Moje zakupy

x
Koszyk jest pusty

×

Uwaga

Musisz podać przynajmniej jeden adres email odbiorcy.

brakwzwoduProblemy z erekcją zdarzają się mężczyznom w każdym wieku. Choć to naturalna sprawa, niektórym paniom brakuje wyczucia, zrozumienia i dobrego podejścia, gdy ich partner zaniemoże... Sprawdźmy, co może wywoływać problemy...

 

Brak erekcji u mężczyzny.

Istnieje mit w wielu społeczeństwach, że większość kobiet udaje orgazm, by nie zranić uczuć swojego wybranka i czeka biernie aż mężczyzna je zaspokoi. Gdy tego nie zrobi kochanka bez nerwów i z anielską cierpliwością pociesza go lub udaje, że nic się nie stało. To mit. A jak wygląda rzeczywistość? Napalona, bądź ujmując ładniej, bardzo podniecona kobieta, która pragnie, by facet wszedł w nią „tu i teraz” nie przebiera czasem w słowach, jeśli facetowi członek odmówi posłuszeństwa…

brakwzwodu

Przykre słowa…

Kobiety potrafią być w łóżku bardzo niedelikatne. Wielu panów zwierzało mi się nieraz, że ich kobieta potrafiła im w trakcie intymnego zbliżenia powiedzieć z ironią i szykaną w głosie: „Co, twój mały poszedł spać?, „W takim wieku już stałeś się impotentem?” albo „Jeszcze nie jesteś gotowy?”. Drogie panie,  apeluję o rozsądek, wyczucie powagi sytuacji i zaprzestanie dopiekania swoim partnerom (!!!), bo może doprowadzić to do tego, że zamkną się oni w sobie na zawsze i nigdy nie zaznacie z nimi już udanego seksu lub w ogóle wasz związek się rozpadnie.

brakwzwodu

 

Powtarzanie się problemów…

Są mężczyźni, którzy mogą uprawiać seks w dzień i w noc i zawsze ich „przyjaciel” stoi na baczność. Nie jest to jednak spora grupa, raczej regułą jest, że zdecydowana większość panów ma problemy w pewnym okresie swojego życia z potencją. Jednorazowymi zaburzeniami wzwodu zwykle pary się nie przejmują. Większość osób traktuje to, jako "wypadek przy pracy". Problem pojawia się, gdy partner łóżkowy nie może osiągnąć lub utrzymać erekcji przez kilka kolejnych prób podejmowania stosunku. Wtedy często ludzie obwiniają się wzajemnie za taki stan rzeczy. Kobiety mają w zwyczaju snuć przy tym teorie spiskowe, jakoby ich chłopak miał kogoś na boku lub że stały się dla niego nieatrakcyjne. Mężczyźni za to oskarżają partnerki, że traktują ich, jak maszynkami do seksu i że gdyby one bardziej się starały nie byłoby problemu.

Przyczyny zaburzeń

Może faktycznie się zdarzyć, że chłopak robi sobie skoki w bok. Jest też możliwe, że problemy z potencją wynikają z faktu, że dziewczyna przestała go podniecać lub zrobiła się „w środku” zbyt „szeroka” i „luźna”, przez co penis nie otrzymuje odpowiedniej stymulacji i wzwód zanika. Generalnie jednak w całej tej sytuacji zapomina się o innych, bardzo istotnych czynnikach, które mogą przyczyniać się ograniczenia potencji mężczyzny. Do nich należą problemy o podłożu psychosomatycznym, jak i inne schorzenia i choroby, które wymagają diagnozy.

brakwzwodu

 

Do lekarza z żoną…

Problem polega jednak na tym, że mężczyźni niezwykle rzadko chodzą do lekarza i ukrywają swoje problemy zdrowotne. Ta tendencja jest faktem. Wielu mężczyzn można byłoby uratować przed nagłym zgonem, gdyby poddali się wcześniej odpowiednim badaniom. Problem w niektórych krajach urósł do takiej rangi, że są akcje, które zachęcają, by mężczyźni chodzili ze swoimi żonami do lekarza, gdyż one są najczęściej najlepiej zorientowane w dolegliwościach swoich partnerów. Dlatego też zamiast wyśmiewać partnera lub obwiniać go za nieudane życie seksualne, powinnaś bliżej przejrzeć się jego zachowaniom i wyglądowi. Poniżej wyszczególnione są przykładowe powody, które obniżają potencję mężczyzn.

