Moje zakupy

x
Koszyk jest pusty

Michał - Kurs Uwodzenia Warszawa październik 2013

Dziękuję Wam za możliwość uczestnictwa w tak wartościowym szkoleniu. Zakres teoretycznych i praktycznych informacji, jakich można było dowiedzieć się na szkoleniu w pełni pozwala rozpocząć podróż w kierunku wielu zmian na arenie kontaktów z kobietami.

 

Odmienny sposób przekazu informacji przez trenerów pozwalał przyswoić szereg informacji w wyjątkowo skuteczny sposób. 

Trener Mateusz potrafił zbudować niezwykle ciekawą atmosferę, dzięki czemu można było zagłębić się w temat relacji damsko-męskich na pełnym luzie w zaskakujący sposób.

Przekazał nam bardzo wiele teorii jak również praktyki, za którą jestem mu bardzo wdzięczny. Niesamowicie pozytywna i żywa energia trenera Bartka pozwoliła wszystkim w wyjątkowym skupieniu chłonąć każdy niezwykle ciekawy fakt, jaki przedstawiał. Wszystkie wskazówki, jakie przekazał pozostaną głęboko w mojej pamięci. 

Ogólnie w czasie luźnej atmosfery każdy mógł przedstawić swoje problemy, jakie ma z kobietami, dzięki czemu trenerzy mogli bardziej w spersonalizowany sposób podejść do uczestnika szkolenia. Dzięki wyjątkowo ciekawym obrocie wielu tematów szkolenia w humorystyczną arenę każdy z nas mógł czuć się jak u siebie w domu, co pozwalało na jeszcze lepsze pozyskanie informacji ze szkolenia.

Praktyka z hostessą podczas szkolenia była jednym z kluczowych elementów gdzie każdy z nas mógł wiele się nauczyć. Wyjątkowo wartościowa była opinia koleżanki na temat każdej z rozmów, co pozwoliło przestawić się na nieco inne tory podczas kolejnej próby rozmowy.

Wyjście na miasto i do klubu pozwoliło przełamać wiele barier tkwiących w nas samych oraz uświadomiło, że rozmowa z kobietą o ile przeprowadzimy ją i rozpoczniemy w prawidłowy sposób nie jest niczym strasznym. Co więcej potrafi po pewnym czasie uzależnić. 

Na podsumowaniu należy przyznać, że umiejętność uwodzenia kobiet po tym szkoleniu potrafi wzrosnąć o wiele punktów oraz znacznie skrócić drogę do sukcesu w relacjach damsko-męskich.

Michał

Perfect Dating

Relacje damsko-męskie krok po kroku. Jak poderwać kobietę?

Wszystkiego, co dotyczy kontaktów z kobietami możesz się nauczyć. Przez lata doświadczeń i studiowania najlepszych materiałów z zakresu psychologii, socjologii, uwodzenia, pua, pickup, podrywu, seksualności, relacji damsko-męskich.

Udało nam się stworzyć doskonały system komunikacji z kobietami. Jako pierwsi w kraju wydaliśmy szkolenie DVD na 10 płytach, pierwszą tak obszerną Księgę związków, podrywu i seksu. Jesteśmy jedyną szkołą uwodzenia, która uczy jak podrywać, jak zdobyć kobietę, jak poderwać dziewczynę, jak osiągnąć pewność siebie, jak poderwać koleżankę, jak pieścić kobietę, jak znaleźć sobie dziewczynę, jak zagadać na ulicy, jak poderwać dziewczynę w szkole, jak poderwać kobietę na ulicy, jak uwodzieć, jak pozbyć się strachu przed podejściem, jak nauczyć się uwodzenia, jak zdobyć pewność siebie, jak zdobyć pewność siebie zgodnie z etyką.

Zastanawiasz się jak poderwać nieznajomą kobietę? U nas znajdziesz najlepsze teksty na podryw, techniki uwodzenia, skuteczne metody uwodzenia, rozmaite kursy uwodzenia, materiały o podrywaniu, materiały o uwodzeniu, forum o uwodzeniu, książki o uwodzeniu. Na naszej stronie znajdziesz również przykłady podejścia do kobiet, techniki podrywu. Mamy materiały o tym - jak zdobyć pewność siebie, jak być pewnym siebie w każdej sytuacji, jak pocałować kobietę, jak pieścić kobietę, jak pieścić łechtaczkę kobiety, jak pieścić piersi, jak dotykać kobietę, jak przytulić kobietę, jak doprowadzić do seksu, jak zachowywać się w łóżku.

Jak uwieść kobietę?

Szkoła uwodzenia Perfect Dating prowadzi kursy uwodzenia bez manipulacji, NLP czy innych technik, które mogą kogoś skrzywdzić. My uczymy Cię - jak stworzyć silny charakter, jak zdobyć kobietę, jak podejść do kobiety, jak zainteresować sobą kobietę. Podstawą jest przede wszystkim Twoja osobowość, pewność siebie, silny charakter. Do tego dołóż sobie odpowiednią wiedzę na temat kobiet.... i sukces masz gwarantowany.

Czy uwodzenie jest trudne? Jak nauczyć się uwodzenia?

Na stronie znajdziesz opinie naszych kursantów uwodzenia, opinie o szkole Perfect Dating, którzy w 21 dni zmienili całkowicie swoje życie... Mają oni same pozytywne opinie na temat kursów i materiałów Pefect Dating, gdyż na każde nasze szkolenie, czy kurs DVD dajemy 110% procent gwarancji! Nauczysz się tutaj jak poderwać koleżankę, jak zdobyć numer do dziewczyny, jak napisać ciekawe smsy, jak napisać wiadomość do dziewczyny, jak podrywać na portalach randkowych, jak zadzwonić do dziewczyny, co powiedzieć na pierwszej randce? Jak zaprosić dziewcznę na randkę. Jeśli kiedykolwiek zastanawiałeś się jak myślą kobiety, czego potrzebują kobiety, co podoba się kobietom, na co lecą kobiety, co lubią kobiety - to właśnie tutaj jest miejsce, aby znaleźć odpowiedzi na te pytania!

Polityka prywatności i regulamin