Moje zakupy

x
Koszyk jest pusty

Zerwała z Tobą dziewczyna?„Kochanie zostań dzisiaj ze mną, czuję się taki samotny!”, „Przykro mi, ale już Cię nie kocham!” Brzmi znajomo? W takim razie co dalej? Jak poradzić sobie, gdy zerwała z Tobą dziewczyna? W artykule tym dowiesz się wszystkiego na temat radzenia sobie po rozstaniu.

 

 

Pocisz się, cały drżysz i masz wrażenie, że cały świat zmierza ku końcowi. Wszystko w co do tej pory wierzyłeś – miłość, wzajemny szacunek, lojalność – nagle zniknęło z Twojego życia z prędkością światła. Mówisz sobie, że traktowałeś ją dobrze i że powinna być z Tobą do końca świata.

 

Błąd! Nic nie trwa wiecznie. To jest ciężka lekcja prawdziwego życia. Zostaniesz przez nią zraniony i prawdopodobnie zranisz kogoś innego. To jest zamknięty krąg z którego istnienia musisz zacząć zdawać sobie sprawę, żeby móc przetrwać tą szaloną grę zwaną „miłością”.

 

Spójrzmy prawdzie w oczy, każdy z nas przeszedł w swoim życiu przez ciężkie zerwanie. Jeśli jeszcze tego nie przeżyłeś, uwierz mi na słowo, prędzej czy później przeżyjesz. Poniżej prezentuję Ci 8 rzeczy w porządku chronologicznym, które powinny Ci pomóc pozbierać się po zerwaniu z dziewczyną.

Zerwała z Tobą dziewczyna?

ETAP 1 – Czas leczy rany.

 

To normalne, że Twoje poczucie własnej wartości drastycznie spada, kiedy ktoś kogo kochasz, odchodzi od Ciebie. Najważniejsze jest żebyś pamiętał, że mimo wszystko wciąż jesteś tą samą, wartościową osobą, w której ona kiedyś zakochała się bez pamięci.

 

Jedyna różnica jest taka, że nie jesteście już razem. Uwierz mi, z czasem znajdziesz sobie nową dziewczynę. Jeśli chodzi o Twoje złamane serce, stare powiedzenie „czas leczy rany”, nie może być bardziej trafne w tym przypadku.

 

ETAP 2 – jesteś podatny na zranienie.

 

Każdy może Cię wykorzystać , kiedy czujesz się podatny na zranienie. Musisz być w takiej sytuacji bardzo ostrożny i przede wszystkim nie szukać od razu najprostszych rozwiązań jak np. próba umówienia się na randkę ze swoją dawną miłością.

 

ETAP 3 – Zaprzeczanie rzeczywistości.

 

Na tym etapie, prawdopodobnie zaczniesz dzwonić do swojej ex wiele razy żeby upewnić się, że wasz związek naprawdę się zakończył, albo czy jest jeszcze szansa żeby uratować wasz związek.

 

ETAP 4 – poczucie beznadziei.

 

Pamiętaj, Twój związek dobiegł końca, więc przestań pokazywać swojej ex jak bardzo jesteś smutny i jak bardzo beznadziejnie się czujesz. Jeśli dalej będziesz to robić, dasz jej do zrozumienia, że nie jesteś w stanie poradzić sobie z jej decyzją, co sprawi, że będziesz wyglądać w jej oczach na niedojrzałego. Zamiast tego, zamień te uczucia w pozytywną energię poprzez pracowanie nad sobą żeby w przyszłości stać się jeszcze lepszym człowiekiem.

 

Zerwała z Tobą dziewczyna?
 
ETAP 5 – Weź sobie trochę wolnego.

Większość mężczyzn zaraz po zakończeniu związku próbuje odbudować swoje nadwątlone ego poprzez jak najszybsze ponowne umawianie się z nowymi kobietami. Przestań! Działając w taki sposób, koniec końców, skończysz jeszcze bardziej rozbity i w dodatku napsujesz krwi dziewczynie z którą zaczniesz się spotykać. Jeśli spotykasz się z kimś tylko po to żeby zapełnić drążące Cię poczucie pustki, tak naprawdę tylko krzywdzisz tą osobę i nie masz szans stworzyć z nią normalnego związku.

 

Trzymaj się z daleka od kobiet, które będą próbować wykorzystać Twój delikatny stan. Takie kobiety dadzą Ci tylko złudne poczucie bezpieczeństwa i zaufania. Weź sobie trochę wolnego i zajmij się rzeczami na które wcześniej nie miałeś czasu.

 

ETAP 6 – nawiązuj nowe znajomości.

 

Poznaj masę nowych ludzi. Wykorzystaj ten czas na odnowienie kontaktów ze starymi znajomymi oraz postaraj się zdobyć jak najwięcej nowych. Dobrze wyważone życie towarzyskie obniży wielkość szoku po zerwaniu, ponieważ będziesz mieć znajomych, którzy będą starać się zapewnić Ci jak największą ilość pozytywnych rzeczy i wydarzeń w Twoim życiu.

Zerwała z Tobą dziewczyna?

ETAP 7- zakochaj się.

 

W końcu, jak upłynie trochę czasu, ponownie się zakochasz. Upewnij się, że to na pewno jest osoba, w której chcesz się zakochać i pozwól temu uczuciu zawładnąć Tobą całkowicie. Zapraszaj tą osobą do kolejnych aspektów Twojego życia. Nie ma nic lepszego niż nowy żar miłości żeby zapomnieć o ognisku, które dawno temu płonęło w Twoim sercu. (oczywiście po upłynięciu odpowiedniej ilości czasu żeby dojść do siebie po poprzednim zerwaniu.)

