Moje zakupy

x
Koszyk jest pusty

×

Uwaga

Musisz podać przynajmniej jeden adres email odbiorcy.

Oznaki zainteresowania

Chciałbyś poznać dziewczynę, ale niestety masz wrażenie, że żadna tak naprawdę nie jest Tobą zainteresowana? Wydaje Ci się, że kobiety traktują Cię jak powietrze? Jak pokazać, że jesteś dostępny? Po odpowiedzi na to pytanie zapraszamy do lektury!
 

Poznawanie kobiet: Jak pokazać, że jesteś dostępny?

Oznaki zainteresowania 

 
Zauważyłem jedną dziwną prawidłowość kilka lat temu. Za każdym razem gdy wychodziłem z moimi koleżankami, żadna kobieta nie kierowała ku mnie żadnych widocznych oznak swojego zainteresowania moją osobą. Kiedy przychodziłem w dokładnie to samo miejsce z kolegami lub samemu sytuacja wyglądała zupełnie odwrotnie.
 
Dlaczego? Odpowiedź mnie zaszokowała. Kiedy byłem z innymi kumplami albo sam, to kobiety wokół mnie wiedziały, że jestem singlem. Kiedy byłem z koleżankami i siedziałem z nimi w barze, to inne kobiety zakładały, że skoro jestem w takim towarzystwie, to z pewnością muszę być zajęty.
 
Naturalnym jest, że kiedy widzimy nieznajomego mężczyznę oraz kobietę siedzących razem, to pierwsze skojarzenie które nam przychodzi do głowy, to fakt, że stanowią parę. Przesiadując często w klubach wyłącznie ze swoimi koleżankami możesz stracić wiele ciekawych okazji, ponieważ kobiety wokół będą miały błędne przekonanie na Twój temat. 
 
Oznaki zainteresowania
 
Poniżej prezentuję Ci listę 5 rzeczy, którymi zasygnalizujesz innym, że jesteś singlem
 
1.Jeśli na poważnie chcesz kogoś poznać kogoś nowego, to unikaj wychodzenia wyłącznie z koleżankami. Najlepiej wyjdź na miasto w towarzystwie kilku najbliższych kumpli.
 
2.Jeśli jesteś częścią dużej grupy w której znajdują się kobiety, to postaraj się usiąść na rogu i otoczyć się mężczyznami. Uprzedź wcześniej kobiety z towarzystwa o swoich zamiarach na ten wieczór dzięki czemu nie będą się czuły ignorowane przez Ciebie. Zresztą jeśli im powiesz, że chcesz dzisiaj poznać kogoś nowego, to istnieje bardzo duże prawdopodobieństwo, że pomogą Ci to osiągnąć. 
 
Oznaki zainteresowania
 
 
3.Jeśli nowopoznana dziewczyna widziała Cię w towarzystwie innych kobiet, to zawsze nie zapomnij wspomnieć, że są to Twoje koleżanki, współpracowniczki, kuzynki itp. Nie czekaj aż ona sama o to zapyta. Większość kobiet szanuje „terytorium” innych kobiet. Jeśli dziewczyna myśli, że jesteś zajęty, to będzie starała się unikać okazywania Ci zainteresowania… nawet jeśli jesteś dla niej bardzo atrakcyjny.
 
4. Nieważne jakiej grupy jesteś częścią pamiętaj o tym dlaczego zjawiłeś się w tym miejscu – staraj się opuszczać wasz stolik i przechadzać się po klubie/pubie jak najczęściej. Oczywiście samo przechadzanie się nie wystarczy, dlatego też warto rozglądać się w poszukiwaniu zainteresowanych Tobą kobiet. Możesz również rozglądać się po pomieszczeniu siedząc ze swoimi znajomymi i szukając kontaktu wzrokowego z kobietą, który jest zawsze najlepszym sposobem na zainicjowanie nowej znajomości.
 
5.Zawsze miej dobry czas. Kobiety naturalnie przyciąga pozytywna energia – chcą być jej częścią. Jeśli jesteś facetem, który naprawdę świetnie się bawi w towarzystwie swoich znajomych, to inne kobiety to dostrzegą i będzie Ci łatwiej nawiązać nowe znajomości.
 
