Moje zakupy

x
Koszyk jest pusty

×

Uwaga

Musisz podać przynajmniej jeden adres email odbiorcy.

Zazdrosny facetZ pewnością niejednokrotnie zdarzyło Ci się, że fajny mężczyzna nagle stawał się kulą u nogi… Jego śledzenie, ciągłe wypytywanie, kontrolowanie powoli zaczęło Cię doprowadzać do szału. Czy koniecznie tak musiało być? Jest skuteczny sposób na to, aby wyleczyć zazdrość faceta – tutaj możesz go poznać.

 
 

 Jak poradzić sobie z zazdrością mężczyzny?

 
 
Wiesz już na pewno, że przekomarzanie się nie zdaje egzaminu. Ty tłumaczysz mu, że jesteś wierna, a on i tak robi swoje. Faceci to proste maszyny – wystarczy w prosty sposób wyjaśnić im, jak działa chorobliwa zazdrość. Musisz więc na chwilę zamienić się w mężczyznę i przyjąć logiczny, wręcz łopatologiczny sposób rozumowania. Bez emocji, na spokojnie, zaczynamy - niech zazdrosny mężczyzna odejdzie w niepamięć.
 
 

Ustal granice.

Po pierwsze oboje musicie ustalić granice Waszych zachowań. Często zazdrość nie jest chorobliwa, a wynika z braku komunikacji między Wami. Przykładowo dla Ciebie siedzenie na kolanach innego mężczyzny jest czymś normalnym. Dla niego natomiast może to już zahaczać o zdradę - zazdrośnik gotowy. Oboje macie rację, gdyż tak wyglądają Wasze systemy reprezentacji. Inny przykład: mówisz do kogoś „kochanie” i dla Ciebie znów nic to nie znaczy, bo po prostu tak Cię nauczono, a dla niego może to być zbyt bliskie spoufalanie. Musicie więc ustalić – co wolno a czego nie wolno w Waszym związku. Każde z Was powinno tutaj pójść na kompromis.

 

Zazdrosny facet
 
Zainteresowała cię ta tematyka? Chciałbyś zgłębić wiedzę na ten temat? Przyłącz się do grupy osób, które zapisały się już na nasze wyjątkowe szkolenie! 
Perfect Dating
 
 

Stań do walki.


Krok drugi to walka z tą chorobliwą zazdrością. Ty jesteś mu wierna, postępujesz według ustalonych zasad, a on nie pozwala Ci nigdzie wyjść z koleżankami. Gdy rozmawiasz z obcym facetem od razu przybiega i Was rozdziela, czyta Twoje smsy i przegląda skrzynkę email. To już zbyt dużo – nie możesz tego tolerować.

Rozmowę zacznij od tego, jak działa zazdrość. Powiedz mu dokładnie to, co teraz przeczytasz. Zazdrość jednoznacznie oznacza niskie poczucie wartości mężczyzny. Spójrz – facet, który uważa, że jest boski, szanuje siebie i wierzy w to, że naprawdę jest lepszy od innych – nawet nie pomyśli o tym, że może się ktoś taki zdarzyć na naszej planecie, kto mógłby być bardziej atrakcyjny od niego. Mężczyzna, który jest zazdrosny natomiast – wysyła do kobiety komunikat: „Muszę Cię kontrolować, ograniczać Twoją wolność, gdyż uważam, że jestem za słaby dla Ciebie. Nie możesz mieć kontaktu z innymi facetami, gdyż są lepsi ode mnie i od razu Cię uwiodą”.
 
Za każdym razem więc, gdy facet okazuje zazdrość, komunikuje Ci, że nie jest fajny. To natomiast powoduje, że Ty zaczynasz też tak myśleć – że on nie jest atrakcyjny. Akcja i reakcja. Kiedy jednak on pokazuje Ci, że nie jest zazdrosny, to czujesz że faktycznie musi być rewelacyjny, skoro nie boi się konkurencji – ba, nawet nie uważa innych facetów za konkurencję.
zazdrosny facet
 
Jak widzisz zazdrość jest samospełniającą się przepowiednią. Jeśli mężczyzna zamęcza Cię swoją zaborczością i komunikuje swoją niską samoocenę – to prędzej czy później faktycznie zaczniesz szukać sobie innego. Rozmowa, szczerość i dobra komunikacja między Wami potrafi zdziałać cuda – jeśli wiesz doskonale w jaki sposób działają relacje damsko-męskie, to uda Ci się wytłumaczyć również facetowi – jak działa Wasz wspaniały związek.
 
Zainteresowała cię ta tematyka? Chciałbyś zgłębić wiedzę na ten temat? Przyłącz się do grupy osób, które zapisały się już na nasze wyjątkowe szkolenie! 
Perfect Dating
 

