Moje zakupy

x
Koszyk jest pusty

jak pozbyc sie niesmialosciWrogiem każdego faceta próbującego poderwać dziewczynę jest nieśmiałość. Zresztą stanowi przeszkodę nie tylko na drodze zdobywania nowych znajomości, ale potrafi także uprzykrzyć każdą dziedzinę życia. Problem ten jest na tyle powszechny na świecie, że już od lat pracuje się nad technikami zmniejszającymi nieśmiałość, a nawet całkowicie ją eliminującymi. Przeczytaj ten krótki poradnik, a przybliżę Ci wiele metod pozwalających na pozbycie się nieśmiałości.

 

 

Jak pozbyć się nieśmiałości?


Aby zacząć walkę z nieśmiałością powinieneś uświadomić sobie, że nie jesteś jedyny. Jak wykazują najnowsze badania, problem nieśmiałości dotykać może nawet ok. 40% społeczeństwa. Idąc tą drogą, istnieje naprawdę duża szansa, że osoba do której chcesz się odezwać jest równie nieśmiała jak Ty i tylko czeka, żebyś to Ty wykonał pierwszy krok i nawiązał kontakt.


Druga rzeczą jaką powinieneś wiedzieć o nieśmiałości, to fakt że można się jej wyzbyć. Nieśmiałość w głównej mierze powodowana jest jakimś czynnikiem, najczęściej z przeszłości, który przez lata Cie blokuje. W znacznie mniejszej mierze wynika z genów, czy naturalnych predyspozycji. Dlatego walka z nieśmiałością, nie jest walką z wiatrakami – to jest walka, którą jeśli naprawdę tego chcesz, możesz wygrać. Odpowiednia motywacja, cierpliwość i dużo ćwiczeń to właściwa i jedyna droga, do pozbycia się nieśmiałości.

 

jak pozbyć się nieśmiałości


Osoby nieśmiałe są w głównej mierze sympatyczne i otwarte, mają jednak problem z okazywaniem tych cech. Mają także „strefy komfortu” gdzie czują się dobrze i są komunikatywne, np. można być przyzwyczajonym do przemówień przed setką ludzi, ale już myśl o rozmowie z kimś sam na sam, napawa ich strachem. Różne rodzaje nieśmiałości, wymagają różnego podejścia i różnych metod ich leczenia, aczkolwiek pewne sposoby mogą być skuteczne dla wszystkich.


Dużo porad odnośnie samorealizacji i ulepszania samego siebie znajdziesz szkoleniu DVD Perfect Dating 10 DVD.

Zdaj sobie sprawę ze swojej wartości

 

Na pewno masz bogate wnętrze i ciekawe przemyślenia, które nabiorą znaczenia i mocy, dopiero gdy się nimi podzielisz. Dlatego staraj się jak najczęściej dzielić swoimi spostrzeżeniami. Jak najczęściej zabieraj publicznie głos, a pozbędziesz się swojego strachu i zobaczysz, że ludzie naprawdę pozytywnie reagują na Ciebie i Twoje wypowiedzi.

 

jak pozbyć się nieśmiałości

 

Zrób przysługę innym


Wyobraź sobie mecz piłki nożnej, w którym zawodnik jest sam na sam z bramkarzem i ma szansę strzelić wspaniałego gola, ale jednak postanawia nie ryzykować i podaje piłkę komuś innemu, kto zaprzepaszcza sytuacje. Świetna okazja do zabłyśnięcia i oddania całej drużynie przysługi, właśnie się zmarnowała. Tak samo się dzieje za każdym razem jak masz coś mądrego lub ciekawego do powiedzenia, ale ogarnia Cie strach i nie wydajesz z siebie żadnego dźwięku. Swoimi uwagami mógłbyś zaskarbić sobie nowych znajomych, pomóc komuś rozwiązać jakiś problem lub po prostu wprawić wszystkich w dobry nastrój, ale przez strach tracisz tę szansę. Dlatego nie marnuj żadnej okazji, aby móc się pokazać i zaprezentować z najlepszej strony.

 

Skup się na innych


Aby przyzwyczajać się do bycia osobą, której nieśmiałość nie dotyczy, spróbuj słuchać innych. Ludzie uwielbiają rozmawiać i wylewać swoje żale, a już szczególności z osobami, które nie będą im przerywały swoimi problemami. Wykorzystaj to i stań się osobą, do której ludzie będą się garneli i starali znaleźć wsparcie. Ty słuchaj, zadawaj raz na czas pytania, bądź zainteresowany tym co Ci mają do powiedzenia. Dzięki temu szybko wsiąkniesz w środowisko i przyzwyczaisz się do kontaktu z innymi ludźmi, a z biegiem czasu nieśmiałość zamienisz na popularność

 

jak pozbyć się nieśmiałości

 

Przekonaj sam siebie


Wbrew pozorom, czasami najłatwiej jest oszukać samego siebie. Bardzo łatwo jest wmówić samemu sobie, prawie wszystko. Jeśli bardzo często będziesz powtarzał sobie, że nie jesteś nieśmiały, a jesteś duszą towarzystwa, to po pewnym czasie Twoja podświadomość to zaakceptuje i w końcu w to uwierzysz. Co najlepsze, zaczniesz zachowywać się tak, jak się widzisz.

