Moje zakupy

x
Koszyk jest pusty

Wojtek - Kurs Uwodzenia Kraków sierpień 2013

 

 

 

Moje sukcesy z kobietami do tej pory pojawiały się w moim życiu sporadycznie. Jeżeli wchodziłem już za którąś z nich w związek nie trwało to zbyt długo i nie mogłem się w tej sytuacji odnaleźć...

 

Bywało też tak że nie mogłem przez dłuższy czas znaleźć sobie nawet dziewczyny z którą mógłbym się po prostu spotykać. Im bardziej tego chciałem tym dziewczyny pojawiały się coraz rzadziej w moim towarzystwie. Taki rozwój wypadków w końcu mnie mocno zdołował. Czułem się bezsilny i zadawałem sobie pytanie: "Dlaczego nie mogę znaleźć sobie wymarzonej kobiety albo chociaż się z nimi spotykać jak normalny mężczyzna?". Destruktywne myśli pochłaniały mnie coraz bardziej. Często starałem się to tłumić poprzez mocno zakrapiane imprezy alkoholowe. Pomagało, ale tylko na jakiś czas, gdyż później znów dopadał mnie ten stan.... Moje życie zamykało się schemacie błędnego koła. 

Na materiały Perfect Dating po raz pierwszy natknąłem się dzięki, jak się później okazało, najlepszemu przyjacielowi poznanemu niedawno. Zacząłem się interesować bliżej tą tematyką, czytać artykuły i analizować błędy jakie towarzyszyły mi w relacji z kobietami. Niektóre ze wskazówek zacząłem stosować i ku mojemu zdziwieniu i jeszcze większej radości techniki te działały! Między czasie czytałem też artykuły o rozwoju osobistym które zdecydowanie poszerzyły moje horyzonty myślowe oraz uprościły podejście do wielu zwykłych spraw i motywowały mnie do wzięcia w garść mojego życia i zrobić z nim najlepsze co z nim zrobić mogę. Po wnikliwym przestudiowaniu szkoleń z płyt DVD (które otrzymujesz po zapisaniu się na kurs) oraz "Księgi związków podrywu i seksu", pojechałem na szkolenie. Oprócz nabytej wcześniej wiedzy trenerzy zaaplikowali nam kilka równie cennych wskazówek które mogliśmy wraz z pozostałymi kursantami z powodzeniem wykorzystać podczas interakcji z kobietami. Niezwykle pomocne były też ćwiczenia na sali z dziewczynami zaproszonymi przez trenerów które w rzeczywistości przełamywały pierwszy strach, oraz służyły do korygowania popełnianych błędów, czy to postawy czy tonu głosu. Wieczorem wszyscy ruszyliśmy na miasto sprawdzić jak radzimy sobie z kobietami w normalnej sytuacji.

 Z każdym następnym podejściem było tylko coraz lepiej, strach znikał, pojawiała się ekscytacja, nieśmiała mowa ciała przejawia się w naturalną pewną siebie postawę. Ważne było też uświadomienie w nas przez trenerów że powody niepowodzeń mogą być naprawdę różne i wcale nie zależy to od nas. Dzięki temu nieudane próby po prostu nie wywoływały w nas negatywnych emocji. Bawiliśmy się wyśmienicie, zarówno na rynku, jak i w klubach. Dzień drugi to przede wszystkim wzbudzenie świadomości że to Ty jesteś w stanie zmienić swoje życie i nie musisz w żadnym wypadku godzić się na życie które jest w rzeczywistości wynikiem mało dla nas korzystnego programowania przez społeczeństwo. Trenerzy potrafili w przejrzysty sposób wytłumaczyć nam i zaprezentować cały materiał, a całe szkolenie było prowadzone w zajebistej atmosferze, z mentalnym jajem oraz dużą dawką humoru. Była to zasługa również kursantów którzy byli bardzo pozytywnie nakręceni. W tym miejscu chcę szczerze podziękować Grześkowi i Adrianowi za bezcenną wiedzę jaką się ze mną podzielili oraz mojemu przyjacielowi Sylwkowi dzięki któremu mogłem rozpocząć całą moją przygodę z rozwojem. Na koniec dodam że bardzo cieszę się z tego że przyszedłem na to szkolenie, był to dla mnie jeden z niezbędnych fundamentów które będą budować moje życie i jestem przekonany że dalej będę szedł do przodu. 

