Moje zakupy

x
Koszyk jest pusty

Perfect Dating

Wiele źródeł twierdzi, że wygląd u człowieka jest bardzo ważny przy doborze partnera. Jeśli czytasz na bieżąco nasze artykuły, to miałeś z pewnością okazję przekonać się, że to twierdzenie jest nie do końca prawdziwe. Tym niemniej nasze ciało to naprawdę fascynująca rzecz. Czy zastanawiałeś się kiedyś ile tajemnic w sobie kryje? Chcesz poznać 7 niesamowitych faktów na temat Twojego organizmu? W takim razie zapraszam Cię do lektury!
 

Jesteś wspaniały! 7 niesamowitych faktów o Twoim ciele

Perfect Dating 

 
Ludzkie ciało jest nawet wspanialsze i bardziej niesamowite niż mogłoby Ci się wydawać. Z jednej strony bardzo często patrzymy na nie i dostrzegamy jak kruche i słabe jest, ale powinniśmy również zdać sobie sprawę z tego jak niesamowite cuda się w nim kryją.
 
W większości przypadków nawet nie czujesz kiedy Twoje ciało pracuje czy dokonuje czegoś niezwykłego, a mimo to dzieją się w nim dziesiątki ciekawych rzeczy. Codziennie nasz organizm pracuje, zużywa energię oraz regeneruje się. 
 
Poniżej prezentuje Ci 7 niesamowitych faktów na temat Twojego ciała:
 

1.Twój mózg pracuje z taką samą mocą jak 10 watowa żarówka.

 

Perfect Dating

 

 

 
Ludzki mózg zużywa około 200 kilokalorii każdego dnia, co odpowiada około 10 watom mocy. Dla porównania, standardowa żarówka ma moc 100 watów, czyli nasz mózg zużywa przez 24 godziny jedynie 10% tej wartości. Można więc powiedzieć, że bardzo popularny motyw z kreskówek polegający na tym, że kiedy dana postać wpada na jakiś ciekawy pomysł, to zapala się jej nad głową żarówka, nie jest do końca prawdziwy. Twój mózg nawet podczas snu generuje tyle energii co naprawdę mała żarówka, a przecież oboje wiemy, że jest zdolny do naprawdę niesamowitych rzeczy.
 
  

2.Twój organizm wymienia się sam co 7 lat

 

Perfect Dating

 

 

 25 milionów Twoich komórek zmarło podczas czytania przez Ciebie tego zdania. Twój organizm wyprodukuje ich dzisiaj 300 miliardów, więc nie masz się czym przejmować. Komórki z których zbudowane jest Twoje ciało cały czas umierają i są zastąpione nowymi. Dzieje się to tak często, że co 7 lat Twoje ciało ma wymienione wszystkie komórki. Oczywiście nie wszystkie nasze komórki ulegają wymianie na nowsze – komórki naszego żołądka czy najważniejsze komórki w naszym ciele (te z których zbudowane są Twoje kości, Twój mózg, czy też Twoje serce). Te praktycznie w ogóle się nie regenerują, więc lepiej dbaj o nie należycie.
 

3.Impulsy nerwowe docierające do Twojego mózgu podróżują z prędkością 400 kilometrów na godzinę.

 

Perfect Dating

 

 

 Prędkość impulsów nerwowych nieznacznie się waha ale te najszybsze podróżują po Twoim ciele z prędkością 400 kilometrów na godzinę. To tak szybko jak bolid Formuły 1! Niestety taka prędkość zużywa ogromny zasoby energii, więc występuje jedynie w sytuacjach gdy do naszego mózgu muszą dotrzeć naprawdę ważne informacje jak w przypadku gdy poparzysz sobie palca
 

4.W Twoim ciele znajduje się więcej komórek niż jest gwiazd w galaktyce.

Perfect Dating

 Twoje ciało składa się z około 75 tryliardów komórek. Każda z nich jest jak małe miasto, ponieważ składa się z tysięcy skomplikowanych molekuł, które wchodzą ze sobą w nieustanne interakcje aby utrzymać Cię świadomego i przy życiu. Kiedy porównasz to do 400 miliardów gwiazd w naszej galaktyce, to zrozumiesz jak bardzo magicznym tworem jest Twoje ciało. Następnym razem gdy poczujesz się źle albo będziesz miał wrażenie, że Twoja egzystencja jest pozbawiona znaczenia przypomnij sobie, że Twoje ciało jest skonstruowane z 75 tryliardów komórek, a to liczba bardzo daleka od stwierdzenia „mało znaczące”.

 

5.W ciele dorosłego człowieka znajduje się ponad 160 tysięcy kilometrów żył

Perfect Dating
 
Jeśli wyciągnąłbyś z ciała przeciętnego dziecka jego żyły (do czego oczywiście w żaden sposób Cię nie zachęcam, potraktuj to jako doświadczenie w wyobraźni) i ułożył je w jednej linii, to okazałoby się , że mają prawie 130 tysięcy kilometrów. Natomiast w przypadku dorosłego człowieka długość powstałej w ten sposób linii przekroczyłaby 160 tysięcy kilometrów! To znaczy, że ludzkimi żyłami możnaby opleść Ziemię więcej niż cztery razy!
 
