Moje zakupy

x
Koszyk jest pusty

Perfect DatingW trakcie prowadzonych przeze mnie szkoleń usłyszałem wiele niezmiernie ciekawych przekonań na temat kobiet ze strony moich kursantów, które nijak mają się do rzeczywistości. Nie są oni w tych przemyśleniach wcale odosobnieni, ponieważ podobne stwierdzenia słyszałem wielokrotnie w trakcie różnych spotkań towarzyskich. Dlatego dzisiaj chcę ci zdradzić 3 prawdy o kobietach, których z pewnością nie dowiedziałeś się od rodziców… Zainteresowany?

 


Techniki podrywu: 3 prawdy o kobietach, których nie dowiedziałeś się od rodziców.

dwa


„Wszystkie laski lecą na kasę”, „z kobietą nie da się dogadać”, „dlaczego moje komplementy na nie nie działają?”, „kobiety nigdy nie wiedzą czego chcą”, „tylko by się kłóciły”… - już nawet nie pamiętam ile razy słyszałem tego typu sformułowania na przestrzeni lat z ust różnych mężczyzn z którymi miałem przyjemność porozmawiać w trakcie szkolenia lub też w czysto towarzyskich konwersacjach.


Kobiety są inne. Nie tylko w sensie fizycznym (co mam nadzieję, że jest dla ciebie faktem oczywistym), ale przede wszystkim psychicznym oraz psychologicznym. Inne wcale nie oznacza, że gorsze czy słabsze. Po prostu inne. Ja osobiście odnajduję piękno w tej inności i ogromne pole do popisu, ale niestety większość mężczyzn dostrzega same trudności… A wszystko wynika z braku zrozumienia psychiki kobiet. A Ty? Jak dobrze rozumiesz kobiece spojrzenie na świat i wynikające z tego faktu zachowania?


Dzisiaj chciałbym zdradzić ci 3 bardzo interesujące fakty, które pomogą ci lepiej odnaleźć się w świecie kobiet. Zainteresowany? W takim razie czytaj dalej!


1.    Kobiety kierują się w życiu głównie emocjami

Perfect Dating


To jest prawda, której większość mężczyzn kompletnie nie rozumie próbując ogarnąć kobiece zachowania przy pomocy swojego logicznego umysłu. Możesz to łatwo dostrzec przyglądając się dziełom popkultury (które są tworzone głównie w odpowiedzi na popyt, a nie wyniosłe pobudki artystyczne większości twórców) skierowanym do płci pięknej takim jak filmy romantyczne, harlequiny czy też seriale brazylijskie. Mało który mężczyzna jest zwolennikiem tego typu twórczości, a kobiety bardzo je lubią. Dlaczego? Ponieważ fabuła schodzi tutaj na drugi plan i ustępuje tutaj zawiłym relacjom emocjonalnym pomiędzy bohaterami.


Skuteczny sposób na uwodzenie? Umiejętne wzbudzenie odpowiednich emocji w kobiecie. Tylko tyle i aż tyle. Zamiast skupiać się na tym aby wymienić jej wszystkie swoje niesamowite osiągnięcia życiowe postaraj się aby poczuła się… inaczej niż zwykle.


Chcesz więcej informacji na temat relacji damsko-męskich? TUTAJ je znajdziesz!


2.    Kto ma podejmować decyzje?

Perfect Dating


„Kochanie, a co chciałabyś dzisiaj robić?” – to chyba jeden z najskuteczniejszych zabójców atrakcyjności u mężczyzn. Kobiety nie cierpią podejmować decyzji i myśleć o ich konsekwencjach. Popatrz ile statystyczna kobieta poświęca czasu na przymierzenia i kupowanie ubrań. Wiem, że wydaje się to mocno uproszczone, ale chciałbym abyś zrozumiał, że kobiety oczekują od mężczyzn aby ci byli je w stanie PROWADZIĆ, tzn. nie pytali się m.in. co chcą robić tego wieczora tylko sami wyszli z inicjatywą. Jeśli im się ona nie spodoba, to oczywiście odmówią, ale ważne aby miały ten wybór.


No ale przecież kobiety często mówią, że chcą chłopaka, który będzie im podporządkowany, czyt. będzie pantoflem, więc coś się nie zgadza! Masz rację mając takie wątpliwości, ale pomyśl – ile kobiet jest z takim właśnie facetem?

Jeśli dobrze się przyjrzysz, to z pewnością zauważysz, że tego typu związki należą do zdecydowanej mniejszości, a ile nawet nie są marginalne. Kobiety potrzebują prawdziwego mężczyznę, a nie dziecka trzymającego się kurczowo ich spódnicy, nawet jeśli czasami mówią inaczej


Naucz się podejmować decyzje, inaczej możesz długo pozostać singlem….


