Moje zakupy

x
Koszyk jest pusty

BARTŁOMIEJ BOJAR

 

bartłomiej bojar
 

POCZĄTKI RELACJI Z KOBIETAMI


Bartłomiej Bojar to człowiek, którego kobiety intrygowały od zawsze to jest od kiedy pamięta swoje pierwsze świadome kroki  w dzieciństwie.


Pierwszy pocałunek z dziewczyną o zmysłowo kruczo czarny długich, zakrywających ramiona lokach pamiętam do dziś. Było to, jak dla jednolatka wybór na pierwsze urodziny,  jakiegoś przedmiotu,  po którym cała rodzina określała przyszły kierunek rozwoju.

 SPOTKANIE Z PERFECT DATING

Przez wiele lat próbowałem posiąść święty gral kontaktów damsko męskich, podróżując przez niezliczone kraje i przez wiele kontynentów, okazało się że tak naprawdę nie istnieje żądna tajemnicza formuła,  jeden uniwersalny tekst,  czy sugestia, po której wszystkie kobiety będą jak zahipnotyzowane.


Tajemnica tkwi w nas. Dopiero kontakt  z Krzyśkiem Królem,  jego szkołą i wiedzą tam przekazywaną uświadamia podstawowe prawdy rządzące tym światem. Uświadamia to że wszystkie pasje, dążenia i marzenia niczym nie skrępowane w dziecięcym umyśle, nie znające żadnych barier i ograniczeń są  jednymi  z kluczy, obok pierwotnej pewności siebie do relacji .

 

Bartłomiej Bojar

 

PASJE


Realizacja tych pasji, którymi są dla mnie poznawanie nowych horyzontów zarówno wiedzy i możliwości własnego umysłu, jak i geograficzne, w których pomaga mi kolejna pasja jakim jest lotnictwo oraz muzyka, sporty starożytnych walk jak szermierka i łucznictwo a kończąc na dalekowschodniej medycynie naturalnej o raz tradycyjnej medycynie przodków jak ziołolecznictwo, miodolecznictwo i wodolecznictwo.


Realizacja wszystkich tych wstrzymywanych dążeń i nieuświadamianych pragnień daje mu niezrównane poczucie możliwości osiągania kolejnych wyzwań i nawiązywania kontaktów zawsze tam gdzie wcześniej byłoby to niemożliwe.


A relacje między ludzkie i ich zgłębianie nigdy wcześniej nie były tak mistycznie piękne i harmonijne jak obecnie.
 

 

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

Relacje damsko-męskie krok po kroku. Jak poderwać kobietę?

Wszystkiego, co dotyczy kontaktów z kobietami możesz się nauczyć. Przez lata doświadczeń i studiowania najlepszych materiałów z zakresu psychologii, socjologii, uwodzenia, pua, pickup, podrywu, seksualności, relacji damsko-męskich.

Udało nam się stworzyć doskonały system komunikacji z kobietami. Jako pierwsi w kraju wydaliśmy szkolenie DVD na 10 płytach, pierwszą tak obszerną Księgę związków, podrywu i seksu. Jesteśmy jedyną szkołą uwodzenia, która uczy jak podrywać, jak zdobyć kobietę, jak poderwać dziewczynę, jak osiągnąć pewność siebie, jak poderwać koleżankę, jak pieścić kobietę, jak znaleźć sobie dziewczynę, jak zagadać na ulicy, jak poderwać dziewczynę w szkole, jak poderwać kobietę na ulicy, jak uwodzieć, jak pozbyć się strachu przed podejściem, jak nauczyć się uwodzenia, jak zdobyć pewność siebie, jak zdobyć pewność siebie zgodnie z etyką.

Zastanawiasz się jak poderwać nieznajomą kobietę? U nas znajdziesz najlepsze teksty na podryw, techniki uwodzenia, skuteczne metody uwodzenia, rozmaite kursy uwodzenia, materiały o podrywaniu, materiały o uwodzeniu, forum o uwodzeniu, książki o uwodzeniu. Na naszej stronie znajdziesz również przykłady podejścia do kobiet, techniki podrywu. Mamy materiały o tym - jak zdobyć pewność siebie, jak być pewnym siebie w każdej sytuacji, jak pocałować kobietę, jak pieścić kobietę, jak pieścić łechtaczkę kobiety, jak pieścić piersi, jak dotykać kobietę, jak przytulić kobietę, jak doprowadzić do seksu, jak zachowywać się w łóżku.

Jak uwieść kobietę?

Szkoła uwodzenia Perfect Dating prowadzi kursy uwodzenia bez manipulacji, NLP czy innych technik, które mogą kogoś skrzywdzić. My uczymy Cię - jak stworzyć silny charakter, jak zdobyć kobietę, jak podejść do kobiety, jak zainteresować sobą kobietę. Podstawą jest przede wszystkim Twoja osobowość, pewność siebie, silny charakter. Do tego dołóż sobie odpowiednią wiedzę na temat kobiet.... i sukces masz gwarantowany.

Czy uwodzenie jest trudne? Jak nauczyć się uwodzenia?

Na stronie znajdziesz opinie naszych kursantów uwodzenia, opinie o szkole Perfect Dating, którzy w 21 dni zmienili całkowicie swoje życie... Mają oni same pozytywne opinie na temat kursów i materiałów Pefect Dating, gdyż na każde nasze szkolenie, czy kurs DVD dajemy 110% procent gwarancji! Nauczysz się tutaj jak poderwać koleżankę, jak zdobyć numer do dziewczyny, jak napisać ciekawe smsy, jak napisać wiadomość do dziewczyny, jak podrywać na portalach randkowych, jak zadzwonić do dziewczyny, co powiedzieć na pierwszej randce? Jak zaprosić dziewcznę na randkę. Jeśli kiedykolwiek zastanawiałeś się jak myślą kobiety, czego potrzebują kobiety, co podoba się kobietom, na co lecą kobiety, co lubią kobiety - to właśnie tutaj jest miejsce, aby znaleźć odpowiedzi na te pytania!

Polityka prywatności i regulamin