Moje zakupy

x
Koszyk jest pusty

zwlekaniezseksemSą dziewczyny, które długo zwlekają z rozpoczęciem współżycia, mimo iż żyją w związku i mają chłopaka, którego kochają... Część z nich chce zaczekać z tym do ślubu, a część boi się tego kroku...

 

 Dlaczego nie warto zwlekać z rozpoczęciem współżycia?

Dużo młodych dziewczyn boi się rozpoczęcia współżycia, mimo że mają  już swoich chłopców. Paraliżuje je strach i chciałyby odwlec ten moment w jak najdalszą przyszłość. Są też takie dziewczyny, które chcą zwlekać z tym do ślubu, by oddać swoją cnotę swojemu małżonkowi. Oba te podejścia trzeba uszanować i zrozumieć. Czasami jednak warto zastanowić się, czy czekanie faktycznie ma sens? Nie chodzi mi bynajmniej oto, by skorzystać z pierwszej lepszej okazji i stracić dziewictwo w wieku 13 lat w szkolnej toalecie. Jest dużo dojrzałych dziewczyn, które są już z kimś dłużej związane, ale boją się lub nie chcą przeżyć swojego pierwszego razu. I o nich właśnie myślę. Abstrahując od przyczyn takiego wyboru, przetoczę kilka argumentów, dla których warto jednak zdecydować się na seks, zwłaszcza, jeśli ma się z kim współżyć…

zwlekaniezseksem

Seks a romantyzm..

Jeśli wierzysz, że seks jest czymś niezwykłym, romantycznym i podniosłym, dlatego warto poczekać z tym na tego jedynego, to muszę Cię rozczarować. Są nikłe szanse, że tak będziesz odbierać swój pierwszy seks w życiu. Większość dziewczyn, które się nie masturbuje i nie ma pojęcia o swoim ciele odbiera pierwszą penetracje, jako dziwne uczucie:„ o! coś jest we mnie w środku i się porusza”. Nie mówię, że jest to nieprzyjemne, ale z męskim członkiem kobieta musi się oswoić. I nie ma to absolutnie nie wspólnego z romantyzmem. W czasie seksu ludzie pocą się, stękają, sapią, pojękują, ślinią się. Zachowują się jednym słowem, jak matka natura chciała, czyli jak zwierzątka. Nie ma tu miejsca na romantyzm rodem z hollywoodzkich filmów. Poza tym większość kobiet długo uczy się dochodzić do orgazmu i go przeżywać. Im wcześniej zaczniesz, tym szybciej będziesz mogła się cieszyć z tej przyjemności.
 

Kiepski kochanek...

Inna kwestia to umiejętności i nastawienie mężczyzny do współżycia. Mimo, że będziesz po uszy zakochana w jakimś chłopaku i będzie on dla ciebie prawdziwym księciem nie musi się okazać wcale dobrym kochankiem. Ba, może okazać się typowym łóżkowym egoistą, który będzie miał gdzieś twoje potrzeby. Jak tylko go zaspokoisz, padnie i nie kiwnie przy tobie palcem, zakładając, że skoro on doszedł to powinnaś zrozumieć, że po tym potrzebuje się na przykład przespać, bo całkiem opadł  z sił. Oczekując niesamowitych wrażeń, przeżyjesz niesamowite rozczarowanie i nie będziesz dalej chciała z nim być. Będziesz miała tylko poczucie zmarnowanego czasu i energii.
 
zwlekaniezseksem
 
Nie radzisz sobie w kontaktach z mężczyznami? My pomożemy Ci stać się prawdziwą kobieta, o jakiej marzą mężczyźni, zapisz się na jedno z wyjątkowych szkoleń z zakresu relacji damsko-męskich Perfect Dating. 
 
Perfect Dating
 
 

Temperament seksualny.


