Moje zakupy

x
Koszyk jest pusty

Witaj!

Jestem jednym z założycieli i dyrektorem, szkoły Perfect Dating, pasjonatem udoskonalania i rozwoju osobistego , twórcą niezliczonej ilości teorii z dziedziny relacji damsko-męskich, modelu Perfect Dating. Fascynują mnie ludzie jak i możliwości pokonywania swoich ograniczeń.  Zorganizowałem setki szkoleń dla kursantów Perfect Dating.  Stworzyłem pierwsze w Polsce kompletne 12 godzinne szkolenie z zakresu relacji damsko-męskich wydane na 10 DVD.  Zorganizowałem ponad 100 eventów klubowych. Byłem project managerem i organizatorem castingu w konkursie Miss Polonia 2014. Założyłem kilka sklepów internetowych. Sprzedałem kilkanaście tysięcy produktów przez Internet. Ostatnie kilka lata skupiłem się na  doradztwie i prywatnym coachingu dla klientów biznesowych oraz e-handlu. Działam w biznesie praktycznym od ponad siedmiu lat.

 

Pomysł powstania szkoły Perfect Dating zrodził się z potrzeby pokonania własnych ograniczeń, potrzeby rozwoju osobistego. Czas spędzony w liceum wspólnie z Krzysztofem Królem w klasie o matematyczno-fizycznym ( tylko 3 kobiety) nie był zbyt owocny w relacje z kobietami. W czasie gdy rówieśnicy powiększali doświadczenie na tym polu, pracowałem nad charakterem i zdobywaniem wiedzy klasycznej. Po ukończeniu szkoły średniej i rozpoczęciu dziennych studiów wspólnie z Krzysztofem na Akademii Górniczo Hutniczej na wydziale Elektronika i Telekomunikacja  ( 5 kobiet na roku) wpadłem z deszczu pod rynnę. Nadal nie mogłem poznać naturalnie, dziewczyny odpowiedniej dla siebie. Poznanie kogoś na ulicy czy w klubie nie wchodziło w grę, szczególnie że praktycznie nie spożywałem  alkoholu ułatwiającego nawiązywanie nawet płytkich relacji. 

 

Rozmowy z kobietami, które mnie interesowały zazwyczaj prowadziły do układu kolega, koleżanka najwyżej przyjacielskiego, zdarzały się głębsze relacje, ale zbyt duży wpływ czynnika przypadku na był nie do zniesienia. Nie mogłem pogodzić się z myślą, że jedna z najważniejszych dziedzin życia zależy jedynie od zewnętrznych czynników, czułem że jakimś sposobem muszę przejąć kontrolę, intuicja podpowiadała mi, że tak jak w matematyce czy fizyce muszą istnieć, prawa i zasady zwiększające prawdopodobieństwo poznania tej jedynej. Narastająca frustracja z powodu szeregu mniejszych i kilku  większych niepowodzeń w relacjach z kobietami wykreowała potrzebę zmiany.

Podczas dwukrotnej wizyty w Stanach zjednoczonych na programie ”work and travel” dla studentów, zetknąłem się ze szkoleniami z dziedziny relacji damsko-męskimi. Po powrocie okazało się, że ta wiedza to tylko czubek góry lodowej, wciągu kilkunastu miesięcy przerobiłem wszelkie dostępne materiały i szkolenia. Szybko okazało się, że wiedza z zagranicznych szkoleń nie przekłada się wprost na polski grunt. Różnice kulturowe, przekonania i uwarunkowania kobiet sprawiały, że skuteczność nawiązywania i utrzymywania znajomości nie była, przeciwnie do oczekiwań, zbyt wysoka.

