Moje zakupy

x
Koszyk jest pusty

×

Uwaga

Musisz podać przynajmniej jeden adres email odbiorcy.

Wrażenia ze szkolenia Perfect DatingZastanawiasz się jak wyglądają nasze kursy w rzeczywistości? W ostatni weekend w Warszawie odbyło się niewiarygodnie skuteczne szkolenie. Zobacz jak nasi kursanci radzili sobie w przytulnej sali szkoleniowej. Przeczytaj również opinie samych kursantów. 

 

Wrażenia ze szkolenia Perfect Dating

 

Wrażenia ze szkolenia weekendowego Perfect Dating

23-24 Października Warszawa

Fotorelacja ze szkolenia

Oczywiście twarzy kursantów nie ujawniamy - pełna dyskrecja i anonimowość na szkoleniu. Część szkolenia, z której nie ma zdjęć na stronie odbyła się w warszawskim klubie Capitol.

 

Wrażenia ze szkolenia Perfect Dating
 
"Ogolnie podobalo mi sie. Duzo mowiles ciekawych rzeczy o roznicach, jak kobiety postrzegaja swiat, a jak mezczyzni. Opisales zwiazek, od poczatku do konca. Wspomniales co jest potrzebne zeby byl zdrowy i udany. Dzieki temu zrozumialem co robilem zle przez caly ten czas - czego mi brakowalo. Wyklarowalo mi sie co bylo nie tak w moim zwiazku. Teraz zamierzam to stosowac, a w istniejacych sytuacjach nadrobic. Podobalo mi sie ze poszlismy od razu na gleboka woda, jak powiedziales ze Capitol jest 'trudniejszym' z racji swojej renomy.
 
Super jest tez 21 dniowy plan, ktory otrzymalismy. Zaczyna od podstaw az do trudniejszych rzeczy.
 
Marcin"
Perfect Dating
 
 
Wrażenia ze szkolenia Perfect Dating
 

 

 
Wrażenia ze szkolenia Perfect Dating
 
Chciałbyś przeżyć podobną przygodę, która odmieni całkowicie Twoje życie? Zapisz się już dziś na nasze szkolenie!  
 
"Jadąc na szkolenie nie spodziewałem się zbyt wiele. Myślałem, że po prostu nauczę się kilku nowych ,,sztuczek''. Jednak to co dostałem na szkoleniu przeszło moje oczekiwania 1000 krotnie.
Od samego początku szkolenie przebiegało w bardzo sympatycznej atmosferze, nie na zasadzie wykładowca-uczeń, ale raczej kumpel-kumpel.

Było jednocześnie zindywidualizowane, dostosowane do naszych personalnych potrzeb co na innych szkoleniach nie ma miejsca. Można było zadawać nurtujące nas pytania i od razu dostawało się wyczerpującą odpowiedź. Jedne tematy się kończyły inne wyrastały jak spod ziemi - dowodzi to Twojej wiedzy w temacie relacji damsko - męskich i elastyczności w podawaniu wiedzy. Po pierwszych kilku godzinach teorii świetnym pomysłem okazał się trening na sali, który miał przygotować nas na wieczorne wyjście do klubów. Podczas tego treningu przerobiliśmy wiele istotnych aspektów takich jak mowa ciała, ton głosu, wypowiadane słowa itd.

Po części teoretycznej nastąpił czas na praktykę w klubach. Szymek, który był odpowiedzialny za tę część treningu spisał się na medal. Cały czas byliśmy przez niego motywowani i zachęcani do działania. Korygował na bieżąco błędy i mówił co jeszcze można poprawić. Każdy z as po wyjściu z klubów miał w kieszeni kilka numerów telefonów od nowo poznanych dziewczyn:) W drugim dniu szkolenia zajęliśmy się sprawami chyba nawet ważniejszymi niż samo uwodzenie, czyli takimi, które dotyczyły bezpośrednio nas: jak robić w życiu to co się chce,jak naturalnie przyciągać kobiety, jak zmienić swoją osobowość, jak być fer w stosunku do kobiet, i w końcu jak stać się dobrym człowiekiem. Jak dokonać takich zmian w swoim życiu aby wreszcie się z niego cieszyć i być szczęśliwym.

