Moje zakupy

x
Koszyk jest pusty

 

Krzysztof krol w ckmW Sierpniowym 2011 numerze CKM ukazał się potężny artykuł Krzysztofa Król`a pod tytułem "Letnia szkoła podrywu". Krzysztof tłumaczy tam - jak poderwać dziewczynę w wakacje. Zobacz cały artykuł...

 

 

Krzysztof Król dla CKM

 

Letnia Szkoła Podrywu

W artykule dla CKM dowiesz się - jak poderwać dziewczynę, będąc na wakacjach. Krzysztof wystąpił w nim ze swoimi 3 przyjaciółkami - pięknymi modelkami. Zobacz poniżej - jakich błędów należy unikać przy podrywie wakacyjnym, jak pocałować kobietę i jak poprowadzić dalszą znajomość.

 

Krzysztof Król w CKM
 
Krzysztof Król w CKM
 
 Jeśli chcesz poznać wszystkie tajniki uwodzenia - spotkaj się z Krzysztofem osobiście na weekendowym Kursie Uwodzenia - kliknij link!
 
Krzysztof Król w CKM
 
Krzysztof Król w CKM
 
Krzysztof Król w CKM
 
Krzysztof Król w CKM
 
 Jeśli chcesz poznać wszystkie tajniki uwodzenia - spotkaj się z Krzysztofem osobiście na weekendowym Kursie Uwodzenia - kliknij link!
 
 
 

 

 

Komentarze   

+1 # Wiesiek 2011-07-16 19:22
Ciekawe jest to co pokazujesz.Mam kilka pytań co do tej twojej strategii podrywania...Ka pelusz,buty,sol idna klamra,eleganck i dodatek:)tzn.be z tego lepiej nie wychodzic na randke?czy każdy męszczyzna ma być tak ubrany?Czy to pociąga kobiety?Czy tego co nauczasz w swojej szkole,meszczyz n
którzy go przechodzą stają się uwodzicielami i są w stanie poderwać każdą kobiete która im sie podoba:)??
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
0 # Michael 2011-07-17 18:39
Dobre :)
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
+2 # Wojtek Dudek 2011-08-21 18:15
Lepiej ubrać się w stare poniszczone rzeczy, najlepiej upaprane w smarze, siano do butów i jazda.

Trzeba wyglądać schludnie. Ubiór to twoja wizytówka.

Kobiety zakochują się w mężczyźnie z powodu jego charakteru, dlatego na kursach uczymy przedewszystkim jak należy traktować kobiety i jak tworzyć związek.

Pozdrawiam
Wojtek Dudek Trener Perfect Dating
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
+1 # mężczyzna 2011-11-22 18:54
zależy też czy jesteś "me-szczy-zną" czy
mężczyzną
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

Relacje damsko-męskie krok po kroku. Jak poderwać kobietę?

Wszystkiego, co dotyczy kontaktów z kobietami możesz się nauczyć. Przez lata doświadczeń i studiowania najlepszych materiałów z zakresu psychologii, socjologii, uwodzenia, pua, pickup, podrywu, seksualności, relacji damsko-męskich.

Udało nam się stworzyć doskonały system komunikacji z kobietami. Jako pierwsi w kraju wydaliśmy szkolenie DVD na 10 płytach, pierwszą tak obszerną Księgę związków, podrywu i seksu. Jesteśmy jedyną szkołą uwodzenia, która uczy jak podrywać, jak zdobyć kobietę, jak poderwać dziewczynę, jak osiągnąć pewność siebie, jak poderwać koleżankę, jak pieścić kobietę, jak znaleźć sobie dziewczynę, jak zagadać na ulicy, jak poderwać dziewczynę w szkole, jak poderwać kobietę na ulicy, jak uwodzieć, jak pozbyć się strachu przed podejściem, jak nauczyć się uwodzenia, jak zdobyć pewność siebie, jak zdobyć pewność siebie zgodnie z etyką.

Zastanawiasz się jak poderwać nieznajomą kobietę? U nas znajdziesz najlepsze teksty na podryw, techniki uwodzenia, skuteczne metody uwodzenia, rozmaite kursy uwodzenia, materiały o podrywaniu, materiały o uwodzeniu, forum o uwodzeniu, książki o uwodzeniu. Na naszej stronie znajdziesz również przykłady podejścia do kobiet, techniki podrywu. Mamy materiały o tym - jak zdobyć pewność siebie, jak być pewnym siebie w każdej sytuacji, jak pocałować kobietę, jak pieścić kobietę, jak pieścić łechtaczkę kobiety, jak pieścić piersi, jak dotykać kobietę, jak przytulić kobietę, jak doprowadzić do seksu, jak zachowywać się w łóżku.

Jak uwieść kobietę?

Szkoła uwodzenia Perfect Dating prowadzi kursy uwodzenia bez manipulacji, NLP czy innych technik, które mogą kogoś skrzywdzić. My uczymy Cię - jak stworzyć silny charakter, jak zdobyć kobietę, jak podejść do kobiety, jak zainteresować sobą kobietę. Podstawą jest przede wszystkim Twoja osobowość, pewność siebie, silny charakter. Do tego dołóż sobie odpowiednią wiedzę na temat kobiet.... i sukces masz gwarantowany.

Czy uwodzenie jest trudne? Jak nauczyć się uwodzenia?

Na stronie znajdziesz opinie naszych kursantów uwodzenia, opinie o szkole Perfect Dating, którzy w 21 dni zmienili całkowicie swoje życie... Mają oni same pozytywne opinie na temat kursów i materiałów Pefect Dating, gdyż na każde nasze szkolenie, czy kurs DVD dajemy 110% procent gwarancji! Nauczysz się tutaj jak poderwać koleżankę, jak zdobyć numer do dziewczyny, jak napisać ciekawe smsy, jak napisać wiadomość do dziewczyny, jak podrywać na portalach randkowych, jak zadzwonić do dziewczyny, co powiedzieć na pierwszej randce? Jak zaprosić dziewcznę na randkę. Jeśli kiedykolwiek zastanawiałeś się jak myślą kobiety, czego potrzebują kobiety, co podoba się kobietom, na co lecą kobiety, co lubią kobiety - to właśnie tutaj jest miejsce, aby znaleźć odpowiedzi na te pytania!

Polityka prywatności i regulamin