boro

Wspólnie z Krzysztofem Królem, założyli firmę promującą eventy w Krakowskich klubach. W trakcie organizowania około 100 eventów, wprowadzałem i udoskonalałem swoją wiedzę i tworzenie relacji. Przełomowe okazało się poznawanie, jako organizator, dziesiątek kobiet na każdej organizowanej klubowej imprezie. Jako host rozmawiałem z tysiącami kobiet. Udoskonalałem z każdą nową poznaną osobą sposoby rozmowy, zdobywanie numerów i następne etapy znajomości. Zmieniłem całkowicie image i styl. Po odniesieniu setek porażek (niektóre celowe)  i testowaniu wielu sposobów rozmowy, zaczęły pojawiać się schematy. Mowa ciała, barwa głosu, tematy rozmowy, wygląd, umiejętność rozbawienia i zainteresowania prawie każdej kobiety stała się zasadą nie dziełem przypadku. Coraz częściej i chętniej poznane dziewczyny dzieliły się numerami i spotykały na randkach. Po odbyciu wielu randek, większości w celu stworzenia, metodą prób i błędów, tej bliskiej ideałowi, nabrałem niezwykłej pewności siebie. Przekonanie o wewnętrznej i zewnętrznej przemianie potwierdzały spotkani dawni znajomi. Nie rozumieli jakim cudem z introwertyka spędzającego większość życia w książkach, stałem się osobą otwartą, towarzyską i niezwykle charyzmatyczną.

boro

Znajomi zaczęli dostrzegać, że kobiety uwielbiały moje towarzystwo. W moim otoczeniu pojawiały się ciągle nowe dziewczyny. Chcąc pomóc znajomemu w poznaniu kobiety po bolesnym rozstaniu, zauważyłem, że można nauczyć dość szybko podstawowych zasad, które zwiększają szanse na poznanie kobiety, wiele więcej czasu zajmuje nauczenie zbudowania trwałej i owocnej relacji z kobietą. Okazało się jednak, że to działa. Tak zrodził się pomysł stworzenia pierwszej w Polsce profesjonalnej szkoły relacji damsko-męskich Perfect Dating. Szkoła, od początku powstania kierował się filozofią trwałej przemiany i poprawiania swojej osobowości. Po przejściu ścieżki rozwoju proponowanej przez szkołę, chłopiec staje się mężczyzną który bez sztuczek, moralnie wątpliwych i tanich metod naturalnie i w każdej sytuacji przyciąga kobiety.

 

Chęć sprawdzenia uniwersalności opracowanych zasad sprawiła, że całe następne wakacyjne 3 miesiące wspólnie z Krzysztofem Królem spędziłem podróżując samochodem po Europie, odwiedziliśmy kilkanaście krajów. Poznaliśmy setki kobiet. Wspólnie z Krzyśkiem, ku naszemu ogromnemu zaskoczeniu, niezwykle łatwo nawiązywaliśmy kontakty z kobietami w Niemczech, Holandii, Portugalii, Włoszech na Węgrzech i pozostałych odwiedzonych, to tylko potwierdzało uniwersalność stosowanej wiedzy. Szybko okazało się, że stworzone zasady są wystarczająca, by nauczyć nawet największego ignoranta budowania doskonałych relacji z kobietami pod praktycznie każdą szerokością geograficzną.

Jeszcze w trakcie studiów zorganizowałem największą imprezę juwenaliową w Polsce. Ogrom wydarzenia przerastał wszystko co do tej pory przygotowywał. Dwudniowa impreza na ponad 5000 osób okazała się „legendarna” była na ustach każdego klubowicza w Krakowie , stałem się rozpoznawalny w Krakowie.

 

 

Kolejny rok minął na organizacji dziesiątek szkoleń weekendowych, nagraniu pierwszego w Polsce  12 godzinnego szkolenia na DVD Perfect Dating, które zostało z miejsca bestsellerem. Szkolenie do dzisiaj cieszy się znakomitą popularnością i w roku 2008 wzięło udział w konkursie Męska Rzecz TVN Turbo. Rozwój szkoły sprawił, iż wspólnie z Krzysztofem Królem w wynajętym ok. 300m2 stworzyliśmy Perfect Dating Mansion, w którym odbywały się szkolenia. W tym okresie do szkoły dołączył Jan Gajos jako uczeń, szybko okazało się, że jego siła charakteru i zdolności interpersonalne rozwijały się w niezwykłym tempie, wkrótce  już jako trener prowadził porywające szkolenia.

 

 

 Po przeprowadzeniu setek szkoleń, udziale w dziesiątkach szkoleń z rozwoju osobistego, przeczytaniu setek książek dotyczących relacji damsko-męskich, rozwoju osobistego i poznaniu długo oczekiwanej miłości, postanowiłem zawiesić działalność szkoleniową dostępną dla szerokiego grona odbiorców.