Na sam koniec każdy z nas dostał płyty Perfect Dating, oraz 21 dniowy plan aby również po powrocie do domu móc się doskonalić.

Podsumowując: szkolenie wyszło genialne. Połączenie teorii z praktyka spisuje sie w 100%. Poprawiłem swoje umiejętności interpersonalne, oraz stosunki damsko - męskie. Nie żałuje ani minuty spędzonej na szkoleniu Perfect Dating.

Marek"
Perfect Dating

 

 
 
Wrażenia ze szkolenia Perfect Dating
 

 

 
 
Wrażenia ze szkolenia Perfect Dating
 
Chciałbyś przeżyć podobną przygodę, która odmieni całkowicie Twoje życie? Zapisz się już dziś na nasze szkolenie!  
 
 
"Nieco sceptycznie podchodzę do tego typu inicjatyw, ale nie mogę oprzeć się wrażeniu, że wzięcie udziału w szkoleniu PD jest jedną z najlepszych decyzji jakie przez swoje 23 lata życia podjąłem. Jak większość kolegów, tak i mnie zaskoczyła forma szkolenia. Jeśli ktoś liczył na dyktanda, stosy notatek i las rąk przy zadawaniu pytań to się grubo przejechał. Jak więc to wszystko wyglądało ? Rzeczowa i konkretna męska rozmowa, gdzie Krzysiek w sposób przejrzysty i zrozumiały omawiał kolejne zagadnienia, dokładając wszelkich starań byśmy z tego szkolenia wynieśli jak najwięcej. 

Duży nacisk na praktykę pod czujnym okiem Szymona, pierwsze, jakże budujące sukcesy, a przede wszystkim doskonała zabawa przez cały czas. Na koniec najważniejsze - jeśli ktoś myśli, że PD to szkolenie tylko i wyłącznie na temat podrywu, jest w błędzie. W ciągu tych 2 dni, Krzysiek pokazał nam nie tylko, jak zwiększyć swoją atrakcyjność i skutecznie prowadzić relacje z kobietami. Pokazał nam drogę do tego jak mieć życie, o jakim każdy z nas marzy, pełne przygód, pasji i satysfakcji, jak stać 100% facetem, NAJLEPSZĄ wersją siebie. Szacunek dla trenerów !
 
Mateusz"
Perfect Dating
 
 
 
Wrażenia ze szkolenia Perfect Dating
 
Chciałbyś przeżyć podobną przygodę, która odmieni całkowicie Twoje życie? Zapisz się już dziś na nasze szkolenie!  

Komentarze   

0 # Iwona 2010-10-25 17:46
Dla mnie pierwsza klasa! Polecam serdecznie:) Widzieć zmianę w podejściu mężczyzn do samych siebie jak i do kobiet w niecałe 24h - bezcenne !!! Pozytywna rekomendacja - dożywotnio :)
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
0 # KRZYSZTOF GÓRECKI 2010-10-26 21:34
Miałem szczęście być kursantem na tym szkoleniu i nie żałuję! Prowadzący Krzysztof jest bardzo pozytywnie nastawioną osobą która nie wątpliwie posiada wielką wiedzę i umiejętności między innymi w relacjach damsko męskich. Potrafi je przekazywać i ja osobiście odniosłem wrażenie że ma z tego frajdę. Co do samego szkolenia odbywało się one w super luźnej atmosferze i tak naprawdę to ja przy treningach miałem największy problem z opanowaniem nerwów; jednak nie przeszkodziło mi to w terenie w klubie Capitol podejść do kobiet, porozmawiać z nimi w fajnej atmosferze i zainteresować swoją osobą. Wspomnę tutaj jeszcze o naprawdę super dziewczynach Gosi i Iwony, z którymi ćwiczyliśmy otwarcia jeszcze przed wyjściem. Udzieliły nam również rad z punktu widzenia kobiet odnośnie naszego zachowania i części wizualnej które zmieniając dadzą nam kilka "punktów" więcej. Na tym szkoleniu Krzysztof również zaraża swoją filozofią życia, która powoduje że sam je sobie projektujesz jak chcesz :)
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

Relacje damsko-męskie krok po kroku. Jak poderwać kobietę?

