Moje zakupy

x
Koszyk jest pusty

Łukasz - Kurs Uwodzenia Warszawa grudzień 2013

Panowie! O to chodziło. Szkolenie to najlepsza forma, żeby zrobić swój pierwszy krok (albo kolejny) w kontaktach z kobietami i to pod okiem profesjonalisty, który już jest świetnym psychologiem (mam na myśli Mateusza).

 

Nie tylko macie teorię i praktykę w jednym, ale wszystko bierze się z doświadczenia prowadzącego - Mateusza i... wiedzy, którą ma opanowaną do perfekcji. Nie dotyczy ona tylko relacji damsko-męskich, ale też rozwoju osobistego, a czasem nawet spraw, nad którymi wcześniej głowiłem się latami. Do tego Mateusz wykłada tę wiedzę na tacy, zrozumiale, tak żeby wszyscy załapali o co chodzi.

Na szkoleniu dostajesz też od Mateusza energetycznego i motywacyjnego kopa, żeby wziąć się do roboty. I nie ma że boli. Musisz podejść do prawdziwej dziewczyny już w budynku, w którym odbywa się szkolenie. Łatwizna? To spróbuj podejść i zagadać choćby do swojej siostry, to zobaczysz, jakie to „proste”... Po pierwszej próbie ognia wychodzisz na miasto. I zaczyna się prawdziwa jazda, choć dalej pod okiem Mateusza, czujnego trenera. Dostajesz wskazówki, co robić, co zrobiłeś źle, co poprawić. Nie da się tego spieprzyć, chyba że w ogóle zrezygnujesz z praktyki. Tylko, że wtedy zostajesz sam w domu i... wiadomo co robisz. 

Szczerze polecam. Mateusz wymiata i obala mity. Zapisz się, przyjdź, sprawdź, zobacz. Możesz znać wiele tekstów, które być może przyciągną kobiety - ściągasz je od innych lub sam wymyślasz. Możesz przeczytać wiele książek (szczerze polecam te napisane przez Krzyśka, Janka i innych z PD), możesz obejrzeć mnóstwo filmów. Tyle że na nic się to nie zda, jeśli nie zaczniesz tego praktykować. Po to jest szkolenie i po to jest Mateusz - żeby pomóc zrozumieć i wyjść do prawdziwych kobiet. Idąc na szkolenie jest dużo, dużo łatwiej. Wiem coś o tym, bo sam mam już sporą wiedzę na tematy relacji damsko-męskich, ale sam nie byłem w stanie wyjść i zacząć działać. Dlatego poszedłem na szkolenie, które prowadził Mateusz. To był strzał w dziesiątkę, właściwa konstruktywna decyzja. I zrobiłem pierwszy krok. Wiem też dzięki Mateuszowi i PD jakie muszę wykonać kolejne. Zamierzam je wykonać. W zasadzie, to już dziś zacząłem. Dzięki wielkie za to szkolenie. Panowie, Mateusz, ratujecie mi życie. Bo co to za życie bez kobiet?!

 

Łukasz z Warszawy

Perfect Dating

Relacje damsko-męskie krok po kroku. Jak poderwać kobietę?

Wszystkiego, co dotyczy kontaktów z kobietami możesz się nauczyć. Przez lata doświadczeń i studiowania najlepszych materiałów z zakresu psychologii, socjologii, uwodzenia, pua, pickup, podrywu, seksualności, relacji damsko-męskich.

Udało nam się stworzyć doskonały system komunikacji z kobietami. Jako pierwsi w kraju wydaliśmy szkolenie DVD na 10 płytach, pierwszą tak obszerną Księgę związków, podrywu i seksu. Jesteśmy jedyną szkołą uwodzenia, która uczy jak podrywać, jak zdobyć kobietę, jak poderwać dziewczynę, jak osiągnąć pewność siebie, jak poderwać koleżankę, jak pieścić kobietę, jak znaleźć sobie dziewczynę, jak zagadać na ulicy, jak poderwać dziewczynę w szkole, jak poderwać kobietę na ulicy, jak uwodzieć, jak pozbyć się strachu przed podejściem, jak nauczyć się uwodzenia, jak zdobyć pewność siebie, jak zdobyć pewność siebie zgodnie z etyką.

Zastanawiasz się jak poderwać nieznajomą kobietę? U nas znajdziesz najlepsze teksty na podryw, techniki uwodzenia, skuteczne metody uwodzenia, rozmaite kursy uwodzenia, materiały o podrywaniu, materiały o uwodzeniu, forum o uwodzeniu, książki o uwodzeniu. Na naszej stronie znajdziesz również przykłady podejścia do kobiet, techniki podrywu. Mamy materiały o tym - jak zdobyć pewność siebie, jak być pewnym siebie w każdej sytuacji, jak pocałować kobietę, jak pieścić kobietę, jak pieścić łechtaczkę kobiety, jak pieścić piersi, jak dotykać kobietę, jak przytulić kobietę, jak doprowadzić do seksu, jak zachowywać się w łóżku.

Jak uwieść kobietę?

Szkoła uwodzenia Perfect Dating prowadzi kursy uwodzenia bez manipulacji, NLP czy innych technik, które mogą kogoś skrzywdzić. My uczymy Cię - jak stworzyć silny charakter, jak zdobyć kobietę, jak podejść do kobiety, jak zainteresować sobą kobietę. Podstawą jest przede wszystkim Twoja osobowość, pewność siebie, silny charakter. Do tego dołóż sobie odpowiednią wiedzę na temat kobiet.... i sukces masz gwarantowany.

Czy uwodzenie jest trudne? Jak nauczyć się uwodzenia?

Na stronie znajdziesz opinie naszych kursantów uwodzenia, opinie o szkole Perfect Dating, którzy w 21 dni zmienili całkowicie swoje życie... Mają oni same pozytywne opinie na temat kursów i materiałów Pefect Dating, gdyż na każde nasze szkolenie, czy kurs DVD dajemy 110% procent gwarancji! Nauczysz się tutaj jak poderwać koleżankę, jak zdobyć numer do dziewczyny, jak napisać ciekawe smsy, jak napisać wiadomość do dziewczyny, jak podrywać na portalach randkowych, jak zadzwonić do dziewczyny, co powiedzieć na pierwszej randce? Jak zaprosić dziewcznę na randkę. Jeśli kiedykolwiek zastanawiałeś się jak myślą kobiety, czego potrzebują kobiety, co podoba się kobietom, na co lecą kobiety, co lubią kobiety - to właśnie tutaj jest miejsce, aby znaleźć odpowiedzi na te pytania!

Polityka prywatności i regulamin