Układ krążenia

Spadek męskiej potencji często związany jest z problemami z układem krążenia. Zastanawiasz się być może, jaki istnieje związek pomiędzy tymi sprawami. Otóż nic nie jest bez znaczenia. Penis  zwiększa swój rozmiar i wznosi się, gdy jego tkanki wypełniają się krwią. Doprowadzają ją tętnice o bardzo małej średnicy, zaledwie 2 milimetrów. Wskutek złej diety, skłonności genetycznych czy palenia papierosów tworzą się w nich blaszki miażdżycowe. Zwężają one światło tych naczyń, co powoduje, że zbyt mało krwi napływa do członka. A wtedy pojawiają się kłopoty z erekcją.

 

brakwzwodu

 

Chciałabyś zwiększyć swoją wiedzę na temat mężczyzn, odkryć ich pragnienia i sposób myślenia? Jeśli tak, to skorzystajz naszych szkoleń z uwodzenia dla pań!

 
Perfect Dating

 

Cukrzyca

Zaburzenia erekcji mogą sygnalizować także cukrzycę, która długo przebiega bezobjawowo. Uszkadza ona włókna nerwowe inicjujące mechanizm wzwodu. Pogarsza też stan naczyń krwionośnych. Uniemożliwia ich rozszerzenie, co powoduje, że do penisa dopływa za mało krwi i sprawność seksualna spada. Istnieje wiele symptomów cukrzycy, najbardziej charakterystyczne z nich, to ciągłe odczuwanie pragnienia, nagłe tycie lub spadek wagi oraz problemy skórne.

Problemy hormonalne

Obniżenie sprawności seksualnej może też być spowodowane zaburzeniami hormonalnymi. Najczęściej związane jest ze spadkiem poziomu męskiego hormonu płciowego – testosteronu. Nie zawsze spowodowany jest on starzeniem. Zdarza się i u młodych mężczyzn, którzy dla zwiększenia masy mięśni i wydolności organizmu zażywają sterydy anaboliczne z testosteronem. Skutkiem tego nadmiernie rośnie jego poziom we krwi. Wówczas organizm ogranicza jego wytwarzanie. Mechanizm ten może działać nawet po odstawieniu sterydów anabolicznych, co powoduje zaburzenia erekcji.

brakwzwodu

 

Stres

Nie odstępuje on większości facetów i nawet u młodych obniża potencję. Stres powoduje, że przysadka mózgowa produkcje dużo prolaktyny. A nadmiar tego hormonu odbiera znacznie panom ochotę na seks. Jeśli nie ma innych przyczyn zaburzeń erekcji, to jest to sygnał, że facet powinien natychmiast zwolnić tempo życia i  więcej się relaksować, bo poziom stresu jest tak wysoki, że doszło do rozregulowania pewnych funkcji organizmu.
 

Chciałabyś zwiększyć swoją wiedzę na temat mężczyzn, odkryć ich pragnienia i sposób myślenia? Jeśli tak, to skorzystajz naszych szkoleń z uwodzenia dla pań!

 
Perfect Dating

Dołącz do naszej społeczności:

Najbliższe szkolenie za darmo na żywo: www.perfectdating.pl/webinar

 

 

Komentarze   

+6 # TomaszP 2012-09-19 13:22
Chciałbym podzielić się swoim doświadczeniem, które może uspokoi niektórych czytelników tego artykułu. Z moją żoną przeżywaliśmy prawdziwe pieklo, kilka prób stosunku zakonczonych niepowodzeniem, stress, wzajemne pretensje do tego obawy, ze to moze być jakaś choroba. Niestety jestem takim typem człowieka, że nie pójdę do lekarza dopóki nie spróbuję pokonać “choroby” metodą naturalną. Wyczytałem więc jakie sa diety i domowe sposoby na wzwód, ale nic nadal nie pomagało. W końcu żona przyniosła mi z apteki permen, który po miesiącu postawił mnie na nogi. Traktuje to jak cud, bo byłem już strasznie zestresowany tą sytuacją. Także chciałem powiedzieć wszystkim, że czasem wystarczy ziołowy lek, by wszystko znów było w formie
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
-6 # alaa38 2012-12-01 23:32
mój mąż też miał duży problem z brakiem wzwodu w momencie gdy zaczynaliśmy się kochać, borykaliśmy się z tym dobry rok ale na szczęście na jednym forum w internecie doradził mi ktoś aby mąż wypróbował taki suplement o nazwie Loaded Guns, znalazłam go na allegro i wypróbowaliśmy, mąż był zdziwiony że takie coś tak może mu pomóc. Teraz kiedy ma gorsze dni wspomaga się tym i nasza sypialnia znów nie służy nam tylko do spania z czego się bardzo cieszę :-)
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
0 # wojtuś 2013-03-01 23:17
wypróbowałem ten suplemencik i mega kosa hehe sprzęcik po nim jest twardy jak skała :)
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
+1 # maggie49 2016-01-20 10:52
hej, bardzo Ci współczuje bo mam dokładnie ten sam problem. i jak ten problem rozwiązałaś? bo widzę, że minęło już 5 lat.. ja zastanawiam się nad dosypaniem mojemu facetowi środków na pobudzenie.. jest ode mnie 15 lat starszy wydaje mi sie, że ma po prostu problemy z potencją i się tego wstydzi.. ;( sądzicie że to dobry pomysł czy to niebezpieczne dla jego zdrowia? znalazłam coś takiego: proszę o poradę czy to co robie jest niemoralne? pozdrawiam! ;(
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

