Moje zakupy

x
Koszyk jest pusty

×

Uwaga

Musisz podać przynajmniej jeden adres email odbiorcy.

Wymarzona partnerka

Tematyka uwodzenia kobiet nie jest dla Ciebie w żaden sposób obca. Możesz nawet śmiało powiedzieć, że całkiem radzisz sobie w tym obszarze swojego życia. Poznawanie kobiet nie stanowi dla Ciebie większego problemu. Chciałbyś jednak wejść w związek i znaleźć kobietę w której zakochasz się na zabój, pojawia się tylko jedno, bardzo zasadnicze pytanie – skąd wiedzieć, że to ta jedna, jedyna?
 

Sztuka uwodzenia – skąd wiedzieć, że to ta jedna, jedyna?

 

Wymarzona partnerka

 

Wokół Ciebie tyle wydawałoby się szczęśliwych związków, a Ty pomimo faktu opanowania relacji damsko-męskich w stopniu co najmniej satysfakcjonującym dalej nie jesteś w stanie znaleźć sobie dziewczyny, która sprawiłaby, że Twoje serce zabiłoby szybciej. Nie przejmuj się, zaraz dowiesz się w jaki sposób możesz to bardzo prosto zmienić.
 

1.Ta jedna jedyna…

 

Wymarzona partnerka
 
Na samym początku warto, żebyś zdał sobie sprawę, że tak naprawdę nie ma jednej jedynej dziewczyny dla Ciebie. Zastanów się – ile razy w swoim dotychczasowym życiu zakochałeś się w jakieś dziewczynie? Więcej niż raz? No właśnie.  To jest dobra informacja, ponieważ oznacza ona nie mniej, nie więcej, tylko tyle, że jest więcej niż jedna dziewczyna z którą możesz być szczęśliwy w swoim życiu.
 
Prawda jest taka, że w miarę upływu lat i kolejnych związków, coraz bardziej jesteśmy świadomi czego tak naprawdę oczekujemy od naszej partnerki, przez co nierzadko nasze kryteria się zmieniają.
 
 

2.Wiesz czego tak naprawdę chcesz?

 

Wymarzona partnerka
 
 
To jest właśnie problem większości ludzi – każdy chce być szczęśliwy, bogaty czy też w związku, ale mało kto tak naprawdę zastanawia się co te słowa oznaczają dla niego. Przecież każda z tych rzeczy jest bardzo wymierna – dla jednego bogactwo to miliony na koncie, a drugiemu wystarczy 3 tysiące złotych miesięcznie aby czuł się w pełni usatysfakcjonowany. 
 
Podobnie jest w kwestii związków – jestem więcej niż pewny, że kiedy mówisz o tym, że chciałbyś poznać dziewczynę, to nie interesuje Cię pierwsza lepsza napotkana kobieta, tylko chciałbyś aby ta dziewczyna była szczególna
 
Moje pytanie brzmi – czy zastanawiałeś się kiedyś jaka dokładnie powinna być? Jakie powinna wyglądać? Jakie powinna mieć cechy charakteru? Co powinna lubić? A może nawet w jakim języku powinna umieć rozmawiać? Zapisałeś to sobie gdzieś? Dlaczego nie?
 
Zdarzyła Ci się kiedyś taka sytuacja, że kiedy chciałeś sobie kupić coś nowego (samochód, buty, kurtkę, telefon itp.), to nagle dostrzegałeś, że takich samochodów jeździ bardzo dużo po ulicy lub też taki smartfon ma wielu ludzi dookoła
 
No właśnie! Tak działa Twój „twór siateczkowaty”, który jest odpowiedzialny za selekcjonowanie informacji dostarczanych Twojemu umysłowi… Mówiąc w skrócie – „To na czym się skupiasz, to dostrzegasz”. Proste, prawda?
 
 

3.Po co mi taka lista?

 

Wymarzona partnerka
 
Właśnie po to, abyś nakierunkował swój „twór siateczkowaty” w taki sposób aby kiedy dziewczyna spełniająca Twoje kryteria pojawi się na horyzoncie, od razu ją dostrzegł i mógł nawiązać z nią bliższe relacje. 
 
Mało tego, takie narzędzie jest bardzo pomocne już podczas samej rozmowy, ponieważ dzięki niemu jesteś w stanie bardzo szybko sprawdzić, czy dziewczyna ma cechy których szukasz u swojej potencjalnej partnerki, np. chciałbyś aby Twoja dziewczyna interesowała się Gwiezdnymi Wojnami, więc podczas rozmowy mówisz – „Uwielbiam Gwiezdne Wojny, moim ulubionym bohaterem jest Chewbacca, ponieważ ma zawsze najciekawsze dialogi, a jaki jest Twój ulubiony bohater?” Jeśli dziewczyna odpowie Ci, że nie interesują ją takie filmy, to już wiesz, że nie spełnia tego kryterium.
 