Komentarze   

+3 # Mariusz112 2010-10-01 07:58
dobry artykuł zgadzam się z nim :))
Pozdrawiam wszystkich
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
+4 # Dariush 2010-10-07 18:51
niejest to do konca prawda i nie kazda kobieta tak reaguje pozatym siedzenie na kolanach innego faceta bedac z innym raczej nie jest normalne
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
+3 # ELA 2010-10-20 09:29
Z tym zgadzam się trzeba iść na kompromis i duż rozmawić.Pozdra wiam.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
+7 # Lukasz 2010-10-24 22:49
Zgadzam się w połowie. Tak, należy postawić sobie granice zachowań idąc na kompromis. Ale po co pisać że zazdrosny facet ma od razu niską samoocenę? Nigdy nie wiadomo co może się zdarzyć po zbyt dużej ilości wypitego alkoholu. Nikt nie musi być ode mnie lepszy, wystarczy że będzie na miejscu. Okazja czyni złodzieja, to jest chwila. Zawodzą nieraz najporządniejsi /sze. Mówię oczywiście o nocnych baletach, bo piwko ze znajomymi to co innego:) Pozdrawiam:)
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
0 # Daro 2010-10-26 16:38
Ciekawy artykuł, ale niestety jest to tylko mały obraz pokazany,jak to bywa z zazdrością, a wrzeczywistości , w życiu bywa owiele inaczej niż myślimy i sądzimy. Nieraz, nie jest tak jak opisane w/w jest w artykule.
P.S. Ja uważam, że facet który jest zazdrosny to niestety ale zdradza :)
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
+5 # Ala 2010-11-12 17:32
zgadzam się z Darem,
facet, który jest zazdrosny ocenia kobietę jego własną miarą,
boi się, że kobieta jest taka sama i też nie może jej ufać
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
0 # Justyna 2013-05-12 15:35
Witam, zgadzam się częściowo z artykułem. Próbuję od dłuższego czasu złagodzić narastający konflikt z powodu zazdrości partnera w moim związku, jednak coraz bardziej wydaje się mi to beznadziejne. Szukanie kompromisu, wspólne rozmowy na sam i ze znajomymi parami, to wszystko zawsze kończy się niepowodzeniem i zazwyczaj kolejną kłótnią. Należę do osób cierpliwych, jednak walczenie z utartą wizją związku staje się powodem mojej frustracji. Uważam, że mimo tylu prób poniosłam klęskę. Jeśli wszystkie moje starania idą na marne, nie widzę sensu, by wciąż stawać na głowie, by było dobrze.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

Relacje damsko-męskie krok po kroku. Jak poderwać kobietę?

Wszystkiego, co dotyczy kontaktów z kobietami możesz się nauczyć. Przez lata doświadczeń i studiowania najlepszych materiałów z zakresu psychologii, socjologii, uwodzenia, pua, pickup, podrywu, seksualności, relacji damsko-męskich.

Udało nam się stworzyć doskonały system komunikacji z kobietami. Jako pierwsi w kraju wydaliśmy szkolenie DVD na 10 płytach, pierwszą tak obszerną Księgę związków, podrywu i seksu. Jesteśmy jedyną szkołą uwodzenia, która uczy jak podrywać, jak zdobyć kobietę, jak poderwać dziewczynę, jak osiągnąć pewność siebie, jak poderwać koleżankę, jak pieścić kobietę, jak znaleźć sobie dziewczynę, jak zagadać na ulicy, jak poderwać dziewczynę w szkole, jak poderwać kobietę na ulicy, jak uwodzieć, jak pozbyć się strachu przed podejściem, jak nauczyć się uwodzenia, jak zdobyć pewność siebie, jak zdobyć pewność siebie zgodnie z etyką.

Zastanawiasz się jak poderwać nieznajomą kobietę? U nas znajdziesz najlepsze teksty na podryw, techniki uwodzenia, skuteczne metody uwodzenia, rozmaite kursy uwodzenia, materiały o podrywaniu, materiały o uwodzeniu, forum o uwodzeniu, książki o uwodzeniu. Na naszej stronie znajdziesz również przykłady podejścia do kobiet, techniki podrywu. Mamy materiały o tym - jak zdobyć pewność siebie, jak być pewnym siebie w każdej sytuacji, jak pocałować kobietę, jak pieścić kobietę, jak pieścić łechtaczkę kobiety, jak pieścić piersi, jak dotykać kobietę, jak przytulić kobietę, jak doprowadzić do seksu, jak zachowywać się w łóżku.

Jak uwieść kobietę?

Szkoła uwodzenia Perfect Dating prowadzi kursy uwodzenia bez manipulacji, NLP czy innych technik, które mogą kogoś skrzywdzić. My uczymy Cię - jak stworzyć silny charakter, jak zdobyć kobietę, jak podejść do kobiety, jak zainteresować sobą kobietę. Podstawą jest przede wszystkim Twoja osobowość, pewność siebie, silny charakter. Do tego dołóż sobie odpowiednią wiedzę na temat kobiet.... i sukces masz gwarantowany.

Czy uwodzenie jest trudne? Jak nauczyć się uwodzenia?

Na stronie znajdziesz opinie naszych kursantów uwodzenia, opinie o szkole Perfect Dating, którzy w 21 dni zmienili całkowicie swoje życie... Mają oni same pozytywne opinie na temat kursów i materiałów Pefect Dating, gdyż na każde nasze szkolenie, czy kurs DVD dajemy 110% procent gwarancji! Nauczysz się tutaj jak poderwać koleżankę, jak zdobyć numer do dziewczyny, jak napisać ciekawe smsy, jak napisać wiadomość do dziewczyny, jak podrywać na portalach randkowych, jak zadzwonić do dziewczyny, co powiedzieć na pierwszej randce? Jak zaprosić dziewcznę na randkę. Jeśli kiedykolwiek zastanawiałeś się jak myślą kobiety, czego potrzebują kobiety, co podoba się kobietom, na co lecą kobiety, co lubią kobiety - to właśnie tutaj jest miejsce, aby znaleźć odpowiedzi na te pytania!

Polityka prywatności i regulamin