Moje zakupy

x
Koszyk jest pusty

Dlaczego kobiety lubią złych chłopców?Jesteś całkiem poukładanym człowiekiem. Masz całkiem dobrą pracę, nie upijasz się co weekend, masz ciekawe hobby, lubisz uprawiać sport i przede wszystkim przez swoich znajomych jesteś uważany za bardzo dobrego człowieka. Tymczasem nie przestaje Cię dziwić, że Twoje koleżanki spotykają się z facetami, którzy są Twoim całkowitym przeciwieństwem. W tym artykule dowiesz się dlaczego kobiety lubią złych chłopców?

Dlaczego kobiety lubią złych chłopców?

Jak już pewnie zdążyłeś przeczytać w naszych poprzednich artykułach, w związku jest jak w tańcu -  to mężczyzna powinien prowadzić. Ta zasada ma zastosowanie już od początku. To właśnie Ci faceci uważani za „badboyów” jako  jedyni mają odwagę podejść do nieznajomej kobiety i zacząć z nią rozmowę.

Zrób największy krok w swoim życiu i zapisz się na autorskie szkolenie weekendowe Perfect Dating!

Pewność siebie to tak naprawdę podstawowa cecha, którą powinien posiadać każdy mężczyzna, który chciałby odnosić sukcesy z kobietami. Wiem, że w komediach romantycznych zza oceanu to Ci najbardziej nieśmiali i ciapowaci zdobywają na końcu filmu piękną kobietę, ale muszę Cię zasmucić – rzeczywistość prezentuje się całkowicie odmiennie.

 

Dlaczego kobiety lubią złych chłopców?

 

 

Kobiety pragną mężczyzn w których mogą znaleźć oparcie i za których nie będę musiały podejmować wszystkich decyzji. „Kochanie co chcesz dzisiaj robić?” – to najgorsze zdanie jakie kobieta może od Ciebie usłyszeć. To Ty jesteś mężczyzną w związku i to Ty masz wychodzić ze wszelakimi inicjatywami.

Oczywiście jeśli kobiecie nie spodoba się Twoja propozycja to z pewnością Ci o tym powie. Chodzi o to żebyś miał tą propozycje. Źli chłopcy zazwyczaj są pewni siebie i to oni właśnie decydują o tym co będą robić ze swoją partnerką danego dnia. Kobietom się to podoba.

Zrób największy krok w swoim życiu i zapisz się na autorskie szkolenie weekendowe Perfect Dating!

Tak samo sprawa się tyczy jeśli chodzi o komplementy. Wiem, że chcesz być miły i zaskarbić sobie sympatię wybranki serca, ale co chwilę powtarzanie jej jaka to ona nie jest cudowna, jakich to ona nie ma pięknych oczu, super charakteru i w ogóle jest darem niebios itp. naprawdę nie działa tak jakbyś chciał.

Kobiety, a zwłaszcza te atrakcyjne są wręcz obsypywane komplementami na każdym kroku od setek mężczyzn i są tym po prostu znudzone. To wygląda tak jakbyś nie miał nic ciekawego w sobie, nie miał o czym rozmawiać ani czym zainteresować kobiety, więc ją komplementujesz mając nadzieję, że dzięki temu zwróci na Ciebie swoją uwagę. Niestety dla nie jesteś kolejnym nudnym kolesiem, który opowiada jej jaka to ona nie jest piękna. Źli chłopcy nie komplementują.

Dlaczego kobiety lubią złych chłopców?
 

Jeśli chodzi o pierwsze randki, to zapomnij o drogich restauracjach. Sytuacja ma się podobnie jak w przypadku komplementowania kobiet – jest to tani i nieskuteczny sposób żeby przyciągnąć jej uwagę. Pokaż jej najpierw, że jesteś naprawdę interesującym i wartościowym mężczyzną, zanim postanowisz przeznaczać na nią dużą część swojej wypłaty żeby jej zaimponować, a najlepiej w ogóle tego nie rób. Te naprawdę wartościowe kobiety zupełnie nie interesuje ilość zer na Twoim koncie. Źli chłopcy zdobywają kobiety swoją osobowością i pewnością siebie, a nie wystawnymi i drogimi gestami.

Zrób największy krok w swoim życiu i zapisz się na autorskie szkolenie weekendowe Perfect Dating!

Tak naprawdę jedyną cechą, która daje przewagę tym „złym” jest pewności siebie. Nie wierzysz? Zapytaj się swoich koleżanek ilu nieznajomych mężczyzn podeszło do nich kiedykolwiek na ulicy. Zero? No właśnie. Mało który facet ma jaja żeby podejść do dziewczyny która mu się podoba i zacząć z nią rozmowę.