 
Oznaki zainteresowania
 Oczywiście najłatwiejszym sposobem jest zawsze podejście i rozpoczęcie rozmowy z kobietą, która Ci się podoba. Zdaje sobie jednak sprawę, że nie wszyscy są w stanie tego dokonać, albo nie mają ochoty uczestniczyć w Szkoleniu Weekendowym aby pod okiem trenera przełamać lęk przed podchodzeniem do nieznajomych kobiet i to właśnie do nich skierowałem ten tekst. Metody wyżej opisane nie są stu procentowo skuteczne, ale pomogą Ci wyraźnie podkreślić, że jesteś singlem i tym samym zachęcić kobiety do okazywania Ci oznak zainteresowania, co powinno znacząco ułatwić Ci cały proces uwodzenia.
 
Autor: Krzysztof Król
 
 
 
 

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

Relacje damsko-męskie krok po kroku. Jak poderwać kobietę?

Wszystkiego, co dotyczy kontaktów z kobietami możesz się nauczyć. Przez lata doświadczeń i studiowania najlepszych materiałów z zakresu psychologii, socjologii, uwodzenia, pua, pickup, podrywu, seksualności, relacji damsko-męskich.

Udało nam się stworzyć doskonały system komunikacji z kobietami. Jako pierwsi w kraju wydaliśmy szkolenie DVD na 10 płytach, pierwszą tak obszerną Księgę związków, podrywu i seksu. Jesteśmy jedyną szkołą uwodzenia, która uczy jak podrywać, jak zdobyć kobietę, jak poderwać dziewczynę, jak osiągnąć pewność siebie, jak poderwać koleżankę, jak pieścić kobietę, jak znaleźć sobie dziewczynę, jak zagadać na ulicy, jak poderwać dziewczynę w szkole, jak poderwać kobietę na ulicy, jak uwodzieć, jak pozbyć się strachu przed podejściem, jak nauczyć się uwodzenia, jak zdobyć pewność siebie, jak zdobyć pewność siebie zgodnie z etyką.

Zastanawiasz się jak poderwać nieznajomą kobietę? U nas znajdziesz najlepsze teksty na podryw, techniki uwodzenia, skuteczne metody uwodzenia, rozmaite kursy uwodzenia, materiały o podrywaniu, materiały o uwodzeniu, forum o uwodzeniu, książki o uwodzeniu. Na naszej stronie znajdziesz również przykłady podejścia do kobiet, techniki podrywu. Mamy materiały o tym - jak zdobyć pewność siebie, jak być pewnym siebie w każdej sytuacji, jak pocałować kobietę, jak pieścić kobietę, jak pieścić łechtaczkę kobiety, jak pieścić piersi, jak dotykać kobietę, jak przytulić kobietę, jak doprowadzić do seksu, jak zachowywać się w łóżku.

Jak uwieść kobietę?

Szkoła uwodzenia Perfect Dating prowadzi kursy uwodzenia bez manipulacji, NLP czy innych technik, które mogą kogoś skrzywdzić. My uczymy Cię - jak stworzyć silny charakter, jak zdobyć kobietę, jak podejść do kobiety, jak zainteresować sobą kobietę. Podstawą jest przede wszystkim Twoja osobowość, pewność siebie, silny charakter. Do tego dołóż sobie odpowiednią wiedzę na temat kobiet.... i sukces masz gwarantowany.

Czy uwodzenie jest trudne? Jak nauczyć się uwodzenia?

Na stronie znajdziesz opinie naszych kursantów uwodzenia, opinie o szkole Perfect Dating, którzy w 21 dni zmienili całkowicie swoje życie... Mają oni same pozytywne opinie na temat kursów i materiałów Pefect Dating, gdyż na każde nasze szkolenie, czy kurs DVD dajemy 110% procent gwarancji! Nauczysz się tutaj jak poderwać koleżankę, jak zdobyć numer do dziewczyny, jak napisać ciekawe smsy, jak napisać wiadomość do dziewczyny, jak podrywać na portalach randkowych, jak zadzwonić do dziewczyny, co powiedzieć na pierwszej randce? Jak zaprosić dziewcznę na randkę. Jeśli kiedykolwiek zastanawiałeś się jak myślą kobiety, czego potrzebują kobiety, co podoba się kobietom, na co lecą kobiety, co lubią kobiety - to właśnie tutaj jest miejsce, aby znaleźć odpowiedzi na te pytania!

Polityka prywatności i regulamin