Relacje damsko-męskie krok po kroku. Jak poderwać kobietę?

Wszystkiego, co dotyczy kontaktów z kobietami możesz się nauczyć. Przez lata doświadczeń i studiowania najlepszych materiałów z zakresu psychologii, socjologii, uwodzenia, pua, pickup, podrywu, seksualności, relacji damsko-męskich.

Udało nam się stworzyć doskonały system komunikacji z kobietami. Jako pierwsi w kraju wydaliśmy szkolenie DVD na 10 płytach, pierwszą tak obszerną Księgę związków, podrywu i seksu. Jesteśmy jedyną szkołą uwodzenia, która uczy jak podrywać, jak zdobyć kobietę, jak poderwać dziewczynę, jak osiągnąć pewność siebie, jak poderwać koleżankę, jak pieścić kobietę, jak znaleźć sobie dziewczynę, jak zagadać na ulicy, jak poderwać dziewczynę w szkole, jak poderwać kobietę na ulicy, jak uwodzieć, jak pozbyć się strachu przed podejściem, jak nauczyć się uwodzenia, jak zdobyć pewność siebie, jak zdobyć pewność siebie zgodnie z etyką.

Zastanawiasz się jak poderwać nieznajomą kobietę? U nas znajdziesz najlepsze teksty na podryw, techniki uwodzenia, skuteczne metody uwodzenia, rozmaite kursy uwodzenia, materiały o podrywaniu, materiały o uwodzeniu, forum o uwodzeniu, książki o uwodzeniu. Na naszej stronie znajdziesz również przykłady podejścia do kobiet, techniki podrywu. Mamy materiały o tym - jak zdobyć pewność siebie, jak być pewnym siebie w każdej sytuacji, jak pocałować kobietę, jak pieścić kobietę, jak pieścić łechtaczkę kobiety, jak pieścić piersi, jak dotykać kobietę, jak przytulić kobietę, jak doprowadzić do seksu, jak zachowywać się w łóżku.

Jak uwieść kobietę?

Szkoła uwodzenia Perfect Dating prowadzi kursy uwodzenia bez manipulacji, NLP czy innych technik, które mogą kogoś skrzywdzić. My uczymy Cię - jak stworzyć silny charakter, jak zdobyć kobietę, jak podejść do kobiety, jak zainteresować sobą kobietę. Podstawą jest przede wszystkim Twoja osobowość, pewność siebie, silny charakter. Do tego dołóż sobie odpowiednią wiedzę na temat kobiet.... i sukces masz gwarantowany.

Czy uwodzenie jest trudne? Jak nauczyć się uwodzenia?

Na stronie znajdziesz opinie naszych kursantów uwodzenia, opinie o szkole Perfect Dating, którzy w 21 dni zmienili całkowicie swoje życie... Mają oni same pozytywne opinie na temat kursów i materiałów Pefect Dating, gdyż na każde nasze szkolenie, czy kurs DVD dajemy 110% procent gwarancji! Nauczysz się tutaj jak poderwać koleżankę, jak zdobyć numer do dziewczyny, jak napisać ciekawe smsy, jak napisać wiadomość do dziewczyny, jak podrywać na portalach randkowych, jak zadzwonić do dziewczyny, co powiedzieć na pierwszej randce? Jak zaprosić dziewcznę na randkę. Jeśli kiedykolwiek zastanawiałeś się jak myślą kobiety, czego potrzebują kobiety, co podoba się kobietom, na co lecą kobiety, co lubią kobiety - to właśnie tutaj jest miejsce, aby znaleźć odpowiedzi na te pytania!

Polityka prywatności i regulamin