Moje zakupy

x
Koszyk jest pusty

Jan Gajos – trener naszej Szkoły Relacji Damsko – Męskich Perfect Dating był gościem w programie „Miasto Kobiet” na kanale TVN Style. Co tam robił? Z kim rozmawiał? Zapraszam do oglądania!
 
Jan Gajos opowiada o skutecznym podrywie i uczy Majdana jak poderwać Natalię Siwiec w programie „Miasto Kobiet” na TVN STYLE

Tvn Style

 
Miasto KObiet
 
Miasto Kobiet” to flagowy program kanału TVN STYLE bijący rekordy popularności w którym Dorota Wellman oraz Paulina Młynarska rozmawiają z zaproszonymi gośćmi na przeróżne tematy społeczne. W tym odcinku motywem przewodnim było skuteczne uwodzenie, więc nie mogło oczywiście zabraknąć naszego trenera, Jana Gajosa, który wystąpił w roli eksperta z zakresu relacji damsko – męskich. Oprócz niego w nagraniu wzięli udział Radosław Majdan, Dominika Gawęda oraz Natalia Siwiec.  
 
Jak skutecznie poderwać dziewczynę? Co odstrasza kobiety? Jak powinien zachować się uwodziciel? Co to jest i czemu w Polsce pojawia się zjawisko emigracji erotycznej u kobiet? Jaki podryw nie działa na Natalię Siwiec? Co się stało gdy Dominika Gawęda była u dentysty? – To tylko niektóre pytania na które odpowiedzi znajdziesz w tym odcinku. Zachęcam do oglądania:
 
 
 
 
Odcinek możesz obejrzeć również w TVN PLAYER klikając TUTAJ.
 
Zachęcam do pisania komentarzy na temat materiału pod artykułem. 
 
 
 

Komentarze   

0 # Wojtek 2013-05-09 15:25
Dlaczego Janka nie spytała o najlepszą randkę?
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
0 # Jan Gajos 2013-05-09 15:35
Pytali mnie, ale w ostatecznym montażu moja wypowiedź się nie znalazła :)
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
0 # Anna 43 2013-05-11 03:18
Janek a może mógłbyś tutaj zdradzić nam jaka była najlepsza randka?
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

Relacje damsko-męskie krok po kroku. Jak poderwać kobietę?

Wszystkiego, co dotyczy kontaktów z kobietami możesz się nauczyć. Przez lata doświadczeń i studiowania najlepszych materiałów z zakresu psychologii, socjologii, uwodzenia, pua, pickup, podrywu, seksualności, relacji damsko-męskich.

Udało nam się stworzyć doskonały system komunikacji z kobietami. Jako pierwsi w kraju wydaliśmy szkolenie DVD na 10 płytach, pierwszą tak obszerną Księgę związków, podrywu i seksu. Jesteśmy jedyną szkołą uwodzenia, która uczy jak podrywać, jak zdobyć kobietę, jak poderwać dziewczynę, jak osiągnąć pewność siebie, jak poderwać koleżankę, jak pieścić kobietę, jak znaleźć sobie dziewczynę, jak zagadać na ulicy, jak poderwać dziewczynę w szkole, jak poderwać kobietę na ulicy, jak uwodzieć, jak pozbyć się strachu przed podejściem, jak nauczyć się uwodzenia, jak zdobyć pewność siebie, jak zdobyć pewność siebie zgodnie z etyką.

Zastanawiasz się jak poderwać nieznajomą kobietę? U nas znajdziesz najlepsze teksty na podryw, techniki uwodzenia, skuteczne metody uwodzenia, rozmaite kursy uwodzenia, materiały o podrywaniu, materiały o uwodzeniu, forum o uwodzeniu, książki o uwodzeniu. Na naszej stronie znajdziesz również przykłady podejścia do kobiet, techniki podrywu. Mamy materiały o tym - jak zdobyć pewność siebie, jak być pewnym siebie w każdej sytuacji, jak pocałować kobietę, jak pieścić kobietę, jak pieścić łechtaczkę kobiety, jak pieścić piersi, jak dotykać kobietę, jak przytulić kobietę, jak doprowadzić do seksu, jak zachowywać się w łóżku.

Jak uwieść kobietę?

Szkoła uwodzenia Perfect Dating prowadzi kursy uwodzenia bez manipulacji, NLP czy innych technik, które mogą kogoś skrzywdzić. My uczymy Cię - jak stworzyć silny charakter, jak zdobyć kobietę, jak podejść do kobiety, jak zainteresować sobą kobietę. Podstawą jest przede wszystkim Twoja osobowość, pewność siebie, silny charakter. Do tego dołóż sobie odpowiednią wiedzę na temat kobiet.... i sukces masz gwarantowany.

Czy uwodzenie jest trudne? Jak nauczyć się uwodzenia?

Na stronie znajdziesz opinie naszych kursantów uwodzenia, opinie o szkole Perfect Dating, którzy w 21 dni zmienili całkowicie swoje życie... Mają oni same pozytywne opinie na temat kursów i materiałów Pefect Dating, gdyż na każde nasze szkolenie, czy kurs DVD dajemy 110% procent gwarancji! Nauczysz się tutaj jak poderwać koleżankę, jak zdobyć numer do dziewczyny, jak napisać ciekawe smsy, jak napisać wiadomość do dziewczyny, jak podrywać na portalach randkowych, jak zadzwonić do dziewczyny, co powiedzieć na pierwszej randce? Jak zaprosić dziewcznę na randkę. Jeśli kiedykolwiek zastanawiałeś się jak myślą kobiety, czego potrzebują kobiety, co podoba się kobietom, na co lecą kobiety, co lubią kobiety - to właśnie tutaj jest miejsce, aby znaleźć odpowiedzi na te pytania!

Polityka prywatności i regulamin