Moje zakupy

x
Koszyk jest pusty

×

Uwaga

Musisz podać przynajmniej jeden adres email odbiorcy.

przyjacielZdarzało Ci się słyszeć z ust dziewczyny, która Ci się podobała magiczne i rozwiewające wszelakie nadzieje – „zostańmy przyjaciółmi”? Jeśli tak, to nie masz się czym przejmować, nie Ty jeden masz taki problem. Bardzo wielu mężczyzn na całym globie słyszy te nieszczęśliwe zdanie i potem zastanawia się co zrobiło nie tak. Czytaj dalej, a ten problem przestanie Cię już dotyczyć.

 

Kobiety postrzegają mnie jako przyjaciela!

 

Jest kilka bardzo ważnych rzeczy o których powinieneś pamiętać jeśli nie chcesz zostać potraktowany przez swoją wybrankę serca jako przyjaciel i tym samym zaprzepaścić cały trud jaki włożyłeś w całą tą relację.
 
 
przyjaciel

1.    Fizyczność

 

Jeśli chcesz aby kobieta traktowała Cię jako kogoś więcej niż tylko przyjaciela, to musisz pamiętać o tym, że samą rozmową nie wywołasz w niej poczucia miłości i chęci stworzenia z Tobą związku po grobową deskę. Musisz rozwijać pomiędzy wami fizyczność.
 
Jak chcesz pocałować dziewczynę jeśli przez trzy wasze ostatnie spotkania nie trzymałeś jej nawet za rękę? Nie musisz od razu rzucić się na nią i okazywać czułości jak Włosi. Zacznij od prostego podania ręki na przywitanie, potem możesz ją dotknąć gdy chcesz jej coś pokazać i tak krok po kroku budować pomiędzy wami napięcie seksualne, które doprowadzi do pocałunku, a potem dalej, w stronę związku.
 
 

2.    Tampon emocjonalny

 

przyjaciel

 

Jeśli chcesz być partnerem, a nie przyjacielem dla kobiety, która Ci się podoba, to pod żadnym pozorem nie możesz być jej „tamponem emocjonalnym”.
 
Nie możesz wysłuchiwać wszystkich jej problemów z troską w oczach – od tego są jej przyjaciółki. Ty również nie powinieneś się jej ze wszystkiego zwierzać. Oczywiście to nie znaczy, że nie możecie rozmawiać o waszych różnych problemach, ale zdecydowanie polecam tutaj zachowanie dużej dozy zdrowego rozsądku.
 

3.    Przestrzeń

 

Wiem, że jeśli dana dziewczyna bardzo Ci się podoba, to z pewnością chciałbyś spędzać z nią każdą wolną chwilę – tak właśnie robią przyjaciele, są dla siebie zawsze wszędzie i na każde zawołanie.

 

Musicie mieć oboje trochę wolnej od siebie przestrzeni. Poza tym warto, żeby Twoja potencjalna partnerka zobaczyła, że nie jest dla Ciebie całym światem, ponieważ masz strasznie ciekawe życie na które musisz poświęcić trochę czasu.
 
Pamiętaj, że kiedy wchodzisz z kobietą w związek, to tak naprawdę zapraszasz ja do dzielenia się z Tobą Twojego świata. Jeśli więc cały czas spędzacie razem, to co może być atrakcyjnego być atrakcyjnego w Twoim życiu, co przyciągnie Twoją potencjalną partnerkę do Ciebie.
 
 

4.    Zazdrość

 

przyjaciel

 

Zapomnij w ogóle o tej emocji. Jeśli nie jesteście jeszcze razem, a Ty już jesteś zazdrosny o to, ze ona spotyka się ze swoimi kolegami, to dajesz jej tylko świadectwo tego jak może wyglądać wasz związek, a uwierz mi, żadna kobieta nie lubi być kontrolowana i słyszeć co chwile wyrzutów od mężczyzny. Okaż jej trochę zaufania, a niezmiernie Ci to zaprocentuje w przyszłości.
 
