Moje zakupy

x
Koszyk jest pusty

jakpoznawackobietySą róże sposoby poznawania kobiet. Jedne lepsze inne gorsze. Jeśli chcesz poznać jedną z prostszych i skutecznych metod zapraszam do lektury!

 
 

 

Jak poznawać kobiety ?

 

Zawsze zadziwia mnie to, jak daleko może się posunąć facet, aby dowiedzieć się jak jeszcze łatwiej poznawać kobiety. Wygląda na to, że zawsze szukamy łatwiejszej drogi. Muszę przyznać, że jestem jednym z tych facetów. Chcę żeby życie było łatwe i lekkie, bezstresowe.  

 

Jak możemy poznać kobiety nie wychodząc z domu każdej nocy?

 

Pozwól, że podzielę się z Tobą moimi sposobami. Małym sekretem, którego możesz nie być świadom, jest to że zwykle poznaje się nową dziewczynę przez grono znajomych. Np.: powiedzmy że masz kolegę, który ma siostrę. Pewnego dnia postanawiasz odwiedzić kolegę. W domu oprócz kolegi jest oczywiście jego siostra, którą odwiedziły koleżanki. Zostajesz przedstawiony tym dziewczynom i BANG! Przechodzisz do działania i masz już ustawioną randkę na wieczór.

dziew7
 

 Jak to działa?

 

Kolega -> Siostra -> Koleżanki siostry

 

Spotykasz dziewczyny poprzez ludzi, których znasz! To najprostsza droga do poznania nowych ludzi jaka istnieje, ponieważ jeśli jesteś znajomym z kimś kogo oni również znają, to musisz być spoko gościem….prawda? Bardzo podnosi to Twoją wartość w oczach tej nowopoznanej dziewczyny.

 

Gdy wychodzisz na miasto by poznawać kobiety w barze lub klubie (lub nawet na ulicy) robisz tzw. „zimne podejścia.”  (zobacz poniżej)

 

Innymi słowy, chcesz poznać kobietę, z którą wcześniej nic Cię nie łączyło i jest Ci ona kompletnie nieznajoma. Poznawanie kobiet w takim otoczeniu jest trudniejsze, ponieważ gdy już ją poznasz ona zaczyna Cię testować czy jesteś normalny, czy jesteś osobą, którą ona chce poznać, czy jesteś spoko kolesiem i czy masz właściwe zamiary wobec niej.

 

Gdy poznajesz kobiety poprzez swoje grono znajomych, jest to naturalna interakcja, która zdarza się cały czas i większość z tych testów odpada, ponieważ macie wspólnych znajomych i dziewczyna automatycznie postrzega Ciebie jako normalną osobę. Im więcej masz przyjaciół, tym więcej masz możliwości aby poznać nową dziewczynę. Więc jeśli nieustannie będziesz powiększał grono swoich znajomych to zawsze będziesz poznawał nowe “koleżanki”. Właśnie to też jest Twoim celem. W tym gronie znajomych mieć jak najwięcej koleżanek, czyli kobiet, które po prostu są w pobliżu i jednocześnie, a może któraś z nich stanie się Twoim celem.

jakpoznawackobiety

 

 

Pytasz dlaczego?

 

Bo kobiety mają więcej kobiet-przyjaciółek niż większość facetów. Dlatego jeśli jesteś w jej kręgu znajomych, będzie chciała Cię wyswatać ze swoimi koleżankami. Nie pytaj dlaczego...one po prostu to robią z jakiegoś powodu.

 

Żeby zrobić jeszcze lepszy użytek z “kręgu znajomych” musisz być w nim aktywny, czyli poznawać przez niego nowe kobiety, ale także wprowadzać do kręgu nowe osoby, w szczególności kobiety

 

Jak poznawać kobiety poprzez tzw. "zimne podejścia".

 

Idealnym miejscem do tego jest rozpoczęcie poszukiwań na ulicy. Kluby są miejscami również nadającymi się do tego typu działania. Możliwe, że jesteś wytrenowanym klubowiczem i stałym bywalcem tego typu miejsc, wtedy będzie Ci jeszcze łatwiej. Będziesz jednak musiał się borykać z konkurencją i głośną muzyką.

