Moje zakupy

x
Koszyk jest pusty

×

Uwaga

Musisz podać przynajmniej jeden adres email odbiorcy.

Mateusz Marcinkowski


Mateusz jest osobą, która po prostu połączyła swoją pasję z pracą.

Mateusz Marcinkowski


Leonardo da Vinci na pytanie; ile czasu w życiu poświęcił pracy, odpowiedział że ani minuty.  Odpoczywa kiedy pracuje, męczy kiedy się bawi – tak właśnie jest z Mateuszem.

Poświęcił swoje życie rozwojowi osobistemu, jego pasją jest ciągła praca nad samym sobą oraz doskonalenie swojego charakteru i umiejętności. Kieruje się mottem: „każdy dzień jest niezapomnianą przygodą!”

Motywacji do pracy dostarcza mu ciągła chęć tworzenia nowej, lepszej wersji samego siebie.   Nigdy nie porównuje się do innych, bo ma świadomość, że prawdziwy wojownik walczy tylko ze swoimi słabościami.

Mateusz Marcinkowski

Jego misją jest inspirowanie ludzi w ich własnym rozwoju oraz pomaganie im w przełamywaniu wszelkich barier i ograniczeń.
 
Mateusz  jest ekstrawertykiem, a jego łatwość w nawiązywaniu kontaktów oraz szczerość i bezpośredniość, potrafią powalić na kolana.
 
Jest bardzo skuteczny i stanowczy w tym co robi, jednocześnie przyjmując postawę  życzliwego mentora i towarzysza w wewnętrznej przemianie.

Mateusz Marcinkowski

Dzieli się wiedzą,  która zdobył przez lata praktyki i studiowania książek, w taki sposób, że kursanci słuchają go z wypiekami na twarzy.

Oprócz olbrzymiej wiedzy, przekazuje jeszcze większą dawkę pozytywnych emocji.
Nie wierzy, że można wiedzieć wszystko, więc nie przestaje zgłębiać wiedzy nie tylko w teorii, ale przede wszystkim w praktyce z zakresu; relacji damsko-męskich, ciała i ducha.

Mateusz jest studentem psychologii, instruktorem kulturystyki i fitness oraz dietetykiem.

Mateusz Marcinkowski

Pod jego wykwalifikowanym okiem, każdy kursant może czuć się bezpiecznie.  

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

Relacje damsko-męskie krok po kroku. Jak poderwać kobietę?

Wszystkiego, co dotyczy kontaktów z kobietami możesz się nauczyć. Przez lata doświadczeń i studiowania najlepszych materiałów z zakresu psychologii, socjologii, uwodzenia, pua, pickup, podrywu, seksualności, relacji damsko-męskich.

Udało nam się stworzyć doskonały system komunikacji z kobietami. Jako pierwsi w kraju wydaliśmy szkolenie DVD na 10 płytach, pierwszą tak obszerną Księgę związków, podrywu i seksu. Jesteśmy jedyną szkołą uwodzenia, która uczy jak podrywać, jak zdobyć kobietę, jak poderwać dziewczynę, jak osiągnąć pewność siebie, jak poderwać koleżankę, jak pieścić kobietę, jak znaleźć sobie dziewczynę, jak zagadać na ulicy, jak poderwać dziewczynę w szkole, jak poderwać kobietę na ulicy, jak uwodzieć, jak pozbyć się strachu przed podejściem, jak nauczyć się uwodzenia, jak zdobyć pewność siebie, jak zdobyć pewność siebie zgodnie z etyką.

Zastanawiasz się jak poderwać nieznajomą kobietę? U nas znajdziesz najlepsze teksty na podryw, techniki uwodzenia, skuteczne metody uwodzenia, rozmaite kursy uwodzenia, materiały o podrywaniu, materiały o uwodzeniu, forum o uwodzeniu, książki o uwodzeniu. Na naszej stronie znajdziesz również przykłady podejścia do kobiet, techniki podrywu. Mamy materiały o tym - jak zdobyć pewność siebie, jak być pewnym siebie w każdej sytuacji, jak pocałować kobietę, jak pieścić kobietę, jak pieścić łechtaczkę kobiety, jak pieścić piersi, jak dotykać kobietę, jak przytulić kobietę, jak doprowadzić do seksu, jak zachowywać się w łóżku.

Jak uwieść kobietę?

Szkoła uwodzenia Perfect Dating prowadzi kursy uwodzenia bez manipulacji, NLP czy innych technik, które mogą kogoś skrzywdzić. My uczymy Cię - jak stworzyć silny charakter, jak zdobyć kobietę, jak podejść do kobiety, jak zainteresować sobą kobietę. Podstawą jest przede wszystkim Twoja osobowość, pewność siebie, silny charakter. Do tego dołóż sobie odpowiednią wiedzę na temat kobiet.... i sukces masz gwarantowany.

Czy uwodzenie jest trudne? Jak nauczyć się uwodzenia?

Na stronie znajdziesz opinie naszych kursantów uwodzenia, opinie o szkole Perfect Dating, którzy w 21 dni zmienili całkowicie swoje życie... Mają oni same pozytywne opinie na temat kursów i materiałów Pefect Dating, gdyż na każde nasze szkolenie, czy kurs DVD dajemy 110% procent gwarancji! Nauczysz się tutaj jak poderwać koleżankę, jak zdobyć numer do dziewczyny, jak napisać ciekawe smsy, jak napisać wiadomość do dziewczyny, jak podrywać na portalach randkowych, jak zadzwonić do dziewczyny, co powiedzieć na pierwszej randce? Jak zaprosić dziewcznę na randkę. Jeśli kiedykolwiek zastanawiałeś się jak myślą kobiety, czego potrzebują kobiety, co podoba się kobietom, na co lecą kobiety, co lubią kobiety - to właśnie tutaj jest miejsce, aby znaleźć odpowiedzi na te pytania!

Polityka prywatności i regulamin