Chciałbym oczywiście żebyś zdał sobie sprawę, że nigdy nie znajdziesz dziewczyny, która spełnia wszystkie Twoje kryteria, ale nie przejmuj się – sztuka kompromisu też jest bardzo istotna. Ważne jest żebyś miał plan i wiedział czego oczekujesz od związków. Dzięki temu oszczędzisz sobie wielu nieudanych randek oraz wielokrotnie zwiększysz szansę na poznanie wymarzonej partnerki, czego Ci szczerze życzę!
 

Komentarze   

+2 # pool 2013-07-04 20:37
kazdy dzien bez miłości to dzień stracony:)
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

Relacje damsko-męskie krok po kroku. Jak poderwać kobietę?

Wszystkiego, co dotyczy kontaktów z kobietami możesz się nauczyć. Przez lata doświadczeń i studiowania najlepszych materiałów z zakresu psychologii, socjologii, uwodzenia, pua, pickup, podrywu, seksualności, relacji damsko-męskich.

Udało nam się stworzyć doskonały system komunikacji z kobietami. Jako pierwsi w kraju wydaliśmy szkolenie DVD na 10 płytach, pierwszą tak obszerną Księgę związków, podrywu i seksu. Jesteśmy jedyną szkołą uwodzenia, która uczy jak podrywać, jak zdobyć kobietę, jak poderwać dziewczynę, jak osiągnąć pewność siebie, jak poderwać koleżankę, jak pieścić kobietę, jak znaleźć sobie dziewczynę, jak zagadać na ulicy, jak poderwać dziewczynę w szkole, jak poderwać kobietę na ulicy, jak uwodzieć, jak pozbyć się strachu przed podejściem, jak nauczyć się uwodzenia, jak zdobyć pewność siebie, jak zdobyć pewność siebie zgodnie z etyką.

Zastanawiasz się jak poderwać nieznajomą kobietę? U nas znajdziesz najlepsze teksty na podryw, techniki uwodzenia, skuteczne metody uwodzenia, rozmaite kursy uwodzenia, materiały o podrywaniu, materiały o uwodzeniu, forum o uwodzeniu, książki o uwodzeniu. Na naszej stronie znajdziesz również przykłady podejścia do kobiet, techniki podrywu. Mamy materiały o tym - jak zdobyć pewność siebie, jak być pewnym siebie w każdej sytuacji, jak pocałować kobietę, jak pieścić kobietę, jak pieścić łechtaczkę kobiety, jak pieścić piersi, jak dotykać kobietę, jak przytulić kobietę, jak doprowadzić do seksu, jak zachowywać się w łóżku.

Jak uwieść kobietę?

Szkoła uwodzenia Perfect Dating prowadzi kursy uwodzenia bez manipulacji, NLP czy innych technik, które mogą kogoś skrzywdzić. My uczymy Cię - jak stworzyć silny charakter, jak zdobyć kobietę, jak podejść do kobiety, jak zainteresować sobą kobietę. Podstawą jest przede wszystkim Twoja osobowość, pewność siebie, silny charakter. Do tego dołóż sobie odpowiednią wiedzę na temat kobiet.... i sukces masz gwarantowany.

Czy uwodzenie jest trudne? Jak nauczyć się uwodzenia?

Na stronie znajdziesz opinie naszych kursantów uwodzenia, opinie o szkole Perfect Dating, którzy w 21 dni zmienili całkowicie swoje życie... Mają oni same pozytywne opinie na temat kursów i materiałów Pefect Dating, gdyż na każde nasze szkolenie, czy kurs DVD dajemy 110% procent gwarancji! Nauczysz się tutaj jak poderwać koleżankę, jak zdobyć numer do dziewczyny, jak napisać ciekawe smsy, jak napisać wiadomość do dziewczyny, jak podrywać na portalach randkowych, jak zadzwonić do dziewczyny, co powiedzieć na pierwszej randce? Jak zaprosić dziewcznę na randkę. Jeśli kiedykolwiek zastanawiałeś się jak myślą kobiety, czego potrzebują kobiety, co podoba się kobietom, na co lecą kobiety, co lubią kobiety - to właśnie tutaj jest miejsce, aby znaleźć odpowiedzi na te pytania!

Polityka prywatności i regulamin