Moje zakupy

x
Koszyk jest pusty

Randka to niejednokrotnie najbardziej stresujący moment w budowaniu związku. Z pewnością zachodzisz w głowę: co zrobić, gdzie zabrać drugą osobę, jak się przygotować? Tu znajdziesz podpowiedź!

 Nie masz pomysłu na randkę? Tu go znajdziesz!

 

Nie masz pomysłu na randkę? Tu go znajdziesz!

Do tej randki musicie oboje się przygotować. Będziecie potrzebować dwóch kartek, na których opiszecie swoje największe fantazje seksualne. Niech każde z Was osobno sporządzi listę i opisy sytuacji, które chciałoby przeżyć.

 

Nie masz pomysłu na randkę? Tu go znajdziesz!

 


Pamiętaj, że satysfakcja w życiu seksualnym i spełnianie fantazji jest podstawą solidnego, dobrego związku, nie kryj się zatem z pragnieniami. Jeśli jest to osoba przeznaczona Tobie, to zrozumie Twoją nawet najbardziej wybujałą fantazję... Może to być dla Was, delikatnie mówiąc, trudne i krępujące, jednak wizja spełnienia tych marzeń powinna dać Wam siłę, abyście mogli otworzyć się przed sobą... Każdy opis sytuacji powinien zawierać:
 
- scenariusz,

- liczbę punktów w skali od 1 do 10, sugerującą, jak bardzo zależy Ci na danej fantazji,

- liczbę punktów sugerującą, jak bardzo wstydzisz się o tym mówić.

Następnie wymieńcie się kartkami i dajcie sobie kilka dni na przygotowanie się do jednej z fantazji. Wybierzcie takie, które są najbardziej pożądane i o których wstydzicie się mówić ? one dadzą Wam najwięcej przyjemności.

Na następnych randkach możecie realizować kolejne fantazje. Działania te niesamowicie pogłębią Wasze relacje. Większość par nigdy nie realizuje, ba, nawet nie poznaje swoich fantazji. Dlatego jest tyle skoków w bok, rozbitych związków i zniszczonych rodzin.

Dzięki tej wiedzy możecie sprawić, że Wasza miłość przetrwa nawet najtrudniejsze chwile. W końcu nic tak nie cementuje związku, jak udany seks.

Zaprezentowany fragment pochodzi z książki "101 pomysłów na randkę" autorstwa Krzysztofa Króla, wybitnego trenera, prowadzącego szkolenia z zakresu rozwoju osobistego i relacji damsko-męskich. Książka można zakupić w sklepie Perfect Dating.

Artykuł można także przeczytać na stronie www.interia.pl

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

Relacje damsko-męskie krok po kroku. Jak poderwać kobietę?

Wszystkiego, co dotyczy kontaktów z kobietami możesz się nauczyć. Przez lata doświadczeń i studiowania najlepszych materiałów z zakresu psychologii, socjologii, uwodzenia, pua, pickup, podrywu, seksualności, relacji damsko-męskich.

Udało nam się stworzyć doskonały system komunikacji z kobietami. Jako pierwsi w kraju wydaliśmy szkolenie DVD na 10 płytach, pierwszą tak obszerną Księgę związków, podrywu i seksu. Jesteśmy jedyną szkołą uwodzenia, która uczy jak podrywać, jak zdobyć kobietę, jak poderwać dziewczynę, jak osiągnąć pewność siebie, jak poderwać koleżankę, jak pieścić kobietę, jak znaleźć sobie dziewczynę, jak zagadać na ulicy, jak poderwać dziewczynę w szkole, jak poderwać kobietę na ulicy, jak uwodzieć, jak pozbyć się strachu przed podejściem, jak nauczyć się uwodzenia, jak zdobyć pewność siebie, jak zdobyć pewność siebie zgodnie z etyką.

Zastanawiasz się jak poderwać nieznajomą kobietę? U nas znajdziesz najlepsze teksty na podryw, techniki uwodzenia, skuteczne metody uwodzenia, rozmaite kursy uwodzenia, materiały o podrywaniu, materiały o uwodzeniu, forum o uwodzeniu, książki o uwodzeniu. Na naszej stronie znajdziesz również przykłady podejścia do kobiet, techniki podrywu. Mamy materiały o tym - jak zdobyć pewność siebie, jak być pewnym siebie w każdej sytuacji, jak pocałować kobietę, jak pieścić kobietę, jak pieścić łechtaczkę kobiety, jak pieścić piersi, jak dotykać kobietę, jak przytulić kobietę, jak doprowadzić do seksu, jak zachowywać się w łóżku.

Jak uwieść kobietę?

Szkoła uwodzenia Perfect Dating prowadzi kursy uwodzenia bez manipulacji, NLP czy innych technik, które mogą kogoś skrzywdzić. My uczymy Cię - jak stworzyć silny charakter, jak zdobyć kobietę, jak podejść do kobiety, jak zainteresować sobą kobietę. Podstawą jest przede wszystkim Twoja osobowość, pewność siebie, silny charakter. Do tego dołóż sobie odpowiednią wiedzę na temat kobiet.... i sukces masz gwarantowany.

Czy uwodzenie jest trudne? Jak nauczyć się uwodzenia?

Na stronie znajdziesz opinie naszych kursantów uwodzenia, opinie o szkole Perfect Dating, którzy w 21 dni zmienili całkowicie swoje życie... Mają oni same pozytywne opinie na temat kursów i materiałów Pefect Dating, gdyż na każde nasze szkolenie, czy kurs DVD dajemy 110% procent gwarancji! Nauczysz się tutaj jak poderwać koleżankę, jak zdobyć numer do dziewczyny, jak napisać ciekawe smsy, jak napisać wiadomość do dziewczyny, jak podrywać na portalach randkowych, jak zadzwonić do dziewczyny, co powiedzieć na pierwszej randce? Jak zaprosić dziewcznę na randkę. Jeśli kiedykolwiek zastanawiałeś się jak myślą kobiety, czego potrzebują kobiety, co podoba się kobietom, na co lecą kobiety, co lubią kobiety - to właśnie tutaj jest miejsce, aby znaleźć odpowiedzi na te pytania!

Polityka prywatności i regulamin