Moje zakupy

x
Koszyk jest pusty

jak kłócić się w związkuPosiadanie odmiennych potrzeb, upodobań czy opinii od partnera prowadzi nie raz w związku do ostrej wymiany zdań. Jest to normalne, gdyż kłótnie są nieodzownym elementem wszystkich relacji międzyludzkich. Prowadzone mądrze pozwalają rozładowywać napięcie i pomagają lepiej poznać partnera. Przekonaj się więc co robić, by sprzeczki budowały, a nie rujnowały twój związek!

 

 

Kilka zasad prowadzenia dobrej kłótni…

1. Nie podnoś od razu głosu… 

Nie wrzeszcz na niego od razu, kiedy popełnił jakiś błąd lub gdy znów zachowa się w nieodpowiedni sposób. Po prostu powiedz mu stanowczo o swoich uczuciach, o tym co cię denerwuje i drażni.

jak kłócić sie w związku

 

2. Nie zachowuj się jak obrażona księżniczka…

Rzucaniem fochów niczego nie osiągniesz.Możesz się bardzo przeliczyć, jeśli myślisz, że twój partner domyśli się, o co właściwie się dąsasz… Takie zachowanie jest bardzo dziecinne i niezwykle frustrujące dla partnera, który choć chciałby naprawić swoje złe zachowanie, nie ma świadomości w czym zawinił…

jak kłócić sie w związku
 
Chciałabyś zwiększyć swoją wiedzę na temat mężczyzn, odkryć ich pragnienia i sposób myślenia? Jeśli tak, to skorzystaj z naszych szkoleń uwodzenia dla kobiet!  
Perfect Dating

 

3.  Mów bezpośrednio o swoich uczuciach…

Na przykład, gdy twój partner spóźnił się kolejny raz, po prostu powiedz mu: "czuję, że nie szanujesz mnie, skoro marnujesz mój czas, każąc mi na siebie czekać ." To wystarczy, aby dać mu do myślenia i postawienia się w twojej pozycji. Dzięki temu będzie również wiedział, co czujesz w takiej sytuacji.

4. Skoncentruj się na pierwszym powodzie kłótni…

Trzymaj się jednego tematu. Nie wyrzucaj swojemu partnerowi wszystkich przewinień z przed tygodni, miesięcy czy lat. Jeśli kłócicie się o rozrzucanie brudnej bielizny na podłodze, nie dokładaj do tego nie opuszczania deski klozetowej, pozostawiania pustego kartonu po mleku w lodówce czy spóźnianiu się na kolację. 

jak kłócić sie w związku

5. Powiedz absolutne "nie" dla obraźliwego języka…

Nie ważne jak jesteś zła, pilnuj się, by nie użyć słów, które mogą obrazić lub skrzywdzić twojego partnera. Co więcej, nigdy nie próbuj go uderzyć czy spoliczkować. Przemoc fizyczna może tylko pogorszyć sytuację. Pamiętaj również, żadnych wycieczek osobistych! Gdy się kłócicie, nie krytykuj i nie wyśmiewaj przy okazji jego pasji czy co gorsza jego rodziny i przyjaciół…

jak kłócić sie w związku

 

6. Krytykuj jego postępowanie, a nie osobę…

To jeden z najczęstszych błędów popełnianych przez ludzi w czasie kłótni. Zamiast powiedzieć mu, że jest lekkomyślny, powiedź, że zachował się lekkomyślnie w danej sytuacji… Wydaje się, że jest to drobna rzecz, ale stanowi naprawdę dużą różnicę

7. Nie próbuj żadnego szantażu emocjonalnego…

Wiele kobiet postępuje według anegdotycznej już zasady: „Kobieto! Nie kłóć się nigdy ze swoim mężem (mężczyzną), od razu płacz! Wzbudzanie poczucia winy w swoim partnerze i wymuszanie płaczem pewnych zachowań doprowadzi do tego, że będzie miał cię w końcu dość…


jak kłócić sie w związku
 
Chciałabyś zwiększyć swoją wiedzę na temat mężczyzn, odkryć ich pragnienia i sposób myślenia? Jeśli tak, to skorzystaj z naszych szkoleń uwodzenia dla kobiet!  
Perfect Dating

 

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

Relacje damsko-męskie krok po kroku. Jak poderwać kobietę?

