Moje zakupy

x
Koszyk jest pusty

×

Uwaga

Musisz podać przynajmniej jeden adres email odbiorcy.

Najczęściej popełniane błędy

Dziewczynę z którą możesz stworzyć związek możesz poznać w przeróżny sposób – przez Internet, znajomych, na imprezie czy też po prostu podchodząc do niej na ulicy i zaczynając z nią rozmowę. Oczywiście ogromna większość mężczyzn nie tylko u nas w kraju, ale i na całym świecie poznaje swoje przyszłe partnerki poprzez znajomych, co z racji ograniczonej ilości znajomych nie jest najbardziej optymalnym rozwiązaniem. Czasami widzisz na ulicy ładną dziewczynę i chciałbyś ją bliżej poznać. Jakie są najczęściej popełniane błędy przy podchodzeniu do kobiet? Zapraszam do lektury.
 

Uwodzenie kobiet – najczęściej popełniane błędy przy podchodzeniu do kobiet

Najczęściej popełniane błędy 

 
Nie twierdzę, że poznawanie swojej potencjalnej dziewczyny przez znajomych jest złe, ale ma ono swoje istotne wady. Po pierwsze bardzo zawężasz sobie krąg poszukiwań – no bo ile tak naprawdę fajnych koleżanek z którymi  chciałbyś nawiązać bliższą znajomość mają Twoi znajomi. Po drugie w razie gdyby wam nie wyszło, to Twoje relacje z ludźmi którzy Cię z nią zapoznali mogą znacząco ucierpieć. 
 
Z pewnością zgodzisz się ze mną, że niejednokrotnie mijałeś na ulicy, w klubie czy też galerii handlowej dziewczynę, która po prostu „wpadła Ci w oko” i z którą naprawdę bardzo chętnie nawiązałbyś bliższą znajomość, która mogłaby się nawet w niedalekiej przyszłości przerodzić w coś więcej. 
 
O strachu przed podchodzeniem  i sposobami na poradzenie sobie z nim możesz poczytać w innych artykułach na naszej stronie, więc jeśli rozpoczęcie rozmowy z obcą kobietą wydaje Ci się być kompletnie poza zasięgiem Twoich możliwości, to bardzo gorąco zachęcam Cię do zapoznania się z materiałami na naszej stronie, ponieważ to nie jest artykuł poświęcony właśnie temu zagadnieniu. 
 
Nie jest to wcale tak trudna kwestia jak mogłoby Ci się wydawać, ale mimo wszystko należy wystrzegać się kilku błędów o których chciałbym Ci napisać poniżej. Aby nie przedłużać, startujemy.
 
 

1.Nastawienie

 

Najczęściej popełniane błędy

 

 

Twoje nastawienie to bardzo istotna kwestia w momencie kiedy chcesz zacząć rozmawiać z kobietą, która Ci się podoba. Jeśli dzisiaj masz „najgłębszego doła w swoim życiu”, to moja rada brzmi – lepiej sobie odpuść podrywanie w ten dzień i pomyśl w jaki sposób możesz poprawić swój nastrój, ponieważ nie masz co liczyć na zbytnie sukcesy w tej kwestii.
 
Twoje samopoczucie bezpośrednio przekłada się na Twoją mowę ciała, mimikę twarzy oraz ton głosu, a wszystkie te kwestie mają bardzo ważne znaczenie przy rozmawianiu z kobietą. Jeśli dzisiaj czujesz się tak jakby świat miał się za chwilę skończyć, to z pewnością uśmiech nie jest widoczny na Twojej twarzy, a mowa ciała zdecydowanie informuje „zostaw mnie w spokoju”. Mówiąc nawet najciekawszy tekst i próbując najciekawszych tematów do rozmowy jakie tylko są Ci w stanie przyjść do głowy raczej i tak nie pogadasz z tą dziewczyną dłużej niż kilka chwil podczas których najprawdopodobniej będziesz miał okazję przekonać się w jaki sposób ta dziewczyna będzie starała się Cię spławić. 
 
Humor to rzecz, którą możesz bardzo łatwo zmienić, więc przed jakimkolwiek wyjściem na miasto polecam Ci nad nim popracować. Jest naprawdę wiele sposobów jak możesz tego dokonać, a kilka sugestii na ten temat możesz znaleźć również na naszej stronie.
 

2.Zachodzenie od tyłu.

 

Najczęściej popełniane błędy

 

 

To chyba najczęściej popełniany przez mężczyzn błąd jeśli chodzi o podchodzenie do nieznajomych kobiet. Wielokrotnie miałem okazję zaobserwować jak w początkowych minutach części praktycznej naszego szkolenie kursant szedł za jakąś dziewczyną i będąc jakieś dwadzieścia, trzydzieści centymetrów za nią starał się zacząć z nią rozmowę po czym dziwił się, że dziewczyna nie przejawia nawet najmniejszej ochoty na kontynuowanie tej konwersacji. Mówiąc krótko – po prostu ją przestraszył. 
 
Pomyśl – jakbyś zareagował gdyby ktoś zaszedł Cię od tyłu i znienacka zaczął coś do Ciebie mówić? Jeśli trenujesz sztuki walki, to istnieje bardzo duże prawdopodobieństwo, że po prostu zastosowałbyś na tej osobie jakiś wyuczony chwyt, który sprawiłby, że Twój potencjalny rozmówca po chwili wylądowałby na ziemi w całkiem niekonwencjonalnej pozie….
 
