Moje zakupy

x
Koszyk jest pusty

×

Uwaga

Musisz podać przynajmniej jeden adres email odbiorcy.

Przyciągnij, odepchnij, zaczarujJak bardzo szczęśliwym facetem byłbyś, gdybyś dowiedział się, że istnieją tajemnicze narzędzia, dzięki którym każda kobieta na Twoim punkcie zwariuje? Zaraz dowiesz się jak wyrównać szanse w każdej interakcji z kobietą, by móc startować jak równy z równy.

Przyciągnij, odepchnij, zaczaruj

Od zarania dziejów kształtowano w nas taki sposób myślenia, jakoby to, że rozmawiasz z kobietą, ma być dla Ciebie samo w sobie zaszczytem. Jednak gdy zaczniesz sobie zadawać pewne pytania i gdy spojrzysz na statystyki wg których więcej jest na świecie kobiet niż mężczyzn – nagle ten cały model przestanie mieć jakikolwiek sens. Bo role zaczęły się odwracać. Jednak zanim nastąpią radykalne zmiany musi sporo wody upłynąć. Co teraz możesz zrobić? Możesz dać jej tak silną dawkę emocji, że jak już Cię pozna, to nigdy nie będzie chciała nikogo innego. Czy to wymaga posiadania sekretnych magicznych umiejętności i zapasu eliksirów many? Otóż nie, to wszystko jest zdecydowanie prostsze niż Ci się wydaje. 

Przyciągnij, odepchnij, zaczaruj
 

Dobry przykład

Najlepiej uczymy się, gdy popieramy pewne tezy przykładami. Wyobraź sobie teraz dziecko. Małą 5 letnią dziewczynkę. Ubraną w sukienkę w grochy i zabawne buciki. Za każdym razem, gdy będzie się dobrze zachowywać dajesz jej cukierka. Mała 5 letnia Gosia szybko zauważa co się święci i stara się być coraz lepsza i lepsza, oczekując tej samej nagrody lub większej. Ty jednak w pewnym momencie przestajesz zauważać jej starania. Mała niewiasta myśli sobie: „postaram się bardziej, wtedy na pewno dostanę cukierasa”. Zaczyna Ci śpiewać serenady, recytować wiersze i jeszcze inne czary, których nauczyła się w przedszkolu. Widząc brak rezultatów zaczyna Ci mówić zdrobniale, a Ty nagle dajesz jej cukierka. Ona ucieszyła się ogromnie. Teraz już wie, że jak nie dostaje słodyczy, to musi starać się bardziej i bardziej.
 
Mała 5 letnia Gośka cały czas była trzymana w niepewności. Nie wiedziała czy już Ci się znudziła, czy robi coś źle, wreszcie co się stało, że było tak fajnie, a jest tak kiepsko. Zauważ pewną rzecz – mała dziewczynka myślała cały czas o Tobie. Co ciekawsze, calutki czas zastanawiała się, co może zrobić, aby złapać u Ciebie kolejnego plusa. Dodatkowym bonusem jest to, że ona wie, że u Ciebie nie ma nic za darmo i na wszystko trzeba sobie zapracować.

Przyciągnij, odepchnij, zaczaruj
 

Teraz lekcja

Jak to się ma do relacji z dorosłymi kobietami? Siedzisz sobie z dziewczyną na ławce, rozmawiacie już namiętnie chyba ze 45 min – zaczynasz przybliżać swoje usta do jej ust, widzisz, że ją to niesamowicie wciąga … i w tym momencie na chwilę się odwracasz. Mija kilka sekund i zaczynasz wykonywać ten sam proces, tym razem znajdując jakiś paproch w jej włosach. Wreszcie jednak idziesz po pocałunek. I nie jest to byle jaki pocałunek, bo pełen emocji, energii, Twojego i jej szczęścia.

Jak kobiety to wykorzystują? Przede wszystkim musimy sobie uświadomić, że sposób ten jest w ogóle zaczerpnięty z podświadomego, a czasami nawet świadomego zachowania kobiet. Czy któremuś z Was kiedykolwiek zdarzyło się np. czekać na dziewczynę dłużej niż powinniście? Czy jakakolwiek dziewczyna zaczynała z Wami bardzo ochoczo rozmowę, po czym po pewnej chwili przestawała się interesować rozmówcą, a patrzyła w telefon?

