Moje zakupy

x
Koszyk jest pusty

Anna DuczekAnia jest stylistką, kosmetologiem i pedagogiem z doświadczeniem. Studia wyższe z zakresu pedagogiki ukończyła na Wydziale Nauk o Wychowaniu na Uniwersytecie Łódzkim. Kolejne studia podyplomowe ukończyła na Politechnice Łódzkiej.

Jest osobą pełna ciepła i zaufania. Jej pasją jest pomaganie ludziom w zmienianiu ich wizerunku. Uważa, że jeżeli człowiek nie podoba się sam sobie, to nie może podobać się innym. Interesuje się podróżami, poznawaniem nowych miejsc i kultur.

Monika Kania

Monika od wielu lat pasjonuje się psychologią i rozwojem osobistym. Odbyła wiele szkoleń, kursów i warsztatów dotyczących zarządzania ludźmi, metod coachingu, technik NLP oraz sposobów motywacji, stale poszerza swoją wiedzę, ponieważ samorozwój jest jednym z najważniejszych elementów jej życia. Jest doświadczonym coachem i trenerem. Przeprowadziła ponad kilkadziesiąt szkoleń grupowych z różnej tematyki oraz niezliczone godziny coachingu indywidualnego.


Swoją przygodę z uwodzeniem zaczęła wraz z nadejściem jej pierwszej miłości, czyli… w wieku trzech lat! Dzisiaj świat relacji damsko-męskich nadal ją intryguje. Prowadzi kursy dla singli i osób w związkach mieszkających w Wielkiej Brytanii oraz internetowe  pogotowie miłosne. Teraz swoją wiedzę może przekazywać  również podczas szkoleń prowadzonych dla Perfect Dating! Jej profesjonalizm, indywidualne podejście oraz pozytywne nastawienie sprawiają, że osoby, które z nią współpracują czują się po prostu dobrze i swobodnie w jej towarzystwie. Ma naturalną zdolność do odkrywania i wydobywania potencjału drzemiącego w każdym człowieku oraz ogromną potrzebę pomagania ludziom. W niektórych ludzi wierzy bardziej, niż oni sami. Osoby, które ją poznają szybko przekonują się, że posiada ponadprzeciętną intuicję, dzięki której bardzo szybko odkrywa problem i dobiera najskuteczniejsze techniki pozwalające na osiągnięcie każdego wytyczonego celu.


Prywatnie od ponad ośmiu lat w szczęśliwym związku.

monika kania

Grzegorz Cieślik

 Jego misją jest inspirowanie, nauczanie i uświadamianie tego, jak radzić sobie w MATRIXIE zwanym przez wielu ŻYCIEM.   Zdecydowanie jest Wybrańcem. Niekonwencjonalne metody pracy z ludźmi to jego znak rozpoznawczy. Skuteczny motywator i coach  relacji damsko-męskich.
                                                  
Grzegorz Cieślik
 
Bogate doświadczenia z kobietami, wnikliwe analizowanie procesów zachodzących w tych relacjach i wyciąganie z nich feedbacku, pozwoliło mu na zbudowanie związku o jakim większość mężczyzn marzy. Teraz jest gotów, na przekazanie tej wiedzy innym ludziom.
 
Grzegorz Cieślik
 
Przyświeca mu jedno motto:  „Holistic Mind”……co w pełni opisuje jego osobowość. Fascynuje Go umysł i jego możliwości. Osoby, które brały udział w szkoleniach Grzegorza, wracają  po więcej… Dzięki temu wie, że jego misja jest wypełniana tak jak należy.
 
                                           
Grzegorz Cieślik
 
Prócz  „życia”, które jest jego największym nauczycielem, Grzegorz  szkoli się również u największych autorytetów w dziedzinie rozwoju osobistego. 
Jednym zdaniem – jeśli masz jakiekolwiek pytania, on zna na nie odpowiedź…
 
                       
Grzegorz Cieślik
 
„ Cześć, tu Grzegorz. Pozdrawiam wszystkich i zapraszam do współpracy. Relacje damsko-męskie w Perfect Dating to dopiero początek. Spotkajmy się tam, a dalej pójdziemy już razem…”

 

Mateusz Marcinkowski


Mateusz jest osobą, która po prostu połączyła swoją pasję z pracą.Leonardo da Vinci na pytanie; ile czasu w życiu poświęcił pracy, odpowiedział że ani minuty.  Odpoczywa kiedy pracuje, męczy kiedy się bawi – tak właśnie jest z Mateuszem.

