Moje zakupy

x
Koszyk jest pusty

Jak rozkochac dziewczyne

Umiesz już podrywać dziewczyny, nie stanowi dla Ciebie większego problemu podejście i zagadanie do obcej dziewczyny, a nawet wzięcie od niej numeru telefonu i umówienie się z nią później na randkę, a nawet na dwie… To co stanowi dla Ciebie prawdzie wyzwanie, to pytanie, które pojawia się po jakimś czasie w Twojej głowie, a mianowicie „Jak rozkochać w sobie dziewczynę?” Zapraszam do lektury!
 

Jak rozkochać w sobie dziewczynę?

 

Jak rozkochac dziewczyne 

 
Niektórzy mówią, że miłość to ciężka sprawa, ponieważ nijak nie można jej zaplanować i jest to rzecz, która się po prostu dzieje – Ty nijak nie masz na nią wpływu. Może Ci się udać, a może nie.
 
Ja mówię natomiast, że miłości można bardzo pomóc i dzięki wiedzy o paru całkiem istotnych kwestiach będziesz w stanie zapomnieć, że kiedykolwiek stawiałeś sobie pytanie: „Jak rozkochać w sobie dziewczynę?”
 

1.Spraw, aby to Ciebie szukała

 

Jak rozkochac dziewczynePrawda jest taka, że kobiety i mężczyźni różnią się pod bardzo wieloma względami od siebie. Nie będę się tutaj nad tym rozwodził, bo to nie czas i miejsce na takie dywagacje, dość powiedzieć, że szukamy u płci przeciwnej zupełnie innych cech i na zupełnie inne rzeczy zwracamy szczególną uwagę
 
Wystarczy tylko żebyś skupił się nad tymi rzeczami, a kobiety zaczną spoglądać na Ciebie przychylniejszym okiem i niejedna będzie miała ochotę wyszeptać Ci czule do ucha „kocham Cię!”
 
 

2.Jak Ty wyglądasz?

 

Jak rozkochac dziewczyne
 
Jak rozkochać w sobie dziewczynę? Musisz zrozumieć, że kobiety wcale nie „lecą” na wygląd mężczyzny. Oczywiście jest mały promil przedstawicielek płci pięknej, które wybierają swoich partnerów głównie w oparciu o ich aparycję, ale jest to naprawdę znikoma ilość, a my tutaj rozprawiamy o większości.
 
Czy to w takim razie znaczy, że możesz sobie wyglądać jak chcesz, a kobiety i tak będą Cię pragnąć? Oczywiście, że nie – kobiety zwracają uwagę na to czy dbasz o siebie i na Twoją mowę ciała.  Nie musisz chodzić w markowych ciuchach i na ręce nosić Rolexa, ale jeśli chcesz aby wartościowa dziewczyna była u Twojego boku, to naucz się dobierać ubrania w miarę zgodnie co do koloru i fasonu, nie zapominaj o prysznicu, paście do butów czy też o tym, że paznokcie się obcina, a nie obgryza…
 
Jeśli chodzi o mowę ciała, to nie musisz się napinać jak strongmani na wybiegu, ale powłócząc nogami jakbyś przed chwilą masturbował się stopami i do tego garbiąc się jak polityk pod naporem zarzutów społeczeństwa nie zyskasz aprobaty kobiet. Zresztą dużo można by mówić o mowie ciała, a i tak najlepiej jest zobaczyć jak to powinno wyglądać.
 

3.Przepraszam, czy pani jest psychiczna?

Jak rozkochac dziewczyne
 
 
Jak rozkochać w sobie dziewczynę? Umiejętność zrozumienia kobiety i meandrów jej psychiki to tak naprawdę najkrótsza droga do jej serca. Jest to temat zdecydowanie przewyższający czas jaki zamierzam poświęcić na pisanie tego artykułu, ale poniżej wymienię Ci najważniejsze rzeczy, o których należy pamiętać jeśli chcesz zawrócić w głowie swojej wybrance:
 
- Kasa nie ma znaczenia. Nie zawrócisz dziewczynie w głowie tym, że zabierzesz ją do najdroższej restauracji w mieście i przewieziesz super furą. Zresztą istnieje bardzo duże prawdopodobieństwo, że Twoi poprzednicy wpadli na ten sam pomysł, a to nie świadczy zbyt korzystnie o Twojej oryginalności, prawda?
 
- Naucz się słuchać. Większość mężczyzn kiedy kobieta chce im się wygadać i wyżalić stara się im doradzać i stosując swój logiczny sposób myślenia próbują rozwiązać wszystkie ich problemy. BŁĄD. Wysłuchaj, przytul i powiedz, że wszystko będzie dobrze – tylko tyle albo aż tyle.
 
- Naucz się sprawiać jej radość drobnostkami. Kobiety nie szukają miłości rodem z „Przeminęło z Wiatrem”, ale też jakoś nie ciągnie ich do suchej miłości rodem z filmów sensacyjnych. Śniadanie do łóżka, niezapowiedziany spacer po parku, mały kwiatek zerwany na łące, a może szalona wyprawa nad morze żeby zebrać trochę piasku z plaży do słoika – ogranicza Cię jedynie własna wyobraźnia. Pamiętaj tylko, ilość pieniędzy jakie w to włożysz nie ma większego znaczenia, liczy się pomysłowość.
 
