Moje zakupy

x
Koszyk jest pusty

Tomek - Kurs Uwodzenia Kraków sierpień 2013

Szkolenie oceniam POZYTYWNIE. 2 profesjonalnych trenerów, którzy mają wielką wiedzę i doświadczenie.  Wyobraź sobie, że pierwszego dnia przed wyjściem w miasto zostaliśmy naładowani taką energią, że nikt nawet nie myślał o tym żeby pójść wcześniej się napić alkoholu.  

 

Oczywiście pierwsze podejście było tym najtrudniejszym i było ono tak naprawdę po to aby przełamać tą barierę, wewnętrzna blokadę i pokonać strach przed porażką ale uwierzcie, że po już 10 podejściu robisz to automatycznie, nie zastanawiając się nawet nad tą całą sytuacją i wtedy dostajesz numer, który lekceważysz do momentu aż patrzysz w telefon, a tu dzwoni dziewczyna, której powiedziałeś że zadzwonisz za 2 godziny i pójdziecie gdzieś na imprezę i pyta się Ciebie " Cześć, to gdzie idziemy na tą imprezę". Wtedy masz kolejny szok, bo nic takiego wcześniej nie przeżyłeś, że dziewczyna, którą zagadałeś bez większych nadziei sama zadzwoni i zapyta co z ta impreza. W moim przypadku była jeszcze z koleżanką, wiec i kolega czegoś doświadczył.  Od jutra zaczynamy robić cały plan choć i dzisiaj były już pierwsze zaczepki na ulicy. Jedno jest pewne, będę dążył do samego końca, bo nie przez przypadek tu byłem, a jeśli odłożę to na później to tak jakbym zaczynał od początku, a za 10 lat odpowiem sobie na pytanie co teraz zrobiłem ze swoim życiem.  Teraz się nie zatrzymam bo pozytywna energia którą zostałem zbombardowany przez te 2 dni mi nie pozwoli. A mr "ZAJEBISTY" stał się moją inspiracją w tej dziedzinie...

Tomek

Perfect Dating

Relacje damsko-męskie krok po kroku. Jak poderwać kobietę?

Wszystkiego, co dotyczy kontaktów z kobietami możesz się nauczyć. Przez lata doświadczeń i studiowania najlepszych materiałów z zakresu psychologii, socjologii, uwodzenia, pua, pickup, podrywu, seksualności, relacji damsko-męskich.

Udało nam się stworzyć doskonały system komunikacji z kobietami. Jako pierwsi w kraju wydaliśmy szkolenie DVD na 10 płytach, pierwszą tak obszerną Księgę związków, podrywu i seksu. Jesteśmy jedyną szkołą uwodzenia, która uczy jak podrywać, jak zdobyć kobietę, jak poderwać dziewczynę, jak osiągnąć pewność siebie, jak poderwać koleżankę, jak pieścić kobietę, jak znaleźć sobie dziewczynę, jak zagadać na ulicy, jak poderwać dziewczynę w szkole, jak poderwać kobietę na ulicy, jak uwodzieć, jak pozbyć się strachu przed podejściem, jak nauczyć się uwodzenia, jak zdobyć pewność siebie, jak zdobyć pewność siebie zgodnie z etyką.

Zastanawiasz się jak poderwać nieznajomą kobietę? U nas znajdziesz najlepsze teksty na podryw, techniki uwodzenia, skuteczne metody uwodzenia, rozmaite kursy uwodzenia, materiały o podrywaniu, materiały o uwodzeniu, forum o uwodzeniu, książki o uwodzeniu. Na naszej stronie znajdziesz również przykłady podejścia do kobiet, techniki podrywu. Mamy materiały o tym - jak zdobyć pewność siebie, jak być pewnym siebie w każdej sytuacji, jak pocałować kobietę, jak pieścić kobietę, jak pieścić łechtaczkę kobiety, jak pieścić piersi, jak dotykać kobietę, jak przytulić kobietę, jak doprowadzić do seksu, jak zachowywać się w łóżku.

Jak uwieść kobietę?

Szkoła uwodzenia Perfect Dating prowadzi kursy uwodzenia bez manipulacji, NLP czy innych technik, które mogą kogoś skrzywdzić. My uczymy Cię - jak stworzyć silny charakter, jak zdobyć kobietę, jak podejść do kobiety, jak zainteresować sobą kobietę. Podstawą jest przede wszystkim Twoja osobowość, pewność siebie, silny charakter. Do tego dołóż sobie odpowiednią wiedzę na temat kobiet.... i sukces masz gwarantowany.

Czy uwodzenie jest trudne? Jak nauczyć się uwodzenia?

Na stronie znajdziesz opinie naszych kursantów uwodzenia, opinie o szkole Perfect Dating, którzy w 21 dni zmienili całkowicie swoje życie... Mają oni same pozytywne opinie na temat kursów i materiałów Pefect Dating, gdyż na każde nasze szkolenie, czy kurs DVD dajemy 110% procent gwarancji! Nauczysz się tutaj jak poderwać koleżankę, jak zdobyć numer do dziewczyny, jak napisać ciekawe smsy, jak napisać wiadomość do dziewczyny, jak podrywać na portalach randkowych, jak zadzwonić do dziewczyny, co powiedzieć na pierwszej randce? Jak zaprosić dziewcznę na randkę. Jeśli kiedykolwiek zastanawiałeś się jak myślą kobiety, czego potrzebują kobiety, co podoba się kobietom, na co lecą kobiety, co lubią kobiety - to właśnie tutaj jest miejsce, aby znaleźć odpowiedzi na te pytania!

Polityka prywatności i regulamin