Moje zakupy

x
Koszyk jest pusty

×

Uwaga

Musisz podać przynajmniej jeden adres email odbiorcy.

Perfect DatingSiedzisz już w świecie uwodzicieli od dłuższego czasu? Przeczytałeś oraz obejrzałeś ogrom materiałów, a mimo to dalej jesteś samotny? Dalej nie potrafisz podejść do nieznajomej dziewczyny i rozpocząć z nią rozmowy? Dalej nie masz kochanek o których skrycie marzyłeś gdy zaczynałeś swoją przygodę ze światem uwodzenia? W takim razie ten artykuł jest dla Ciebie!

 


Dlaczego dalej nie umiem uwodzić?

p


Sztuka uwodzenia staje się z każdym miesiącem coraz bardziej popularnym tematem. Gdy sam zaczynałem z nią swoją przygodę to na polskim rynku oprócz naszej było zaledwie kilka szkół uwodzenia, a materiały do nauki praktycznie nie istniały. Dzisiaj jest tego taki ogrom, że czasami ciężko się w tym wszystkim po prostu połapać.


Wielu mężczyzn pragnie w końcu wkroczyć do świata w którym kobiety nie są tylko ulotnymi fantazjami, a jak najbardziej realnymi bytami z którymi są w stanie nawiązywać interakcje, więc zaczynają przyswajać nowe informacje wierząc mocno w to, że sami staną się uwodzicielami… Mijają kolejne miesiące, a w ich życiu nic się nie zmienia. Czy też należysz do grona takich mężczyzn? Zastanawiasz się dlaczego tak się dzieje? Oto odpowiedź:


1.    Od przybytku jednak głowa boli.

Perfect Dating


Z ilu szkół uwodzenia czerpiesz swoją wiedzę? Jeśli z więcej niż dwóch, to z pewnością masz mętlik w głowie i nie jest to wcale nic dziwnego! Skoro znasz aż np. dziewięć technik na to jak podejść do dziewczyny, to skąd będziesz wiedział która z nich jest skuteczna i którą zastosować w danym momencie. Dlatego wybierz MAKSYMALNIE dwie szkoły z których wiedzy będziesz korzystał. Oczywiście jak najbardziej chciałbym aby jedną z nich był Perfect Dating, ale jeśli tak się nie stanie to trudno – zdajemy sobie sprawę, że nie trafimy do wszystkich z naszą formą przekazu.


Oczywiście jeśli okaże się, ze to co prezentuje dana szkoła nie ma najmniejszego odzwierciedlenia w praktyce, to ją zmień na inną ale postaraj się aby zawsze były to maksymalnie dwie. Dzięki temu unikniesz kłopotliwego przeładowania wiedzą, które bardzo często prowadzi do braku progresu w Twoich umiejętnościach z zakresu uwodzenia.

Nie potrafisz nauczyć się uwodzenia? Z chęcią Ci pomożemy! Wszystko co potrzebujesz znajdziesz TUTAJ!


2.    Na papierze jest każdy mocny.

Perfect Dating


Nawet najwspanialej zapowiadające się techniki uwodzenia będą niewiele warte jeśli pozostaną tylko na papierze. Jeśli chcesz cokolwiek zmienić w swoim życiu na lepsze, to musisz zacząć wprowadzać zdobytą wiedzę w PRAKTYKĘ. Wiem, że łatwiej powiedzieć niż zrobić, ale niestety taka jest smutna prawda.


Trzeba robić to z głową – skoro nie umiesz podejść do nieznajomej kobiety, to po co czytasz i ćwiczysz materiały odnośnie brania numeru telefonu? KAŻDĄ zdobytą wiedzę OD RAZU testuj w praktyce i dopiero gdy uznasz, że osiągnąłeś już satysfakcjonujący Cię poziom możesz przejść dalej. Inny scenariusz nie ma sensu, ponieważ polega tylko i wyłącznie na oszukiwaniu samego siebie, a przecież chyba nie  to Ci chodzi, prawda?


3.    Porównuj się tylko z samym sobą.

Perfect Dating


Zniechęcasz się do działania, ponieważ inni radzą sobie z kobietami o wiele lepiej niż Ty, a Twój progres jest według Ciebie całkowicie znikomy? BŁĄD! Widzisz ich w danym etapie kiedy już sobie radzą, ale nie wiesz jaką drogę musieli pokonać aby dojść do tego momentu. Nie wiesz czy nie mieli sprzyjających warunków w dzieciństwie, które umożliwiły im lepsze kontakty z kobietami w późniejszym życiu. Nie wiesz czy nie byli już na jakimś szkoleniu uwodzenia gdzie mieli możliwość otrzymania profesjonalnej pomocy, która wiele zmieniła w ich życiu… Bardzo wielu rzeczy nie wiesz.