  

 

 

Skupiłem się na prowadzeniu szkoleń prywatnych one-on-one dla klientów biznesowych. Chciałem sprawdzić się dodatkowo w innych dziedzinach biznesu. Będąc w szczęśliwym związku, założyłem kilka sklepów internetowych. Zająłem się handlem i Importem z Chin. Rozwijałem wiedzę na temat e-handlu. Wciągu kilku lat sprzedałem kilkanaście tysięcy sztuk towaru przez Internet. Międzyczasie rozstałem się, po dwuletnim związku ze swoją partnerką, pracoholizm, stres, zmiana systemu wartości i trybu życia spowodowały, że po rozstaniu musiałem na nowo budować swoją osobowość, relacje ze znajomymi, których straciłem skupiając się ślepo jedynie na pracy i związku. Przyznaję, to było błędem i odejściem od wartości i zasad nauczanych przez samego siebie. Po rozstaniu waga wskazywała 30kg więcej, doskwierała mi samotność i rozczarowanie. 

 

Po raz kolejny musiałem walczyć o zbudowanie relacji dających równowagę w życiu i szczęście, mimo swojej wagi nadal radziłem sobie dobrze w relacjach z kobietami, co potwierdza skuteczność nauczanej wiedzy. Przyszedł czas na kolejny etap rozwoju i wyzwania. Do dzisiaj, wyznając zasadę małych kroków, ale zawsze w dobrym kierunku, zrzuciłem ponad 25kg budując kilka kilogramów dodatkowej masy mięśniowej. Pływanie, bieganie i ćwiczenia na siłowni, a ponadto zdrowe żywienie sprawiło, że odkryłem nowe pasje i osiągnąłem zamierzony cel. Mimo wybrania dłuższej ścieżki, efekt jest długotrwały. Cała przemiana wymagała ode mnie zmiany nawyków żywieniowych, poznałem dietetykę. Obecnie staram się jeść tylko clean food, naturalne produkty. Nauczyłem się też smacznie i zdrowo gotować, a jak wiadomo gotowanie jest w oczach kobiet, tym czym taniec był kilka lat temu.

 

Jako project manager i casting menager  konkursu Miss Polonia 2014 w Krakowie byłem odpowiedzialny za znalezienie kandydatek na najpiękniejszą Polkę, dodatkowo czuwałem nad prawidłowym przebiegiem wydarzenia. Ostatecznie zająłem się handlem licencjami na oprogramowanie, z dostawą na cały świat. Kontynuuję działalność coachingową, dla klientów biznesowych.

Po zmianie modelu szkoleń i przeprowadzenia coachingu dla ponad tysiąca kursantów, skupiłem  się tylko na klientach biznesowych, moje porady stały się dostępne jedynie dla wąskiej grupy odbiorców. Naprawdę niewiele osób mogło skorzystać z moich usług. Obserwując zmiany w otaczającym mnie świecie, to jak wiele poznanych facetów prowadziło czasem wręcz żałosne związki i relacje z kobietami. Wiem, że kiedyś było źle ale obecnie szerzenie mojej wiedzy jest wręcz konieczne. Przyspieszający postęp technologiczny spłycił relacje międzyludzkie, ucieczka do świata wirtualnego, brak wzorców męskości, niedostępność rad dawanych przez starszych doświadczonych facetów lub odpowiedniego męskiego wychowania to czynniki, które sprawiły, że postanowiłem po raz kolejny oferować swoją pomoc każdemu kto tego potrzebuje. Dodatkowo początek 2016 roku przyniósł wiele zmian.

 

 

Krzysztof Król wraz z Jankiem Gajosem stworzyli rewolucyjny produkt i platformę szkoleniową dotyczącą szeroko pojętego rozwoju osobistego wyzwanie90dni.pl oraz akademię biznesu. Szybkość rozwoju szkoły relacji damsko-męskich i wyzwania90dni,  przeszło najśmielsze oczekiwania, stąd po wielu latach wracam, by jeszcze raz pokierować Perfect Dating.

 

Jestem tutaj dla Ciebie, oferuję Ci kompleksową i trwałą przemianę, będę Twoim kopniakiem energetycznym, mentorem kompendium wiedzy, kumplem, doradcą. Kładę nacisk na efekty. Nie wahaj się do mnie napisać. Zapraszam do czytania moich publikacji, artykułów, oglądania szkoleń oraz uczestniczenia w nich. 

 

WARTO BYĆ LEPSZYM FACETEM !!!