 

Komentarze   

0 # Damian 2016-01-21 18:35
racja a szczególnie zgadzam się z tym ostatnim najłatwiej jest oczukać samego siebie gdyż ja właśnie sobie wmawiałem przes jakiś okres czasu gdy nielubiłem wf że wf jest bardzo fajny ba że sport jest bardzo fajny i jak tak sobie wmaawiałem to przez okres jakiegos czasu to nagle zaczełem się przykładać do wf zaczełem uwielbiać wf i sport do teraz i co wcześniej byłem niewysportowany i wgl a jak już sobie wmuwiłem żę uwielbiam sport bo jest fajny i wgl jego aspekty są idealne to teraz jestem bardzo wysportowany i juyż od dawna chodzę na judo więc polecam ten sposób!
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

Relacje damsko-męskie krok po kroku. Jak poderwać kobietę?

Wszystkiego, co dotyczy kontaktów z kobietami możesz się nauczyć. Przez lata doświadczeń i studiowania najlepszych materiałów z zakresu psychologii, socjologii, uwodzenia, pua, pickup, podrywu, seksualności, relacji damsko-męskich.

Udało nam się stworzyć doskonały system komunikacji z kobietami. Jako pierwsi w kraju wydaliśmy szkolenie DVD na 10 płytach, pierwszą tak obszerną Księgę związków, podrywu i seksu. Jesteśmy jedyną szkołą uwodzenia, która uczy jak podrywać, jak zdobyć kobietę, jak poderwać dziewczynę, jak osiągnąć pewność siebie, jak poderwać koleżankę, jak pieścić kobietę, jak znaleźć sobie dziewczynę, jak zagadać na ulicy, jak poderwać dziewczynę w szkole, jak poderwać kobietę na ulicy, jak uwodzieć, jak pozbyć się strachu przed podejściem, jak nauczyć się uwodzenia, jak zdobyć pewność siebie, jak zdobyć pewność siebie zgodnie z etyką.

Zastanawiasz się jak poderwać nieznajomą kobietę? U nas znajdziesz najlepsze teksty na podryw, techniki uwodzenia, skuteczne metody uwodzenia, rozmaite kursy uwodzenia, materiały o podrywaniu, materiały o uwodzeniu, forum o uwodzeniu, książki o uwodzeniu. Na naszej stronie znajdziesz również przykłady podejścia do kobiet, techniki podrywu. Mamy materiały o tym - jak zdobyć pewność siebie, jak być pewnym siebie w każdej sytuacji, jak pocałować kobietę, jak pieścić kobietę, jak pieścić łechtaczkę kobiety, jak pieścić piersi, jak dotykać kobietę, jak przytulić kobietę, jak doprowadzić do seksu, jak zachowywać się w łóżku.

Jak uwieść kobietę?

Szkoła uwodzenia Perfect Dating prowadzi kursy uwodzenia bez manipulacji, NLP czy innych technik, które mogą kogoś skrzywdzić. My uczymy Cię - jak stworzyć silny charakter, jak zdobyć kobietę, jak podejść do kobiety, jak zainteresować sobą kobietę. Podstawą jest przede wszystkim Twoja osobowość, pewność siebie, silny charakter. Do tego dołóż sobie odpowiednią wiedzę na temat kobiet.... i sukces masz gwarantowany.

Czy uwodzenie jest trudne? Jak nauczyć się uwodzenia?

Na stronie znajdziesz opinie naszych kursantów uwodzenia, opinie o szkole Perfect Dating, którzy w 21 dni zmienili całkowicie swoje życie... Mają oni same pozytywne opinie na temat kursów i materiałów Pefect Dating, gdyż na każde nasze szkolenie, czy kurs DVD dajemy 110% procent gwarancji! Nauczysz się tutaj jak poderwać koleżankę, jak zdobyć numer do dziewczyny, jak napisać ciekawe smsy, jak napisać wiadomość do dziewczyny, jak podrywać na portalach randkowych, jak zadzwonić do dziewczyny, co powiedzieć na pierwszej randce? Jak zaprosić dziewcznę na randkę. Jeśli kiedykolwiek zastanawiałeś się jak myślą kobiety, czego potrzebują kobiety, co podoba się kobietom, na co lecą kobiety, co lubią kobiety - to właśnie tutaj jest miejsce, aby znaleźć odpowiedzi na te pytania!

Polityka prywatności i regulamin