- Zazdrość. To prawdziwy zabójca miłości. Nie ma czegoś takiego jak „zdrowa zazdrość” – to mit wymyślony przez niedowartościowanych mężczyzn. Jesteś facetem to ufasz swojej partnerce i nie śledzisz jej jak rząd dochodów obywateli. Uwierz mi – jak będzie Cię chciała zdradzić to i tak to zrobi, a nie ma co niepotrzebnie kwasu do relacji wprowadzać. 
 
Jeśli chcesz przeczytać więcej na ten temat, to daj nam znać w komentarzach, a może pojawi się więcej artykułów o tej tematyce.
 
 

Komentarze   

0 # Łukaszeeek 2013-01-02 20:25
No powiem Ci, że chcę więcej :)
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
+1 # Piotruś Pan 2013-01-04 17:22
Podstawa, to być człowiekiem, który z kobietą rozmawia, a nie traktuje ją jak dmuchaną lalkę. Jak się nauczycie otwierać buzię, ładnie wysławiać (czytaj: ubierać w ładne i ciekawe słowa to, co masz do powiedzenia), dbać o swój wygląd, nauczycie się przede wszystkim słuchać, bo rozmowa z kobietą to nie mówienie o sobie, to wtedy kobieta zauważy, że traktujecie ją z szacunkiem, a nie tylko chcecie się z nią przespać.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
+6 # Paulina 2013-01-05 19:39
Bardzo mądre o "zazdrości". To największy morderca związków i często przyczyna powolnego psychicznego tłamszenia drugiej osoby.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

Relacje damsko-męskie krok po kroku. Jak poderwać kobietę?

Wszystkiego, co dotyczy kontaktów z kobietami możesz się nauczyć. Przez lata doświadczeń i studiowania najlepszych materiałów z zakresu psychologii, socjologii, uwodzenia, pua, pickup, podrywu, seksualności, relacji damsko-męskich.

Udało nam się stworzyć doskonały system komunikacji z kobietami. Jako pierwsi w kraju wydaliśmy szkolenie DVD na 10 płytach, pierwszą tak obszerną Księgę związków, podrywu i seksu. Jesteśmy jedyną szkołą uwodzenia, która uczy jak podrywać, jak zdobyć kobietę, jak poderwać dziewczynę, jak osiągnąć pewność siebie, jak poderwać koleżankę, jak pieścić kobietę, jak znaleźć sobie dziewczynę, jak zagadać na ulicy, jak poderwać dziewczynę w szkole, jak poderwać kobietę na ulicy, jak uwodzieć, jak pozbyć się strachu przed podejściem, jak nauczyć się uwodzenia, jak zdobyć pewność siebie, jak zdobyć pewność siebie zgodnie z etyką.

Zastanawiasz się jak poderwać nieznajomą kobietę? U nas znajdziesz najlepsze teksty na podryw, techniki uwodzenia, skuteczne metody uwodzenia, rozmaite kursy uwodzenia, materiały o podrywaniu, materiały o uwodzeniu, forum o uwodzeniu, książki o uwodzeniu. Na naszej stronie znajdziesz również przykłady podejścia do kobiet, techniki podrywu. Mamy materiały o tym - jak zdobyć pewność siebie, jak być pewnym siebie w każdej sytuacji, jak pocałować kobietę, jak pieścić kobietę, jak pieścić łechtaczkę kobiety, jak pieścić piersi, jak dotykać kobietę, jak przytulić kobietę, jak doprowadzić do seksu, jak zachowywać się w łóżku.

Jak uwieść kobietę?

Szkoła uwodzenia Perfect Dating prowadzi kursy uwodzenia bez manipulacji, NLP czy innych technik, które mogą kogoś skrzywdzić. My uczymy Cię - jak stworzyć silny charakter, jak zdobyć kobietę, jak podejść do kobiety, jak zainteresować sobą kobietę. Podstawą jest przede wszystkim Twoja osobowość, pewność siebie, silny charakter. Do tego dołóż sobie odpowiednią wiedzę na temat kobiet.... i sukces masz gwarantowany.

Czy uwodzenie jest trudne? Jak nauczyć się uwodzenia?

Na stronie znajdziesz opinie naszych kursantów uwodzenia, opinie o szkole Perfect Dating, którzy w 21 dni zmienili całkowicie swoje życie... Mają oni same pozytywne opinie na temat kursów i materiałów Pefect Dating, gdyż na każde nasze szkolenie, czy kurs DVD dajemy 110% procent gwarancji! Nauczysz się tutaj jak poderwać koleżankę, jak zdobyć numer do dziewczyny, jak napisać ciekawe smsy, jak napisać wiadomość do dziewczyny, jak podrywać na portalach randkowych, jak zadzwonić do dziewczyny, co powiedzieć na pierwszej randce? Jak zaprosić dziewcznę na randkę. Jeśli kiedykolwiek zastanawiałeś się jak myślą kobiety, czego potrzebują kobiety, co podoba się kobietom, na co lecą kobiety, co lubią kobiety - to właśnie tutaj jest miejsce, aby znaleźć odpowiedzi na te pytania!

Polityka prywatności i regulamin