Wszystkiego, co dotyczy kontaktów z kobietami możesz się nauczyć. Przez lata doświadczeń i studiowania najlepszych materiałów z zakresu psychologii, socjologii, uwodzenia, pua, pickup, podrywu, seksualności, relacji damsko-męskich.

Udało nam się stworzyć doskonały system komunikacji z kobietami. Jako pierwsi w kraju wydaliśmy szkolenie DVD na 10 płytach, pierwszą tak obszerną Księgę związków, podrywu i seksu. Jesteśmy jedyną szkołą uwodzenia, która uczy jak podrywać, jak zdobyć kobietę, jak poderwać dziewczynę, jak osiągnąć pewność siebie, jak poderwać koleżankę, jak pieścić kobietę, jak znaleźć sobie dziewczynę, jak zagadać na ulicy, jak poderwać dziewczynę w szkole, jak poderwać kobietę na ulicy, jak uwodzieć, jak pozbyć się strachu przed podejściem, jak nauczyć się uwodzenia, jak zdobyć pewność siebie, jak zdobyć pewność siebie zgodnie z etyką.

Zastanawiasz się jak poderwać nieznajomą kobietę? U nas znajdziesz najlepsze teksty na podryw, techniki uwodzenia, skuteczne metody uwodzenia, rozmaite kursy uwodzenia, materiały o podrywaniu, materiały o uwodzeniu, forum o uwodzeniu, książki o uwodzeniu. Na naszej stronie znajdziesz również przykłady podejścia do kobiet, techniki podrywu. Mamy materiały o tym - jak zdobyć pewność siebie, jak być pewnym siebie w każdej sytuacji, jak pocałować kobietę, jak pieścić kobietę, jak pieścić łechtaczkę kobiety, jak pieścić piersi, jak dotykać kobietę, jak przytulić kobietę, jak doprowadzić do seksu, jak zachowywać się w łóżku.

Jak uwieść kobietę?

Szkoła uwodzenia Perfect Dating prowadzi kursy uwodzenia bez manipulacji, NLP czy innych technik, które mogą kogoś skrzywdzić. My uczymy Cię - jak stworzyć silny charakter, jak zdobyć kobietę, jak podejść do kobiety, jak zainteresować sobą kobietę. Podstawą jest przede wszystkim Twoja osobowość, pewność siebie, silny charakter. Do tego dołóż sobie odpowiednią wiedzę na temat kobiet.... i sukces masz gwarantowany.

Czy uwodzenie jest trudne? Jak nauczyć się uwodzenia?

Na stronie znajdziesz opinie naszych kursantów uwodzenia, opinie o szkole Perfect Dating, którzy w 21 dni zmienili całkowicie swoje życie... Mają oni same pozytywne opinie na temat kursów i materiałów Pefect Dating, gdyż na każde nasze szkolenie, czy kurs DVD dajemy 110% procent gwarancji! Nauczysz się tutaj jak poderwać koleżankę, jak zdobyć numer do dziewczyny, jak napisać ciekawe smsy, jak napisać wiadomość do dziewczyny, jak podrywać na portalach randkowych, jak zadzwonić do dziewczyny, co powiedzieć na pierwszej randce? Jak zaprosić dziewcznę na randkę. Jeśli kiedykolwiek zastanawiałeś się jak myślą kobiety, czego potrzebują kobiety, co podoba się kobietom, na co lecą kobiety, co lubią kobiety - to właśnie tutaj jest miejsce, aby znaleźć odpowiedzi na te pytania!

Polityka prywatności i regulamin