Moje zakupy

x
Koszyk jest pusty

Perfect DatingIleż to razy słyszałeś od innych, że aby zdobyć wybrankę serca wystarczy tylko i wyłącznie być sobą… Niestety pomimo tak cennej rady dalej jesteś sam, nie masz zbytnio kobiet w swoim życiu i chciałbyś to zmienić, ale z drugiej strony co możesz zrobić? Czy warto uczyć się uwodzenia? Zapraszamy do lektury!

 


Dlaczego warto uczyć się uwodzenia?

Perfect Dating


W Polsce dalej istnieje w świadomości społecznej mit „wszechwiedzącego sarmaty”, który rodząc się powinien mieć uwodzenie opanowanie w małym palcu i generalnie świat kobiet powinien stać przed nim otworem. Ilość singli, rozwodów oraz samobójstw popełnionych z powodu źle ulokowanych uczuć zdaje się zdecydowanie przeczyć tej teorii.


Mimo wszystko dla wielu z nasz brak umiejętności z kobietami stanowi swoiste tabu – normalnym jest przecież przechwalanie się przy piwie „ile, jak, kiedy i czy aby na pewno tylko raz”, ale już przyznanie się przed kolegami, że niebardzo radzimy sobie w te klocki stanowi swoiste samobójstwo towarzyskie. Facet ma to umieć i już! A jeśli nie umie, to lepiej żeby się o tym nie wypowiadał głośno tylko w samotności kontemplował ten swój nieszczęśliwy stan.
Z tego powodu bardzo wielu z nas próbuje metodą prób i błędów oraz w oparciu o mity, legendy i podwórkową mądrość odnaleźć własny styl, który w końcu umożliwi mu dostęp do tego tajemnego i ekscytującego świata kobiet. Oczywiście tym najbardziej wytrwałym w końcu po latach coś się udaje, ale zdecydowana większość po n-tej porażce w końcu się wycofuje tworząc przy tym usprawiedliwiające przekonanie, że kobiety są w sumie złe (lecą na kasę, wygląd, tylko manipulują itd.) albo ty jesteś zły.


Oprócz zmowy milczenia oraz bicia głową w ścianę jest też trzecia droga – nauka uwodzenia. Skoro jesteś na tej stronie to z pewnością dotarło do ciebie, że procesy zachodzące w relacjach damsko – męskich zostały ujęte w bardziej konkretną wiedzę i dzięki temu możemy ci ją przekazać. Możesz niedowierzać i może wydawać ci się to z początku wręcz nieco niedorzeczne, ale jeśli tylko zagłębisz się w dostępne tutaj treści, to szybko odkryjesz, że to co tutaj piszemy oraz mówimy ma sens – i to nawet większy niż czasem masz odwagę przyznać przed samym sobą.
Dlaczego warto „schować swoje męskie ego do kieszeni” i podszkolić się trochę w tej tematyce?

Chcesz nauczyć się skutecznie uwodzić w krótkim czasie? Daj nam jeden weekend swojego życia, a gwarantujemy Ci, że Cię tego nauczymy! W innym wypadku zwrócimy Ci 110% kosztów szkolenia! Zresztą zobacz sam – KLIKNIJ TUTAJ!


1.    Mapa!

Perfect Dating


Większość facetów kompletnie nie wie na jakim etapie relacji znajduje się z kobietą i co powinni w danym momencie zrobić. Mają ogólnie założony cel (seks, związek, pocałunek, kolejna randka itp.) i liczą na to, że rozmowa „sama poprowadzi się” w taki sposób, że uda im się go osiągnąć. Niestety bardzo często kończy się to kompletnie nie po ich myśli albo trwa nad wyraz długo.


Nauka uwodzenia to nabycie świadomości całego procesu, umiejętność płynnego poruszania się po nim i przede wszystkim ogromna oszczędność czasu. Pomyśl ile razy zdarzyło ci się w życiu „uganiać się” za jakąś kobietą miesiącami z nadzieją, że w końcu ci się uda tylko po to aby pewnego smutnego dnia dostać „kubeł zimnej wody”… A życie masz tylko jedno i czas upływa nieubłagalnie.


2.    Mniej stresu w życiu i więcej osiągnięć

Perfect Dating


Im dłużej nie masz kobiety i im bardziej chcesz to nieskutecznie zmienić tym bardziej negatywnie odbija się to na twoim nastroju. Kolejne porażki drastycznie wpływają na twoją samoocenę, poczucie własnej wartości i przede wszystkim umiejętność czerpania radości z życia. Z tak niskim stanem energetycznym prześlizgujesz się przez kolejne dni marząc o zmianie swojego losu i przy tym tracąc wiele życiowych szans.


Pomyśl – jeśli twoja samotność i nieudolność z kobietami tak bardzo cię dobija, to czy jesteś w stanie skupić się na rozwoju swojej kariery naukowej czy też biznesowej? Ile razy w swoim życiu zapadałeś w wielodniowy marazm?
Nauka uwodzenia to swoboda w kontaktach z kobietami, a tym samym uwolnienie twojej energii kreatywności oraz pracowitości, która umożliwia ci spełnianie swoich marzeń i czerpanie radości z życia.