Poza tym zazdrość to tak naprawdę okazywanie braku poczucia własnej wartości – dajesz do zrozumienia kobiecie, że jest ktoś lepszy, kto może Ci ją odbić…. A tak przecież nie jest, prawda?

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

Relacje damsko-męskie krok po kroku. Jak poderwać kobietę?

Wszystkiego, co dotyczy kontaktów z kobietami możesz się nauczyć. Przez lata doświadczeń i studiowania najlepszych materiałów z zakresu psychologii, socjologii, uwodzenia, pua, pickup, podrywu, seksualności, relacji damsko-męskich.

Udało nam się stworzyć doskonały system komunikacji z kobietami. Jako pierwsi w kraju wydaliśmy szkolenie DVD na 10 płytach, pierwszą tak obszerną Księgę związków, podrywu i seksu. Jesteśmy jedyną szkołą uwodzenia, która uczy jak podrywać, jak zdobyć kobietę, jak poderwać dziewczynę, jak osiągnąć pewność siebie, jak poderwać koleżankę, jak pieścić kobietę, jak znaleźć sobie dziewczynę, jak zagadać na ulicy, jak poderwać dziewczynę w szkole, jak poderwać kobietę na ulicy, jak uwodzieć, jak pozbyć się strachu przed podejściem, jak nauczyć się uwodzenia, jak zdobyć pewność siebie, jak zdobyć pewność siebie zgodnie z etyką.

Zastanawiasz się jak poderwać nieznajomą kobietę? U nas znajdziesz najlepsze teksty na podryw, techniki uwodzenia, skuteczne metody uwodzenia, rozmaite kursy uwodzenia, materiały o podrywaniu, materiały o uwodzeniu, forum o uwodzeniu, książki o uwodzeniu. Na naszej stronie znajdziesz również przykłady podejścia do kobiet, techniki podrywu. Mamy materiały o tym - jak zdobyć pewność siebie, jak być pewnym siebie w każdej sytuacji, jak pocałować kobietę, jak pieścić kobietę, jak pieścić łechtaczkę kobiety, jak pieścić piersi, jak dotykać kobietę, jak przytulić kobietę, jak doprowadzić do seksu, jak zachowywać się w łóżku.

Jak uwieść kobietę?

Szkoła uwodzenia Perfect Dating prowadzi kursy uwodzenia bez manipulacji, NLP czy innych technik, które mogą kogoś skrzywdzić. My uczymy Cię - jak stworzyć silny charakter, jak zdobyć kobietę, jak podejść do kobiety, jak zainteresować sobą kobietę. Podstawą jest przede wszystkim Twoja osobowość, pewność siebie, silny charakter. Do tego dołóż sobie odpowiednią wiedzę na temat kobiet.... i sukces masz gwarantowany.

Czy uwodzenie jest trudne? Jak nauczyć się uwodzenia?

Na stronie znajdziesz opinie naszych kursantów uwodzenia, opinie o szkole Perfect Dating, którzy w 21 dni zmienili całkowicie swoje życie... Mają oni same pozytywne opinie na temat kursów i materiałów Pefect Dating, gdyż na każde nasze szkolenie, czy kurs DVD dajemy 110% procent gwarancji! Nauczysz się tutaj jak poderwać koleżankę, jak zdobyć numer do dziewczyny, jak napisać ciekawe smsy, jak napisać wiadomość do dziewczyny, jak podrywać na portalach randkowych, jak zadzwonić do dziewczyny, co powiedzieć na pierwszej randce? Jak zaprosić dziewcznę na randkę. Jeśli kiedykolwiek zastanawiałeś się jak myślą kobiety, czego potrzebują kobiety, co podoba się kobietom, na co lecą kobiety, co lubią kobiety - to właśnie tutaj jest miejsce, aby znaleźć odpowiedzi na te pytania!

Polityka prywatności i regulamin