Bardzo ważną rzeczą w seksie jest temperament. Są osoby, które potrzebują dużo seksu, inne prawie wcale. Są też takie, które lubią ostry seks, inne lubią delikatne pieszczoty. Tak naprawdę, jaki jest ktoś w łóżku wychodzi dopiero w bezpośrednim kontakcie. Nie da się tego przewidzieć. Może okazać się, że twój upragniony małżonek będzie miał zupełnie odmienne oczekiwania seksualne od twoich. Wydaje ci się, że w wszystkim można sobie poradzić? Otóż nie bardzo. Dla 99,9% mężczyzn seks jest szalenie istotną sprawą. Jeśli zupełnie rozminiecie się w swoich upodobaniach, w żaden sposób nie będziesz potrafiła go zaspokoić. Dlatego też będziecie żyli w coraz większej frustracji, która doprowadza w większości przypadków do zdrad i rozwodów. Tak jest, rozwodów! Brak zadowolenia z pożycia seksualnego jest piątą co do częstości występowania przyczyną rozwodów w Polsce! Ty i twój partner musicie mieć podobne potrzeby i temperament seksualny, a żeby się o nich przekonać musisz po prostu spróbować seksu. Inaczej nie da się tego stwierdzić.
 

Więź emocjonalna.

Seks oprócz tego, że ma sprawiać przyjemność i rozładowywać napięcia, spełnia też bardzo ważną funkcję, a mianowicie buduje silną więź emocjonalną między partnerami. I nie da się tego niczym zastąpić. Żadne trzymanie się za ręce, patrzenie głęboko w oczy czy mówienie sobie tysiąca miłych słów, nie sprawi, że będziesz tak blisko swojego partnera, jak podczas stosunku. Zwlekając ze współżyciem pozbawiasz się tym samym tak naprawdę prawdziwego bycia z tym mężczyzną. Dlatego też chłopak, z którym jesteś nie będzie nigdy w 100% zaangażowany w taki związek. Nie będzie po prostu odczuwać tej niesamowicie silnej więzi, jaka łączy parę kochanków. Łatwiej też mu będzie z tobą zerwać, bo w końcu nie łączy was głęboka relacja.
 
zwlekaniezseksem
 

Testowanie i czkanie...

Jeśli naprawdę kochasz swojego partnera nie powinnaś długo czekać, zwodzić go i testować w nieskończoność, by przekonać się, czy warto pójść z nim do łóżka. To do niczego nie prowadzi. Samo założenie wielu dziewczyn, że facet, który naprawdę kocha swoją wybrankę będzie czekał tak długo, jak tylko trzeba, jest zupełną pomyłką.  Każdy ma swoją granicę cierpliwości i wyrozumiałości. Również pewnym nieporozumieniem jest założenie, że chłopak taki jest bardziej wartościowy od innych. Nie pomyślałaś przez chwilę, że może to być jakiś desperat, który będzie z tobą czekał, bo nie będzie miał innej okazji i szansy, by współżyć z dziewczyną? Pewnie nie.

 
Wartości są piękną rzeczą (np. chęć oddania się wyłącznie swojemu mężowi), jednak będąc im ślepo wiernym często krzywdzimy siebie samych.  Podobnie  ze strachem i niepewnością związanymi z seksem, jeśli im się nie przeciwstawisz wiele radości i szczęścia będzie Cię w życiu omijać. Zastanów się dlaczego nie chcesz kochać się ze swoim chłopakiem i co tak naprawdę stoi na przeszkodzie przed rozpoczęciem współżycia? Może gdzieś w twojej głowie zrodziły się zupełnie niepotrzebne obawy i fałszywe przekonania? Dobrze, byś potrafiła szczerze porozmawiać o nich ze swoim chłopakiem, by on też miał jasność, dlaczego nie chcesz dzielić z nim intymnego życia. To z pewnością wywołuje wnim wiele przykrych doznań, nie dlatego, że nie może się rozładować, ale też dlatego, że może myśleć, że nie chcesz, bo nie jest wystarczająco dobry dla ciebie. On mimo, że nie będzie niczego mówić, na pewno głęboko to przeżywa. Bo gdyby chodziło mu oto, żeby się wyhasać dawno by cię zostawił. To oczywiste. Mam nadzieję, że moje słowa dodały nowego spojrzenia na twoją postawę i przemyślisz jeszcze raz, czy słusznie postępujesz.
 
