Moje zakupy

x
Koszyk jest pusty

Maciek - Kurs Uwodzenia Kraków czerwiec 2013

Cześć,

Podsumowując zakończone dzisiaj szkolenie weekendowe, żałuję tylko jednej rzeczy ... tego, że nie wybrałem się na nie wcześniej.

 

Ale przecież najlepsze jeszcze przede mną ;) Część teoretyczne szkolenia przedstawiona została przez chłopaków w bardzo dobry i przede wszystkim czytelny sposób, w mojej pamięci na pewno na długo zostaną rysunki Mateusza i drugi dzień szkolenia, który był zgłębieniem wiedzy o Nas samych. Jeśli natomiast chodzi o część praktyczną, podczas tylko pierwszych dwóch godzin jej trwania miałem więcej podejść niż przez 30 lat swojego życia ... szkolenie polecam każdemu kto się jeszcze waha. Wiadomo, że nie wszystkie podejścia były udane, ale po pierwsze motywuje mnie to tylko jeszcze bardziej do dalszej pracy nad sobą, po drugie ciągle się uczę i przede wszystkim to była fajna zabawa, żeby na przełamanie się :).

Było bardzo wesoło, fajnie było się osobiście przekonać, że podejście to nic strasznego i wcale nie trzeba do niego żadnych wyuczonych tekstów, kiedy brakuje pomysłów wystarczy proste pytanie o Papę Smerfa :P ... a kiedy sobie przypomnę kilka sytuacji z wczoraj jeszcze nie mogę przestać się śmiać :). Z samego szkolenie wróciłem dopiero nad ranem, przez co zaspałem trochę w niedzielę, ale otrzymałem od chłopaków wielkiego, pozytywnego kopa, który mnie strasznie zmotywował do dalszej pracy nad sobą, nie zamierzam na tym poprzestać i osobiście już się nie mogę doczekać rozpoczęcia 21-dniowego szkolenia ze skryptu, to będzie dopiero prawdziwa bomba !!!

Dzięki Wam chłopaki za wszystko Uśmiech Tak 3-majcie !!!

Maciek

ps. Na rysunki lepsza byłaby jakaś tablica, jeśli przyjdzie mi jeszcze do głowy coś więcej napiszę o tym wkrótce.

Perfect Dating

Relacje damsko-męskie krok po kroku. Jak poderwać kobietę?

Wszystkiego, co dotyczy kontaktów z kobietami możesz się nauczyć. Przez lata doświadczeń i studiowania najlepszych materiałów z zakresu psychologii, socjologii, uwodzenia, pua, pickup, podrywu, seksualności, relacji damsko-męskich.

Udało nam się stworzyć doskonały system komunikacji z kobietami. Jako pierwsi w kraju wydaliśmy szkolenie DVD na 10 płytach, pierwszą tak obszerną Księgę związków, podrywu i seksu. Jesteśmy jedyną szkołą uwodzenia, która uczy jak podrywać, jak zdobyć kobietę, jak poderwać dziewczynę, jak osiągnąć pewność siebie, jak poderwać koleżankę, jak pieścić kobietę, jak znaleźć sobie dziewczynę, jak zagadać na ulicy, jak poderwać dziewczynę w szkole, jak poderwać kobietę na ulicy, jak uwodzieć, jak pozbyć się strachu przed podejściem, jak nauczyć się uwodzenia, jak zdobyć pewność siebie, jak zdobyć pewność siebie zgodnie z etyką.

Zastanawiasz się jak poderwać nieznajomą kobietę? U nas znajdziesz najlepsze teksty na podryw, techniki uwodzenia, skuteczne metody uwodzenia, rozmaite kursy uwodzenia, materiały o podrywaniu, materiały o uwodzeniu, forum o uwodzeniu, książki o uwodzeniu. Na naszej stronie znajdziesz również przykłady podejścia do kobiet, techniki podrywu. Mamy materiały o tym - jak zdobyć pewność siebie, jak być pewnym siebie w każdej sytuacji, jak pocałować kobietę, jak pieścić kobietę, jak pieścić łechtaczkę kobiety, jak pieścić piersi, jak dotykać kobietę, jak przytulić kobietę, jak doprowadzić do seksu, jak zachowywać się w łóżku.

Jak uwieść kobietę?

Szkoła uwodzenia Perfect Dating prowadzi kursy uwodzenia bez manipulacji, NLP czy innych technik, które mogą kogoś skrzywdzić. My uczymy Cię - jak stworzyć silny charakter, jak zdobyć kobietę, jak podejść do kobiety, jak zainteresować sobą kobietę. Podstawą jest przede wszystkim Twoja osobowość, pewność siebie, silny charakter. Do tego dołóż sobie odpowiednią wiedzę na temat kobiet.... i sukces masz gwarantowany.

Czy uwodzenie jest trudne? Jak nauczyć się uwodzenia?

Na stronie znajdziesz opinie naszych kursantów uwodzenia, opinie o szkole Perfect Dating, którzy w 21 dni zmienili całkowicie swoje życie... Mają oni same pozytywne opinie na temat kursów i materiałów Pefect Dating, gdyż na każde nasze szkolenie, czy kurs DVD dajemy 110% procent gwarancji! Nauczysz się tutaj jak poderwać koleżankę, jak zdobyć numer do dziewczyny, jak napisać ciekawe smsy, jak napisać wiadomość do dziewczyny, jak podrywać na portalach randkowych, jak zadzwonić do dziewczyny, co powiedzieć na pierwszej randce? Jak zaprosić dziewcznę na randkę. Jeśli kiedykolwiek zastanawiałeś się jak myślą kobiety, czego potrzebują kobiety, co podoba się kobietom, na co lecą kobiety, co lubią kobiety - to właśnie tutaj jest miejsce, aby znaleźć odpowiedzi na te pytania!

Polityka prywatności i regulamin