Moje zakupy

x
Koszyk jest pusty

Tomek - Kurs Uwodzenia Gdańsk listopad 2013

Cześć

Przyszedłem na szkolenie jako osoba niedoświadczona w relacjach z kobietami. Zaczepienie nieznajomej dziewczyny i rozmowa z nią wydawała mi się czymś niewykonalnym. Zawsze postrzegałem siebie jako osobę nieśmiałą i nieatrakcyjną.

 

Na szkoleniu uzyskałem solidną porcję wiedzy. Doszło do zderzenia moich przekonań z wiedzą przekazywaną. Nigdy nie pomyślałbym, że można podejść tak blisko do nieznajomej dziewczyny i jeszcze ją dotykać, a zwykłą informację można przekazać w taki sposób, że pobudzi wyobraźnię i zmysły, a co ważne zaangażuje słuchacza.

Przy pierwszych podejściach czułem się bardzo niepewnie. Znajdując konteksty udawało mi się porozmawiać z dziewczyną. Byłem zaskoczony, że nie zostałem spławiony. Często były miłe. Nie spodziewałem się, że uda mi się, skupić ich uwagę. Ale nie to było dla mnie najbardziej zaskakujące. Okazało się, że jeśli mam kontekst udaje mi się podejść na "automacie", zapominając o... nieśmiałości.

Dzięki drugiej części spotkania dowiedziałem się jak rozumieć sukces i czym naprawdę jest gra wstępna. Liczę, że nadejdzie czas, w którym wiedza na temat głębszych relacji przyda mi w praktyce i pozwoli mi osiągnąć upragniony sukces z kobietą,  z którą chciałbym stworzyć udany związek.

Chciałem bardzo podziękować za przydatne informacje i wskazówki oraz indywidualne podejście. Nie spodziewałem się spotkać tak charyzmatycznej osoby. Słuchając trenera miałem wrażenie, że wiedza, którą przekazuje dociera do niedostępnych zakątków umysłu. Mam nadzieję, że ta wiedza będzie jak ziarno, które trafi na żyzny grunt mojej podświadomości i wykiełkuje, pozwoli stać się lepszym i spełnić to, o czym od tak dawna marzę... bo przecież ograniczenia są tylko w nas.

Pozdrawiam,

Tomek

Perfect Dating

Relacje damsko-męskie krok po kroku. Jak poderwać kobietę?

Wszystkiego, co dotyczy kontaktów z kobietami możesz się nauczyć. Przez lata doświadczeń i studiowania najlepszych materiałów z zakresu psychologii, socjologii, uwodzenia, pua, pickup, podrywu, seksualności, relacji damsko-męskich.

Udało nam się stworzyć doskonały system komunikacji z kobietami. Jako pierwsi w kraju wydaliśmy szkolenie DVD na 10 płytach, pierwszą tak obszerną Księgę związków, podrywu i seksu. Jesteśmy jedyną szkołą uwodzenia, która uczy jak podrywać, jak zdobyć kobietę, jak poderwać dziewczynę, jak osiągnąć pewność siebie, jak poderwać koleżankę, jak pieścić kobietę, jak znaleźć sobie dziewczynę, jak zagadać na ulicy, jak poderwać dziewczynę w szkole, jak poderwać kobietę na ulicy, jak uwodzieć, jak pozbyć się strachu przed podejściem, jak nauczyć się uwodzenia, jak zdobyć pewność siebie, jak zdobyć pewność siebie zgodnie z etyką.

Zastanawiasz się jak poderwać nieznajomą kobietę? U nas znajdziesz najlepsze teksty na podryw, techniki uwodzenia, skuteczne metody uwodzenia, rozmaite kursy uwodzenia, materiały o podrywaniu, materiały o uwodzeniu, forum o uwodzeniu, książki o uwodzeniu. Na naszej stronie znajdziesz również przykłady podejścia do kobiet, techniki podrywu. Mamy materiały o tym - jak zdobyć pewność siebie, jak być pewnym siebie w każdej sytuacji, jak pocałować kobietę, jak pieścić kobietę, jak pieścić łechtaczkę kobiety, jak pieścić piersi, jak dotykać kobietę, jak przytulić kobietę, jak doprowadzić do seksu, jak zachowywać się w łóżku.

Jak uwieść kobietę?

Szkoła uwodzenia Perfect Dating prowadzi kursy uwodzenia bez manipulacji, NLP czy innych technik, które mogą kogoś skrzywdzić. My uczymy Cię - jak stworzyć silny charakter, jak zdobyć kobietę, jak podejść do kobiety, jak zainteresować sobą kobietę. Podstawą jest przede wszystkim Twoja osobowość, pewność siebie, silny charakter. Do tego dołóż sobie odpowiednią wiedzę na temat kobiet.... i sukces masz gwarantowany.

Czy uwodzenie jest trudne? Jak nauczyć się uwodzenia?

Na stronie znajdziesz opinie naszych kursantów uwodzenia, opinie o szkole Perfect Dating, którzy w 21 dni zmienili całkowicie swoje życie... Mają oni same pozytywne opinie na temat kursów i materiałów Pefect Dating, gdyż na każde nasze szkolenie, czy kurs DVD dajemy 110% procent gwarancji! Nauczysz się tutaj jak poderwać koleżankę, jak zdobyć numer do dziewczyny, jak napisać ciekawe smsy, jak napisać wiadomość do dziewczyny, jak podrywać na portalach randkowych, jak zadzwonić do dziewczyny, co powiedzieć na pierwszej randce? Jak zaprosić dziewcznę na randkę. Jeśli kiedykolwiek zastanawiałeś się jak myślą kobiety, czego potrzebują kobiety, co podoba się kobietom, na co lecą kobiety, co lubią kobiety - to właśnie tutaj jest miejsce, aby znaleźć odpowiedzi na te pytania!

Polityka prywatności i regulamin