Wszystkiego, co dotyczy kontaktów z kobietami możesz się nauczyć. Przez lata doświadczeń i studiowania najlepszych materiałów z zakresu psychologii, socjologii, uwodzenia, pua, pickup, podrywu, seksualności, relacji damsko-męskich.

Udało nam się stworzyć doskonały system komunikacji z kobietami. Jako pierwsi w kraju wydaliśmy szkolenie DVD na 10 płytach, pierwszą tak obszerną Księgę związków, podrywu i seksu. Jesteśmy jedyną szkołą uwodzenia, która uczy jak podrywać, jak zdobyć kobietę, jak poderwać dziewczynę, jak osiągnąć pewność siebie, jak poderwać koleżankę, jak pieścić kobietę, jak znaleźć sobie dziewczynę, jak zagadać na ulicy, jak poderwać dziewczynę w szkole, jak poderwać kobietę na ulicy, jak uwodzieć, jak pozbyć się strachu przed podejściem, jak nauczyć się uwodzenia, jak zdobyć pewność siebie, jak zdobyć pewność siebie zgodnie z etyką.

Zastanawiasz się jak poderwać nieznajomą kobietę? U nas znajdziesz najlepsze teksty na podryw, techniki uwodzenia, skuteczne metody uwodzenia, rozmaite kursy uwodzenia, materiały o podrywaniu, materiały o uwodzeniu, forum o uwodzeniu, książki o uwodzeniu. Na naszej stronie znajdziesz również przykłady podejścia do kobiet, techniki podrywu. Mamy materiały o tym - jak zdobyć pewność siebie, jak być pewnym siebie w każdej sytuacji, jak pocałować kobietę, jak pieścić kobietę, jak pieścić łechtaczkę kobiety, jak pieścić piersi, jak dotykać kobietę, jak przytulić kobietę, jak doprowadzić do seksu, jak zachowywać się w łóżku.

Jak uwieść kobietę?

Szkoła uwodzenia Perfect Dating prowadzi kursy uwodzenia bez manipulacji, NLP czy innych technik, które mogą kogoś skrzywdzić. My uczymy Cię - jak stworzyć silny charakter, jak zdobyć kobietę, jak podejść do kobiety, jak zainteresować sobą kobietę. Podstawą jest przede wszystkim Twoja osobowość, pewność siebie, silny charakter. Do tego dołóż sobie odpowiednią wiedzę na temat kobiet.... i sukces masz gwarantowany.

Czy uwodzenie jest trudne? Jak nauczyć się uwodzenia?

Na stronie znajdziesz opinie naszych kursantów uwodzenia, opinie o szkole Perfect Dating, którzy w 21 dni zmienili całkowicie swoje życie... Mają oni same pozytywne opinie na temat kursów i materiałów Pefect Dating, gdyż na każde nasze szkolenie, czy kurs DVD dajemy 110% procent gwarancji! Nauczysz się tutaj jak poderwać koleżankę, jak zdobyć numer do dziewczyny, jak napisać ciekawe smsy, jak napisać wiadomość do dziewczyny, jak podrywać na portalach randkowych, jak zadzwonić do dziewczyny, co powiedzieć na pierwszej randce? Jak zaprosić dziewcznę na randkę. Jeśli kiedykolwiek zastanawiałeś się jak myślą kobiety, czego potrzebują kobiety, co podoba się kobietom, na co lecą kobiety, co lubią kobiety - to właśnie tutaj jest miejsce, aby znaleźć odpowiedzi na te pytania!

Polityka prywatności i regulamin