Moje zakupy

x
Koszyk jest pusty

×

Uwaga

Musisz podać przynajmniej jeden adres email odbiorcy.

Tysiące osób dzięki nam zmieniło swoje życie!


Perfect Dating to pierwszy w Polsce profesjonalny zespół zajmujący się udoskonalaniem zdolności mężczyzn w relacjach z kobietami jak również budowania dojrzałego podejścia do związków partnerskich. Wiedza przekazywana na szkoleniach to zestaw skomplikowanych zależności i zasad które obowiązują w relacjach damsko-męskich. Praca trenerów polega na kompleksowym szkoleniu w wielu aspektach życia, które wpływają na podnoszeniu na stałe atrakcyjności w oczach kobiet. Szczególny nacisk kładziony jest na zdolności komunikacji i pewności siebie w relacjach z kobietami. Trenerzy perfect dating skupiają się głównie na sztuce uatrakcyjniania osoby poprzez poprawę wielu aspektów  osobowości, umiejętności interpersonalnych, motywacyjnych, flirtowania, psychologii, socjologii, pewności siebie, stylu życia, mody oraz aktywności.

Jeśli znalazłeś się na tej stronie – GRATULUJĘ! To znaczy, że jesteś JUŻ lepszy niż 99,9% mężczyzn na świecie – masz siłę, odwagę i nieokreśloną chęć aby ulepszyć swoje życie!

Witam Cię na drodze. Na drodze o nazwie PRZEMIANA, na której końcu jest lepsza wersja Ciebie samego. Od dzisiaj Twoje życie już nigdy nie będzie takie samo – będzie tylko lepsze. Musisz pamiętać, że to co było nigdy nie równa się temu co będzie.

Zapomnij o tym co było – od teraz wszystko się zmieni. Staniesz się zupełnie nowym człowiekiem. Człowiekiem, którego kobiety pragną, o którym marzą, o którym fantazjują kładąc się wieczorem do łóżka i o którym myślą, czytając romanse. Będziesz je rozumiał, one będą rozumieć Ciebie.

99% ludzi na świecie pod koniec swego życia poczuje największy możliwy ból, ból skazania na przeciętność. Przez całe swoje życie nie mają nawet najmniejszej okazji, aby skosztować chociaż jednego kęsu swoich marzeń. Z pewnością chcesz się dowiedzieć jak możesz stać się dojrzałym emocjonalnie mężczyzną, który naturalnie będzie przyciągał kobiety swoją osobą...

Skoro trafiłeś na tą stronę – to oznacza, że nieważne z jakiego poziomu startujesz – chciałbyś polepszyć swoje umiejętności postępowania z kobietami. Zanim dowiesz się jednak wszystkiego na temat relacji damsko-męskich – chciałbym abyś odpowiedział sobie na poniższe pytania:Czy kiedykolwiek zdarzyło Ci się, że widziałeś piękną kobietę, czułeś niesamowitą chęć poznania jej – a z drugiej strony ogromny strach przed wykonaniem jakiegoś kroku ...i NIGDY WIĘCEJ jej nie spotkałeś – a potem plułeś sobie w twarz przez długi czas, że zmarnowałeś taką okazję? Czy zdarzyło Ci się, że poznałeś dziewczynę swoich marzeń – i po kilku randkach przestała odpowiadać na Twoje telefony bez żadnego powodu? Czy byłeś kiedykolwiek w związku, w którym czułeś że nie ufasz swojej dziewczynie, że denerwujesz się gdy wychodzi sama z przyjaciółmi bez Ciebie lub gdy czułeś się wykorzystywany?

Czy kiedykolwiek zdarzyło Ci się zakochać w dziewczynie, ale nigdy z nią nie być bo WIEDZIAŁEŚ ŻE JESTEŚ DLA NIEJ ZA SŁABY???

STOP!!!


 

Moim celem jest aby te sytuacje powyżej nigdy już nie zdarzały się w Twoim życiu! Abyś stał się człowiekiem jakim zawsze chciałeś być – lecz brakowało ci odpowiedniej wiedzy CO ZROBIĆ? Chcę NATYCHMIAST abyś mógł bez żadnych ograniczeń być z kobietą, która spełnia wszystkie Twoje oczekiwania i abyś mógł z nią stworzyć szczęśliwy związek.Na początku sam nie mogłem w to uwierzyć, że może istnieć logiczny, uporządkowany proces, który doprowadzi mnie do poznania i co najważniejsze zdobycia praktycznie każdej kobiety, o której pomyślę. Nie wiedziałem o tym i dlatego sfrustrowany, nie wykorzystując nawet w 1% możliwości, które we mnie drzemały, krążyłem po omacku, jak większość ludzi, którzy próbują znaleźć swoje szczęście, nie mając pojęcia, dlaczego jednym się to udaje a innym nie. Zasługujesz, aby spotkać w życiu swoją prawdziwą, wymarzoną miłość i aby była to kobieta wybrana spośród milionów a nie przypadkowa pierwsza-lepsza która Cię zechciała... – chcesz spełnić swoje marzenia? – a ja mogę Ci dać wiedzę jak to osiągnąć! 

