Moje zakupy

x
Koszyk jest pusty

Znowu sam...Czasami bywa tak w życiu, że nawet najwspanialszy związek z czasem się wypala i w końcu się kończy. Nie jest istotne z czyjej winy. Możesz w takim okresie, zwłaszcza jeśli trwał on długo, poczuć się zagubiony, bez dalszych perspektyw na swoje życie. W tym artykule dowiesz się jak poradzić sobie po zakończeniu związku.

 

Znowu sam…

Na początku musisz zrozumieć, że rozstanie to nie koniec świata. Dlaczego związki się kończą? Z naprawdę różnych powodów. Najczęściej jest tak, że pewne cechy u partnerów wychodzą dopiero po jakimś czasie. Z początku wszystko może nam się wydawać piękne, wręcz bajkowe, a dopiero po czasie dowiadujemy się, że są pewne rzeczy, których po prostu nie jesteśmy w stanie zaakceptować u drugiej osoby.

Nie wiesz co począć ze swoim życiem? Inspirację i motywację potrzebną do sukcesu znajdziesz w bestsellerze X - Kodeks Wygranych! Nie czekaj! 

Zacznij patrzeć na swój związek jak na pięknie przeżyte chwile, które dały Ci okazję żeby dowiedzieć się czego tak naprawdę oczekujesz od swojej połówki. Jeśli z drugiej strony jesteś przekonany, że to Ty zawaliłeś i że ta dziewczyna to była ta jedna, jedyna, to również nic straconego.
Pamiętaj – nie ma czegoś takiego jak jedna jedyna, jest tylko jedna z tych jednych jedynych. Pomyśl ile kobiet w Twoim dotychczasowym życiu traktowałeś jako te jedne jedyne? Ja przynajmniej kilka, a nie wierzę, żebym był w tej kwestii odosobnionym przypadkiem.

 

Znowu sam...

 

 

To jest po prostu czysta statystyka. Pomyśl ilu ludzi żyje w naszym kraju, ile z tego kobiet, ile z nich jest w przedziale wiekowym, który Ci odpowiada, ile mieszka z nich w Twoim mieście, ile z tego przedziału ma szansę spełniać Twoje oczekiwania? Takimi prostymi obliczeniami dojdziesz do wniosku, że w Twojej okolicy jest co najmniej kilkadziesiąt kobiet z którymi będziesz w stanie w niedalekiej przyszłości stworzyć szczęśliwy związek.

Możesz też próbować wrócić do swojej byłej dziewczyny, ale jest to długa i trudna droga, która nigdy nie ma stuprocentowej gwarancji powodzenia. W jaki sposób możesz tego dokonać? O tym może powiem Ci innym razem.
Równie ważne jest to, żebyś zdał sobie sprawę, że jesteś wartościowym człowiekiem i zasługujesz na poznanie wyjątkowej dziewczyny, którą zaprosisz do swojego wyjątkowego świata i będziesz chciał go z nią dzielić.

Znowu sam...

 

Najgorsze co możesz zrobić, to zamknąć się w sobie, żyć przeszłością i nie wychodzić do ludzi przez nadchodzące miesiące, ponieważ w Twojej głowie zainstalowało się przekonanie, że nie poznasz już nigdy tak wspaniałej dziewczyny.
Pomyśl przez chwile o swoich związkach. Czy nie było czasem tak, że każda kolejna Twoja partnerka była lepsza od poprzedniej? No właśnie, więc wychodzi na to, że ta następna będzie jeszcze lepsza od tej z którą rozstałeś się teraz.

Zdobądź wyjątkową wiedzę z zakresu mowy ciała! Zamów DVD Mowa Ciała już dziś!

Musisz tylko w siebie uwierzyć i wychodzić do ludzi. Dlaczego? Ponieważ nie ma lepszego sposobu na pogodzenie się z rozstaniem niż poznawanie nowych dziewczyn, umawianie się z nimi na randki i w końcu wybranie sobie spośród tego grona następczyni Twojej byłej.
Możesz tez oczywiście chlać przez następne dwa tygodnie i rozpaczać jakie to Twoje życie jest złe. Tylko czy takie zachowanie przyniesie Ci coś konstruktywnego? Albo chociaż ukojenie? Mi też się wydaje, że raczej nie.

