Moje zakupy

x
Koszyk jest pusty

Adrian - Kurs Uwodzenia Warszawa październik 2013

 

 

 

Na samym początku trzeba przyznać, że był to niesamowicie intensywny weekend. Ale jadąc od początku, przygodę zaczynamy od nagrań DVD. Spora ilość materiału, którą trzeba przyswoić.

 

Ogólnie nagrania były OK, jednak można w tej kwestii dużo poprawić. Najbardziej podobały mi się nagrania, w których Krzysiek opowiadał o stronie psychologicznej. Najsłabszą stroną nagrań DVD był sposób, w jaki Marcin prezentował wiedzę – mówił szybko i sprawiał wrażenie jakby się zacinał. Nagrania oceniam na 4 na 5. 

Pierwszym zaskoczeniem na właściwym szkoleniu było to, że odbyło się ono w kameralnym gronie kilku osób w zwykłym mieszkaniu. Jednak oceniam to mocno na plus, bo dzięki temu atmosfera była bardzo luźna i od razu czułem się jak w gronie starych znajomych.  Na początek Mateusz zapoznał się z doświadczeniem uczestników, co pozwoliło podejść mu do każdego indywidualnie. Nie bez znaczenia było tutaj fajne nastawienie Mateusza, bo wyraźnie dał do zrozumienia, że jest tutaj, aby nam pomóc i nikt nie musi się wstydzić swoich problemów z relacjami damsko-męskimi. Część teoretyczna jak najbardziej ok – Mateusz opowiedział o kolejnych etapach  w procesie poznawania kobiety. Było mnóstwo śmiesznych sytuacji przez co część teoretyczna była interesująca. Jedynym minusem było to, że momentami brakowało trochę energii w jego sposobie mówienia. Tą część oceniam na 4+/5. 

Następnie część praktyczna polegająca na rozmowie z hostessą. W skrócie, było bardzo dobrze. Koleżanka chętnie dawała rady i poprawiała błędy, które popełnialiśmy. Jednocześnie była bardzo komunikatywną osobą i wczuwała się fajnie w rozmowę. Wieczorem praktyka na mieście – część szkolenia, która dała największego kopa. Atmosfera była gorąca mimo niskiej temperatury.  Na początku mnóstwo podejść na ulicy, z których większość kończyła się śmiechem. Bo kilkunastu podejściach czułem niesamowitą energię i kompletnie nie przejmowałem się reakcją dziewczyny, efektem jaki osiągnę i tym, co jej powiem kiedy podejdę. Była moc! Skończyliśmy w klubie, gdzie kontynuowaliśmy swoje podejścia.

 Generalnie, część praktyczna to jest to, co najbardziej zapadnie mi w pamięć po tym szkoleniu. Każdy z nas uwierzył, że można z łatwością poznawać kobiety i wykonał po kilkadziesiąt podejść tylko jednego wieczoru. Drugi dzień, w którym głos zabrał Bartek oceniam bardzo dobrze. Bardzo podobał mi się sposób w jaki opowiadał o niezachwianej pewności siebie i omówił ćwiczenia, które mają do tego doprowadzić. Na koniec, opowiedział o technikach seksualnych, których znajomość pozwala wyprzedzić innych facetów o lata świetlne w kwestii wiedzy jak zaspokoić potrzeby kobiety. Podsumowując, szkolenie to było bardzo dobrą inwestycją!

Pozdrawiam,

Adrian

 Perfect Dating

 

 

Relacje damsko-męskie krok po kroku. Jak poderwać kobietę?

Wszystkiego, co dotyczy kontaktów z kobietami możesz się nauczyć. Przez lata doświadczeń i studiowania najlepszych materiałów z zakresu psychologii, socjologii, uwodzenia, pua, pickup, podrywu, seksualności, relacji damsko-męskich.

Udało nam się stworzyć doskonały system komunikacji z kobietami. Jako pierwsi w kraju wydaliśmy szkolenie DVD na 10 płytach, pierwszą tak obszerną Księgę związków, podrywu i seksu. Jesteśmy jedyną szkołą uwodzenia, która uczy jak podrywać, jak zdobyć kobietę, jak poderwać dziewczynę, jak osiągnąć pewność siebie, jak poderwać koleżankę, jak pieścić kobietę, jak znaleźć sobie dziewczynę, jak zagadać na ulicy, jak poderwać dziewczynę w szkole, jak poderwać kobietę na ulicy, jak uwodzieć, jak pozbyć się strachu przed podejściem, jak nauczyć się uwodzenia, jak zdobyć pewność siebie, jak zdobyć pewność siebie zgodnie z etyką.

Zastanawiasz się jak poderwać nieznajomą kobietę? U nas znajdziesz najlepsze teksty na podryw, techniki uwodzenia, skuteczne metody uwodzenia, rozmaite kursy uwodzenia, materiały o podrywaniu, materiały o uwodzeniu, forum o uwodzeniu, książki o uwodzeniu. Na naszej stronie znajdziesz również przykłady podejścia do kobiet, techniki podrywu. Mamy materiały o tym - jak zdobyć pewność siebie, jak być pewnym siebie w każdej sytuacji, jak pocałować kobietę, jak pieścić kobietę, jak pieścić łechtaczkę kobiety, jak pieścić piersi, jak dotykać kobietę, jak przytulić kobietę, jak doprowadzić do seksu, jak zachowywać się w łóżku.

Jak uwieść kobietę?

Szkoła uwodzenia Perfect Dating prowadzi kursy uwodzenia bez manipulacji, NLP czy innych technik, które mogą kogoś skrzywdzić. My uczymy Cię - jak stworzyć silny charakter, jak zdobyć kobietę, jak podejść do kobiety, jak zainteresować sobą kobietę. Podstawą jest przede wszystkim Twoja osobowość, pewność siebie, silny charakter. Do tego dołóż sobie odpowiednią wiedzę na temat kobiet.... i sukces masz gwarantowany.

Czy uwodzenie jest trudne? Jak nauczyć się uwodzenia?

Na stronie znajdziesz opinie naszych kursantów uwodzenia, opinie o szkole Perfect Dating, którzy w 21 dni zmienili całkowicie swoje życie... Mają oni same pozytywne opinie na temat kursów i materiałów Pefect Dating, gdyż na każde nasze szkolenie, czy kurs DVD dajemy 110% procent gwarancji! Nauczysz się tutaj jak poderwać koleżankę, jak zdobyć numer do dziewczyny, jak napisać ciekawe smsy, jak napisać wiadomość do dziewczyny, jak podrywać na portalach randkowych, jak zadzwonić do dziewczyny, co powiedzieć na pierwszej randce? Jak zaprosić dziewcznę na randkę. Jeśli kiedykolwiek zastanawiałeś się jak myślą kobiety, czego potrzebują kobiety, co podoba się kobietom, na co lecą kobiety, co lubią kobiety - to właśnie tutaj jest miejsce, aby znaleźć odpowiedzi na te pytania!

Polityka prywatności i regulamin