Co mogę Ci powiedzieć na początek na temat relacji damsko-męskich:

Zauroczenie, podobanie się kobietom w większej części nie jest świadomym procesem i jeśli nie nauczysz się jak działa - możesz do końca swojego życia próbować kiepskich zachowań i uzyskiwać marne rezultaty.

93% komunikacji między kobietą a mężczyzną odbywa się na poziomie podświadomości - obejmuje ona Twoją mowę ciała, pewność siebie, umiejętności towarzyskie, stosunek innych kobiet do Ciebie - dziewczyna nigdy nie zna powodu, dla którego jest z danym mężczyzną...

Myślisz, że na wszystko masz czas – i to że w przyszłości kupisz sobie dobre auto, dopakujesz na siłowni albo zarabiać będziesz kupę kasy – nagle sprawi, że zaczniesz podobać się kobietom??? – BZDURA!

Cała przyroda, cały świat rządzi się swoimi prawami i regułami - tak też jest w relacjach damsko męskich - niewiele osób zna jednak te reguły - chcesz abyśmy Cię nich nauczyli? Większość zachowań kobiet jest typowa i możesz nauczyć się jak je odczytywać i kreować. Chcę, abyś czuł się w 100% zupełnie swobodnie w towarzystwie kobiet i abyś z łatwością mógł zdobyć tą, którą chcesz! Nikt nie jest lepszy ani mądrzejszy od Ciebie. Masz większy potencjał i większe możliwości, jeśli chodzi o zdobywanie kobiet niż mógłbyś wykorzystać żyjąc nawet 100 razy. Zadaj sobie więc natychmiast pytanie – czy chcę ten potencjał wykorzystać teraz i mieć całe życie przed sobą, czy wolę się o tym przekonać jak będę miał 80 lat i całe życie za sobą. Jeżeli ktoś inny się czegoś nauczył, to teraz Ty możesz się tego nauczyć.

W życiu dostajesz tylko tyle, o ile poprosisz. Jeśli chcesz mieć tylko kiepską dziewczynę, to taką będziesz miał. Chcesz mieć wybór i taką jaką sobie wymarzyłeś – zapisz się na kurs i spełniaj swoje marzenia! Oczekuj od życia tego co najlepsze! To czego pragniesz, będzie pragnąć Ciebie.

 


„By w swoim życiu mieć więcej, musisz najpierw być kimś więcej. Musisz stać się kimś więcej, niż kiedykolwiek sobie wyobrażałeś, że będzie to możliwe.” Brian Tracy

Z pewnością chcesz się dowiedzieć jak możesz stać się dojrzałym emocjonalnie mężczyzną, który naturalnie będzie przyciągał kobiety swoją osobą...

 

Jesteś odpowiedzialny za swoje życie, za to kim jesteś, czego się nauczyłeś i jak ono będzie wyglądać. Jeśli nie udaje Ci się poderwać jakiejś dziewczyny, to po prostu za mało się jeszcze nauczyłeś. Spotkasz ją za miesiąc – i będzie Twoja.

 


 

Komentarze   

0 # Vincenzo Lanza 2011-04-06 15:21
Hi there,

I'm interested to have more information about your seminars.

Thank you in advance
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
+1 # Vincenzo Lanza 2011-04-06 15:22
Hi there,

i'm interested to have more information about your seminars.

