Moje zakupy

x
Koszyk jest pusty

Gdzie nie iść na pierwszą randkęTak wiele miejsc, tak wiele pomysłów i tak wiele dziewczyn na świecie. Jednak zawsze powstaje pytanie: gdzie wyjść na pierwszą randkę? Dzięki naszym wcześniejszym artykułom, odpowiedź może nie wydawać się taka trudna. Istnieje jednak kilka miejsc, w które z dziewczyną iść nie powinieneś. Czytaj dalej, ku przestrodze.

 

Gdzie nie iść na pierwszą randkę

Mówi się, że złej baletnicy przeszkadza i rąbek spódnicy – prawdziwy facet powinien więc niezależnie od miejsca i dziewczyny, stworzyć świetną randkę. Jednak niestety życie nie jest takie łatwe i nie wszędzie są warunki do idealnej randki. Ta krótka lista przybliży Ci kilka z nich.
 

Kino

Choć bardzo utarte i znane miejsce na randkę, osobiście nie polecam. Pierwsze randki mają służyć poznaniu się, dotarciu i spędzeniu czasu WSPÓLNIE. To jest czas dla Ciebie – czas żebyś pokazał wszystkie swoje atuty i pokazał jak wartościowym facetem jesteś. Po tej pierwszej randce, to dziewczyna ma się starać o Ciebie, nie Ty o nią. A jak to zrobić w kinie? Nie pogadacie, nawet w oczy jej nie spojrzysz bo jest ciemno. Kino jest dobre na którąś tam randkę z rzędu, ale nie na pierwszą.
 
Gdzie nie iść na pierwszą randkę

Droga restauracja

Drogie restauracje to także marny pomysł na pierwszą randkę. Facet zabierający nowo poznaną dziewczynę na randkę do ekskluzywnej restauracji, sprawia wrażenie takiego, który chce się popisać i zaszpanować. Dziewczyny momentalnie zorientują się, że jest to tylko pozerstwo i brak w tym szczerości. Dużo lepiej jest zabrać dziewczynę do jakieś małej i przytulnej knajpki, gdzie w spokoju porozmawiacie i zjecie coś dobrego. Ostatecznie napijecie się coli lub piwka. Może nie będzie to szczyt Twoich możliwości, ale przynajmniej pokażesz, że masz szczere intencje i nie chadzasz udeptanymi ścieżkami. A w dodatku Twój portfel tak nie ucierpi.
 
Gdzie nie iść na pierwszą randkę
 

Sport ekstremalny

Choć w wielu przypadkach doradzamy zabieranie dziewczyn w jakieś ciekawe miejsce, aby zrobić coś wyjątkowego i zaskoczyć dziewczynę. Skoki na bungee, spadochron, wysoko położony punkt widokowy, snowboard, czy też surfing – to są sprawdzone sposoby wywoływania dużych dawek adrenaliny, które nie tylko cieszą, ale także zbliżają. Jednak tylko w przypadku kiedy partnerzy się już dobrze znają. Proponując dziewczynie spędzenie pierwszej randki, w któryś z powyższych sposobów, możesz potężnie spartolić sprawę. W końcu nie wiesz czy nie ma przypadkiem klaustrofobii, akrofobii, zoofobii, czy jakieś innej dziwacznej fobii. Starając się spędzić z nią ciekawą randkę, możesz przypadkowo uwolnić w niej emocje, którym do pozytywnych będzie daleko i już do końca życia będzie Cie kojarzyła ze strachem. A to nie wróży dobrze waszej przyszłości.
 
Gdzie nie iść na pierwszą randkę
 

Opanuj trudną sztukę mowy ciała dzięki szkoleniu DVD Mowa Ciała. Zamów już dziś!

 

 

Najbliższe szkolenie za darmo na żywo: www.perfectdating.pl/webinar

Facebook: https://facebook.com/PerfectDatingPL

Twitter: https://twitter.com/perfectdatingpl

Youtube: https://www.youtube.com/user/PerfectDatingPL

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

Relacje damsko-męskie krok po kroku. Jak poderwać kobietę?

Wszystkiego, co dotyczy kontaktów z kobietami możesz się nauczyć. Przez lata doświadczeń i studiowania najlepszych materiałów z zakresu psychologii, socjologii, uwodzenia, pua, pickup, podrywu, seksualności, relacji damsko-męskich.

Udało nam się stworzyć doskonały system komunikacji z kobietami. Jako pierwsi w kraju wydaliśmy szkolenie DVD na 10 płytach, pierwszą tak obszerną Księgę związków, podrywu i seksu. Jesteśmy jedyną szkołą uwodzenia, która uczy jak podrywać, jak zdobyć kobietę, jak poderwać dziewczynę, jak osiągnąć pewność siebie, jak poderwać koleżankę, jak pieścić kobietę, jak znaleźć sobie dziewczynę, jak zagadać na ulicy, jak poderwać dziewczynę w szkole, jak poderwać kobietę na ulicy, jak uwodzieć, jak pozbyć się strachu przed podejściem, jak nauczyć się uwodzenia, jak zdobyć pewność siebie, jak zdobyć pewność siebie zgodnie z etyką.

Zastanawiasz się jak poderwać nieznajomą kobietę? U nas znajdziesz najlepsze teksty na podryw, techniki uwodzenia, skuteczne metody uwodzenia, rozmaite kursy uwodzenia, materiały o podrywaniu, materiały o uwodzeniu, forum o uwodzeniu, książki o uwodzeniu. Na naszej stronie znajdziesz również przykłady podejścia do kobiet, techniki podrywu. Mamy materiały o tym - jak zdobyć pewność siebie, jak być pewnym siebie w każdej sytuacji, jak pocałować kobietę, jak pieścić kobietę, jak pieścić łechtaczkę kobiety, jak pieścić piersi, jak dotykać kobietę, jak przytulić kobietę, jak doprowadzić do seksu, jak zachowywać się w łóżku.

Jak uwieść kobietę?

Szkoła uwodzenia Perfect Dating prowadzi kursy uwodzenia bez manipulacji, NLP czy innych technik, które mogą kogoś skrzywdzić. My uczymy Cię - jak stworzyć silny charakter, jak zdobyć kobietę, jak podejść do kobiety, jak zainteresować sobą kobietę. Podstawą jest przede wszystkim Twoja osobowość, pewność siebie, silny charakter. Do tego dołóż sobie odpowiednią wiedzę na temat kobiet.... i sukces masz gwarantowany.

Czy uwodzenie jest trudne? Jak nauczyć się uwodzenia?

Na stronie znajdziesz opinie naszych kursantów uwodzenia, opinie o szkole Perfect Dating, którzy w 21 dni zmienili całkowicie swoje życie... Mają oni same pozytywne opinie na temat kursów i materiałów Pefect Dating, gdyż na każde nasze szkolenie, czy kurs DVD dajemy 110% procent gwarancji! Nauczysz się tutaj jak poderwać koleżankę, jak zdobyć numer do dziewczyny, jak napisać ciekawe smsy, jak napisać wiadomość do dziewczyny, jak podrywać na portalach randkowych, jak zadzwonić do dziewczyny, co powiedzieć na pierwszej randce? Jak zaprosić dziewcznę na randkę. Jeśli kiedykolwiek zastanawiałeś się jak myślą kobiety, czego potrzebują kobiety, co podoba się kobietom, na co lecą kobiety, co lubią kobiety - to właśnie tutaj jest miejsce, aby znaleźć odpowiedzi na te pytania!

Polityka prywatności i regulamin