Moje zakupy

x
Koszyk jest pusty

Perfect Dating to obecnie zespół osób, które swoją postawą, zaangażowaniem i umiejętnościami udowodniły, że są w stanie uczyć innych i tworzyć wiedzę, której uczysz się na naszych szkoleniach.

Jest to również zespół osób, które są otwarte na nowe propozycje i są również niesamowicie zapracowane…

Dlatego też, jeśli jesteś osobą:

- potrafiącą wykazać zaangażowanie w to co robisz

- chcesz pracować z ludźmi, którzy każdy dzień swojego życia starają się poświęcić na rozwój

- szybko uczysz się nowych idei, potrafisz chłonąć wiedzę w ekstremalnie krótkim czasie

- znasz język angielski

- nie masz problemów z komunikacją

To powinieneś poważnie zastanowić się nad wysłaniem do nas maila ze swoim CV koniecznie ze zdjęciem i listem motywacyjnym na Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. .

Obecnie poszukujemy osób na stanowiska:

PERSONAL COACH (trener Perfect Dating)

Wymagania:

-      perfekcyjna znajomość środowiska PUA

-      doskonałe umiejętności interpersonalne

-      ogromne doświadczenie w kontaktach z kobietami

-      wyjątkowa osobowość

-      uczenie innych i pomoc innym jako misja życiowa

LOCAL COACHING HOST Warsaw (gospodarz szkoleń)

Wymagania:

-      stały pobyt w Warszawie

-      znajomość lokali, klubów, barów w Warszawie

-      otwartość

PUBLIC RELATIONS MANAGER (PR)

Wymagania:

-      wykształcenie wyższe z zakresu PR lub marketing lub… doskonała znajomość technik marketingowych

-      umiejętność pozyskiwania kluczowych klientów

-      mile widziane doświadczenie w branży szkoleniowej

HEAD HUNTER

-      znajomość branży PUA

-      wykształcenie wyższe z zakresu zarządzania zasobami ludzkimi (lub jak zwykle bez studiów ale za to ze znajomością Head-huntingu)

-      bardzo dobre umiejętności interpersonalne

TRANSLATOR

Wymagania:

-      perfekcyjna znajomość języka angielskiego

-      bardzo dobra znajomość środowiska i terminologii PUA lub NLP

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

Relacje damsko-męskie krok po kroku. Jak poderwać kobietę?

Wszystkiego, co dotyczy kontaktów z kobietami możesz się nauczyć. Przez lata doświadczeń i studiowania najlepszych materiałów z zakresu psychologii, socjologii, uwodzenia, pua, pickup, podrywu, seksualności, relacji damsko-męskich.

Udało nam się stworzyć doskonały system komunikacji z kobietami. Jako pierwsi w kraju wydaliśmy szkolenie DVD na 10 płytach, pierwszą tak obszerną Księgę związków, podrywu i seksu. Jesteśmy jedyną szkołą uwodzenia, która uczy jak podrywać, jak zdobyć kobietę, jak poderwać dziewczynę, jak osiągnąć pewność siebie, jak poderwać koleżankę, jak pieścić kobietę, jak znaleźć sobie dziewczynę, jak zagadać na ulicy, jak poderwać dziewczynę w szkole, jak poderwać kobietę na ulicy, jak uwodzieć, jak pozbyć się strachu przed podejściem, jak nauczyć się uwodzenia, jak zdobyć pewność siebie, jak zdobyć pewność siebie zgodnie z etyką.

Zastanawiasz się jak poderwać nieznajomą kobietę? U nas znajdziesz najlepsze teksty na podryw, techniki uwodzenia, skuteczne metody uwodzenia, rozmaite kursy uwodzenia, materiały o podrywaniu, materiały o uwodzeniu, forum o uwodzeniu, książki o uwodzeniu. Na naszej stronie znajdziesz również przykłady podejścia do kobiet, techniki podrywu. Mamy materiały o tym - jak zdobyć pewność siebie, jak być pewnym siebie w każdej sytuacji, jak pocałować kobietę, jak pieścić kobietę, jak pieścić łechtaczkę kobiety, jak pieścić piersi, jak dotykać kobietę, jak przytulić kobietę, jak doprowadzić do seksu, jak zachowywać się w łóżku.

Jak uwieść kobietę?

Szkoła uwodzenia Perfect Dating prowadzi kursy uwodzenia bez manipulacji, NLP czy innych technik, które mogą kogoś skrzywdzić. My uczymy Cię - jak stworzyć silny charakter, jak zdobyć kobietę, jak podejść do kobiety, jak zainteresować sobą kobietę. Podstawą jest przede wszystkim Twoja osobowość, pewność siebie, silny charakter. Do tego dołóż sobie odpowiednią wiedzę na temat kobiet.... i sukces masz gwarantowany.

Czy uwodzenie jest trudne? Jak nauczyć się uwodzenia?

Na stronie znajdziesz opinie naszych kursantów uwodzenia, opinie o szkole Perfect Dating, którzy w 21 dni zmienili całkowicie swoje życie... Mają oni same pozytywne opinie na temat kursów i materiałów Pefect Dating, gdyż na każde nasze szkolenie, czy kurs DVD dajemy 110% procent gwarancji! Nauczysz się tutaj jak poderwać koleżankę, jak zdobyć numer do dziewczyny, jak napisać ciekawe smsy, jak napisać wiadomość do dziewczyny, jak podrywać na portalach randkowych, jak zadzwonić do dziewczyny, co powiedzieć na pierwszej randce? Jak zaprosić dziewcznę na randkę. Jeśli kiedykolwiek zastanawiałeś się jak myślą kobiety, czego potrzebują kobiety, co podoba się kobietom, na co lecą kobiety, co lubią kobiety - to właśnie tutaj jest miejsce, aby znaleźć odpowiedzi na te pytania!

Polityka prywatności i regulamin