 

Po pierwsze, gdy jestem w klubie, lubię gdy jest luźno i otwarta przestrzeń pozwala mi rozmawiać z kim chcę. Patia i letnie ogródki są do tego odpowiednie. Większość klubów ma tego typu przestrzeń, gdzie możesz swobodnie się poruszać i poznawać ludzi – szczególnie polecam Ci miasta takie jak Kraków, Warszawa, Lublin, Poznań, Trójmiasto, Wrocław. Parkiet też może być dobrym miejscem. Jeśli lubisz tańczyć, wejdź tam i tańcz z kobietami, które tańczą same lub w kółeczkach-grupach. Jeśli nie zatańczą z Tobą, przejdź do następnej laski lub grupy, jeśli zatańczą to baw się i rób swoje :D

jakpoznawackobiety
 

Miej na uwadze godziny, w których przebywasz w klubie. Zwykle, im późniejsza pora, tym łatwiej poderwać kobietę. Dzieje się tak dlatego, że im późniejsza pora tym bardziej ludzie nastawieni na podryw są skłonni do tego typu działań. Są wtedy bardziej pijani, zdesperowani, znudzeni etc.

 

Po drugie, aby podejść do kobiety na ulicy i rzeczywiście ją poderwać, potrzebujesz sporo praktyki i ogólnego obycia z tego typu sytuacjami, troszkę finezji i stylu. Ludzie w Polsce są raczej otwarci na uliczne pogawędki, chyba że komuś się spieszy. Gdy zauważysz cel godny twojej uwagi, możesz podążyć chwilę za nią i sprawdzić co robi. Np.: czy jest na zakupach, czy idzie do kawiarni, księgarni, spożywczaka a może jest studentką i idzie/jedzie właśnie do swojego domu/akademika. Wtedy jest Twój czas. Gdy coś kupuje lub zatrzymała się na przystanku, żeby poczekać na autobus, ty podchodzisz i zagadujesz. Jeśli podąża do jednego z miejsc wymienionych powyżej, możesz jechać/iść z nią i w tym czasie podrywać. Gdy już podszedłeś do kobiety, zrób dylatację czasową („ Wiem że gdzieś idziesz, ale zajmę Ci dosłownie minutkę…”), weź od niej numer telefonu tak szybko, jak tylko się da. Potem pożegnaj się i idź dalej. Nie próbuj jej śledzić więcej niż jedną przecznicę/jeden przystanek, bo mogłaby się wystraszyć.

jakpoznawackobiety

 

 

Wreszcie, jeśli chodzi o kwestię “mam chłopaka”, to jest to tylko i wyłącznie Twoja sprawa. Niektórzy faceci nie umawiają się z zajętymi laskami, innym to nie przeszkadza. Wygląda to tak, że większość kobiet nie jest AŻ TAK BARDZO oddana swojemu chłopakowi. Jest z nim, bo po prostu „nic lepszego się nie trafiło”, więc w niektórych przypadkach nie jest niczym złym umówić się z dziewczyną, która mówi, że ma chłopaka. Tak swoją drogą to ten tekst jest czasami używany przez kobiety jako milsza wersja ekspresji „spieprzyłeś to, jesteś beznadziejny, odejdź”. W pozostałych przypadkach teks ten ma właściwe znaczenie, czyli ona rzeczywiście ma chłopaka i chce pozostać mu wierna.

 

Dlatego ważnym elementem takiego podejścia jest umiejętność „czytania” kobiety z jej gestów i grymasów na twarzy itd. Naucz się czytać IOI-e. Jeśli rzeczywiście się jej spodobasz i widzisz że daje Ci sygnały zainteresowania, z reguły powstrzyma się przed oznajmieniem Ci że ma chłopaka (jest to przypadek pierwszy, czyli jest z nim bo nie ma nic innego na oku) A jeśli wspomni coś o swoim chłopaku, to znaczy, że chce abyś „zwalił ją z nóg” swoją osobowością aby nie musiała się potem usprawiedliwiać sama przed sobą że zdradziła swojego „chłopaka” (Oczywiście ten kierunek działania obierasz w momencie gdy mówi, że ma chłopaka, ale mimo to daje Ci wyraźne oznaki zainteresowania Tobą).