To normalne – za dużo analizują sytuację, rozpatrują milion wariantów i sto różnych sposobów w jaki może się to nie udać i koniec końców rezygnują z rozpoczęciem rozmowy. Ci „źli” się nie zastanawiają – oni po prostu podchodzą. Wystarczy na początek, że zrobisz dokładnie to samo i już będziesz miał bardzo duża przewagę. Nie wierz mi na słowo, wyjdź na miasto i przekonaj się sam!

Komentarze   

+4 # Medaaard 2012-03-13 21:45
Kolejny artukuł skąpany wręcz w sterotypach i szufladkującym, spolaryzowanym spostrzeganiu na zasadzie czarno białej "źli - dobrze". A wydawało mi się, że obecna strona podąża w nieco innym kierunku.. Niestety nie. Sztampa!
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

Relacje damsko-męskie krok po kroku. Jak poderwać kobietę?

Wszystkiego, co dotyczy kontaktów z kobietami możesz się nauczyć. Przez lata doświadczeń i studiowania najlepszych materiałów z zakresu psychologii, socjologii, uwodzenia, pua, pickup, podrywu, seksualności, relacji damsko-męskich.

Udało nam się stworzyć doskonały system komunikacji z kobietami. Jako pierwsi w kraju wydaliśmy szkolenie DVD na 10 płytach, pierwszą tak obszerną Księgę związków, podrywu i seksu. Jesteśmy jedyną szkołą uwodzenia, która uczy jak podrywać, jak zdobyć kobietę, jak poderwać dziewczynę, jak osiągnąć pewność siebie, jak poderwać koleżankę, jak pieścić kobietę, jak znaleźć sobie dziewczynę, jak zagadać na ulicy, jak poderwać dziewczynę w szkole, jak poderwać kobietę na ulicy, jak uwodzieć, jak pozbyć się strachu przed podejściem, jak nauczyć się uwodzenia, jak zdobyć pewność siebie, jak zdobyć pewność siebie zgodnie z etyką.

Zastanawiasz się jak poderwać nieznajomą kobietę? U nas znajdziesz najlepsze teksty na podryw, techniki uwodzenia, skuteczne metody uwodzenia, rozmaite kursy uwodzenia, materiały o podrywaniu, materiały o uwodzeniu, forum o uwodzeniu, książki o uwodzeniu. Na naszej stronie znajdziesz również przykłady podejścia do kobiet, techniki podrywu. Mamy materiały o tym - jak zdobyć pewność siebie, jak być pewnym siebie w każdej sytuacji, jak pocałować kobietę, jak pieścić kobietę, jak pieścić łechtaczkę kobiety, jak pieścić piersi, jak dotykać kobietę, jak przytulić kobietę, jak doprowadzić do seksu, jak zachowywać się w łóżku.

Jak uwieść kobietę?

Szkoła uwodzenia Perfect Dating prowadzi kursy uwodzenia bez manipulacji, NLP czy innych technik, które mogą kogoś skrzywdzić. My uczymy Cię - jak stworzyć silny charakter, jak zdobyć kobietę, jak podejść do kobiety, jak zainteresować sobą kobietę. Podstawą jest przede wszystkim Twoja osobowość, pewność siebie, silny charakter. Do tego dołóż sobie odpowiednią wiedzę na temat kobiet.... i sukces masz gwarantowany.

Czy uwodzenie jest trudne? Jak nauczyć się uwodzenia?

Na stronie znajdziesz opinie naszych kursantów uwodzenia, opinie o szkole Perfect Dating, którzy w 21 dni zmienili całkowicie swoje życie... Mają oni same pozytywne opinie na temat kursów i materiałów Pefect Dating, gdyż na każde nasze szkolenie, czy kurs DVD dajemy 110% procent gwarancji! Nauczysz się tutaj jak poderwać koleżankę, jak zdobyć numer do dziewczyny, jak napisać ciekawe smsy, jak napisać wiadomość do dziewczyny, jak podrywać na portalach randkowych, jak zadzwonić do dziewczyny, co powiedzieć na pierwszej randce? Jak zaprosić dziewcznę na randkę. Jeśli kiedykolwiek zastanawiałeś się jak myślą kobiety, czego potrzebują kobiety, co podoba się kobietom, na co lecą kobiety, co lubią kobiety - to właśnie tutaj jest miejsce, aby znaleźć odpowiedzi na te pytania!

Polityka prywatności i regulamin