 

Komentarze   

+1 # Tomasz 2016-06-06 15:08
Witam Marcin
Mam pytanie:
Jak powinienem zareagować na sytuacje typ która mnie spotkała . U mówiłem się na spotkanie
( randka) pierwsza a ona nie przyszła na spotkanie na wyznaczony termin datę i godzinę po rozmowie telefonicznej z laską stwierdziła ze zapomniała o spotkaniu które potwierdziła ze przyjdzie . Laska mnie przeprosiła za wpadkę. A ja olałem dobrze czy żale zrobiłem Olałem ja bo nie wyraziła minimum szacunku do drugiej osoby parzyście na spotkanie i miło spędzić czas .
Czekam na odpowiedzi pozdrawiam
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

Relacje damsko-męskie krok po kroku. Jak poderwać kobietę?

Wszystkiego, co dotyczy kontaktów z kobietami możesz się nauczyć. Przez lata doświadczeń i studiowania najlepszych materiałów z zakresu psychologii, socjologii, uwodzenia, pua, pickup, podrywu, seksualności, relacji damsko-męskich.

Udało nam się stworzyć doskonały system komunikacji z kobietami. Jako pierwsi w kraju wydaliśmy szkolenie DVD na 10 płytach, pierwszą tak obszerną Księgę związków, podrywu i seksu. Jesteśmy jedyną szkołą uwodzenia, która uczy jak podrywać, jak zdobyć kobietę, jak poderwać dziewczynę, jak osiągnąć pewność siebie, jak poderwać koleżankę, jak pieścić kobietę, jak znaleźć sobie dziewczynę, jak zagadać na ulicy, jak poderwać dziewczynę w szkole, jak poderwać kobietę na ulicy, jak uwodzieć, jak pozbyć się strachu przed podejściem, jak nauczyć się uwodzenia, jak zdobyć pewność siebie, jak zdobyć pewność siebie zgodnie z etyką.

Zastanawiasz się jak poderwać nieznajomą kobietę? U nas znajdziesz najlepsze teksty na podryw, techniki uwodzenia, skuteczne metody uwodzenia, rozmaite kursy uwodzenia, materiały o podrywaniu, materiały o uwodzeniu, forum o uwodzeniu, książki o uwodzeniu. Na naszej stronie znajdziesz również przykłady podejścia do kobiet, techniki podrywu. Mamy materiały o tym - jak zdobyć pewność siebie, jak być pewnym siebie w każdej sytuacji, jak pocałować kobietę, jak pieścić kobietę, jak pieścić łechtaczkę kobiety, jak pieścić piersi, jak dotykać kobietę, jak przytulić kobietę, jak doprowadzić do seksu, jak zachowywać się w łóżku.

Jak uwieść kobietę?

Szkoła uwodzenia Perfect Dating prowadzi kursy uwodzenia bez manipulacji, NLP czy innych technik, które mogą kogoś skrzywdzić. My uczymy Cię - jak stworzyć silny charakter, jak zdobyć kobietę, jak podejść do kobiety, jak zainteresować sobą kobietę. Podstawą jest przede wszystkim Twoja osobowość, pewność siebie, silny charakter. Do tego dołóż sobie odpowiednią wiedzę na temat kobiet.... i sukces masz gwarantowany.

Czy uwodzenie jest trudne? Jak nauczyć się uwodzenia?

Na stronie znajdziesz opinie naszych kursantów uwodzenia, opinie o szkole Perfect Dating, którzy w 21 dni zmienili całkowicie swoje życie... Mają oni same pozytywne opinie na temat kursów i materiałów Pefect Dating, gdyż na każde nasze szkolenie, czy kurs DVD dajemy 110% procent gwarancji! Nauczysz się tutaj jak poderwać koleżankę, jak zdobyć numer do dziewczyny, jak napisać ciekawe smsy, jak napisać wiadomość do dziewczyny, jak podrywać na portalach randkowych, jak zadzwonić do dziewczyny, co powiedzieć na pierwszej randce? Jak zaprosić dziewcznę na randkę. Jeśli kiedykolwiek zastanawiałeś się jak myślą kobiety, czego potrzebują kobiety, co podoba się kobietom, na co lecą kobiety, co lubią kobiety - to właśnie tutaj jest miejsce, aby znaleźć odpowiedzi na te pytania!

Polityka prywatności i regulamin