Nikt za Ciebie nie przeżyje pierwszego pocałunku, seksu i oświadczyn, więc porównywanie się do innych jest co najmniej pozbawione większego sensu.


Zrozum, uwodzenie to sztuka, której każdy może się spokojnie nauczyć tylko trzeba podejść do tematu z głową!


Powodzenia!

Nie potrafisz nauczyć się uwodzenia? Z chęcią Ci pomożemy! Wszystko co potrzebujesz znajdziesz TUTAJ!

 

 

 

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

Relacje damsko-męskie krok po kroku. Jak poderwać kobietę?

Wszystkiego, co dotyczy kontaktów z kobietami możesz się nauczyć. Przez lata doświadczeń i studiowania najlepszych materiałów z zakresu psychologii, socjologii, uwodzenia, pua, pickup, podrywu, seksualności, relacji damsko-męskich.

Udało nam się stworzyć doskonały system komunikacji z kobietami. Jako pierwsi w kraju wydaliśmy szkolenie DVD na 10 płytach, pierwszą tak obszerną Księgę związków, podrywu i seksu. Jesteśmy jedyną szkołą uwodzenia, która uczy jak podrywać, jak zdobyć kobietę, jak poderwać dziewczynę, jak osiągnąć pewność siebie, jak poderwać koleżankę, jak pieścić kobietę, jak znaleźć sobie dziewczynę, jak zagadać na ulicy, jak poderwać dziewczynę w szkole, jak poderwać kobietę na ulicy, jak uwodzieć, jak pozbyć się strachu przed podejściem, jak nauczyć się uwodzenia, jak zdobyć pewność siebie, jak zdobyć pewność siebie zgodnie z etyką.

Zastanawiasz się jak poderwać nieznajomą kobietę? U nas znajdziesz najlepsze teksty na podryw, techniki uwodzenia, skuteczne metody uwodzenia, rozmaite kursy uwodzenia, materiały o podrywaniu, materiały o uwodzeniu, forum o uwodzeniu, książki o uwodzeniu. Na naszej stronie znajdziesz również przykłady podejścia do kobiet, techniki podrywu. Mamy materiały o tym - jak zdobyć pewność siebie, jak być pewnym siebie w każdej sytuacji, jak pocałować kobietę, jak pieścić kobietę, jak pieścić łechtaczkę kobiety, jak pieścić piersi, jak dotykać kobietę, jak przytulić kobietę, jak doprowadzić do seksu, jak zachowywać się w łóżku.

Jak uwieść kobietę?

Szkoła uwodzenia Perfect Dating prowadzi kursy uwodzenia bez manipulacji, NLP czy innych technik, które mogą kogoś skrzywdzić. My uczymy Cię - jak stworzyć silny charakter, jak zdobyć kobietę, jak podejść do kobiety, jak zainteresować sobą kobietę. Podstawą jest przede wszystkim Twoja osobowość, pewność siebie, silny charakter. Do tego dołóż sobie odpowiednią wiedzę na temat kobiet.... i sukces masz gwarantowany.

Czy uwodzenie jest trudne? Jak nauczyć się uwodzenia?

Na stronie znajdziesz opinie naszych kursantów uwodzenia, opinie o szkole Perfect Dating, którzy w 21 dni zmienili całkowicie swoje życie... Mają oni same pozytywne opinie na temat kursów i materiałów Pefect Dating, gdyż na każde nasze szkolenie, czy kurs DVD dajemy 110% procent gwarancji! Nauczysz się tutaj jak poderwać koleżankę, jak zdobyć numer do dziewczyny, jak napisać ciekawe smsy, jak napisać wiadomość do dziewczyny, jak podrywać na portalach randkowych, jak zadzwonić do dziewczyny, co powiedzieć na pierwszej randce? Jak zaprosić dziewcznę na randkę. Jeśli kiedykolwiek zastanawiałeś się jak myślą kobiety, czego potrzebują kobiety, co podoba się kobietom, na co lecą kobiety, co lubią kobiety - to właśnie tutaj jest miejsce, aby znaleźć odpowiedzi na te pytania!

Polityka prywatności i regulamin