Moje zakupy

x
Koszyk jest pusty

Krzysiek - Kurs Uwodzenia Warszawa lipiec 2013

Hej,

Na starcie chcę podziękować wszystkim trenerom oraz hostessom, którzy byli obecni w Warszawie. Szkolenie oceniam bardzo pozytywnie, już w mieszkaniu było sporo śmiechu i zabawy.

 

Później przyszedł czas na praktykę. Starówka okazała się idealnym miejscem na otwarcia. Podchodzenie okazało się łatwe i przyjemne. Generalnie wszystko na plus. Teraz trochę o samych trenerach.. Grzesiek okazał się człowiekiem z niecodziennym spojrzeniem na świat, niesamowita wiedza odnośnie ludzkiego umysłu oraz możliwości. W łatwy sposób potrafił zmotywować nas do działania i "wybić" sporo negatywnych emocji, które siedziały w mojej głowie. Myślę, że w przeciągu pół roku wezmę udział w jego prywatnym szkoleniu. Teraz trochę o Adrianie... cechuje go niesamowite poczucie humoru, przez całe szkolenie widać było, ze rozmowa z kobietą to niekończąca się dla niego zabawa ;) + żałuję, że nie udziela szkoleń z zakresu tańca... szkoda... oceniam go bardzo pozytywnie. No i zostaje nam Janek, czyli ikona tej szkoły. Człowiek który potrafi zmotywować do działania każdego. Niesamowicie pozytywna osoba, duże kompendium wiedzy oraz zaangażowanie w to co robi. Podsumowując.. pełen profesjonalizm ze strony trenerów, cieszę się, że trafiłem w ich ręce. NIEZMIERNIE POLECAM!

Pozdro i do zobaczenia za miesiąc na praktyce ;-)

Perfect Dating

Krzysiek, lat 20

Relacje damsko-męskie krok po kroku. Jak poderwać kobietę?

Wszystkiego, co dotyczy kontaktów z kobietami możesz się nauczyć. Przez lata doświadczeń i studiowania najlepszych materiałów z zakresu psychologii, socjologii, uwodzenia, pua, pickup, podrywu, seksualności, relacji damsko-męskich.

Udało nam się stworzyć doskonały system komunikacji z kobietami. Jako pierwsi w kraju wydaliśmy szkolenie DVD na 10 płytach, pierwszą tak obszerną Księgę związków, podrywu i seksu. Jesteśmy jedyną szkołą uwodzenia, która uczy jak podrywać, jak zdobyć kobietę, jak poderwać dziewczynę, jak osiągnąć pewność siebie, jak poderwać koleżankę, jak pieścić kobietę, jak znaleźć sobie dziewczynę, jak zagadać na ulicy, jak poderwać dziewczynę w szkole, jak poderwać kobietę na ulicy, jak uwodzieć, jak pozbyć się strachu przed podejściem, jak nauczyć się uwodzenia, jak zdobyć pewność siebie, jak zdobyć pewność siebie zgodnie z etyką.

Zastanawiasz się jak poderwać nieznajomą kobietę? U nas znajdziesz najlepsze teksty na podryw, techniki uwodzenia, skuteczne metody uwodzenia, rozmaite kursy uwodzenia, materiały o podrywaniu, materiały o uwodzeniu, forum o uwodzeniu, książki o uwodzeniu. Na naszej stronie znajdziesz również przykłady podejścia do kobiet, techniki podrywu. Mamy materiały o tym - jak zdobyć pewność siebie, jak być pewnym siebie w każdej sytuacji, jak pocałować kobietę, jak pieścić kobietę, jak pieścić łechtaczkę kobiety, jak pieścić piersi, jak dotykać kobietę, jak przytulić kobietę, jak doprowadzić do seksu, jak zachowywać się w łóżku.

Jak uwieść kobietę?

Szkoła uwodzenia Perfect Dating prowadzi kursy uwodzenia bez manipulacji, NLP czy innych technik, które mogą kogoś skrzywdzić. My uczymy Cię - jak stworzyć silny charakter, jak zdobyć kobietę, jak podejść do kobiety, jak zainteresować sobą kobietę. Podstawą jest przede wszystkim Twoja osobowość, pewność siebie, silny charakter. Do tego dołóż sobie odpowiednią wiedzę na temat kobiet.... i sukces masz gwarantowany.

Czy uwodzenie jest trudne? Jak nauczyć się uwodzenia?

Na stronie znajdziesz opinie naszych kursantów uwodzenia, opinie o szkole Perfect Dating, którzy w 21 dni zmienili całkowicie swoje życie... Mają oni same pozytywne opinie na temat kursów i materiałów Pefect Dating, gdyż na każde nasze szkolenie, czy kurs DVD dajemy 110% procent gwarancji! Nauczysz się tutaj jak poderwać koleżankę, jak zdobyć numer do dziewczyny, jak napisać ciekawe smsy, jak napisać wiadomość do dziewczyny, jak podrywać na portalach randkowych, jak zadzwonić do dziewczyny, co powiedzieć na pierwszej randce? Jak zaprosić dziewcznę na randkę. Jeśli kiedykolwiek zastanawiałeś się jak myślą kobiety, czego potrzebują kobiety, co podoba się kobietom, na co lecą kobiety, co lubią kobiety - to właśnie tutaj jest miejsce, aby znaleźć odpowiedzi na te pytania!

Polityka prywatności i regulamin