Jeśli chcesz zacząć rozmowę z dziewczyną, która zmierza w tym samym kierunku co Ty, to najpierw ją wyprzedź, a dopiero potem zacznij z nią rozmawiać. Zobaczysz jak odmienne da Ci to rezultaty.
 
 
 

3.Przepraszam, że żyję.

 

Najczęściej popełniane błędy

 

Kiedy już podejdziesz i zaczniesz rozmowę, to nie musisz przepraszać za to, że żyjesz ani tłumaczyć się z faktu rozpoczęcia z nią rozmowy. To przecież nic złego – nie chcesz od niej pieniędzy ani nie proponujesz jej żadnego sponsoringu (przynajmniej mam taką nadzieję) – po prostu chcesz z nią chwilę porozmawiać aby przekonać się czy jest tak interesująca jak Ci się wydaje, a to przecież nic złego.
 
Jesteś również z pewnością wartościowym mężczyzną, ma naprawdę sporo do zaoferowania tej kobiecie (wcale nie chodzi mi tutaj o kwestię finansowe), więc nie ma najmniejszej potrzeby abyś starał się „kupić” jej uwagę lawiną niepotrzebnych komplementów pod jej adresem. Mówiąc jaka to ona jest piękna i cudowna jedynie utwierdzasz ją w przekonaniu, że jesteś kolejnym facetem, który niepotrzebnie marnuje jej cenny czas. Pokaż, że jest inaczej.
 
To najważniejsze błędy, które skutecznie uniemożliwią Ci poznanie kobiety na ulicy. Oczywiście możesz ich popełnić znacznie więcej  i kiedyś jeszcze Ci o tym napisze, a tymczasem  ruszaj w miasto (czy też wieś) poznać kobietę swoich marzeń!
 
Autor: Jan Gajos
 
 
 

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

Relacje damsko-męskie krok po kroku. Jak poderwać kobietę?

Wszystkiego, co dotyczy kontaktów z kobietami możesz się nauczyć. Przez lata doświadczeń i studiowania najlepszych materiałów z zakresu psychologii, socjologii, uwodzenia, pua, pickup, podrywu, seksualności, relacji damsko-męskich.

Udało nam się stworzyć doskonały system komunikacji z kobietami. Jako pierwsi w kraju wydaliśmy szkolenie DVD na 10 płytach, pierwszą tak obszerną Księgę związków, podrywu i seksu. Jesteśmy jedyną szkołą uwodzenia, która uczy jak podrywać, jak zdobyć kobietę, jak poderwać dziewczynę, jak osiągnąć pewność siebie, jak poderwać koleżankę, jak pieścić kobietę, jak znaleźć sobie dziewczynę, jak zagadać na ulicy, jak poderwać dziewczynę w szkole, jak poderwać kobietę na ulicy, jak uwodzieć, jak pozbyć się strachu przed podejściem, jak nauczyć się uwodzenia, jak zdobyć pewność siebie, jak zdobyć pewność siebie zgodnie z etyką.

Zastanawiasz się jak poderwać nieznajomą kobietę? U nas znajdziesz najlepsze teksty na podryw, techniki uwodzenia, skuteczne metody uwodzenia, rozmaite kursy uwodzenia, materiały o podrywaniu, materiały o uwodzeniu, forum o uwodzeniu, książki o uwodzeniu. Na naszej stronie znajdziesz również przykłady podejścia do kobiet, techniki podrywu. Mamy materiały o tym - jak zdobyć pewność siebie, jak być pewnym siebie w każdej sytuacji, jak pocałować kobietę, jak pieścić kobietę, jak pieścić łechtaczkę kobiety, jak pieścić piersi, jak dotykać kobietę, jak przytulić kobietę, jak doprowadzić do seksu, jak zachowywać się w łóżku.

Jak uwieść kobietę?

Szkoła uwodzenia Perfect Dating prowadzi kursy uwodzenia bez manipulacji, NLP czy innych technik, które mogą kogoś skrzywdzić. My uczymy Cię - jak stworzyć silny charakter, jak zdobyć kobietę, jak podejść do kobiety, jak zainteresować sobą kobietę. Podstawą jest przede wszystkim Twoja osobowość, pewność siebie, silny charakter. Do tego dołóż sobie odpowiednią wiedzę na temat kobiet.... i sukces masz gwarantowany.

Czy uwodzenie jest trudne? Jak nauczyć się uwodzenia?

Na stronie znajdziesz opinie naszych kursantów uwodzenia, opinie o szkole Perfect Dating, którzy w 21 dni zmienili całkowicie swoje życie... Mają oni same pozytywne opinie na temat kursów i materiałów Pefect Dating, gdyż na każde nasze szkolenie, czy kurs DVD dajemy 110% procent gwarancji! Nauczysz się tutaj jak poderwać koleżankę, jak zdobyć numer do dziewczyny, jak napisać ciekawe smsy, jak napisać wiadomość do dziewczyny, jak podrywać na portalach randkowych, jak zadzwonić do dziewczyny, co powiedzieć na pierwszej randce? Jak zaprosić dziewcznę na randkę. Jeśli kiedykolwiek zastanawiałeś się jak myślą kobiety, czego potrzebują kobiety, co podoba się kobietom, na co lecą kobiety, co lubią kobiety - to właśnie tutaj jest miejsce, aby znaleźć odpowiedzi na te pytania!

Polityka prywatności i regulamin