3.    Otwartość

Perfect Dating


Na koniec coś pozornie niezwiązanego z uwodzeniem – otwartość. Dzięki swobodnemu poruszaniu się po świecie relacji damsko-męskich stajesz się bardziej otwartą i komunikatywną osobą wobec wszystkich, a nie tylko wybranek/wybranki serca. Czasy szarych myszek już dawno minęło. To osoby przebojowe osiągają awans w pracy, a ich obecność jest zawsze celebrowana w gronie znajomych oraz na imprezach rodzinnych. Nie mówiąc już o tym, że o wiele łatwiejsze staje się załatwienie wszystkich spraw w urzędach, wysłanie paczki na poczcie czy też po prostu konwersacja z nieznajomym w windzie, która może się przerodzić w potencjalną współpracę biznesową pomiędzy wami.


Tak, nauka uwodzenia, to nie tylko umiejętność zaciągnięcia kobiety do łóżka, to wiele, wiele więcej… Jesteś gotowy się w nią zagłębić?


Chcesz nauczyć się skutecznie uwodzić w krótkim czasie? Daj nam jeden weekend swojego życia, a gwarantujemy Ci, że Cię tego nauczymy! W innym wypadku zwrócimy Ci 110% kosztów szkolenia! Zresztą zobacz sam – KLIKNIJ TUTAJ!


 

 

 

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

Relacje damsko-męskie krok po kroku. Jak poderwać kobietę?

Wszystkiego, co dotyczy kontaktów z kobietami możesz się nauczyć. Przez lata doświadczeń i studiowania najlepszych materiałów z zakresu psychologii, socjologii, uwodzenia, pua, pickup, podrywu, seksualności, relacji damsko-męskich.

Udało nam się stworzyć doskonały system komunikacji z kobietami. Jako pierwsi w kraju wydaliśmy szkolenie DVD na 10 płytach, pierwszą tak obszerną Księgę związków, podrywu i seksu. Jesteśmy jedyną szkołą uwodzenia, która uczy jak podrywać, jak zdobyć kobietę, jak poderwać dziewczynę, jak osiągnąć pewność siebie, jak poderwać koleżankę, jak pieścić kobietę, jak znaleźć sobie dziewczynę, jak zagadać na ulicy, jak poderwać dziewczynę w szkole, jak poderwać kobietę na ulicy, jak uwodzieć, jak pozbyć się strachu przed podejściem, jak nauczyć się uwodzenia, jak zdobyć pewność siebie, jak zdobyć pewność siebie zgodnie z etyką.

Zastanawiasz się jak poderwać nieznajomą kobietę? U nas znajdziesz najlepsze teksty na podryw, techniki uwodzenia, skuteczne metody uwodzenia, rozmaite kursy uwodzenia, materiały o podrywaniu, materiały o uwodzeniu, forum o uwodzeniu, książki o uwodzeniu. Na naszej stronie znajdziesz również przykłady podejścia do kobiet, techniki podrywu. Mamy materiały o tym - jak zdobyć pewność siebie, jak być pewnym siebie w każdej sytuacji, jak pocałować kobietę, jak pieścić kobietę, jak pieścić łechtaczkę kobiety, jak pieścić piersi, jak dotykać kobietę, jak przytulić kobietę, jak doprowadzić do seksu, jak zachowywać się w łóżku.

Jak uwieść kobietę?

Szkoła uwodzenia Perfect Dating prowadzi kursy uwodzenia bez manipulacji, NLP czy innych technik, które mogą kogoś skrzywdzić. My uczymy Cię - jak stworzyć silny charakter, jak zdobyć kobietę, jak podejść do kobiety, jak zainteresować sobą kobietę. Podstawą jest przede wszystkim Twoja osobowość, pewność siebie, silny charakter. Do tego dołóż sobie odpowiednią wiedzę na temat kobiet.... i sukces masz gwarantowany.

Czy uwodzenie jest trudne? Jak nauczyć się uwodzenia?

Na stronie znajdziesz opinie naszych kursantów uwodzenia, opinie o szkole Perfect Dating, którzy w 21 dni zmienili całkowicie swoje życie... Mają oni same pozytywne opinie na temat kursów i materiałów Pefect Dating, gdyż na każde nasze szkolenie, czy kurs DVD dajemy 110% procent gwarancji! Nauczysz się tutaj jak poderwać koleżankę, jak zdobyć numer do dziewczyny, jak napisać ciekawe smsy, jak napisać wiadomość do dziewczyny, jak podrywać na portalach randkowych, jak zadzwonić do dziewczyny, co powiedzieć na pierwszej randce? Jak zaprosić dziewcznę na randkę. Jeśli kiedykolwiek zastanawiałeś się jak myślą kobiety, czego potrzebują kobiety, co podoba się kobietom, na co lecą kobiety, co lubią kobiety - to właśnie tutaj jest miejsce, aby znaleźć odpowiedzi na te pytania!

Polityka prywatności i regulamin