Znowu sam...

 

Wymaga to trochę samozaparcia i wiary w siebie, ale kiedy już zrozumiesz, że świat nie kończy się w momencie kiedy kończy się Twój związek, to zrozumiesz, że jeszcze wiele przygód czeka na Ciebie w niedalekiej przyszłości. Jeszcze będziesz wspominał z lekkim uśmiechem ten okres kiedy wydawało Ci się, że nic dobrego Cię już w życiu nie czeka.
Daj sobie tylko szansę i weź się do działania!

Zdobądź wyjątkową wiedzę z zakresu mowy ciała! Zamów DVD Mowa Ciała już dziś!

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

Relacje damsko-męskie krok po kroku. Jak poderwać kobietę?

Wszystkiego, co dotyczy kontaktów z kobietami możesz się nauczyć. Przez lata doświadczeń i studiowania najlepszych materiałów z zakresu psychologii, socjologii, uwodzenia, pua, pickup, podrywu, seksualności, relacji damsko-męskich.

Udało nam się stworzyć doskonały system komunikacji z kobietami. Jako pierwsi w kraju wydaliśmy szkolenie DVD na 10 płytach, pierwszą tak obszerną Księgę związków, podrywu i seksu. Jesteśmy jedyną szkołą uwodzenia, która uczy jak podrywać, jak zdobyć kobietę, jak poderwać dziewczynę, jak osiągnąć pewność siebie, jak poderwać koleżankę, jak pieścić kobietę, jak znaleźć sobie dziewczynę, jak zagadać na ulicy, jak poderwać dziewczynę w szkole, jak poderwać kobietę na ulicy, jak uwodzieć, jak pozbyć się strachu przed podejściem, jak nauczyć się uwodzenia, jak zdobyć pewność siebie, jak zdobyć pewność siebie zgodnie z etyką.

Zastanawiasz się jak poderwać nieznajomą kobietę? U nas znajdziesz najlepsze teksty na podryw, techniki uwodzenia, skuteczne metody uwodzenia, rozmaite kursy uwodzenia, materiały o podrywaniu, materiały o uwodzeniu, forum o uwodzeniu, książki o uwodzeniu. Na naszej stronie znajdziesz również przykłady podejścia do kobiet, techniki podrywu. Mamy materiały o tym - jak zdobyć pewność siebie, jak być pewnym siebie w każdej sytuacji, jak pocałować kobietę, jak pieścić kobietę, jak pieścić łechtaczkę kobiety, jak pieścić piersi, jak dotykać kobietę, jak przytulić kobietę, jak doprowadzić do seksu, jak zachowywać się w łóżku.

Jak uwieść kobietę?

Szkoła uwodzenia Perfect Dating prowadzi kursy uwodzenia bez manipulacji, NLP czy innych technik, które mogą kogoś skrzywdzić. My uczymy Cię - jak stworzyć silny charakter, jak zdobyć kobietę, jak podejść do kobiety, jak zainteresować sobą kobietę. Podstawą jest przede wszystkim Twoja osobowość, pewność siebie, silny charakter. Do tego dołóż sobie odpowiednią wiedzę na temat kobiet.... i sukces masz gwarantowany.

Czy uwodzenie jest trudne? Jak nauczyć się uwodzenia?

Na stronie znajdziesz opinie naszych kursantów uwodzenia, opinie o szkole Perfect Dating, którzy w 21 dni zmienili całkowicie swoje życie... Mają oni same pozytywne opinie na temat kursów i materiałów Pefect Dating, gdyż na każde nasze szkolenie, czy kurs DVD dajemy 110% procent gwarancji! Nauczysz się tutaj jak poderwać koleżankę, jak zdobyć numer do dziewczyny, jak napisać ciekawe smsy, jak napisać wiadomość do dziewczyny, jak podrywać na portalach randkowych, jak zadzwonić do dziewczyny, co powiedzieć na pierwszej randce? Jak zaprosić dziewcznę na randkę. Jeśli kiedykolwiek zastanawiałeś się jak myślą kobiety, czego potrzebują kobiety, co podoba się kobietom, na co lecą kobiety, co lubią kobiety - to właśnie tutaj jest miejsce, aby znaleźć odpowiedzi na te pytania!

Polityka prywatności i regulamin