Poświęcił swoje życie rozwojowi osobistemu, jego pasją jest ciągła praca nad samym sobą oraz doskonalenie swojego charakteru i umiejętności. Kieruje się mottem: „każdy dzień jest niezapomnianą przygodą!”

Motywacji do pracy dostarcza mu ciągła chęć tworzenia nowej, lepszej wersji samego siebie.   Nigdy nie porównuje się do innych, bo ma świadomość, że prawdziwy wojownik walczy tylko ze swoimi słabościami.

Mateusz Marcinkowski

Jego misją jest inspirowanie ludzi w ich własnym rozwoju oraz pomaganie im w przełamywaniu wszelkich barier i ograniczeń.
 
Mateusz  jest ekstrawertykiem, a jego łatwość w nawiązywaniu kontaktów oraz szczerość i bezpośredniość, potrafią powalić na kolana.
 
Jest bardzo skuteczny i stanowczy w tym co robi, jednocześnie przyjmując postawę  życzliwego mentora i towarzysza w wewnętrznej przemianie.

Mateusz Marcinkowski

Dzieli się wiedzą,  która zdobył przez lata praktyki i studiowania książek, w taki sposób, że kursanci słuchają go z wypiekami na twarzy.

Oprócz olbrzymiej wiedzy, przekazuje jeszcze większą dawkę pozytywnych emocji.
Nie wierzy, że można wiedzieć wszystko, więc nie przestaje zgłębiać wiedzy nie tylko w teorii, ale przede wszystkim w praktyce z zakresu; relacji damsko-męskich, ciała i ducha.

Mateusz jest studentem psychologii, instruktorem kulturystyki i fitness oraz dietetykiem.

Mateusz Marcinkowski

Pod jego wykwalifikowanym okiem, każdy kursant może czuć się bezpiecznie.  

BARTŁOMIEJ BOJAR

 

 

POCZĄTKI RELACJI Z KOBIETAMI


Bartłomiej Bojar to człowiek, którego kobiety intrygowały od zawsze to jest od kiedy pamięta swoje pierwsze świadome kroki  w dzieciństwie.


Pierwszy pocałunek z dziewczyną o zmysłowo kruczo czarny długich, zakrywających ramiona lokach pamiętam do dziś. Było to, jak dla jednolatka wybór na pierwsze urodziny,  jakiegoś przedmiotu,  po którym cała rodzina określała przyszły kierunek rozwoju.

 SPOTKANIE Z PERFECT DATING

Przez wiele lat próbowałem posiąść święty gral kontaktów damsko męskich, podróżując przez niezliczone kraje i przez wiele kontynentów, okazało się że tak naprawdę nie istnieje żądna tajemnicza formuła,  jeden uniwersalny tekst,  czy sugestia, po której wszystkie kobiety będą jak zahipnotyzowane.


Tajemnica tkwi w nas. Dopiero kontakt  z Krzyśkiem Królem,  jego szkołą i wiedzą tam przekazywaną uświadamia podstawowe prawdy rządzące tym światem. Uświadamia to że wszystkie pasje, dążenia i marzenia niczym nie skrępowane w dziecięcym umyśle, nie znające żadnych barier i ograniczeń są  jednymi  z kluczy, obok pierwotnej pewności siebie do relacji .

 

Bartłomiej Bojar

 

PASJE


Realizacja tych pasji, którymi są dla mnie poznawanie nowych horyzontów zarówno wiedzy i możliwości własnego umysłu, jak i geograficzne, w których pomaga mi kolejna pasja jakim jest lotnictwo oraz muzyka, sporty starożytnych walk jak szermierka i łucznictwo a kończąc na dalekowschodniej medycynie naturalnej o raz tradycyjnej medycynie przodków jak ziołolecznictwo, miodolecznictwo i wodolecznictwo.