 

6.Komórki w Twoim ciele reagują na Twoje myśli

Perfect Dating
 
Lao Tzu, antyczny chiński filozof, powiedział kiedyś „Uważaj na swoje myśli, ponieważ stają się one słowami. Uważaj na swoje słowa, ponieważ stają się one czynami”. Twój umysł to doprawdy potężna maszyna, która kontroluje każdą funkcjonalność Twojego ciała.  Dobra wiadomość jest taka, że to Ty masz moc kontrolowania swojego umysłu. Ćwiczenie pozytywnego myślenia jest bardzo ważne, ponieważ może wzmocnić Twój system immunologiczny podczas gdy negatywne myśli mogą go znacząco osłabić.
 

7.Jesteś stworzony z gwiezdnego pyłu

Perfect Dating
 
Brzmi to jak zdanie wyrwane z poezji, ale istnieją konkretne dowody naukowe, które to potwierdzają. Praktycznie każdy pierwiastek na Ziemi powstał z elementów tworzących gwiazdy. Atomy węgla, azotu oraz tlenu w naszym organizmie, tak samo jak wszystkie inne pierwiastki powstały w poprzedniej generacji gwiazd ponad 4,5 miliarda lat temu. Tak więc kiedy następnym razem będziesz patrzeć w nocne niebo w poszukiwaniu gwiazd pamiętaj, że łączy Cię z nimi więcej niż myślisz!  
 
Dlaczego o tym wszystkim piszę? Bardzo często dostajemy maile na temat tego jakie uwodzenie jest trudne i jak ciężko jest poderwać kobietę, która się nam podoba lub stworzyć z nią szczęśliwy związek. Chciałem Ci uświadomić jak wspaniały jesteś! Pomyśl, czy patrząc na te wszystkie niesamowite fakty dalej wydaje Ci się, że uwodzenie to coś, co przekracza Twoje możliwości? 
 
autor: Krzysztof Król
 
 

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

Relacje damsko-męskie krok po kroku. Jak poderwać kobietę?

Wszystkiego, co dotyczy kontaktów z kobietami możesz się nauczyć. Przez lata doświadczeń i studiowania najlepszych materiałów z zakresu psychologii, socjologii, uwodzenia, pua, pickup, podrywu, seksualności, relacji damsko-męskich.

Udało nam się stworzyć doskonały system komunikacji z kobietami. Jako pierwsi w kraju wydaliśmy szkolenie DVD na 10 płytach, pierwszą tak obszerną Księgę związków, podrywu i seksu. Jesteśmy jedyną szkołą uwodzenia, która uczy jak podrywać, jak zdobyć kobietę, jak poderwać dziewczynę, jak osiągnąć pewność siebie, jak poderwać koleżankę, jak pieścić kobietę, jak znaleźć sobie dziewczynę, jak zagadać na ulicy, jak poderwać dziewczynę w szkole, jak poderwać kobietę na ulicy, jak uwodzieć, jak pozbyć się strachu przed podejściem, jak nauczyć się uwodzenia, jak zdobyć pewność siebie, jak zdobyć pewność siebie zgodnie z etyką.

Zastanawiasz się jak poderwać nieznajomą kobietę? U nas znajdziesz najlepsze teksty na podryw, techniki uwodzenia, skuteczne metody uwodzenia, rozmaite kursy uwodzenia, materiały o podrywaniu, materiały o uwodzeniu, forum o uwodzeniu, książki o uwodzeniu. Na naszej stronie znajdziesz również przykłady podejścia do kobiet, techniki podrywu. Mamy materiały o tym - jak zdobyć pewność siebie, jak być pewnym siebie w każdej sytuacji, jak pocałować kobietę, jak pieścić kobietę, jak pieścić łechtaczkę kobiety, jak pieścić piersi, jak dotykać kobietę, jak przytulić kobietę, jak doprowadzić do seksu, jak zachowywać się w łóżku.

Jak uwieść kobietę?

Szkoła uwodzenia Perfect Dating prowadzi kursy uwodzenia bez manipulacji, NLP czy innych technik, które mogą kogoś skrzywdzić. My uczymy Cię - jak stworzyć silny charakter, jak zdobyć kobietę, jak podejść do kobiety, jak zainteresować sobą kobietę. Podstawą jest przede wszystkim Twoja osobowość, pewność siebie, silny charakter. Do tego dołóż sobie odpowiednią wiedzę na temat kobiet.... i sukces masz gwarantowany.

Czy uwodzenie jest trudne? Jak nauczyć się uwodzenia?

Na stronie znajdziesz opinie naszych kursantów uwodzenia, opinie o szkole Perfect Dating, którzy w 21 dni zmienili całkowicie swoje życie... Mają oni same pozytywne opinie na temat kursów i materiałów Pefect Dating, gdyż na każde nasze szkolenie, czy kurs DVD dajemy 110% procent gwarancji! Nauczysz się tutaj jak poderwać koleżankę, jak zdobyć numer do dziewczyny, jak napisać ciekawe smsy, jak napisać wiadomość do dziewczyny, jak podrywać na portalach randkowych, jak zadzwonić do dziewczyny, co powiedzieć na pierwszej randce? Jak zaprosić dziewcznę na randkę. Jeśli kiedykolwiek zastanawiałeś się jak myślą kobiety, czego potrzebują kobiety, co podoba się kobietom, na co lecą kobiety, co lubią kobiety - to właśnie tutaj jest miejsce, aby znaleźć odpowiedzi na te pytania!

Polityka prywatności i regulamin