Nie radzisz sobie w kontaktach z mężczyznami? My pomożemy Ci stać się prawdziwą kobieta, o jakiej marzą mężczyźni, zapisz się na jedno z wyjątkowych szkoleń z zakresu relacji damsko-męskich Perfect Dating. 
 
Perfect Dating

Komentarze   

+10 # i 2013-09-08 19:08
Kobiety nie współżyją również dlatego, że boją się niechcianej ciąży.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

Relacje damsko-męskie krok po kroku. Jak poderwać kobietę?

Wszystkiego, co dotyczy kontaktów z kobietami możesz się nauczyć. Przez lata doświadczeń i studiowania najlepszych materiałów z zakresu psychologii, socjologii, uwodzenia, pua, pickup, podrywu, seksualności, relacji damsko-męskich.

Udało nam się stworzyć doskonały system komunikacji z kobietami. Jako pierwsi w kraju wydaliśmy szkolenie DVD na 10 płytach, pierwszą tak obszerną Księgę związków, podrywu i seksu. Jesteśmy jedyną szkołą uwodzenia, która uczy jak podrywać, jak zdobyć kobietę, jak poderwać dziewczynę, jak osiągnąć pewność siebie, jak poderwać koleżankę, jak pieścić kobietę, jak znaleźć sobie dziewczynę, jak zagadać na ulicy, jak poderwać dziewczynę w szkole, jak poderwać kobietę na ulicy, jak uwodzieć, jak pozbyć się strachu przed podejściem, jak nauczyć się uwodzenia, jak zdobyć pewność siebie, jak zdobyć pewność siebie zgodnie z etyką.

Zastanawiasz się jak poderwać nieznajomą kobietę? U nas znajdziesz najlepsze teksty na podryw, techniki uwodzenia, skuteczne metody uwodzenia, rozmaite kursy uwodzenia, materiały o podrywaniu, materiały o uwodzeniu, forum o uwodzeniu, książki o uwodzeniu. Na naszej stronie znajdziesz również przykłady podejścia do kobiet, techniki podrywu. Mamy materiały o tym - jak zdobyć pewność siebie, jak być pewnym siebie w każdej sytuacji, jak pocałować kobietę, jak pieścić kobietę, jak pieścić łechtaczkę kobiety, jak pieścić piersi, jak dotykać kobietę, jak przytulić kobietę, jak doprowadzić do seksu, jak zachowywać się w łóżku.

Jak uwieść kobietę?

Szkoła uwodzenia Perfect Dating prowadzi kursy uwodzenia bez manipulacji, NLP czy innych technik, które mogą kogoś skrzywdzić. My uczymy Cię - jak stworzyć silny charakter, jak zdobyć kobietę, jak podejść do kobiety, jak zainteresować sobą kobietę. Podstawą jest przede wszystkim Twoja osobowość, pewność siebie, silny charakter. Do tego dołóż sobie odpowiednią wiedzę na temat kobiet.... i sukces masz gwarantowany.

Czy uwodzenie jest trudne? Jak nauczyć się uwodzenia?

Na stronie znajdziesz opinie naszych kursantów uwodzenia, opinie o szkole Perfect Dating, którzy w 21 dni zmienili całkowicie swoje życie... Mają oni same pozytywne opinie na temat kursów i materiałów Pefect Dating, gdyż na każde nasze szkolenie, czy kurs DVD dajemy 110% procent gwarancji! Nauczysz się tutaj jak poderwać koleżankę, jak zdobyć numer do dziewczyny, jak napisać ciekawe smsy, jak napisać wiadomość do dziewczyny, jak podrywać na portalach randkowych, jak zadzwonić do dziewczyny, co powiedzieć na pierwszej randce? Jak zaprosić dziewcznę na randkę. Jeśli kiedykolwiek zastanawiałeś się jak myślą kobiety, czego potrzebują kobiety, co podoba się kobietom, na co lecą kobiety, co lubią kobiety - to właśnie tutaj jest miejsce, aby znaleźć odpowiedzi na te pytania!

Polityka prywatności i regulamin