 

ETAP 8 – nie wyobrażaj sobie niewiadomo czego.

 

Nie daj się zbytnio ponieść temu nowemu żarowi miłości, pamiętaj, nic nie trwa wiecznie. Nie rób z tej osoby centrum swojego małego wszechświata, ponieważ jeśli znowu okaże się, że ten związek jest niewypałem, znajdziesz się na powrót w etapie 1.

 

Przeczytaj więcej na ten temat tutaj!

Komentarze   

+4 # Bartek 2015-02-25 11:36
Artykuł przeczytałem z zainteresowanie m, ponieważ właśnie jestem po rozstaniu z dziewczyną. Zawiera on kilka porad, które faktycznie mogą uchronić od popełnienia poważnych błędów po rozstaniu i w rezultacie pogorszenia już i tak przykrej sytuacji w jakiej ktoś się znalazł. Jednak nie brakuje w nim także sformułowań, które nie powinny się w nim znaleźć. Jednym z nich jest powtarzające się zdanie "Nic nie trwa wiecznie". Moim zdaniem stawia ono pod znakiem zapytania samą ideę bycia z kimś, bo skoro i tak to się skończy, to po co się pakować w coś co nie przetrwa? Drugim natomiast jest sprzeczność pomiędzy treścią etapów 7 i 8. Nie można bowiem "pozwolić temu uczuciu zawładnąć sobą całkowicie" i jednocześnie "Nie dać się zbytnio ponieść temu nowemu żarowi miłości". Ogólnie artykuł oceniam jako przydatny, ale poleciłbym autorowi by spróbował spojrzeć na problem bardziej z punktu widzenia osób wrażliwych, które nie zmieniają cięgle partnerów. Ci, którzy to robią, nie potrzebują porad ;)
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

Relacje damsko-męskie krok po kroku. Jak poderwać kobietę?

Wszystkiego, co dotyczy kontaktów z kobietami możesz się nauczyć. Przez lata doświadczeń i studiowania najlepszych materiałów z zakresu psychologii, socjologii, uwodzenia, pua, pickup, podrywu, seksualności, relacji damsko-męskich.

Udało nam się stworzyć doskonały system komunikacji z kobietami. Jako pierwsi w kraju wydaliśmy szkolenie DVD na 10 płytach, pierwszą tak obszerną Księgę związków, podrywu i seksu. Jesteśmy jedyną szkołą uwodzenia, która uczy jak podrywać, jak zdobyć kobietę, jak poderwać dziewczynę, jak osiągnąć pewność siebie, jak poderwać koleżankę, jak pieścić kobietę, jak znaleźć sobie dziewczynę, jak zagadać na ulicy, jak poderwać dziewczynę w szkole, jak poderwać kobietę na ulicy, jak uwodzieć, jak pozbyć się strachu przed podejściem, jak nauczyć się uwodzenia, jak zdobyć pewność siebie, jak zdobyć pewność siebie zgodnie z etyką.

Zastanawiasz się jak poderwać nieznajomą kobietę? U nas znajdziesz najlepsze teksty na podryw, techniki uwodzenia, skuteczne metody uwodzenia, rozmaite kursy uwodzenia, materiały o podrywaniu, materiały o uwodzeniu, forum o uwodzeniu, książki o uwodzeniu. Na naszej stronie znajdziesz również przykłady podejścia do kobiet, techniki podrywu. Mamy materiały o tym - jak zdobyć pewność siebie, jak być pewnym siebie w każdej sytuacji, jak pocałować kobietę, jak pieścić kobietę, jak pieścić łechtaczkę kobiety, jak pieścić piersi, jak dotykać kobietę, jak przytulić kobietę, jak doprowadzić do seksu, jak zachowywać się w łóżku.

Jak uwieść kobietę?

Szkoła uwodzenia Perfect Dating prowadzi kursy uwodzenia bez manipulacji, NLP czy innych technik, które mogą kogoś skrzywdzić. My uczymy Cię - jak stworzyć silny charakter, jak zdobyć kobietę, jak podejść do kobiety, jak zainteresować sobą kobietę. Podstawą jest przede wszystkim Twoja osobowość, pewność siebie, silny charakter. Do tego dołóż sobie odpowiednią wiedzę na temat kobiet.... i sukces masz gwarantowany.

Czy uwodzenie jest trudne? Jak nauczyć się uwodzenia?

Na stronie znajdziesz opinie naszych kursantów uwodzenia, opinie o szkole Perfect Dating, którzy w 21 dni zmienili całkowicie swoje życie... Mają oni same pozytywne opinie na temat kursów i materiałów Pefect Dating, gdyż na każde nasze szkolenie, czy kurs DVD dajemy 110% procent gwarancji! Nauczysz się tutaj jak poderwać koleżankę, jak zdobyć numer do dziewczyny, jak napisać ciekawe smsy, jak napisać wiadomość do dziewczyny, jak podrywać na portalach randkowych, jak zadzwonić do dziewczyny, co powiedzieć na pierwszej randce? Jak zaprosić dziewcznę na randkę. Jeśli kiedykolwiek zastanawiałeś się jak myślą kobiety, czego potrzebują kobiety, co podoba się kobietom, na co lecą kobiety, co lubią kobiety - to właśnie tutaj jest miejsce, aby znaleźć odpowiedzi na te pytania!

Polityka prywatności i regulamin