 

 

 

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

Relacje damsko-męskie krok po kroku. Jak poderwać kobietę?

Wszystkiego, co dotyczy kontaktów z kobietami możesz się nauczyć. Przez lata doświadczeń i studiowania najlepszych materiałów z zakresu psychologii, socjologii, uwodzenia, pua, pickup, podrywu, seksualności, relacji damsko-męskich.

Udało nam się stworzyć doskonały system komunikacji z kobietami. Jako pierwsi w kraju wydaliśmy szkolenie DVD na 10 płytach, pierwszą tak obszerną Księgę związków, podrywu i seksu. Jesteśmy jedyną szkołą uwodzenia, która uczy jak podrywać, jak zdobyć kobietę, jak poderwać dziewczynę, jak osiągnąć pewność siebie, jak poderwać koleżankę, jak pieścić kobietę, jak znaleźć sobie dziewczynę, jak zagadać na ulicy, jak poderwać dziewczynę w szkole, jak poderwać kobietę na ulicy, jak uwodzieć, jak pozbyć się strachu przed podejściem, jak nauczyć się uwodzenia, jak zdobyć pewność siebie, jak zdobyć pewność siebie zgodnie z etyką.

Zastanawiasz się jak poderwać nieznajomą kobietę? U nas znajdziesz najlepsze teksty na podryw, techniki uwodzenia, skuteczne metody uwodzenia, rozmaite kursy uwodzenia, materiały o podrywaniu, materiały o uwodzeniu, forum o uwodzeniu, książki o uwodzeniu. Na naszej stronie znajdziesz również przykłady podejścia do kobiet, techniki podrywu. Mamy materiały o tym - jak zdobyć pewność siebie, jak być pewnym siebie w każdej sytuacji, jak pocałować kobietę, jak pieścić kobietę, jak pieścić łechtaczkę kobiety, jak pieścić piersi, jak dotykać kobietę, jak przytulić kobietę, jak doprowadzić do seksu, jak zachowywać się w łóżku.

Jak uwieść kobietę?

Szkoła uwodzenia Perfect Dating prowadzi kursy uwodzenia bez manipulacji, NLP czy innych technik, które mogą kogoś skrzywdzić. My uczymy Cię - jak stworzyć silny charakter, jak zdobyć kobietę, jak podejść do kobiety, jak zainteresować sobą kobietę. Podstawą jest przede wszystkim Twoja osobowość, pewność siebie, silny charakter. Do tego dołóż sobie odpowiednią wiedzę na temat kobiet.... i sukces masz gwarantowany.

Czy uwodzenie jest trudne? Jak nauczyć się uwodzenia?

Na stronie znajdziesz opinie naszych kursantów uwodzenia, opinie o szkole Perfect Dating, którzy w 21 dni zmienili całkowicie swoje życie... Mają oni same pozytywne opinie na temat kursów i materiałów Pefect Dating, gdyż na każde nasze szkolenie, czy kurs DVD dajemy 110% procent gwarancji! Nauczysz się tutaj jak poderwać koleżankę, jak zdobyć numer do dziewczyny, jak napisać ciekawe smsy, jak napisać wiadomość do dziewczyny, jak podrywać na portalach randkowych, jak zadzwonić do dziewczyny, co powiedzieć na pierwszej randce? Jak zaprosić dziewcznę na randkę. Jeśli kiedykolwiek zastanawiałeś się jak myślą kobiety, czego potrzebują kobiety, co podoba się kobietom, na co lecą kobiety, co lubią kobiety - to właśnie tutaj jest miejsce, aby znaleźć odpowiedzi na te pytania!

Polityka prywatności i regulamin