3.    Ja mówię co myślę, a ty?

Perfect Dating


Dla kobiet proces komunikacji jest o wiele bardziej istotny niż dla mężczyzn. Chcesz na to dowód? Otóż zostało już naukowo udowodnione, że kobiety używają w trakcie rozmowy obu półkul swojego mózgu podczas gdy mężczyzna wyłącznie fragmentu lewej. Co to oznacza? Otóż faceci zazwyczaj mówią to co myślą, podczas gdy kobiety komunikują się w bardziej wysublimowany sposób i często szukają „drugiego dna w wypowiedzi”. Dlatego bardzo często dochodzi do nieporozumień – my nie rozumiemy do końca o co im chodzi, a kobiety doszukują się głębszego sensu w naszych wypowiedziach nie wierząc, że to wszystko co mamy do przekazania.


Jak to zmienić? Jak nauczyć się rozmawiać z kobietami? To już temat na zupełnie inny artykuł.


Mam nadzieję, że te trzy proste prawdy pozwoliły ci lepiej zrozumieć meandry relacji damsko – męskich. Jeśli masz jakieś pytania to pisz śmiało na Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. albo zostaw komentarz pod tym artykułem.
Tymczasem życzę ci samych sukcesów!


autor: Krzysztof Król


Chcesz więcej informacji na temat relacji damsko-męskich? TUTAJ je znajdziesz!

 

 

 

 

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

Relacje damsko-męskie krok po kroku. Jak poderwać kobietę?

Wszystkiego, co dotyczy kontaktów z kobietami możesz się nauczyć. Przez lata doświadczeń i studiowania najlepszych materiałów z zakresu psychologii, socjologii, uwodzenia, pua, pickup, podrywu, seksualności, relacji damsko-męskich.

Udało nam się stworzyć doskonały system komunikacji z kobietami. Jako pierwsi w kraju wydaliśmy szkolenie DVD na 10 płytach, pierwszą tak obszerną Księgę związków, podrywu i seksu. Jesteśmy jedyną szkołą uwodzenia, która uczy jak podrywać, jak zdobyć kobietę, jak poderwać dziewczynę, jak osiągnąć pewność siebie, jak poderwać koleżankę, jak pieścić kobietę, jak znaleźć sobie dziewczynę, jak zagadać na ulicy, jak poderwać dziewczynę w szkole, jak poderwać kobietę na ulicy, jak uwodzieć, jak pozbyć się strachu przed podejściem, jak nauczyć się uwodzenia, jak zdobyć pewność siebie, jak zdobyć pewność siebie zgodnie z etyką.

Zastanawiasz się jak poderwać nieznajomą kobietę? U nas znajdziesz najlepsze teksty na podryw, techniki uwodzenia, skuteczne metody uwodzenia, rozmaite kursy uwodzenia, materiały o podrywaniu, materiały o uwodzeniu, forum o uwodzeniu, książki o uwodzeniu. Na naszej stronie znajdziesz również przykłady podejścia do kobiet, techniki podrywu. Mamy materiały o tym - jak zdobyć pewność siebie, jak być pewnym siebie w każdej sytuacji, jak pocałować kobietę, jak pieścić kobietę, jak pieścić łechtaczkę kobiety, jak pieścić piersi, jak dotykać kobietę, jak przytulić kobietę, jak doprowadzić do seksu, jak zachowywać się w łóżku.

Jak uwieść kobietę?

Szkoła uwodzenia Perfect Dating prowadzi kursy uwodzenia bez manipulacji, NLP czy innych technik, które mogą kogoś skrzywdzić. My uczymy Cię - jak stworzyć silny charakter, jak zdobyć kobietę, jak podejść do kobiety, jak zainteresować sobą kobietę. Podstawą jest przede wszystkim Twoja osobowość, pewność siebie, silny charakter. Do tego dołóż sobie odpowiednią wiedzę na temat kobiet.... i sukces masz gwarantowany.

Czy uwodzenie jest trudne? Jak nauczyć się uwodzenia?

Na stronie znajdziesz opinie naszych kursantów uwodzenia, opinie o szkole Perfect Dating, którzy w 21 dni zmienili całkowicie swoje życie... Mają oni same pozytywne opinie na temat kursów i materiałów Pefect Dating, gdyż na każde nasze szkolenie, czy kurs DVD dajemy 110% procent gwarancji! Nauczysz się tutaj jak poderwać koleżankę, jak zdobyć numer do dziewczyny, jak napisać ciekawe smsy, jak napisać wiadomość do dziewczyny, jak podrywać na portalach randkowych, jak zadzwonić do dziewczyny, co powiedzieć na pierwszej randce? Jak zaprosić dziewcznę na randkę. Jeśli kiedykolwiek zastanawiałeś się jak myślą kobiety, czego potrzebują kobiety, co podoba się kobietom, na co lecą kobiety, co lubią kobiety - to właśnie tutaj jest miejsce, aby znaleźć odpowiedzi na te pytania!

Polityka prywatności i regulamin