Przyciągnij, odepchnij, zaczaruj

Wszystko to bazuje na jednej podstawowej zasadzie, którą się kierujemy. Bardziej podoba nam się to, co trudniej dostępne. A jeżeli nie masz ani przez sekundę 100% pewności, czy jej tak naprawdę zależy, to wiesz że skoczyłbyś za nią w ogień.
 
 
Teraz już wiesz, dlaczego należy czynić każdą interakcję z kobietą wyjątkową. Jeśli chcesz szczęścia dla siebie i dla niej, daj jej odczuć pasję i pożądanie. Niech Wasze serca zapłoną, i niech nic w Waszej relacji nie będzie przewidywalne oprócz tego, kto gotuje obiady i zmywa naczynia. ;)

Autor: Dawid Duda

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

Relacje damsko-męskie krok po kroku. Jak poderwać kobietę?

Wszystkiego, co dotyczy kontaktów z kobietami możesz się nauczyć. Przez lata doświadczeń i studiowania najlepszych materiałów z zakresu psychologii, socjologii, uwodzenia, pua, pickup, podrywu, seksualności, relacji damsko-męskich.

Udało nam się stworzyć doskonały system komunikacji z kobietami. Jako pierwsi w kraju wydaliśmy szkolenie DVD na 10 płytach, pierwszą tak obszerną Księgę związków, podrywu i seksu. Jesteśmy jedyną szkołą uwodzenia, która uczy jak podrywać, jak zdobyć kobietę, jak poderwać dziewczynę, jak osiągnąć pewność siebie, jak poderwać koleżankę, jak pieścić kobietę, jak znaleźć sobie dziewczynę, jak zagadać na ulicy, jak poderwać dziewczynę w szkole, jak poderwać kobietę na ulicy, jak uwodzieć, jak pozbyć się strachu przed podejściem, jak nauczyć się uwodzenia, jak zdobyć pewność siebie, jak zdobyć pewność siebie zgodnie z etyką.

Zastanawiasz się jak poderwać nieznajomą kobietę? U nas znajdziesz najlepsze teksty na podryw, techniki uwodzenia, skuteczne metody uwodzenia, rozmaite kursy uwodzenia, materiały o podrywaniu, materiały o uwodzeniu, forum o uwodzeniu, książki o uwodzeniu. Na naszej stronie znajdziesz również przykłady podejścia do kobiet, techniki podrywu. Mamy materiały o tym - jak zdobyć pewność siebie, jak być pewnym siebie w każdej sytuacji, jak pocałować kobietę, jak pieścić kobietę, jak pieścić łechtaczkę kobiety, jak pieścić piersi, jak dotykać kobietę, jak przytulić kobietę, jak doprowadzić do seksu, jak zachowywać się w łóżku.

Jak uwieść kobietę?

Szkoła uwodzenia Perfect Dating prowadzi kursy uwodzenia bez manipulacji, NLP czy innych technik, które mogą kogoś skrzywdzić. My uczymy Cię - jak stworzyć silny charakter, jak zdobyć kobietę, jak podejść do kobiety, jak zainteresować sobą kobietę. Podstawą jest przede wszystkim Twoja osobowość, pewność siebie, silny charakter. Do tego dołóż sobie odpowiednią wiedzę na temat kobiet.... i sukces masz gwarantowany.

Czy uwodzenie jest trudne? Jak nauczyć się uwodzenia?

Na stronie znajdziesz opinie naszych kursantów uwodzenia, opinie o szkole Perfect Dating, którzy w 21 dni zmienili całkowicie swoje życie... Mają oni same pozytywne opinie na temat kursów i materiałów Pefect Dating, gdyż na każde nasze szkolenie, czy kurs DVD dajemy 110% procent gwarancji! Nauczysz się tutaj jak poderwać koleżankę, jak zdobyć numer do dziewczyny, jak napisać ciekawe smsy, jak napisać wiadomość do dziewczyny, jak podrywać na portalach randkowych, jak zadzwonić do dziewczyny, co powiedzieć na pierwszej randce? Jak zaprosić dziewcznę na randkę. Jeśli kiedykolwiek zastanawiałeś się jak myślą kobiety, czego potrzebują kobiety, co podoba się kobietom, na co lecą kobiety, co lubią kobiety - to właśnie tutaj jest miejsce, aby znaleźć odpowiedzi na te pytania!

Polityka prywatności i regulamin