Moje zakupy

x
Koszyk jest pusty

Przemek - Kurs Uwodzenia Wrocław sierpień 2013

Witam,

Szkolenie miało charakter teoretyczno-praktyczny z, co ważne, oryginalnie podaną podbudową od strony duchowo-mentalnej, co dawało szansę na lepsze zrozumienie głębokich przyczyn i procesów leżących u podstaw sukcesów lub ich braku w relacjach damsko męskich. 

 

Panująca na kursie przyjazna atmosfera i odpowiednie rozgrzewki  (też "na sucho" z uroczą hostessą) skutecznie przygotowywały nawet tych bardziej nieśmiałych uczestników do stopniowo rosnącej trudności poszczególnych zadań, dając im czas na oswojenie się z sytuacjami i na ciągłe bezinwazyjne poszerzanie strefy swojego komfortu.

Kurs odebrałem niezwykle pozytywnie - polecam go każdemu nie tylko ze względu na świetną zabawę i mnóstwo ciekawych informacji "okołouwodzeniowych";) . Jest to również rzadka inspiracja do przeglądu i weryfikacji własnego systemu wartości, przekonań i nawyków. Jest on także okazją do odblokowania części uśpionych potencjałów, zyskania większej pewności siebie i uwierzenia w moc sprawczą własnych myśli i postaw, które z czasem niebłaganie przekładają się na rzeczywistość jaką później widzimy. 

Tego wszystkiego i sporo więcej możemy doświadczyć "w akcji" i dowiedzieć się od osoby prowadzącegoktóremu dziękuję za tak nietuzinkowy i przystępny przekaz.

Z pozdrowieniami 

Przemek

Perfect Dating

Relacje damsko-męskie krok po kroku. Jak poderwać kobietę?

Wszystkiego, co dotyczy kontaktów z kobietami możesz się nauczyć. Przez lata doświadczeń i studiowania najlepszych materiałów z zakresu psychologii, socjologii, uwodzenia, pua, pickup, podrywu, seksualności, relacji damsko-męskich.

Udało nam się stworzyć doskonały system komunikacji z kobietami. Jako pierwsi w kraju wydaliśmy szkolenie DVD na 10 płytach, pierwszą tak obszerną Księgę związków, podrywu i seksu. Jesteśmy jedyną szkołą uwodzenia, która uczy jak podrywać, jak zdobyć kobietę, jak poderwać dziewczynę, jak osiągnąć pewność siebie, jak poderwać koleżankę, jak pieścić kobietę, jak znaleźć sobie dziewczynę, jak zagadać na ulicy, jak poderwać dziewczynę w szkole, jak poderwać kobietę na ulicy, jak uwodzieć, jak pozbyć się strachu przed podejściem, jak nauczyć się uwodzenia, jak zdobyć pewność siebie, jak zdobyć pewność siebie zgodnie z etyką.

Zastanawiasz się jak poderwać nieznajomą kobietę? U nas znajdziesz najlepsze teksty na podryw, techniki uwodzenia, skuteczne metody uwodzenia, rozmaite kursy uwodzenia, materiały o podrywaniu, materiały o uwodzeniu, forum o uwodzeniu, książki o uwodzeniu. Na naszej stronie znajdziesz również przykłady podejścia do kobiet, techniki podrywu. Mamy materiały o tym - jak zdobyć pewność siebie, jak być pewnym siebie w każdej sytuacji, jak pocałować kobietę, jak pieścić kobietę, jak pieścić łechtaczkę kobiety, jak pieścić piersi, jak dotykać kobietę, jak przytulić kobietę, jak doprowadzić do seksu, jak zachowywać się w łóżku.

Jak uwieść kobietę?

Szkoła uwodzenia Perfect Dating prowadzi kursy uwodzenia bez manipulacji, NLP czy innych technik, które mogą kogoś skrzywdzić. My uczymy Cię - jak stworzyć silny charakter, jak zdobyć kobietę, jak podejść do kobiety, jak zainteresować sobą kobietę. Podstawą jest przede wszystkim Twoja osobowość, pewność siebie, silny charakter. Do tego dołóż sobie odpowiednią wiedzę na temat kobiet.... i sukces masz gwarantowany.

Czy uwodzenie jest trudne? Jak nauczyć się uwodzenia?

Na stronie znajdziesz opinie naszych kursantów uwodzenia, opinie o szkole Perfect Dating, którzy w 21 dni zmienili całkowicie swoje życie... Mają oni same pozytywne opinie na temat kursów i materiałów Pefect Dating, gdyż na każde nasze szkolenie, czy kurs DVD dajemy 110% procent gwarancji! Nauczysz się tutaj jak poderwać koleżankę, jak zdobyć numer do dziewczyny, jak napisać ciekawe smsy, jak napisać wiadomość do dziewczyny, jak podrywać na portalach randkowych, jak zadzwonić do dziewczyny, co powiedzieć na pierwszej randce? Jak zaprosić dziewcznę na randkę. Jeśli kiedykolwiek zastanawiałeś się jak myślą kobiety, czego potrzebują kobiety, co podoba się kobietom, na co lecą kobiety, co lubią kobiety - to właśnie tutaj jest miejsce, aby znaleźć odpowiedzi na te pytania!

Polityka prywatności i regulamin