Moje zakupy

x
Koszyk jest pusty

16 grudnia ukazał się artykuł w gazecie Fakt opisujący historię jednego z kursantów, który dzięki szkoleniu weekendowemu poznał miłość swojego życia. Poniżej treść artykułu, a jego elektroniczną wersję można przeczytać TUTAJ

 

 

"Znalazłem miłość dzięki szkole uwodzenia"

 

 

Był nieśmiały i samotny. Nie miał ani radości życia ani ... dziewczyny. Łukasz Dobrowolski (30 l.) postanowił, że musi zmienić wreszcie swoje życie. Chciał zakochać się z wzajemnością i być szczęśliwy. Jak mu się to udało? Zapisał się na kurs w szkole uwodzenia i niedługo potem poznał swoją drugą połowę.

Proces uwodzenia dziewczyny i nawiązywania znajomości do najłatwiejszych nie należy. Łukasz, na co dzień pracujący w prywatnej firmie, jednak nie zamierzał się poddać. W internecie znalazł ogłoszenie o szkole uwodzenia, która istnieje w Krakowie.

Zgłosił się na szkolenie. To właśnie na nim nauczył się pewności siebie i uwierzył we własne możliwości. Zaczął o siebie dbać, schudł 30 kg. Po kilku tygodniach jego wysiłek dał efekty. Łukasz poznał Sabinę (27 l.). Dziewczyna stała przed nim w kolejce. Była zapłakana. Miała zły dzień.

Łukasz nie bał się uczynić pierwszy krok, wyciągnął chusteczki i podał Sabinie, zapytał czy wszystko w porządku. Szarmancki gest ujął dziewczynę. Spotyka się z Łukaszem już pięć miesięcy i wszystko wskazuje na to, że to coś poważnego.
– Dzięki szkole uwodzenia zmieniłem swoje życie, poznałem Sabinę i jestem szczęśliwy, zachęcam innych by poszli w moje ślady – cieszy się Łukasz.

Krzysztof Król (28 l.), założyciel szkoły uwodzenia dodaje: Prowadzimy szkolenia weekendowe,. Uczymy mężczyzn i kobiety, jak nawiązywać znajomości i tworzyć związki.

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

Relacje damsko-męskie krok po kroku. Jak poderwać kobietę?

Wszystkiego, co dotyczy kontaktów z kobietami możesz się nauczyć. Przez lata doświadczeń i studiowania najlepszych materiałów z zakresu psychologii, socjologii, uwodzenia, pua, pickup, podrywu, seksualności, relacji damsko-męskich.

Udało nam się stworzyć doskonały system komunikacji z kobietami. Jako pierwsi w kraju wydaliśmy szkolenie DVD na 10 płytach, pierwszą tak obszerną Księgę związków, podrywu i seksu. Jesteśmy jedyną szkołą uwodzenia, która uczy jak podrywać, jak zdobyć kobietę, jak poderwać dziewczynę, jak osiągnąć pewność siebie, jak poderwać koleżankę, jak pieścić kobietę, jak znaleźć sobie dziewczynę, jak zagadać na ulicy, jak poderwać dziewczynę w szkole, jak poderwać kobietę na ulicy, jak uwodzieć, jak pozbyć się strachu przed podejściem, jak nauczyć się uwodzenia, jak zdobyć pewność siebie, jak zdobyć pewność siebie zgodnie z etyką.

Zastanawiasz się jak poderwać nieznajomą kobietę? U nas znajdziesz najlepsze teksty na podryw, techniki uwodzenia, skuteczne metody uwodzenia, rozmaite kursy uwodzenia, materiały o podrywaniu, materiały o uwodzeniu, forum o uwodzeniu, książki o uwodzeniu. Na naszej stronie znajdziesz również przykłady podejścia do kobiet, techniki podrywu. Mamy materiały o tym - jak zdobyć pewność siebie, jak być pewnym siebie w każdej sytuacji, jak pocałować kobietę, jak pieścić kobietę, jak pieścić łechtaczkę kobiety, jak pieścić piersi, jak dotykać kobietę, jak przytulić kobietę, jak doprowadzić do seksu, jak zachowywać się w łóżku.

Jak uwieść kobietę?

Szkoła uwodzenia Perfect Dating prowadzi kursy uwodzenia bez manipulacji, NLP czy innych technik, które mogą kogoś skrzywdzić. My uczymy Cię - jak stworzyć silny charakter, jak zdobyć kobietę, jak podejść do kobiety, jak zainteresować sobą kobietę. Podstawą jest przede wszystkim Twoja osobowość, pewność siebie, silny charakter. Do tego dołóż sobie odpowiednią wiedzę na temat kobiet.... i sukces masz gwarantowany.

Czy uwodzenie jest trudne? Jak nauczyć się uwodzenia?

Na stronie znajdziesz opinie naszych kursantów uwodzenia, opinie o szkole Perfect Dating, którzy w 21 dni zmienili całkowicie swoje życie... Mają oni same pozytywne opinie na temat kursów i materiałów Pefect Dating, gdyż na każde nasze szkolenie, czy kurs DVD dajemy 110% procent gwarancji! Nauczysz się tutaj jak poderwać koleżankę, jak zdobyć numer do dziewczyny, jak napisać ciekawe smsy, jak napisać wiadomość do dziewczyny, jak podrywać na portalach randkowych, jak zadzwonić do dziewczyny, co powiedzieć na pierwszej randce? Jak zaprosić dziewcznę na randkę. Jeśli kiedykolwiek zastanawiałeś się jak myślą kobiety, czego potrzebują kobiety, co podoba się kobietom, na co lecą kobiety, co lubią kobiety - to właśnie tutaj jest miejsce, aby znaleźć odpowiedzi na te pytania!

Polityka prywatności i regulamin