Realizacja wszystkich tych wstrzymywanych dążeń i nieuświadamianych pragnień daje mu niezrównane poczucie możliwości osiągania kolejnych wyzwań i nawiązywania kontaktów zawsze tam gdzie wcześniej byłoby to niemożliwe.


A relacje między ludzkie i ich zgłębianie nigdy wcześniej nie były tak mistycznie piękne i harmonijne jak obecnie.
 

 

Więcej artykułów…

Relacje damsko-męskie krok po kroku. Jak poderwać kobietę?

Wszystkiego, co dotyczy kontaktów z kobietami możesz się nauczyć. Przez lata doświadczeń i studiowania najlepszych materiałów z zakresu psychologii, socjologii, uwodzenia, pua, pickup, podrywu, seksualności, relacji damsko-męskich.

Udało nam się stworzyć doskonały system komunikacji z kobietami. Jako pierwsi w kraju wydaliśmy szkolenie DVD na 10 płytach, pierwszą tak obszerną Księgę związków, podrywu i seksu. Jesteśmy jedyną szkołą uwodzenia, która uczy jak podrywać, jak zdobyć kobietę, jak poderwać dziewczynę, jak osiągnąć pewność siebie, jak poderwać koleżankę, jak pieścić kobietę, jak znaleźć sobie dziewczynę, jak zagadać na ulicy, jak poderwać dziewczynę w szkole, jak poderwać kobietę na ulicy, jak uwodzieć, jak pozbyć się strachu przed podejściem, jak nauczyć się uwodzenia, jak zdobyć pewność siebie, jak zdobyć pewność siebie zgodnie z etyką.

Zastanawiasz się jak poderwać nieznajomą kobietę? U nas znajdziesz najlepsze teksty na podryw, techniki uwodzenia, skuteczne metody uwodzenia, rozmaite kursy uwodzenia, materiały o podrywaniu, materiały o uwodzeniu, forum o uwodzeniu, książki o uwodzeniu. Na naszej stronie znajdziesz również przykłady podejścia do kobiet, techniki podrywu. Mamy materiały o tym - jak zdobyć pewność siebie, jak być pewnym siebie w każdej sytuacji, jak pocałować kobietę, jak pieścić kobietę, jak pieścić łechtaczkę kobiety, jak pieścić piersi, jak dotykać kobietę, jak przytulić kobietę, jak doprowadzić do seksu, jak zachowywać się w łóżku.

Jak uwieść kobietę?

Szkoła uwodzenia Perfect Dating prowadzi kursy uwodzenia bez manipulacji, NLP czy innych technik, które mogą kogoś skrzywdzić. My uczymy Cię - jak stworzyć silny charakter, jak zdobyć kobietę, jak podejść do kobiety, jak zainteresować sobą kobietę. Podstawą jest przede wszystkim Twoja osobowość, pewność siebie, silny charakter. Do tego dołóż sobie odpowiednią wiedzę na temat kobiet.... i sukces masz gwarantowany.

Czy uwodzenie jest trudne? Jak nauczyć się uwodzenia?

Na stronie znajdziesz opinie naszych kursantów uwodzenia, opinie o szkole Perfect Dating, którzy w 21 dni zmienili całkowicie swoje życie... Mają oni same pozytywne opinie na temat kursów i materiałów Pefect Dating, gdyż na każde nasze szkolenie, czy kurs DVD dajemy 110% procent gwarancji! Nauczysz się tutaj jak poderwać koleżankę, jak zdobyć numer do dziewczyny, jak napisać ciekawe smsy, jak napisać wiadomość do dziewczyny, jak podrywać na portalach randkowych, jak zadzwonić do dziewczyny, co powiedzieć na pierwszej randce? Jak zaprosić dziewcznę na randkę. Jeśli kiedykolwiek zastanawiałeś się jak myślą kobiety, czego potrzebują kobiety, co podoba się kobietom, na co lecą kobiety, co lubią kobiety - to właśnie tutaj jest miejsce, aby znaleźć odpowiedzi na te pytania!

Polityka prywatności i regulamin