Pozdrawiam serdecznie!!!

 Wojtek

 Perfect Dating

 

 

Relacje damsko-męskie krok po kroku. Jak poderwać kobietę?

Wszystkiego, co dotyczy kontaktów z kobietami możesz się nauczyć. Przez lata doświadczeń i studiowania najlepszych materiałów z zakresu psychologii, socjologii, uwodzenia, pua, pickup, podrywu, seksualności, relacji damsko-męskich.

Udało nam się stworzyć doskonały system komunikacji z kobietami. Jako pierwsi w kraju wydaliśmy szkolenie DVD na 10 płytach, pierwszą tak obszerną Księgę związków, podrywu i seksu. Jesteśmy jedyną szkołą uwodzenia, która uczy jak podrywać, jak zdobyć kobietę, jak poderwać dziewczynę, jak osiągnąć pewność siebie, jak poderwać koleżankę, jak pieścić kobietę, jak znaleźć sobie dziewczynę, jak zagadać na ulicy, jak poderwać dziewczynę w szkole, jak poderwać kobietę na ulicy, jak uwodzieć, jak pozbyć się strachu przed podejściem, jak nauczyć się uwodzenia, jak zdobyć pewność siebie, jak zdobyć pewność siebie zgodnie z etyką.

Zastanawiasz się jak poderwać nieznajomą kobietę? U nas znajdziesz najlepsze teksty na podryw, techniki uwodzenia, skuteczne metody uwodzenia, rozmaite kursy uwodzenia, materiały o podrywaniu, materiały o uwodzeniu, forum o uwodzeniu, książki o uwodzeniu. Na naszej stronie znajdziesz również przykłady podejścia do kobiet, techniki podrywu. Mamy materiały o tym - jak zdobyć pewność siebie, jak być pewnym siebie w każdej sytuacji, jak pocałować kobietę, jak pieścić kobietę, jak pieścić łechtaczkę kobiety, jak pieścić piersi, jak dotykać kobietę, jak przytulić kobietę, jak doprowadzić do seksu, jak zachowywać się w łóżku.

Jak uwieść kobietę?

Szkoła uwodzenia Perfect Dating prowadzi kursy uwodzenia bez manipulacji, NLP czy innych technik, które mogą kogoś skrzywdzić. My uczymy Cię - jak stworzyć silny charakter, jak zdobyć kobietę, jak podejść do kobiety, jak zainteresować sobą kobietę. Podstawą jest przede wszystkim Twoja osobowość, pewność siebie, silny charakter. Do tego dołóż sobie odpowiednią wiedzę na temat kobiet.... i sukces masz gwarantowany.

Czy uwodzenie jest trudne? Jak nauczyć się uwodzenia?

Na stronie znajdziesz opinie naszych kursantów uwodzenia, opinie o szkole Perfect Dating, którzy w 21 dni zmienili całkowicie swoje życie... Mają oni same pozytywne opinie na temat kursów i materiałów Pefect Dating, gdyż na każde nasze szkolenie, czy kurs DVD dajemy 110% procent gwarancji! Nauczysz się tutaj jak poderwać koleżankę, jak zdobyć numer do dziewczyny, jak napisać ciekawe smsy, jak napisać wiadomość do dziewczyny, jak podrywać na portalach randkowych, jak zadzwonić do dziewczyny, co powiedzieć na pierwszej randce? Jak zaprosić dziewcznę na randkę. Jeśli kiedykolwiek zastanawiałeś się jak myślą kobiety, czego potrzebują kobiety, co podoba się kobietom, na co lecą kobiety, co lubią kobiety - to właśnie tutaj jest miejsce, aby znaleźć odpowiedzi na te pytania!

Polityka prywatności i regulamin