Thank you
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
+1 # Belfeder 2011-07-01 17:48
Mi już samo czytanie waszych artykułów na stronie wystarczyło do zmiany podejścia. Przygotowałem się do pierwszej randki czytając wasze instrukcje. Co tu dużo mówić, dziś jestem z wspaniałą kobietą i jednocześnie wiem, że na nią zasługuję, ponieważ zaprowadziłem pozytywne zmiany w swoim życiu. Pozdrawiam i dziękuję za nieocenioną pomoc
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
0 # Jakub z Cieszyna 2013-02-10 10:08
Szczerze powiem ,że Wasze materiały które przekazujecie z taką pasją dają niesamowite rezultaty dla kursantów/kursa ntek. Kupiłem od was książkę pana Krzysztofa oraz dwa materiały szkoleniowe na temat mowy ciała oraz całego seminarium z 2008 roku. Najbardziej cenie w tej wiedzy to, że nie ma żadnej manipulacji, a liczy się tylko potęga własnej osobowości, którą pomagacie nam wydobyć z wewnątrz. Tak naprawdę, każdy z nas ma ten "stalowy pręt" jak to pan Krzysztof powiedział, tylko niektórzy jeszcze nie są o tym świadomi. Szczerze przyznam, że początkowo byłem dosyć sceptycznie do tego całego tematu nastawiony, ale były to najlepiej zainwestowane pieniądze w moim życiu. Oprócz niesamowitego polepszenia kontaktów z kobietami to też bardzo dobrze wpłynęło to na moje kontakty ze wszystkimi ludźmi. Także można powiedzieć, że jest to wiedza uniwersalna. Pomimo, że poznałem to co przekazujecie to z pewnością pojadę na jedno z waszych seminariów :) Dla wszystkich nie przekonanych osób - Polecam.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

Relacje damsko-męskie krok po kroku. Jak poderwać kobietę?

Wszystkiego, co dotyczy kontaktów z kobietami możesz się nauczyć. Przez lata doświadczeń i studiowania najlepszych materiałów z zakresu psychologii, socjologii, uwodzenia, pua, pickup, podrywu, seksualności, relacji damsko-męskich.

Udało nam się stworzyć doskonały system komunikacji z kobietami. Jako pierwsi w kraju wydaliśmy szkolenie DVD na 10 płytach, pierwszą tak obszerną Księgę związków, podrywu i seksu. Jesteśmy jedyną szkołą uwodzenia, która uczy jak podrywać, jak zdobyć kobietę, jak poderwać dziewczynę, jak osiągnąć pewność siebie, jak poderwać koleżankę, jak pieścić kobietę, jak znaleźć sobie dziewczynę, jak zagadać na ulicy, jak poderwać dziewczynę w szkole, jak poderwać kobietę na ulicy, jak uwodzieć, jak pozbyć się strachu przed podejściem, jak nauczyć się uwodzenia, jak zdobyć pewność siebie, jak zdobyć pewność siebie zgodnie z etyką.

Zastanawiasz się jak poderwać nieznajomą kobietę? U nas znajdziesz najlepsze teksty na podryw, techniki uwodzenia, skuteczne metody uwodzenia, rozmaite kursy uwodzenia, materiały o podrywaniu, materiały o uwodzeniu, forum o uwodzeniu, książki o uwodzeniu. Na naszej stronie znajdziesz również przykłady podejścia do kobiet, techniki podrywu. Mamy materiały o tym - jak zdobyć pewność siebie, jak być pewnym siebie w każdej sytuacji, jak pocałować kobietę, jak pieścić kobietę, jak pieścić łechtaczkę kobiety, jak pieścić piersi, jak dotykać kobietę, jak przytulić kobietę, jak doprowadzić do seksu, jak zachowywać się w łóżku.

Jak uwieść kobietę?

Szkoła uwodzenia Perfect Dating prowadzi kursy uwodzenia bez manipulacji, NLP czy innych technik, które mogą kogoś skrzywdzić. My uczymy Cię - jak stworzyć silny charakter, jak zdobyć kobietę, jak podejść do kobiety, jak zainteresować sobą kobietę. Podstawą jest przede wszystkim Twoja osobowość, pewność siebie, silny charakter. Do tego dołóż sobie odpowiednią wiedzę na temat kobiet.... i sukces masz gwarantowany.

Czy uwodzenie jest trudne? Jak nauczyć się uwodzenia?

Na stronie znajdziesz opinie naszych kursantów uwodzenia, opinie o szkole Perfect Dating, którzy w 21 dni zmienili całkowicie swoje życie... Mają oni same pozytywne opinie na temat kursów i materiałów Pefect Dating, gdyż na każde nasze szkolenie, czy kurs DVD dajemy 110% procent gwarancji! Nauczysz się tutaj jak poderwać koleżankę, jak zdobyć numer do dziewczyny, jak napisać ciekawe smsy, jak napisać wiadomość do dziewczyny, jak podrywać na portalach randkowych, jak zadzwonić do dziewczyny, co powiedzieć na pierwszej randce? Jak zaprosić dziewcznę na randkę. Jeśli kiedykolwiek zastanawiałeś się jak myślą kobiety, czego potrzebują kobiety, co podoba się kobietom, na co lecą kobiety, co lubią kobiety - to właśnie tutaj jest miejsce, aby znaleźć odpowiedzi na te pytania!

Polityka prywatności i regulamin