacza, że masz rezygnować ze swoich pasji i grona przyjaciół. Musicie znaleźć równowagę, która odpowiadałaby waszym potrzebom.

jakuniknacrozstania

 

 

4.Chwila tylko dla siebie.

Zaakceptuj fakt, że każdy potrzebuje chwili wyłącznie dla siebie. Zostaw w takiej sytuacji swojego partnera w spokoju, nie zamęczaj go telefonami ani rozmową. Nie namawiaj na wyjście do kina czy na wypad do przyjaciół. Zajmij się swoimi sprawami.

5.Uwaga i troska.

Poświęcaj swojemu parterowi uwagę. Jeśli przychodzi ciebie osoba, na której ci zależy, to nie sprawdzaj w tym czasie swojej poczty  i nie prowadź 2 godzinnych dyskusji telefonicznych ze swoją przyjaciółką czy kumplem. Kiedy jesteś ze swoim partnerem, bądź z nim naprawdę.

6.Dzielenie się przeżyciami.

Staraj się dzielić ze swoim partnerem swoimi codziennymi przeżyciami. Skoro spędzacie większość osobno, dobrze jest byście wymieniali się swoimi doznaniami i problemami, które was napotykają. Dzięki temu oboje będziecie mieć w sobie wsparcie.

7.Niespodzianki.

Postaraj się zaskakiwać swojego partnera. Wspólne życie często niestety zamienia się w rutynę, dlatego warto ją przełamywać! Dołóż starań, aby zrobić coś wyjątkowego dla swojego partnera przynajmniej raz w miesiącu. Nie musi to być kosztowny prezent czy wielka niespodzianka, liczy się inwencja i starania.

jakuniknacrozstania

 

8.Szacunek.

Szanuj rodziców swojego partnera. Nawet jak nie darzysz ich szczególną sympatią, nigdy nie mów na nich żadnego złego słowa, bez względu na to jakimi są ludźmi i jak cię traktują.  

Jesteś w fazie rozstania ze swoim chłopakiem? Boisz się go stracić? Skorzystaj z naszych porad indywidualnych!

 

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

Relacje damsko-męskie krok po kroku. Jak poderwać kobietę?

Wszystkiego, co dotyczy kontaktów z kobietami możesz się nauczyć. Przez lata doświadczeń i studiowania najlepszych materiałów z zakresu psychologii, socjologii, uwodzenia, pua, pickup, podrywu, seksualności, relacji damsko-męskich.

Udało nam się stworzyć doskonały system komunikacji z kobietami. Jako pierwsi w kraju wydaliśmy szkolenie DVD na 10 płytach, pierwszą tak obszerną Księgę związków, podrywu i seksu. Jesteśmy jedyną szkołą uwodzenia, która uczy jak podrywać, jak zdobyć kobietę, jak poderwać dziewczynę, jak osiągnąć pewność siebie, jak poderwać koleżankę, jak pieścić kobietę, jak znaleźć sobie dziewczynę, jak zagadać na ulicy, jak poderwać dziewczynę w szkole, jak poderwać kobietę na ulicy, jak uwodzieć, jak pozbyć się strachu przed podejściem, jak nauczyć się uwodzenia, jak zdobyć pewność siebie, jak zdobyć pewność siebie zgodnie z etyką.

Zastanawiasz się jak poderwać nieznajomą kobietę? U nas znajdziesz najlepsze teksty na podryw, techniki uwodzenia, skuteczne metody uwodzenia, rozmaite kursy uwodzenia, materiały o podrywaniu, materiały o uwodzeniu, forum o uwodzeniu, książki o uwodzeniu. Na naszej stronie znajdziesz również przykłady podejścia do kobiet, techniki podrywu. Mamy materiały o tym - jak zdobyć pewność siebie, jak być pewnym siebie w każdej sytuacji, jak pocałować kobietę, jak pieścić kobietę, jak pieścić łechtaczkę kobiety, jak pieścić piersi, jak dotykać kobietę, jak przytulić kobietę, jak doprowadzić do seksu, jak zachowywać się w łóżku.

Jak uwieść kobietę?

Szkoła uwodzenia Perfect Dating prowadzi kursy uwodzenia bez manipulacji, NLP czy innych technik, które mogą kogoś skrzywdzić. My uczymy Cię - jak stworzyć silny charakter, jak zdobyć kobietę, jak podejść do kobiety, jak zainteresować sobą kobietę. Podstawą jest przede wszystkim Twoja osobowość, pewność siebie, silny charakter. Do tego dołóż sobie odpowiednią wiedzę na temat kobiet.... i sukces masz gwarantowany.

Czy uwodzenie jest trudne? Jak nauczyć się uwodzenia?

Na stronie znajdziesz opinie naszych kursantów uwodzenia, opinie o szkole Perfect Dating, którzy w 21 dni zmienili całkowicie swoje życie... Mają oni same pozytywne opinie na temat kursów i materiałów Pefect Dating, gdyż na każde nasze szkolenie, czy kurs DVD dajemy 110% procent gwarancji! Nauczysz się tutaj jak poderwać koleżankę, jak zdobyć numer do dziewczyny, jak napisać ciekawe smsy, jak napisać wiadomość do dziewczyny, jak podrywać na portalach randkowych, jak zadzwonić do dziewczyny, co powiedzieć na pierwszej randce? Jak zaprosić dziewcznę na randkę. Jeśli kiedykolwiek zastanawiałeś się jak myślą kobiety, czego potrzebują kobiety, co podoba się kobietom, na co lecą kobiety, co lubią kobiety - to właśnie tutaj jest miejsce, aby znaleźć odpowiedzi na te pytania!

Polityka prywatności i regulamin